TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Rozgrywki

Lp Drużyna Mecze Punkty Dom Wyjazd Bezpośrednie
Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1. Wikęd Luzino 1030 10 0 0 34-9 5 0 0 14-3 5 0 0 20-6 0 0 0 0-0
2. Chojniczanka II Chojnice 1030 10 0 0 30-7 5 0 0 16-4 5 0 0 14-3 0 0 0 0-0
3. Anioły Garczegorze 1024 7 3 0 35-14 4 1 0 23-7 3 2 0 12-7 0 0 0 0-0
4. Jaguar Gdańsk 1020 6 2 2 18-13 4 1 1 12-9 2 1 1 6-4 0 0 0 0-0
5. Sparta Sycewice 1019 6 1 3 22-12 1 1 2 3-5 5 0 1 19-7 0 0 0 0-0
6. Arka II Gdynia 1017 5 2 3 24-19 3 1 1 15-7 2 1 2 9-12 0 0 0 0-0
7. Grom Nowy Staw 1014 3 5 2 12-7 2 3 1 8-3 1 2 1 4-4 1 1 0 1-0
8. Pomezania Malbork 914 4 2 3 18-11 1 1 3 6-7 3 1 0 12-4 1 0 1 4-2
9. Czarni Pruszcz Gdański 1014 4 2 4 20-16 3 0 2 12-8 1 2 2 8-8 0 1 1 1-4
10. Gryf Słupsk 913 4 1 4 17-15 3 0 2 8-6 1 1 2 9-9 0 0 0 0-0
11. Gryf Wejherowo 1013 3 4 3 18-17 1 3 1 12-9 2 1 2 6-8 0 0 0 0-0
12. Pogoń Lębork 1012 4 0 6 13-18 2 0 2 6-6 2 0 4 7-12 0 0 0 0-0
13. Borowiak Czersk 1011 3 2 5 10-16 1 0 3 3-7 2 2 2 7-9 0 0 0 0-0
14. Wierzyca Pelplin 109 3 0 7 10-21 1 0 4 4-11 2 0 3 6-10 0 0 0 0-0
15. MKS Władysławowo 109 2 3 5 16-29 2 1 2 11-13 0 2 3 5-16 0 0 0 0-0
16. Bytovia Bytów 108 2 2 6 12-19 0 1 3 4-8 2 1 3 8-11 0 0 0 0-0
17. GKS Kowale 107 1 4 5 11-28 0 3 2 7-13 1 1 3 4-15 0 0 0 0-0
18. Powiśle Dzierzgoń 105 1 2 7 10-24 1 1 4 8-15 0 1 3 2-9 0 1 0 1-1
19. Akademia Sportu Kolbudy 105 1 2 7 14-26 0 2 4 6-16 1 0 3 8-10 0 1 0 1-1
20. Jantar Ustka 104 1 1 8 7-30 1 0 3 5-11 0 1 5 2-19 0 0 0 0-0

1. kolejka

Jaguar Gdańsk Wierzyca Pelplin 05-08-2022 18:00 2:0 (0:0)
Czarni Pruszcz Gdański Borowiak Czersk 06-08-2022 11:00 1:2 (0:0)
Arka II Gdynia Jantar Ustka 06-08-2022 11:00 5:0 (0:0)
Grom Nowy Staw Gryf Wejherowo 06-08-2022 13:00 1:1 (0:0)
Chojniczanka II Chojnice Sparta Sycewice 06-08-2022 15:00 3:1 (0:0)
Powiśle Dzierzgoń MKS Władysławowo 06-08-2022 16:00 1:1 (0:0)
Akademia Sportu Kolbudy Gryf Słupsk 06-08-2022 17:00 1:4 (0:0)
Pomezania Malbork GKS Kowale 06-08-2022 17:00 0:0 (0:0)
Wikęd Luzino Pogoń Lębork 07-08-2022 11:00 2:1 (0:0)
Anioły Garczegorze Bytovia Bytów 07-08-2022 13:00 7:2 (0:0)


2. kolejka

Pogoń Lębork Czarni Pruszcz Gdański 13-08-2022 00:00 1:0 (0:0)
Gryf Wejherowo Jaguar Gdańsk 13-08-2022 00:00 2:2 (0:0)
GKS Kowale Grom Nowy Staw 13-08-2022 00:00 1:1 (0:0)
Jantar Ustka Anioły Garczegorze 13-08-2022 00:00 1:3 (0:0)
MKS Władysławowo Pomezania Malbork 13-08-2022 00:00 1:5 (0:0)
Bytovia Bytów Chojniczanka II Chojnice 13-08-2022 00:00 1:3 (0:0)
Gryf Słupsk Sparta Sycewice 13-08-2022 00:00 0:2 (0:0)
Akademia Sportu Kolbudy Powiśle Dzierzgoń 13-08-2022 00:00 1:1 (0:0)
Wierzyca Pelplin Wikęd Luzino 13-08-2022 00:00 1:2 (0:0)
Borowiak Czersk Arka II Gdynia 13-08-2022 11:00 0:1 (0:0)


3. kolejka

Grom Nowy Staw MKS Władysławowo 20-08-2022 11:00 4:0 (0:0)
Jaguar Gdańsk GKS Kowale 20-08-2022 11:00 2:0 (0:0)
Anioły Garczegorze Borowiak Czersk 20-08-2022 11:00 1:1 (0:0)
Czarni Pruszcz Gdański Wierzyca Pelplin 20-08-2022 14:00 4:0 (0:0)
Chojniczanka II Chojnice Jantar Ustka 20-08-2022 14:00 3:1 (0:0)
Powiśle Dzierzgoń Gryf Słupsk 20-08-2022 16:00 4:2 (0:0)
Pomezania Malbork Akademia Sportu Kolbudy 20-08-2022 17:00 1:4 (0:0)
Wikęd Luzino Gryf Wejherowo 21-08-2022 11:00 4:0 (0:0)
Sparta Sycewice Bytovia Bytów 21-08-2022 17:30 1:0 (0:0)
Arka II Gdynia Pogoń Lębork 21-08-2022 19:00 3:0 (1:0)


4. kolejka

Gryf Słupsk Bytovia Bytów 24-08-2022 17:30 0:2 (0:1)
Borowiak Czersk Chojniczanka II Chojnice 24-08-2022 18:00 1:4 (1:1)
Wierzyca Pelplin Arka II Gdynia 24-08-2022 18:00 2:1 (0:0)
Gryf Wejherowo Czarni Pruszcz Gdański 24-08-2022 18:00 3:3 (0:1)
MKS Władysławowo Jaguar Gdańsk 24-08-2022 18:00 2:0 (1:0)
Akademia Sportu Kolbudy Grom Nowy Staw 24-08-2022 18:00 0:0 (0:0)
Powiśle Dzierzgoń Pomezania Malbork 24-08-2022 18:00 1:2 (0:1)
Pogoń Lębork Anioły Garczegorze 24-08-2022 18:30 1:3 (0:0)
Jantar Ustka Sparta Sycewice 24-08-2022 19:15 1:5 (0:3)
GKS Kowale Wikęd Luzino 07-09-2022 00:00 0:5 (0:0)


5. kolejka

Grom Nowy Staw Powiśle Dzierzgoń 27-08-2022 11:00 2:0 (0:0)
Jaguar Gdańsk Akademia Sportu Kolbudy 27-08-2022 11:00 2:1 (0:0)
Czarni Pruszcz Gdański GKS Kowale 27-08-2022 14:00 4:1 (0:0)
Sparta Sycewice Borowiak Czersk 27-08-2022 16:00 1:1 (0:0)
Bytovia Bytów Jantar Ustka 27-08-2022 18:00 1:1 (0:0)
Wikęd Luzino MKS Władysławowo 28-08-2022 11:00 2:0 (0:0)
Arka II Gdynia Gryf Wejherowo 28-08-2022 11:00 1:3 (0:0)
Chojniczanka II Chojnice Pogoń Lębork 28-08-2022 12:00 3:1 (0:0)
Anioły Garczegorze Wierzyca Pelplin 28-08-2022 13:00 2:1 (0:0)
Pomezania Malbork Gryf Słupsk 05-10-2022 00:00 -:- (-:-)


6. kolejka

MKS Władysławowo Czarni Pruszcz Gdański 31-08-2022 17:00 3:0 (0:0)
Wierzyca Pelplin Chojniczanka II Chojnice 31-08-2022 17:30 0:3 (0:0)
Gryf Słupsk Jantar Ustka 31-08-2022 17:30 1:0 (0:0)
Borowiak Czersk Bytovia Bytów 31-08-2022 18:00 1:0 (0:0)
Gryf Wejherowo Anioły Garczegorze 31-08-2022 18:00 2:2 (0:0)
GKS Kowale Arka II Gdynia 31-08-2022 18:00 4:4 (2:3)
Akademia Sportu Kolbudy Wikęd Luzino 31-08-2022 18:00 2:6 (0:0)
Powiśle Dzierzgoń Jaguar Gdańsk 31-08-2022 18:00 0:3 (0:0)
Pomezania Malbork Grom Nowy Staw 31-08-2022 18:00 0:1 (0:0)
Pogoń Lębork Sparta Sycewice 31-08-2022 18:30 0:3 (0:0)


7. kolejka

Jaguar Gdańsk Pomezania Malbork 03-09-2022 11:00 1:1 (1:1)
Anioły Garczegorze GKS Kowale 03-09-2022 11:00 8:1 (4:0)
Grom Nowy Staw Gryf Słupsk 03-09-2022 12:00 1:1 (0:0)
Czarni Pruszcz Gdański Akademia Sportu Kolbudy 03-09-2022 14:00 2:1 (1:0)
Jantar Ustka Borowiak Czersk 03-09-2022 15:30 1:0 (0:0)
Sparta Sycewice Wierzyca Pelplin 03-09-2022 16:00 0:2 (0:1)
Bytovia Bytów Pogoń Lębork 03-09-2022 18:00 1:2 (0:0)
Wikęd Luzino Powiśle Dzierzgoń 04-09-2022 12:00 3:0 (1:0)
Arka II Gdynia MKS Władysławowo 04-09-2022 13:00 3:3 (0:1)
Chojniczanka II Chojnice Gryf Wejherowo 04-09-2022 17:00 1:0 (0:0)


8. kolejka

GKS Kowale Chojniczanka II Chojnice 10-09-2022 11:00 1:2 (0:0)
MKS Władysławowo Anioły Garczegorze 10-09-2022 11:00 2:2 (0:0)
Powiśle Dzierzgoń Czarni Pruszcz Gdański 10-09-2022 12:00 1:5 (0:0)
Grom Nowy Staw Jaguar Gdańsk 10-09-2022 12:00 0:1 (0:0)
Wierzyca Pelplin Bytovia Bytów 10-09-2022 16:00 1:3 (0:0)
Pogoń Lębork Jantar Ustka 10-09-2022 17:00 4:0 (0:0)
Gryf Wejherowo Sparta Sycewice 10-09-2022 17:00 0:2 (0:0)
Akademia Sportu Kolbudy Arka II Gdynia 10-09-2022 17:00 2:3 (1:3)
Pomezania Malbork Wikęd Luzino 10-09-2022 17:00 1:2 (0:0)
Gryf Słupsk Borowiak Czersk 10-09-2022 17:00 5:1 (0:0)


9. kolejka

Czarni Pruszcz Gdański Pomezania Malbork 17-09-2022 11:00 1:4 (1:2)
Anioły Garczegorze Akademia Sportu Kolbudy 17-09-2022 11:00 5:2 (0:0)
Chojniczanka II Chojnice MKS Władysławowo 17-09-2022 11:00 6:1 (2:1)
Borowiak Czersk Pogoń Lębork 17-09-2022 11:00 1:2 (0:2)
Jaguar Gdańsk Gryf Słupsk 17-09-2022 11:00 3:2 (2:0)
Arka II Gdynia Powiśle Dzierzgoń 17-09-2022 13:00 3:1 (2:0)
Sparta Sycewice GKS Kowale 17-09-2022 16:00 1:2 (0:0)
Bytovia Bytów Gryf Wejherowo 17-09-2022 18:00 1:2 (1:1)
Wikęd Luzino Grom Nowy Staw 18-09-2022 11:00 3:2 (0:0)
Jantar Ustka Wierzyca Pelplin 18-09-2022 15:00 2:3 (2:0)


10. kolejka

GKS Kowale Bytovia Bytów 24-09-2022 00:00 1:1 (0:0)
Akademia Sportu Kolbudy Chojniczanka II Chojnice 24-09-2022 00:00 0:2 (0:0)
Jaguar Gdańsk Wikęd Luzino 24-09-2022 11:00 2:5 (0:0)
Grom Nowy Staw Czarni Pruszcz Gdański 24-09-2022 12:00 0:0 (0:0)
MKS Władysławowo Sparta Sycewice 24-09-2022 13:00 3:6 (0:0)
Powiśle Dzierzgoń Anioły Garczegorze 24-09-2022 16:00 1:2 (0:0)
Wierzyca Pelplin Borowiak Czersk 24-09-2022 16:00 0:2 (0:1)
Gryf Wejherowo Jantar Ustka 24-09-2022 16:00 5:0 (0:0)
Gryf Słupsk Pogoń Lębork 24-09-2022 17:00 2:1 (0:0)
Pomezania Malbork Arka II Gdynia 24-09-2022 18:00 4:0 (1:0)


