TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Rozgrywki

Lp Drużyna Mecze Punkty
Z. R. P. Bramki
1. Górnik Zabrze 1635 11 2 3 28-14
2. Lech Poznań 1633 10 3 3 44-23
3. Raków Częstochowa 1632 10 2 4 34-17
4. Arka Gdynia 1627 8 3 5 29-25
5. Jagiellonia Białystok 1626 8 2 6 35-26
6. Wisła Kraków 1625 7 4 5 28-19
7. Korona Kielce 1625 7 4 5 36-33
8. Zagłębie Lubin 1624 7 3 6 33-35
9. MKS Polonia Warszawa 1623 7 2 7 30-29
10. Legia Warszawa 1622 7 1 8 40-37
11. Pogoń Szczecin 1621 6 3 7 41-33
12. Escola Varsovia Warszawa 1620 5 5 6 23-24
13. Śląsk Wrocław 1619 5 4 7 22-31
14. Cracovia 1613 3 4 9 22-41
15. Lechia Gdańsk 1610 2 4 10 15-34
16. Miedź Legnica 165 1 2 13 12-51

1. kolejka

Miedź Legnica Korona Kielce 13-08-2022 00:00 0:2 (0:2)
Escola Varsovia Warszawa Pogoń Szczecin 13-08-2022 00:00 1:0 (0:0)
Jagiellonia Białystok Legia Warszawa 13-08-2022 00:00 3:4 (3:2)
Zagłębie Lubin Wisła Kraków 13-08-2022 00:00 2:5 (0:0)
Cracovia Lech Poznań 13-08-2022 00:00 1:3 (0:1)
Lechia Gdańsk Śląsk Wrocław 13-08-2022 00:00 1:1 (0:1)
Górnik Zabrze Raków Częstochowa 13-08-2022 00:00 0:1 (0:0)
MKS Polonia Warszawa Arka Gdynia 13-08-2022 17:00 1:0 (0:0)


2. kolejka

Korona Kielce Raków Częstochowa 20-08-2022 00:00 1:1 (1:0)
Śląsk Wrocław Górnik Zabrze 20-08-2022 00:00 0:0 (0:0)
Lech Poznań MKS Polonia Warszawa 20-08-2022 00:00 1:2 (0:2)
Wisła Kraków Cracovia 20-08-2022 00:00 2:0 (1:0)
Legia Warszawa Zagłębie Lubin 20-08-2022 00:00 5:2 (2:1)
Pogoń Szczecin Jagiellonia Białystok 20-08-2022 00:00 1:5 (1:3)
Miedź Legnica Escola Varsovia Warszawa 20-08-2022 00:00 1:2 (0:1)
Arka Gdynia Lechia Gdańsk 21-08-2022 17:00 3:1 (1:0)


3. kolejka

Escola Varsovia Warszawa Korona Kielce 27-08-2022 00:00 0:2 (0:0)
Jagiellonia Białystok Miedź Legnica 27-08-2022 00:00 4:0 (1:0)
Zagłębie Lubin Pogoń Szczecin 27-08-2022 00:00 3:3 (2:2)
Cracovia Legia Warszawa 27-08-2022 00:00 0:5 (0:2)
MKS Polonia Warszawa Wisła Kraków 27-08-2022 00:00 1:2 (0:0)
Lechia Gdańsk Lech Poznań 27-08-2022 00:00 2:3 (0:1)
Raków Częstochowa Śląsk Wrocław 27-08-2022 00:00 3:0 (1:0)
Górnik Zabrze Arka Gdynia 28-08-2022 12:00 2:1 (0:0)


4. kolejka

Korona Kielce Śląsk Wrocław 03-09-2022 00:00 5:3 (2:2)
Lech Poznań Górnik Zabrze 03-09-2022 00:00 1:2 (0:1)
Wisła Kraków Lechia Gdańsk 03-09-2022 00:00 1:1 (0:1)
Legia Warszawa MKS Polonia Warszawa 03-09-2022 00:00 4:3 (2:2)
Pogoń Szczecin Cracovia 03-09-2022 00:00 1:1 (1:0)
Miedź Legnica Zagłębie Lubin 03-09-2022 00:00 0:4 (0:3)
Escola Varsovia Warszawa Jagiellonia Białystok 03-09-2022 00:00 0:1 (0:1)
Arka Gdynia Raków Częstochowa 04-09-2022 11:00 3:1 (1:1)


5. kolejka

Jagiellonia Białystok Korona Kielce 10-09-2022 00:00 2:2 (1:1)
Zagłębie Lubin Escola Varsovia Warszawa 10-09-2022 00:00 1:4 (0:2)
Cracovia Miedź Legnica 10-09-2022 00:00 2:1 (1:0)
MKS Polonia Warszawa Pogoń Szczecin 10-09-2022 00:00 4:1 (2:0)
Lechia Gdańsk Legia Warszawa 10-09-2022 00:00 1:6 (1:2)
Górnik Zabrze Wisła Kraków 10-09-2022 00:00 0:1 (0:1)
Raków Częstochowa Lech Poznań 10-09-2022 00:00 1:1 (1:0)
Śląsk Wrocław Arka Gdynia 10-09-2022 12:00 3:0 (1:0)


6. kolejka

Lech Poznań Śląsk Wrocław 17-09-2022 00:00 5:1 (2:1)
Wisła Kraków Raków Częstochowa 17-09-2022 00:00 0:1 (0:1)
Legia Warszawa Górnik Zabrze 17-09-2022 00:00 1:2 (0:0)
Pogoń Szczecin Lechia Gdańsk 17-09-2022 00:00 0:2 (0:1)
Miedź Legnica MKS Polonia Warszawa 17-09-2022 00:00 2:3 (1:2)
Escola Varsovia Warszawa Cracovia 17-09-2022 00:00 4:1 (2:0)
Jagiellonia Białystok Zagłębie Lubin 17-09-2022 00:00 4:2 (0:1)
Korona Kielce Arka Gdynia 17-09-2022 12:00 4:2 (2:0)


7. kolejka

Cracovia Jagiellonia Białystok 24-09-2022 00:00 1:1 (0:0)
MKS Polonia Warszawa Escola Varsovia Warszawa 24-09-2022 00:00 1:1 (1:1)
Lechia Gdańsk Miedź Legnica 24-09-2022 00:00 0:0 (0:0)
Górnik Zabrze Pogoń Szczecin 24-09-2022 00:00 3:1 (1:0)
Zagłębie Lubin Korona Kielce 25-09-2022 00:00 3:1 (2:0)
Śląsk Wrocław Wisła Kraków 25-09-2022 00:00 2:1 (2:0)
Arka Gdynia Lech Poznań 05-10-2022 11:00 2:1 (2:0)
Raków Częstochowa Legia Warszawa 05-10-2022 12:00 4:2 (1:1)


8. kolejka

Korona Kielce Lech Poznań 01-10-2022 00:00 2:4 (2:2)
Legia Warszawa Śląsk Wrocław 01-10-2022 00:00 1:2 (1:2)
Pogoń Szczecin Raków Częstochowa 01-10-2022 00:00 0:1 (0:0)
Jagiellonia Białystok MKS Polonia Warszawa 01-10-2022 00:00 1:3 (0:0)
Zagłębie Lubin Cracovia 01-10-2022 00:00 2:1 (1:0)
Wisła Kraków Arka Gdynia 01-10-2022 11:00 1:1 (1:1)
Miedź Legnica Górnik Zabrze 02-10-2022 00:00 0:2 (0:0)
Escola Varsovia Warszawa Lechia Gdańsk 02-10-2022 00:00 1:2 (0:2)


9. kolejka

Cracovia Korona Kielce 08-10-2022 00:00 6:3 (3:0)
MKS Polonia Warszawa Zagłębie Lubin 08-10-2022 00:00 3:5 (1:3)
Lechia Gdańsk Jagiellonia Białystok 08-10-2022 00:00 1:2 (0:0)
Górnik Zabrze Escola Varsovia Warszawa 08-10-2022 00:00 2:1 (0:0)
Raków Częstochowa Miedź Legnica 08-10-2022 00:00 4:0 (2:0)
Śląsk Wrocław Pogoń Szczecin 08-10-2022 00:00 1:3 (0:0)
Lech Poznań Wisła Kraków 08-10-2022 00:00 2:1 (2:1)
Arka Gdynia Legia Warszawa 09-10-2022 17:00 1:5 (0:2)


10. kolejka

Pogoń Szczecin Arka Gdynia 14-10-2022 15:00 0:2 (0:1)
Korona Kielce Wisła Kraków 15-10-2022 00:00 0:0 (0:0)
Legia Warszawa Lech Poznań 15-10-2022 00:00 0:3 (0:1)
Miedź Legnica Śląsk Wrocław 15-10-2022 00:00 0:3 (0:0)
Escola Varsovia Warszawa Raków Częstochowa 15-10-2022 00:00 3:1 (0:0)
Jagiellonia Białystok Górnik Zabrze 15-10-2022 00:00 1:3 (1:2)
Zagłębie Lubin Lechia Gdańsk 15-10-2022 00:00 2:1 (0:0)
Cracovia MKS Polonia Warszawa 15-10-2022 00:00 0:1 (0:1)


11. kolejka

MKS Polonia Warszawa Korona Kielce 22-10-2022 00:00 2:3 (0:1)
Lechia Gdańsk Cracovia 22-10-2022 00:00 2:5 (1:2)
Raków Częstochowa Jagiellonia Białystok 22-10-2022 00:00 1:2 (0:1)
Śląsk Wrocław Escola Varsovia Warszawa 22-10-2022 00:00 2:2 (1:1)
Lech Poznań Pogoń Szczecin 22-10-2022 00:00 4:4 (4:3)
Wisła Kraków Legia Warszawa 22-10-2022 00:00 4:1 (1:0)
Arka Gdynia Miedź Legnica 22-10-2022 11:00 2:1 (2:0)
Górnik Zabrze Zagłębie Lubin 09-11-2022 12:00 3:0 (3:0)


12. kolejka

Korona Kielce Legia Warszawa 29-10-2022 00:00 4:1 (2:1)
Pogoń Szczecin Wisła Kraków 29-10-2022 00:00 4:1 (1:0)
Miedź Legnica Lech Poznań 29-10-2022 00:00 2:5 (1:2)
Jagiellonia Białystok Śląsk Wrocław 29-10-2022 00:00 4:0 (2:0)
Zagłębie Lubin Raków Częstochowa 29-10-2022 00:00 2:1 (0:0)
Cracovia Górnik Zabrze 29-10-2022 00:00 2:2 (1:0)
MKS Polonia Warszawa Lechia Gdańsk 29-10-2022 00:00 0:0 (0:0)
Escola Varsovia Warszawa Arka Gdynia 30-10-2022 17:00 1:1 (0:0)


13. kolejka

Lechia Gdańsk Korona Kielce 05-11-2022 00:00 1:2 (0:1)
Górnik Zabrze MKS Polonia Warszawa 05-11-2022 00:00 2:0 (0:0)
Raków Częstochowa Cracovia 05-11-2022 00:00 3:0 (1:0)
Śląsk Wrocław Zagłębie Lubin 05-11-2022 00:00 1:3 (0:2)
Lech Poznań Escola Varsovia Warszawa 05-11-2022 00:00 1:1 (0:0)
Wisła Kraków Miedź Legnica 05-11-2022 00:00 5:0 (1:0)
Legia Warszawa Pogoń Szczecin 05-11-2022 00:00 2:5 (2:1)
Arka Gdynia Jagiellonia Białystok 06-11-2022 11:00 2:1 (2:0)


14. kolejka

Korona Kielce Pogoń Szczecin 12-11-2022 00:00 2:3 (2:1)
Miedź Legnica Legia Warszawa 12-11-2022 00:00 2:1 (1:0)
Escola Varsovia Warszawa Wisła Kraków 12-11-2022 00:00 1:2 (0:0)
Jagiellonia Białystok Lech Poznań 12-11-2022 00:00 2:4 (2:1)
Cracovia Śląsk Wrocław 12-11-2022 00:00 1:1 (1:0)
MKS Polonia Warszawa Raków Częstochowa 12-11-2022 00:00 3:4 (0:2)
Lechia Gdańsk Górnik Zabrze 12-11-2022 00:00 0:2 (0:1)
Zagłębie Lubin Arka Gdynia 13-11-2022 12:00 1:1 (1:0)


15. kolejka

Arka Gdynia Cracovia 17-11-2022 11:00 5:1 (0:0)
Górnik Zabrze Korona Kielce 19-11-2022 00:00 3:1 (1:0)
Raków Częstochowa Lechia Gdańsk 19-11-2022 00:00 4:0 (1:0)
Śląsk Wrocław MKS Polonia Warszawa 19-11-2022 00:00 0:2 (0:0)
Lech Poznań Zagłębie Lubin 19-11-2022 00:00 1:0 (0:0)
Wisła Kraków Jagiellonia Białystok 19-11-2022 00:00 1:2 (0:1)
Legia Warszawa Escola Varsovia Warszawa 19-11-2022 00:00 1:1 (1:1)
Pogoń Szczecin Miedź Legnica 19-11-2022 00:00 10:1 (6:0)


16. kolejka

Wisła Kraków Zagłębie Lubin 23-11-2022 00:00 1:1 (0:0)
Arka Gdynia MKS Polonia Warszawa 25-11-2022 14:00 3:1 (2:1)
Korona Kielce Miedź Legnica 26-11-2022 00:00 2:2 (0:1)
Pogoń Szczecin Escola Varsovia Warszawa 26-11-2022 00:00 5:0 (2:0)
Legia Warszawa Jagiellonia Białystok 26-11-2022 00:00 1:0 (0:0)
Lech Poznań Cracovia 26-11-2022 00:00 5:0 (4:0)
Śląsk Wrocław Lechia Gdańsk 26-11-2022 00:00 2:0 (1:0)
Raków Częstochowa Górnik Zabrze 26-11-2022 00:00 3:0 (2:0)


17. kolejka

MKS Polonia Warszawa Lech Poznań 01-12-2022 00:00 -:- (-:-)
Raków Częstochowa Korona Kielce 03-12-2022 00:00 -:- (-:-)
Górnik Zabrze Śląsk Wrocław 03-12-2022 00:00 -:- (-:-)
Cracovia Wisła Kraków 03-12-2022 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Legia Warszawa 03-12-2022 00:00 -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Pogoń Szczecin 03-12-2022 00:00 -:- (-:-)
Escola Varsovia Warszawa Miedź Legnica 03-12-2022 00:00 -:- (-:-)
Lechia Gdańsk Arka Gdynia 03-12-2022 13:00 -:- (-:-)


18. kolejka

Korona Kielce Escola Varsovia Warszawa 11-03-2023 00:00 -:- (-:-)
Miedź Legnica Jagiellonia Białystok 11-03-2023 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Zagłębie Lubin 11-03-2023 00:00 -:- (-:-)
Legia Warszawa Cracovia 11-03-2023 00:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków MKS Polonia Warszawa 11-03-2023 00:00 -:- (-:-)
Lech Poznań Lechia Gdańsk 11-03-2023 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia Górnik Zabrze 11-03-2023 00:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Raków Częstochowa 11-03-2023 00:00 -:- (-:-)


19. kolejka

Śląsk Wrocław Korona Kielce -:- (-:-)
Raków Częstochowa Arka Gdynia -:- (-:-)
Górnik Zabrze Lech Poznań -:- (-:-)
Lechia Gdańsk Wisła Kraków -:- (-:-)
MKS Polonia Warszawa Legia Warszawa -:- (-:-)
Cracovia Pogoń Szczecin -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Miedź Legnica -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Escola Varsovia Warszawa -:- (-:-)


20. kolejka

Korona Kielce Jagiellonia Białystok -:- (-:-)
Escola Varsovia Warszawa Zagłębie Lubin -:- (-:-)
Miedź Legnica Cracovia -:- (-:-)
Pogoń Szczecin MKS Polonia Warszawa -:- (-:-)
Legia Warszawa Lechia Gdańsk -:- (-:-)
Wisła Kraków Górnik Zabrze -:- (-:-)
Lech Poznań Raków Częstochowa -:- (-:-)
Arka Gdynia Śląsk Wrocław -:- (-:-)


21. kolejka

Arka Gdynia Korona Kielce -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Lech Poznań -:- (-:-)
Raków Częstochowa Wisła Kraków -:- (-:-)
Górnik Zabrze Legia Warszawa -:- (-:-)
Lechia Gdańsk Pogoń Szczecin -:- (-:-)
MKS Polonia Warszawa Miedź Legnica -:- (-:-)
Cracovia Escola Varsovia Warszawa -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Jagiellonia Białystok -:- (-:-)


