TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
gdyniasport

Rozgrywki

1/32 Finału

Ślęza Wrocław Wigry Suwałki 13-08-2020 16:00 2:1 (1:0)
Lechia Zielona Góra Świt Skolwin (Szczecin) 13-08-2020 16:00 1:4 (0:0)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki Zagłębie Lubin 13-08-2020 16:00 1:3 (0:1)
Górnik Zabrze Jagiellonia Białystok 13-08-2020 20:30 3:1 (1:1)
Ruch Wysokie Mazowieckie Znicz Pruszków 14-08-2020 16:00 0:2 (0:1)
Jaguar Kokoszki Puszcza Niepołomice 14-08-2020 17:00 1:4 (0:3)
GKS Bełchatów Legia Warszawa 14-08-2020 20:30 1:6 (1:3)
Pniówek Pawłowice Śląskie Sokół Ostróda 15-08-2020 14:00 2:3 (0:1)
KKS Kalisz Korona Kielce 15-08-2020 16:00 2:0 (0:0)
Unia Skierniewice Widzew Łódź 15-08-2020 16:00 0:4 (0:3)
Unia Janikowo Zagłębie Sosnowiec 15-08-2020 16:00 1:0 (1:0)
Stal Rzeszów Podbeskidzie Bielsko-Biała 15-08-2020 16:00 0:1 (0:1)
Karpaty Krosno Stal Mielec 15-08-2020 16:00 0:2 (0:0)
Resovia Piast Gliwice 15-08-2020 17:30 0:4 (0:2)
GKS Tychy Wisła Płock 15-08-2020 19:00 1:2 (0:1)
KSZO 1929 Ostrowiec Św. Wisła Kraków 15-08-2020 19:29 2:1 (0:0)
Odra Opole Lech Poznań 15-08-2020 20:30 1:3 (0:1)
Błękitni Stargard Warta Poznań 16-08-2020 16:00 3:3 (4:5 k.) (0:1)
Chrobry Głogów Cracovia 16-08-2020 17:30 1:2 (1:1)
ŁKS Łódź Śląsk Wrocław 16-08-2020 20:30 2:2 (4:1 k.) (1:1)
Stal Stalowa Wola Lechia Gdańsk 19-08-2020 16:30 0:4 (0:2)
Chojniczanka Chojnice Olimpia Elbląg 21-08-2020 19:30 1:0 (1:0)
Garbarnia Kraków GKS Katowice 22-08-2020 12:00 1:0 (0:0)
Radomiak Radom Miedź Legnica 22-08-2020 14:30 4:0 (2:0)
Olimpia Grudziądz Lech II Poznań 22-08-2020 16:00 2:0 (1:0)
Stomil Olsztyn GKS 1962 Jastrzębie 22-08-2020 19:45 2:3 (1:1)
Górnik Polkowice Arka Gdynia 23-08-2020 12:40 0:5 (0:0)
Bytovia Bytów Bruk-Bet Termalica Nieciecza 23-08-2020 15:00 0:4 (0:3)
Sandecja Nowy Sącz Raków Częstochowa 25-08-2020 20:30 0:3 (0:2)
Polonia Nysa Górnik Łęczna 02-09-2020 16:00 1:3 (1:0)
Podhale Nowy Targ Pogoń Szczecin 02-09-2020 16:00 0:5 (0:3)
Orlęta Radzyń Podlaski Pogoń Siedlce 02-09-2020 16:00 0:2 (0:1)


Mapa Strony