11. kolejka

Anioły Garczegorze Pomezania Malbork 01-10-2022 00:00 -:- (-:-)
Jantar Ustka GKS Kowale 01-10-2022 00:00 -:- (-:-)
Borowiak Czersk Gryf Wejherowo 01-10-2022 00:00 -:- (-:-)
Wikęd Luzino Gryf Słupsk 01-10-2022 12:00 -:- (-:-)
Sparta Sycewice Akademia Sportu Kolbudy 01-10-2022 16:00 -:- (-:-)
Pogoń Lębork Wierzyca Pelplin 01-10-2022 16:00 -:- (-:-)
Bytovia Bytów MKS Władysławowo 01-10-2022 18:00 -:- (-:-)
Chojniczanka II Chojnice Powiśle Dzierzgoń 02-10-2022 00:00 -:- (-:-)
Czarni Pruszcz Gdański Jaguar Gdańsk 02-10-2022 00:00 -:- (-:-)
Arka II Gdynia Grom Nowy Staw 02-10-2022 11:00 -:- (-:-)


12. kolejka

Akademia Sportu Kolbudy Bytovia Bytów 08-10-2022 00:00 -:- (-:-)
GKS Kowale Borowiak Czersk 08-10-2022 00:00 -:- (-:-)
Jaguar Gdańsk Arka II Gdynia 08-10-2022 11:00 -:- (-:-)
Grom Nowy Staw Anioły Garczegorze 08-10-2022 12:00 -:- (-:-)
Wikęd Luzino Czarni Pruszcz Gdański 08-10-2022 12:00 -:- (-:-)
MKS Władysławowo Jantar Ustka 08-10-2022 13:00 -:- (-:-)
Powiśle Dzierzgoń Sparta Sycewice 08-10-2022 15:00 -:- (-:-)
Gryf Wejherowo Pogoń Lębork 08-10-2022 15:00 -:- (-:-)
Gryf Słupsk Wierzyca Pelplin 08-10-2022 16:00 -:- (-:-)
Pomezania Malbork Chojniczanka II Chojnice 08-10-2022 18:00 -:- (-:-)


13. kolejka

Jantar Ustka Akademia Sportu Kolbudy 15-10-2022 00:00 -:- (-:-)
Czarni Pruszcz Gdański Gryf Słupsk 15-10-2022 00:00 -:- (-:-)
Anioły Garczegorze Jaguar Gdańsk 15-10-2022 00:00 -:- (-:-)
Chojniczanka II Chojnice Grom Nowy Staw 15-10-2022 00:00 -:- (-:-)
Borowiak Czersk MKS Władysławowo 15-10-2022 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Lębork GKS Kowale 15-10-2022 15:00 -:- (-:-)
Wierzyca Pelplin Gryf Wejherowo 15-10-2022 15:00 -:- (-:-)
Sparta Sycewice Pomezania Malbork 15-10-2022 16:00 -:- (-:-)
Bytovia Bytów Powiśle Dzierzgoń 15-10-2022 18:00 -:- (-:-)
Arka II Gdynia Wikęd Luzino 16-10-2022 11:00 -:- (-:-)


14. kolejka

GKS Kowale Wierzyca Pelplin -:- (-:-)
Akademia Sportu Kolbudy Borowiak Czersk -:- (-:-)
Czarni Pruszcz Gdański Arka II Gdynia -:- (-:-)
MKS Władysławowo Pogoń Lębork 22-10-2022 11:00 -:- (-:-)
Jaguar Gdańsk Chojniczanka II Chojnice 22-10-2022 11:00 -:- (-:-)
Grom Nowy Staw Sparta Sycewice 22-10-2022 12:00 -:- (-:-)
Wikęd Luzino Anioły Garczegorze 22-10-2022 12:00 -:- (-:-)
Powiśle Dzierzgoń Jantar Ustka 22-10-2022 15:00 -:- (-:-)
Gryf Słupsk Gryf Wejherowo 22-10-2022 15:30 -:- (-:-)
Pomezania Malbork Bytovia Bytów 22-10-2022 18:00 -:- (-:-)


15. kolejka

Arka II Gdynia Gryf Słupsk -:- (-:-)
Chojniczanka II Chojnice Wikęd Luzino -:- (-:-)
Jantar Ustka Pomezania Malbork -:- (-:-)
Borowiak Czersk Powiśle Dzierzgoń 29-10-2022 11:00 -:- (-:-)
Anioły Garczegorze Czarni Pruszcz Gdański 29-10-2022 11:00 -:- (-:-)
Gryf Wejherowo GKS Kowale 29-10-2022 14:00 -:- (-:-)
Wierzyca Pelplin MKS Władysławowo 29-10-2022 15:00 -:- (-:-)
Sparta Sycewice Jaguar Gdańsk 29-10-2022 16:00 -:- (-:-)
Bytovia Bytów Grom Nowy Staw 29-10-2022 18:00 -:- (-:-)
Pogoń Lębork Akademia Sportu Kolbudy 30-10-2022 12:00 -:- (-:-)


16. kolejka

MKS Władysławowo Gryf Wejherowo -:- (-:-)
Akademia Sportu Kolbudy Wierzyca Pelplin -:- (-:-)
Czarni Pruszcz Gdański Chojniczanka II Chojnice -:- (-:-)
Arka II Gdynia Anioły Garczegorze -:- (-:-)
Jaguar Gdańsk Bytovia Bytów 05-11-2022 11:00 -:- (-:-)
Grom Nowy Staw Jantar Ustka 05-11-2022 12:00 -:- (-:-)
Wikęd Luzino Sparta Sycewice 05-11-2022 12:00 -:- (-:-)
Powiśle Dzierzgoń Pogoń Lębork 05-11-2022 14:00 -:- (-:-)
Gryf Słupsk GKS Kowale 05-11-2022 14:00 -:- (-:-)
Pomezania Malbork Borowiak Czersk 05-11-2022 16:00 -:- (-:-)


17. kolejka

Chojniczanka II Chojnice Arka II Gdynia -:- (-:-)
Jantar Ustka Jaguar Gdańsk -:- (-:-)
GKS Kowale MKS Władysławowo -:- (-:-)
Borowiak Czersk Grom Nowy Staw 12-11-2022 11:00 -:- (-:-)
Anioły Garczegorze Gryf Słupsk 12-11-2022 11:00 -:- (-:-)
Wierzyca Pelplin Powiśle Dzierzgoń 12-11-2022 14:00 -:- (-:-)
Sparta Sycewice Czarni Pruszcz Gdański 12-11-2022 16:00 -:- (-:-)
Bytovia Bytów Wikęd Luzino 12-11-2022 18:00 -:- (-:-)
Pogoń Lębork Pomezania Malbork 13-11-2022 12:00 -:- (-:-)
Gryf Wejherowo Akademia Sportu Kolbudy 13-11-2022 13:00 -:- (-:-)


18. kolejka

Akademia Sportu Kolbudy GKS Kowale -:- (-:-)
Czarni Pruszcz Gdański Bytovia Bytów -:- (-:-)
Arka II Gdynia Sparta Sycewice -:- (-:-)
Jaguar Gdańsk Borowiak Czersk 19-11-2022 11:00 -:- (-:-)
Grom Nowy Staw Pogoń Lębork 19-11-2022 12:00 -:- (-:-)
Wikęd Luzino Jantar Ustka 19-11-2022 12:00 -:- (-:-)
Gryf Słupsk MKS Władysławowo 19-11-2022 13:00 -:- (-:-)
Powiśle Dzierzgoń Gryf Wejherowo 19-11-2022 14:00 -:- (-:-)
Pomezania Malbork Wierzyca Pelplin 19-11-2022 15:00 -:- (-:-)
Anioły Garczegorze Chojniczanka II Chojnice 20-11-2022 11:00 -:- (-:-)


19. kolejka

Jantar Ustka Czarni Pruszcz Gdański -:- (-:-)
GKS Kowale Powiśle Dzierzgoń -:- (-:-)
MKS Władysławowo Akademia Sportu Kolbudy -:- (-:-)
Chojniczanka II Chojnice Gryf Słupsk -:- (-:-)
Borowiak Czersk Wikęd Luzino 14-09-2022 16:00 -:- (-:-)
Wierzyca Pelplin Grom Nowy Staw 26-11-2022 13:00 -:- (-:-)
Sparta Sycewice Anioły Garczegorze 26-11-2022 16:00 -:- (-:-)
Bytovia Bytów Arka II Gdynia 26-11-2022 18:00 -:- (-:-)
Pogoń Lębork Jaguar Gdańsk 27-11-2022 12:00 -:- (-:-)
Gryf Wejherowo Pomezania Malbork 27-11-2022 13:00 -:- (-:-)


20. kolejka

Wierzyca Pelplin Jaguar Gdańsk -:- (-:-)
Pogoń Lębork Wikęd Luzino -:- (-:-)
Borowiak Czersk Czarni Pruszcz Gdański -:- (-:-)
Gryf Słupsk Akademia Sportu Kolbudy -:- (-:-)
Jantar Ustka Arka II Gdynia -:- (-:-)
GKS Kowale Pomezania Malbork -:- (-:-)
Bytovia Bytów Anioły Garczegorze -:- (-:-)
Sparta Sycewice Chojniczanka II Chojnice -:- (-:-)
MKS Władysławowo Powiśle Dzierzgoń -:- (-:-)
Gryf Wejherowo Grom Nowy Staw -:- (-:-)


21. kolejka

Czarni Pruszcz Gdański Pogoń Lębork -:- (-:-)
Arka II Gdynia Borowiak Czersk -:- (-:-)
Wikęd Luzino Wierzyca Pelplin -:- (-:-)
Jaguar Gdańsk Gryf Wejherowo -:- (-:-)
Grom Nowy Staw GKS Kowale -:- (-:-)
Anioły Garczegorze Jantar Ustka -:- (-:-)
Pomezania Malbork MKS Władysławowo -:- (-:-)
Powiśle Dzierzgoń Akademia Sportu Kolbudy -:- (-:-)
Chojniczanka II Chojnice Bytovia Bytów -:- (-:-)
Sparta Sycewice Gryf Słupsk -:- (-:-)


22. kolejka

Pogoń Lębork Arka II Gdynia -:- (-:-)
Gryf Słupsk Powiśle Dzierzgoń -:- (-:-)
Akademia Sportu Kolbudy Pomezania Malbork -:- (-:-)
MKS Władysławowo Grom Nowy Staw -:- (-:-)
GKS Kowale Jaguar Gdańsk -:- (-:-)
Gryf Wejherowo Wikęd Luzino -:- (-:-)
Wierzyca Pelplin Czarni Pruszcz Gdański -:- (-:-)
Borowiak Czersk Anioły Garczegorze -:- (-:-)
Jantar Ustka Chojniczanka II Chojnice -:- (-:-)
Bytovia Bytów Sparta Sycewice -:- (-:-)


23. kolejka

Sparta Sycewice Jantar Ustka -:- (-:-)
Chojniczanka II Chojnice Borowiak Czersk -:- (-:-)
Anioły Garczegorze Pogoń Lębork -:- (-:-)
Arka II Gdynia Wierzyca Pelplin -:- (-:-)
Czarni Pruszcz Gdański Gryf Wejherowo -:- (-:-)
Wikęd Luzino GKS Kowale -:- (-:-)
Jaguar Gdańsk MKS Władysławowo -:- (-:-)
Grom Nowy Staw Akademia Sportu Kolbudy -:- (-:-)
Bytovia Bytów Gryf Słupsk -:- (-:-)
Pomezania Malbork Powiśle Dzierzgoń -:- (-:-)


24. kolejka

Wierzyca Pelplin Anioły Garczegorze -:- (-:-)
Gryf Słupsk Pomezania Malbork -:- (-:-)
Powiśle Dzierzgoń Grom Nowy Staw -:- (-:-)
Akademia Sportu Kolbudy Jaguar Gdańsk -:- (-:-)
MKS Władysławowo Wikęd Luzino -:- (-:-)
GKS Kowale Czarni Pruszcz Gdański -:- (-:-)
Gryf Wejherowo Arka II Gdynia -:- (-:-)
Pogoń Lębork Chojniczanka II Chojnice -:- (-:-)
Borowiak Czersk Sparta Sycewice -:- (-:-)
Jantar Ustka Bytovia Bytów -:- (-:-)


25. kolejka

Bytovia Bytów Borowiak Czersk -:- (-:-)
Sparta Sycewice Pogoń Lębork -:- (-:-)
Chojniczanka II Chojnice Wierzyca Pelplin -:- (-:-)
Anioły Garczegorze Gryf Wejherowo -:- (-:-)
Arka II Gdynia GKS Kowale -:- (-:-)
Czarni Pruszcz Gdański MKS Władysławowo -:- (-:-)
Wikęd Luzino Akademia Sportu Kolbudy -:- (-:-)
Jaguar Gdańsk Powiśle Dzierzgoń -:- (-:-)
Grom Nowy Staw Pomezania Malbork -:- (-:-)
Jantar Ustka Gryf Słupsk -:- (-:-)


26. kolejka

Pomezania Malbork Jaguar Gdańsk -:- (-:-)
Powiśle Dzierzgoń Wikęd Luzino -:- (-:-)
Akademia Sportu Kolbudy Czarni Pruszcz Gdański -:- (-:-)
MKS Władysławowo Arka II Gdynia -:- (-:-)
GKS Kowale Anioły Garczegorze -:- (-:-)
Gryf Wejherowo Chojniczanka II Chojnice -:- (-:-)
Wierzyca Pelplin Sparta Sycewice -:- (-:-)
Pogoń Lębork Bytovia Bytów -:- (-:-)
Borowiak Czersk Jantar Ustka -:- (-:-)
Gryf Słupsk Grom Nowy Staw -:- (-:-)


27. kolejka

Jantar Ustka Pogoń Lębork -:- (-:-)
Bytovia Bytów Wierzyca Pelplin -:- (-:-)
Sparta Sycewice Gryf Wejherowo -:- (-:-)
Chojniczanka II Chojnice GKS Kowale -:- (-:-)
Anioły Garczegorze MKS Władysławowo -:- (-:-)
Arka II Gdynia Akademia Sportu Kolbudy -:- (-:-)
Czarni Pruszcz Gdański Powiśle Dzierzgoń -:- (-:-)
Wikęd Luzino Pomezania Malbork -:- (-:-)
Jaguar Gdańsk Grom Nowy Staw -:- (-:-)
Borowiak Czersk Gryf Słupsk -:- (-:-)


28. kolejka

Grom Nowy Staw Wikęd Luzino -:- (-:-)
Pomezania Malbork Czarni Pruszcz Gdański -:- (-:-)
Powiśle Dzierzgoń Arka II Gdynia -:- (-:-)
Akademia Sportu Kolbudy Anioły Garczegorze -:- (-:-)
MKS Władysławowo Chojniczanka II Chojnice -:- (-:-)
GKS Kowale Sparta Sycewice -:- (-:-)
Gryf Wejherowo Bytovia Bytów -:- (-:-)
Wierzyca Pelplin Jantar Ustka -:- (-:-)
Pogoń Lębork Borowiak Czersk -:- (-:-)
Gryf Słupsk Jaguar Gdańsk -:- (-:-)


29. kolejka

Anioły Garczegorze Powiśle Dzierzgoń -:- (-:-)
Pogoń Lębork Gryf Słupsk -:- (-:-)
Borowiak Czersk Wierzyca Pelplin -:- (-:-)
Jantar Ustka Gryf Wejherowo -:- (-:-)
Bytovia Bytów GKS Kowale -:- (-:-)
Sparta Sycewice MKS Władysławowo -:- (-:-)
Chojniczanka II Chojnice Akademia Sportu Kolbudy -:- (-:-)
Arka II Gdynia Pomezania Malbork -:- (-:-)
Czarni Pruszcz Gdański Grom Nowy Staw -:- (-:-)
Wikęd Luzino Jaguar Gdańsk -:- (-:-)


30. kolejka

Pomezania Malbork Anioły Garczegorze -:- (-:-)
Powiśle Dzierzgoń Chojniczanka II Chojnice -:- (-:-)
Akademia Sportu Kolbudy Sparta Sycewice -:- (-:-)
MKS Władysławowo Bytovia Bytów -:- (-:-)
GKS Kowale Jantar Ustka -:- (-:-)
Jaguar Gdańsk Czarni Pruszcz Gdański -:- (-:-)
Gryf Wejherowo Borowiak Czersk -:- (-:-)
Wierzyca Pelplin Pogoń Lębork -:- (-:-)
Gryf Słupsk Wikęd Luzino -:- (-:-)
Grom Nowy Staw Arka II Gdynia -:- (-:-)


31. kolejka

Jantar Ustka MKS Władysławowo -:- (-:-)
Bytovia Bytów Akademia Sportu Kolbudy -:- (-:-)
Sparta Sycewice Powiśle Dzierzgoń -:- (-:-)
Chojniczanka II Chojnice Pomezania Malbork -:- (-:-)
Anioły Garczegorze Grom Nowy Staw -:- (-:-)
Pogoń Lębork Gryf Wejherowo -:- (-:-)
Arka II Gdynia Jaguar Gdańsk -:- (-:-)
Czarni Pruszcz Gdański Wikęd Luzino -:- (-:-)
Borowiak Czersk GKS Kowale -:- (-:-)
Wierzyca Pelplin Gryf Słupsk -:- (-:-)


32. kolejka

Akademia Sportu Kolbudy Jantar Ustka -:- (-:-)
Gryf Słupsk Czarni Pruszcz Gdański -:- (-:-)
Wikęd Luzino Arka II Gdynia -:- (-:-)
Jaguar Gdańsk Anioły Garczegorze -:- (-:-)
Grom Nowy Staw Chojniczanka II Chojnice -:- (-:-)
Pomezania Malbork Sparta Sycewice -:- (-:-)
Powiśle Dzierzgoń Bytovia Bytów -:- (-:-)
MKS Władysławowo Borowiak Czersk -:- (-:-)
GKS Kowale Pogoń Lębork -:- (-:-)
Gryf Wejherowo Wierzyca Pelplin -:- (-:-)


33. kolejka

Wierzyca Pelplin GKS Kowale -:- (-:-)
Pogoń Lębork MKS Władysławowo -:- (-:-)
Borowiak Czersk Akademia Sportu Kolbudy -:- (-:-)
Jantar Ustka Powiśle Dzierzgoń -:- (-:-)
Bytovia Bytów Pomezania Malbork -:- (-:-)
Sparta Sycewice Grom Nowy Staw -:- (-:-)
Chojniczanka II Chojnice Jaguar Gdańsk -:- (-:-)
Anioły Garczegorze Wikęd Luzino -:- (-:-)
Gryf Wejherowo Gryf Słupsk -:- (-:-)
Arka II Gdynia Czarni Pruszcz Gdański -:- (-:-)


34. kolejka

Powiśle Dzierzgoń Borowiak Czersk -:- (-:-)
Gryf Słupsk Arka II Gdynia -:- (-:-)
Czarni Pruszcz Gdański Anioły Garczegorze -:- (-:-)
Wikęd Luzino Chojniczanka II Chojnice -:- (-:-)
Jaguar Gdańsk Sparta Sycewice -:- (-:-)
Grom Nowy Staw Bytovia Bytów -:- (-:-)
Pomezania Malbork Jantar Ustka -:- (-:-)
Akademia Sportu Kolbudy Pogoń Lębork -:- (-:-)
MKS Władysławowo Wierzyca Pelplin -:- (-:-)
GKS Kowale Gryf Wejherowo -:- (-:-)


35. kolejka

Gryf Wejherowo MKS Władysławowo -:- (-:-)
Wierzyca Pelplin Akademia Sportu Kolbudy -:- (-:-)
Pogoń Lębork Powiśle Dzierzgoń -:- (-:-)
Borowiak Czersk Pomezania Malbork -:- (-:-)
Jantar Ustka Grom Nowy Staw -:- (-:-)
Bytovia Bytów Jaguar Gdańsk -:- (-:-)
Sparta Sycewice Wikęd Luzino -:- (-:-)
Chojniczanka II Chojnice Czarni Pruszcz Gdański -:- (-:-)
Anioły Garczegorze Arka II Gdynia -:- (-:-)
GKS Kowale Gryf Słupsk -:- (-:-)


36. kolejka

Arka II Gdynia Chojniczanka II Chojnice -:- (-:-)
Czarni Pruszcz Gdański Sparta Sycewice -:- (-:-)
Wikęd Luzino Bytovia Bytów -:- (-:-)
Jaguar Gdańsk Jantar Ustka -:- (-:-)
Grom Nowy Staw Borowiak Czersk -:- (-:-)
Pomezania Malbork Pogoń Lębork -:- (-:-)
Powiśle Dzierzgoń Wierzyca Pelplin -:- (-:-)
Akademia Sportu Kolbudy Gryf Wejherowo -:- (-:-)
MKS Władysławowo GKS Kowale -:- (-:-)
Gryf Słupsk Anioły Garczegorze -:- (-:-)


37. kolejka

GKS Kowale Akademia Sportu Kolbudy -:- (-:-)
Gryf Wejherowo Powiśle Dzierzgoń -:- (-:-)
Wierzyca Pelplin Pomezania Malbork -:- (-:-)
Pogoń Lębork Grom Nowy Staw -:- (-:-)
Borowiak Czersk Jaguar Gdańsk -:- (-:-)
Jantar Ustka Wikęd Luzino -:- (-:-)
Bytovia Bytów Czarni Pruszcz Gdański -:- (-:-)
Sparta Sycewice Arka II Gdynia -:- (-:-)
Chojniczanka II Chojnice Anioły Garczegorze -:- (-:-)
MKS Władysławowo Gryf Słupsk -:- (-:-)


38. kolejka

Anioły Garczegorze Sparta Sycewice -:- (-:-)
Arka II Gdynia Bytovia Bytów -:- (-:-)
Czarni Pruszcz Gdański Jantar Ustka -:- (-:-)
Wikęd Luzino Borowiak Czersk -:- (-:-)
Jaguar Gdańsk Pogoń Lębork -:- (-:-)
Grom Nowy Staw Wierzyca Pelplin -:- (-:-)
Pomezania Malbork Gryf Wejherowo -:- (-:-)
Powiśle Dzierzgoń GKS Kowale -:- (-:-)
Akademia Sportu Kolbudy MKS Władysławowo -:- (-:-)
Gryf Słupsk Chojniczanka II Chojnice -:- (-:-)


Mapa Strony