TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

22.01.2013

Wyróżnienia dla młodych "Arkowców".

W poniedziałek 21 stycznia w Hali Sportowo - Widowiskowej "Gdynia" odbyła się coroczna Gala Gdyńskiego Sportu, podczas której zostali nagrodzeni najlepsi sportowcy roku 2012. Podczas imprezy wręczone zostały nagrody Prezydenta Gdyni  za wybitne osiągnięcia sportowe, działania na rzecz rozwoju kultury fizycznej oraz promocję Gdyni.   Prezydent Wojciech Szczurek wręczył  laureatom nagrody.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC_0229_kopia_5610bfc26d0df2c09fa859790dd292c7.jpg

 

W gronie nagrodzonych na Gdyńskiej Gali Sportu za rok 2012  znaleźli się Złoci medaliści Mistrzostw Polski Juniorów Starszych - Mateusz Szwoch i Dariusz Formella.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC_0632_kopia_2c62b4da8197e5c0a3e23f9d3420c2ed.jpg

 

 

Przypomnijmy, że dla obu rok 2012 był niezwykle udany. Przebili się do pierwszego składu Arki, a w piłce młodzieżowej osiągnęli  Mistrzostwo Polski Juniorów.

 

Właśnie złota drużyna juniorów Roberta Wilczyńskiego otrzymała specjalne wyróżnienia prezydenta Wojciecha Szczurka.W imieniu zespołu nagrodę odebrał kapitan tej drużyny Michał Szromnik, który zdążył dojechać na galę po powrocie z testów w Evertonie. 

 

Pełna lista nagrodzonych TUTAJ

 

Mateusz Szwoch znalazł się także wśród wyróżnionych na piątkowej Gala dziewiątej edycji plebiscytu Trójmiejskie Gwiazdy Sportu, organizowanego przez "Gazetę" i Trojmiasto.sport.pl Gratulujemy!

 

tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia