TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Rozgrywki

Lp Drużyna Mecze Punkty Dom Wyjazd Bezpośrednie
Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1. Górnik Zabrze 1635 11 2 3 28-14 6 0 2 15-6 5 2 1 13-8 0 0 0 0-0
2. Lech Poznań 1633 10 3 3 44-23 4 2 2 20-11 6 1 1 24-12 0 0 0 0-0
3. Raków Częstochowa 1632 10 2 4 34-17 6 1 1 23-5 4 1 3 11-12 0 0 0 0-0
4. Arka Gdynia 1627 8 3 5 29-25 7 0 1 21-12 1 3 4 8-13 0 0 0 0-0
5. Jagiellonia Białystok 1626 8 2 6 35-26 3 1 4 21-18 5 1 2 14-8 0 0 0 0-0
6. Wisła Kraków 1625 7 4 5 28-19 3 3 2 15-7 4 1 3 13-12 0 1 0 0-0
7. Korona Kielce 1625 7 4 5 36-33 3 3 2 20-16 4 1 3 16-17 0 1 0 0-0
8. Zagłębie Lubin 1624 7 3 6 33-35 4 2 2 16-17 3 1 4 17-18 0 0 0 0-0
9. MKS Polonia Warszawa 1623 7 2 7 30-29 2 2 4 15-16 5 0 3 15-13 0 0 0 0-0
10. Legia Warszawa 1622 7 1 8 40-37 3 1 4 15-18 4 0 4 25-19 0 0 0 0-0
11. Pogoń Szczecin 1621 6 3 7 41-33 3 1 4 21-13 3 2 3 20-20 0 0 0 0-0
12. Escola Varsovia Warszawa 1620 5 5 6 23-24 3 1 4 11-10 2 4 2 12-14 0 0 0 0-0
13. Śląsk Wrocław 1619 5 4 7 22-31 3 2 3 11-11 2 2 4 11-20 0 0 0 0-0
14. Cracovia 1613 3 4 9 22-41 2 3 3 13-17 1 1 6 9-24 0 0 0 0-0
15. Lechia Gdańsk 1610 2 4 10 15-34 0 2 6 8-21 2 2 4 7-13 0 0 0 0-0
16. Miedź Legnica 165 1 2 13 12-51 1 0 7 7-22 0 2 6 5-29 0 0 0 0-0

1. kolejka

Miedź Legnica Korona Kielce 13-08-2022 00:00 0:2 (0:2)
Escola Varsovia Warszawa Pogoń Szczecin 13-08-2022 00:00 1:0 (0:0)
Jagiellonia Białystok Legia Warszawa 13-08-2022 00:00 3:4 (3:2)
Zagłębie Lubin Wisła Kraków 13-08-2022 00:00 2:5 (0:0)
Cracovia Lech Poznań 13-08-2022 00:00 1:3 (0:1)
Lechia Gdańsk Śląsk Wrocław 13-08-2022 00:00 1:1 (0:1)
Górnik Zabrze Raków Częstochowa 13-08-2022 00:00 0:1 (0:0)
MKS Polonia Warszawa Arka Gdynia 13-08-2022 17:00 1:0 (0:0)


2. kolejka

Korona Kielce Raków Częstochowa 20-08-2022 00:00 1:1 (1:0)
Śląsk Wrocław Górnik Zabrze 20-08-2022 00:00 0:0 (0:0)
Lech Poznań MKS Polonia Warszawa 20-08-2022 00:00 1:2 (0:2)
Wisła Kraków Cracovia 20-08-2022 00:00 2:0 (1:0)
Legia Warszawa Zagłębie Lubin 20-08-2022 00:00 5:2 (2:1)
Pogoń Szczecin Jagiellonia Białystok 20-08-2022 00:00 1:5 (1:3)
Miedź Legnica Escola Varsovia Warszawa 20-08-2022 00:00 1:2 (0:1)
Arka Gdynia Lechia Gdańsk 21-08-2022 17:00 3:1 (1:0)


3. kolejka

Escola Varsovia Warszawa Korona Kielce 27-08-2022 00:00 0:2 (0:0)
Jagiellonia Białystok Miedź Legnica 27-08-2022 00:00 4:0 (1:0)
Zagłębie Lubin Pogoń Szczecin 27-08-2022 00:00 3:3 (2:2)
Cracovia Legia Warszawa 27-08-2022 00:00 0:5 (0:2)
MKS Polonia Warszawa Wisła Kraków 27-08-2022 00:00 1:2 (0:0)
Lechia Gdańsk Lech Poznań 27-08-2022 00:00 2:3 (0:1)
Raków Częstochowa Śląsk Wrocław 27-08-2022 00:00 3:0 (1:0)
Górnik Zabrze Arka Gdynia 28-08-2022 12:00 2:1 (0:0)


4. kolejka

Korona Kielce Śląsk Wrocław 03-09-2022 00:00 5:3 (2:2)
Lech Poznań Górnik Zabrze 03-09-2022 00:00 1:2 (0:1)
Wisła Kraków Lechia Gdańsk 03-09-2022 00:00 1:1 (0:1)
Legia Warszawa MKS Polonia Warszawa 03-09-2022 00:00 4:3 (2:2)
Pogoń Szczecin Cracovia 03-09-2022 00:00 1:1 (1:0)
Miedź Legnica Zagłębie Lubin 03-09-2022 00:00 0:4 (0:3)
Escola Varsovia Warszawa Jagiellonia Białystok 03-09-2022 00:00 0:1 (0:1)
Arka Gdynia Raków Częstochowa 04-09-2022 11:00 3:1 (1:1)


5. kolejka

Jagiellonia Białystok Korona Kielce 10-09-2022 00:00 2:2 (1:1)
Zagłębie Lubin Escola Varsovia Warszawa 10-09-2022 00:00 1:4 (0:2)
Cracovia Miedź Legnica 10-09-2022 00:00 2:1 (1:0)
MKS Polonia Warszawa Pogoń Szczecin 10-09-2022 00:00 4:1 (2:0)
Lechia Gdańsk Legia Warszawa 10-09-2022 00:00 1:6 (1:2)
Górnik Zabrze Wisła Kraków 10-09-2022 00:00 0:1 (0:1)
Raków Częstochowa Lech Poznań 10-09-2022 00:00 1:1 (1:0)
Śląsk Wrocław Arka Gdynia 10-09-2022 12:00 3:0 (1:0)


6. kolejka

Lech Poznań Śląsk Wrocław 17-09-2022 00:00 5:1 (2:1)
Wisła Kraków Raków Częstochowa 17-09-2022 00:00 0:1 (0:1)
Legia Warszawa Górnik Zabrze 17-09-2022 00:00 1:2 (0:0)
Pogoń Szczecin Lechia Gdańsk 17-09-2022 00:00 0:2 (0:1)
Miedź Legnica MKS Polonia Warszawa 17-09-2022 00:00 2:3 (1:2)
Escola Varsovia Warszawa Cracovia 17-09-2022 00:00 4:1 (2:0)
Jagiellonia Białystok Zagłębie Lubin 17-09-2022 00:00 4:2 (0:1)
Korona Kielce Arka Gdynia 17-09-2022 12:00 4:2 (2:0)


7. kolejka

Cracovia Jagiellonia Białystok 24-09-2022 00:00 1:1 (0:0)
MKS Polonia Warszawa Escola Varsovia Warszawa 24-09-2022 00:00 1:1 (1:1)
Lechia Gdańsk Miedź Legnica 24-09-2022 00:00 0:0 (0:0)
Górnik Zabrze Pogoń Szczecin 24-09-2022 00:00 3:1 (1:0)
Zagłębie Lubin Korona Kielce 25-09-2022 00:00 3:1 (2:0)
Śląsk Wrocław Wisła Kraków 25-09-2022 00:00 2:1 (2:0)
Arka Gdynia Lech Poznań 05-10-2022 11:00 2:1 (2:0)
Raków Częstochowa Legia Warszawa 05-10-2022 12:00 4:2 (1:1)


8. kolejka

Korona Kielce Lech Poznań 01-10-2022 00:00 2:4 (2:2)
Legia Warszawa Śląsk Wrocław 01-10-2022 00:00 1:2 (1:2)
Pogoń Szczecin Raków Częstochowa 01-10-2022 00:00 0:1 (0:0)
Jagiellonia Białystok MKS Polonia Warszawa 01-10-2022 00:00 1:3 (0:0)
Zagłębie Lubin Cracovia 01-10-2022 00:00 2:1 (1:0)
Wisła Kraków Arka Gdynia 01-10-2022 11:00 1:1 (1:1)
Miedź Legnica Górnik Zabrze 02-10-2022 00:00 0:2 (0:0)
Escola Varsovia Warszawa Lechia Gdańsk 02-10-2022 00:00 1:2 (0:2)


9. kolejka

Cracovia Korona Kielce 08-10-2022 00:00 6:3 (3:0)
MKS Polonia Warszawa Zagłębie Lubin 08-10-2022 00:00 3:5 (1:3)
Lechia Gdańsk Jagiellonia Białystok 08-10-2022 00:00 1:2 (0:0)
Górnik Zabrze Escola Varsovia Warszawa 08-10-2022 00:00 2:1 (0:0)
Raków Częstochowa Miedź Legnica 08-10-2022 00:00 4:0 (2:0)
Śląsk Wrocław Pogoń Szczecin 08-10-2022 00:00 1:3 (0:0)
Lech Poznań Wisła Kraków 08-10-2022 00:00 2:1 (2:1)
Arka Gdynia Legia Warszawa 09-10-2022 17:00 1:5 (0:2)


10. kolejka

Pogoń Szczecin Arka Gdynia 14-10-2022 15:00 0:2 (0:1)
Korona Kielce Wisła Kraków 15-10-2022 00:00 0:0 (0:0)
Legia Warszawa Lech Poznań 15-10-2022 00:00 0:3 (0:1)
Miedź Legnica Śląsk Wrocław 15-10-2022 00:00 0:3 (0:0)
Escola Varsovia Warszawa Raków Częstochowa 15-10-2022 00:00 3:1 (0:0)
Jagiellonia Białystok Górnik Zabrze 15-10-2022 00:00 1:3 (1:2)
Zagłębie Lubin Lechia Gdańsk 15-10-2022 00:00 2:1 (0:0)
Cracovia MKS Polonia Warszawa 15-10-2022 00:00 0:1 (0:1)


11. kolejka

MKS Polonia Warszawa Korona Kielce 22-10-2022 00:00 2:3 (0:1)
Lechia Gdańsk Cracovia 22-10-2022 00:00 2:5 (1:2)
Raków Częstochowa Jagiellonia Białystok 22-10-2022 00:00 1:2 (0:1)
Śląsk Wrocław Escola Varsovia Warszawa 22-10-2022 00:00 2:2 (1:1)
Lech Poznań Pogoń Szczecin 22-10-2022 00:00 4:4 (4:3)
Wisła Kraków Legia Warszawa 22-10-2022 00:00 4:1 (1:0)
Arka Gdynia Miedź Legnica 22-10-2022 11:00 2:1 (2:0)
Górnik Zabrze Zagłębie Lubin 09-11-2022 12:00 3:0 (3:0)


12. kolejka

Korona Kielce Legia Warszawa 29-10-2022 00:00 4:1 (2:1)
Pogoń Szczecin Wisła Kraków 29-10-2022 00:00 4:1 (1:0)
Miedź Legnica Lech Poznań 29-10-2022 00:00 2:5 (1:2)
Jagiellonia Białystok Śląsk Wrocław 29-10-2022 00:00 4:0 (2:0)
Zagłębie Lubin Raków Częstochowa 29-10-2022 00:00 2:1 (0:0)
Cracovia Górnik Zabrze 29-10-2022 00:00 2:2 (1:0)
MKS Polonia Warszawa Lechia Gdańsk 29-10-2022 00:00 0:0 (0:0)
Escola Varsovia Warszawa Arka Gdynia 30-10-2022 17:00 1:1 (0:0)


13. kolejka

Lechia Gdańsk Korona Kielce 05-11-2022 00:00 1:2 (0:1)
Górnik Zabrze MKS Polonia Warszawa 05-11-2022 00:00 2:0 (0:0)
Raków Częstochowa Cracovia 05-11-2022 00:00 3:0 (1:0)
Śląsk Wrocław Zagłębie Lubin 05-11-2022 00:00 1:3 (0:2)
Lech Poznań Escola Varsovia Warszawa 05-11-2022 00:00 1:1 (0:0)
Wisła Kraków Miedź Legnica 05-11-2022 00:00 5:0 (1:0)
Legia Warszawa Pogoń Szczecin 05-11-2022 00:00 2:5 (2:1)
Arka Gdynia Jagiellonia Białystok 06-11-2022 11:00 2:1 (2:0)


14. kolejka

Korona Kielce Pogoń Szczecin 12-11-2022 00:00 2:3 (2:1)
Miedź Legnica Legia Warszawa 12-11-2022 00:00 2:1 (1:0)
Escola Varsovia Warszawa Wisła Kraków 12-11-2022 00:00 1:2 (0:0)
Jagiellonia Białystok Lech Poznań 12-11-2022 00:00 2:4 (2:1)
Cracovia Śląsk Wrocław 12-11-2022 00:00 1:1 (1:0)
MKS Polonia Warszawa Raków Częstochowa 12-11-2022 00:00 3:4 (0:2)
Lechia Gdańsk Górnik Zabrze 12-11-2022 00:00 0:2 (0:1)
Zagłębie Lubin Arka Gdynia 13-11-2022 12:00 1:1 (1:0)


15. kolejka

Arka Gdynia Cracovia 17-11-2022 11:00 5:1 (0:0)
Górnik Zabrze Korona Kielce 19-11-2022 00:00 3:1 (1:0)
Raków Częstochowa Lechia Gdańsk 19-11-2022 00:00 4:0 (1:0)
Śląsk Wrocław MKS Polonia Warszawa 19-11-2022 00:00 0:2 (0:0)
Lech Poznań Zagłębie Lubin 19-11-2022 00:00 1:0 (0:0)
Wisła Kraków Jagiellonia Białystok 19-11-2022 00:00 1:2 (0:1)
Legia Warszawa Escola Varsovia Warszawa 19-11-2022 00:00 1:1 (1:1)
Pogoń Szczecin Miedź Legnica 19-11-2022 00:00 10:1 (6:0)


16. kolejka

Wisła Kraków Zagłębie Lubin 23-11-2022 00:00 1:1 (0:0)
Arka Gdynia MKS Polonia Warszawa 25-11-2022 14:00 3:1 (2:1)
Korona Kielce Miedź Legnica 26-11-2022 00:00 2:2 (0:1)
Pogoń Szczecin Escola Varsovia Warszawa 26-11-2022 00:00 5:0 (2:0)
Legia Warszawa Jagiellonia Białystok 26-11-2022 00:00 1:0 (0:0)
Lech Poznań Cracovia 26-11-2022 00:00 5:0 (4:0)
Śląsk Wrocław Lechia Gdańsk 26-11-2022 00:00 2:0 (1:0)
Raków Częstochowa Górnik Zabrze 26-11-2022 00:00 3:0 (2:0)


17. kolejka

MKS Polonia Warszawa Lech Poznań 01-12-2022 00:00 -:- (-:-)
Raków Częstochowa Korona Kielce 03-12-2022 00:00 -:- (-:-)
Górnik Zabrze Śląsk Wrocław 03-12-2022 00:00 -:- (-:-)
Cracovia Wisła Kraków 03-12-2022 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Legia Warszawa 03-12-2022 00:00 -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Pogoń Szczecin 03-12-2022 00:00 -:- (-:-)
Escola Varsovia Warszawa Miedź Legnica 03-12-2022 00:00 -:- (-:-)
Lechia Gdańsk Arka Gdynia 03-12-2022 13:00 -:- (-:-)


18. kolejka

Korona Kielce Escola Varsovia Warszawa 11-03-2023 00:00 -:- (-:-)
Miedź Legnica Jagiellonia Białystok 11-03-2023 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Zagłębie Lubin 11-03-2023 00:00 -:- (-:-)
Legia Warszawa Cracovia 11-03-2023 00:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków MKS Polonia Warszawa 11-03-2023 00:00 -:- (-:-)
Lech Poznań Lechia Gdańsk 11-03-2023 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia Górnik Zabrze 11-03-2023 00:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Raków Częstochowa 11-03-2023 00:00 -:- (-:-)


19. kolejka

Śląsk Wrocław Korona Kielce -:- (-:-)
Raków Częstochowa Arka Gdynia -:- (-:-)
Górnik Zabrze Lech Poznań -:- (-:-)
Lechia Gdańsk Wisła Kraków -:- (-:-)
MKS Polonia Warszawa Legia Warszawa -:- (-:-)
Cracovia Pogoń Szczecin -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Miedź Legnica -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Escola Varsovia Warszawa -:- (-:-)


20. kolejka

Korona Kielce Jagiellonia Białystok -:- (-:-)
Escola Varsovia Warszawa Zagłębie Lubin -:- (-:-)
Miedź Legnica Cracovia -:- (-:-)
Pogoń Szczecin MKS Polonia Warszawa -:- (-:-)
Legia Warszawa Lechia Gdańsk -:- (-:-)
Wisła Kraków Górnik Zabrze -:- (-:-)
Lech Poznań Raków Częstochowa -:- (-:-)
Arka Gdynia Śląsk Wrocław -:- (-:-)


21. kolejka

Arka Gdynia Korona Kielce -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Lech Poznań -:- (-:-)
Raków Częstochowa Wisła Kraków -:- (-:-)
Górnik Zabrze Legia Warszawa -:- (-:-)
Lechia Gdańsk Pogoń Szczecin -:- (-:-)
MKS Polonia Warszawa Miedź Legnica -:- (-:-)
Cracovia Escola Varsovia Warszawa -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Jagiellonia Białystok -:- (-:-)


22. kolejka

Korona Kielce Zagłębie Lubin -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Cracovia -:- (-:-)
Escola Varsovia Warszawa MKS Polonia Warszawa -:- (-:-)
Miedź Legnica Lechia Gdańsk -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Górnik Zabrze -:- (-:-)
Legia Warszawa Raków Częstochowa -:- (-:-)
Wisła Kraków Śląsk Wrocław -:- (-:-)
Lech Poznań Arka Gdynia -:- (-:-)


23. kolejka

Lech Poznań Korona Kielce -:- (-:-)
Arka Gdynia Wisła Kraków -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Legia Warszawa -:- (-:-)
Raków Częstochowa Pogoń Szczecin -:- (-:-)
Górnik Zabrze Miedź Legnica -:- (-:-)
Lechia Gdańsk Escola Varsovia Warszawa -:- (-:-)
MKS Polonia Warszawa Jagiellonia Białystok -:- (-:-)
Cracovia Zagłębie Lubin -:- (-:-)


24. kolejka

Korona Kielce Cracovia -:- (-:-)
Zagłębie Lubin MKS Polonia Warszawa -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Lechia Gdańsk -:- (-:-)
Escola Varsovia Warszawa Górnik Zabrze -:- (-:-)
Miedź Legnica Raków Częstochowa -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Śląsk Wrocław -:- (-:-)
Legia Warszawa Arka Gdynia -:- (-:-)
Wisła Kraków Lech Poznań -:- (-:-)


25. kolejka

Wisła Kraków Korona Kielce -:- (-:-)
Lech Poznań Legia Warszawa -:- (-:-)
Arka Gdynia Pogoń Szczecin -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Miedź Legnica -:- (-:-)
Raków Częstochowa Escola Varsovia Warszawa -:- (-:-)
Górnik Zabrze Jagiellonia Białystok -:- (-:-)
Lechia Gdańsk Zagłębie Lubin -:- (-:-)
MKS Polonia Warszawa Cracovia -:- (-:-)


26. kolejka

Korona Kielce MKS Polonia Warszawa -:- (-:-)
Cracovia Lechia Gdańsk -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Górnik Zabrze -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Raków Częstochowa -:- (-:-)
Escola Varsovia Warszawa Śląsk Wrocław -:- (-:-)
Miedź Legnica Arka Gdynia -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Lech Poznań -:- (-:-)
Legia Warszawa Wisła Kraków -:- (-:-)


27. kolejka

Legia Warszawa Korona Kielce -:- (-:-)
Wisła Kraków Pogoń Szczecin -:- (-:-)
Lech Poznań Miedź Legnica -:- (-:-)
Arka Gdynia Escola Varsovia Warszawa -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Jagiellonia Białystok -:- (-:-)
Raków Częstochowa Zagłębie Lubin -:- (-:-)
Górnik Zabrze Cracovia -:- (-:-)
Lechia Gdańsk MKS Polonia Warszawa -:- (-:-)


28. kolejka

Korona Kielce Lechia Gdańsk -:- (-:-)
MKS Polonia Warszawa Górnik Zabrze -:- (-:-)
Cracovia Raków Częstochowa -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Śląsk Wrocław -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Arka Gdynia -:- (-:-)
Escola Varsovia Warszawa Lech Poznań -:- (-:-)
Miedź Legnica Wisła Kraków -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Legia Warszawa -:- (-:-)


29. kolejka

Pogoń Szczecin Korona Kielce -:- (-:-)
Legia Warszawa Miedź Legnica -:- (-:-)
Wisła Kraków Escola Varsovia Warszawa -:- (-:-)
Lech Poznań Jagiellonia Białystok -:- (-:-)
Arka Gdynia Zagłębie Lubin -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Cracovia -:- (-:-)
Raków Częstochowa MKS Polonia Warszawa -:- (-:-)
Górnik Zabrze Lechia Gdańsk -:- (-:-)


30. kolejka

Korona Kielce Górnik Zabrze -:- (-:-)
Lechia Gdańsk Raków Częstochowa -:- (-:-)
MKS Polonia Warszawa Śląsk Wrocław -:- (-:-)
Cracovia Arka Gdynia -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Lech Poznań -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Wisła Kraków -:- (-:-)
Escola Varsovia Warszawa Legia Warszawa -:- (-:-)
Miedź Legnica Pogoń Szczecin -:- (-:-)


Mapa Strony