22. kolejka

Korona Kielce Zagłębie Lubin -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Cracovia -:- (-:-)
Escola Varsovia Warszawa MKS Polonia Warszawa -:- (-:-)
Miedź Legnica Lechia Gdańsk -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Górnik Zabrze -:- (-:-)
Legia Warszawa Raków Częstochowa -:- (-:-)
Wisła Kraków Śląsk Wrocław -:- (-:-)
Lech Poznań Arka Gdynia -:- (-:-)


23. kolejka

Lech Poznań Korona Kielce -:- (-:-)
Arka Gdynia Wisła Kraków -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Legia Warszawa -:- (-:-)
Raków Częstochowa Pogoń Szczecin -:- (-:-)
Górnik Zabrze Miedź Legnica -:- (-:-)
Lechia Gdańsk Escola Varsovia Warszawa -:- (-:-)
MKS Polonia Warszawa Jagiellonia Białystok -:- (-:-)
Cracovia Zagłębie Lubin -:- (-:-)


24. kolejka

Korona Kielce Cracovia -:- (-:-)
Zagłębie Lubin MKS Polonia Warszawa -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Lechia Gdańsk -:- (-:-)
Escola Varsovia Warszawa Górnik Zabrze -:- (-:-)
Miedź Legnica Raków Częstochowa -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Śląsk Wrocław -:- (-:-)
Legia Warszawa Arka Gdynia -:- (-:-)
Wisła Kraków Lech Poznań -:- (-:-)


25. kolejka

Wisła Kraków Korona Kielce -:- (-:-)
Lech Poznań Legia Warszawa -:- (-:-)
Arka Gdynia Pogoń Szczecin -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Miedź Legnica -:- (-:-)
Raków Częstochowa Escola Varsovia Warszawa -:- (-:-)
Górnik Zabrze Jagiellonia Białystok -:- (-:-)
Lechia Gdańsk Zagłębie Lubin -:- (-:-)
MKS Polonia Warszawa Cracovia -:- (-:-)


26. kolejka

Korona Kielce MKS Polonia Warszawa -:- (-:-)
Cracovia Lechia Gdańsk -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Górnik Zabrze -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Raków Częstochowa -:- (-:-)
Escola Varsovia Warszawa Śląsk Wrocław -:- (-:-)
Miedź Legnica Arka Gdynia -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Lech Poznań -:- (-:-)
Legia Warszawa Wisła Kraków -:- (-:-)


27. kolejka

Legia Warszawa Korona Kielce -:- (-:-)
Wisła Kraków Pogoń Szczecin -:- (-:-)
Lech Poznań Miedź Legnica -:- (-:-)
Arka Gdynia Escola Varsovia Warszawa -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Jagiellonia Białystok -:- (-:-)
Raków Częstochowa Zagłębie Lubin -:- (-:-)
Górnik Zabrze Cracovia -:- (-:-)
Lechia Gdańsk MKS Polonia Warszawa -:- (-:-)


28. kolejka

Korona Kielce Lechia Gdańsk -:- (-:-)
MKS Polonia Warszawa Górnik Zabrze -:- (-:-)
Cracovia Raków Częstochowa -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Śląsk Wrocław -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Arka Gdynia -:- (-:-)
Escola Varsovia Warszawa Lech Poznań -:- (-:-)
Miedź Legnica Wisła Kraków -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Legia Warszawa -:- (-:-)


29. kolejka

Pogoń Szczecin Korona Kielce -:- (-:-)
Legia Warszawa Miedź Legnica -:- (-:-)
Wisła Kraków Escola Varsovia Warszawa -:- (-:-)
Lech Poznań Jagiellonia Białystok -:- (-:-)
Arka Gdynia Zagłębie Lubin -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Cracovia -:- (-:-)
Raków Częstochowa MKS Polonia Warszawa -:- (-:-)
Górnik Zabrze Lechia Gdańsk -:- (-:-)


30. kolejka

Korona Kielce Górnik Zabrze -:- (-:-)
Lechia Gdańsk Raków Częstochowa -:- (-:-)
MKS Polonia Warszawa Śląsk Wrocław -:- (-:-)
Cracovia Arka Gdynia -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Lech Poznań -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Wisła Kraków -:- (-:-)
Escola Varsovia Warszawa Legia Warszawa -:- (-:-)
Miedź Legnica Pogoń Szczecin -:- (-:-)


Mapa Strony