TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Rozgrywki

Lp Drużyna Mecze Punkty
Z. R. P. Bramki
1. Cracovia 716 5 1 1 14-8
2. Zagłębie Lubin 716 5 1 1 14-9
3. Lech Poznań 715 5 0 2 22-8
4. Jagiellonia Białystok 714 4 2 1 19-13
5. Raków Częstochowa 713 4 1 2 18-14
6. Legia Warszawa 713 4 1 2 14-14
7. MKS Polonia Warszawa 712 4 0 3 23-18
8. Śląsk Wrocław 710 3 1 3 16-14
9. Arka Gdynia 710 3 1 3 11-13
10. Wisła Kraków 79 3 0 4 9-11
11. Pogoń Szczecin 78 2 2 3 9-10
12. Stal Rzeszów 78 2 2 3 14-16
13. Warta Poznań 75 1 2 4 9-13
14. Gwarek Zabrze 75 1 2 4 8-21
15. Górnik Zabrze 74 1 1 5 8-13
16. UKS SMS Łódź 71 0 1 6 7-20

1. kolejka

Wisła Kraków Górnik Zabrze 14-08-2021 00:00 3:0 (0:0)
Stal Rzeszów Jagiellonia Białystok 14-08-2021 00:00 2:6 (0:0)
Raków Częstochowa Legia Warszawa 14-08-2021 00:00 3:3 (0:0)
Gwarek Zabrze Lech Poznań 14-08-2021 00:00 1:6 (0:0)
MKS Polonia Warszawa Śląsk Wrocław 14-08-2021 00:00 6:3 (0:0)
Zagłębie Lubin UKS SMS Łódź 14-08-2021 00:00 2:2 (0:0)
Pogoń Szczecin Cracovia 14-08-2021 00:00 1:1 (0:0)
Warta Poznań Arka Gdynia 14-08-2021 11:00 2:2 (0:0)


2. kolejka

Arka Gdynia Pogoń Szczecin 21-08-2021 11:00 0:1 (0:1)
Śląsk Wrocław Zagłębie Lubin 21-08-2021 11:00 1:2 (0:2)
Lech Poznań MKS Polonia Warszawa 21-08-2021 12:00 7:1 (3:1)
Wisła Kraków Stal Rzeszów 21-08-2021 12:15 2:3 (1:1)
Legia Warszawa Gwarek Zabrze 21-08-2021 15:00 2:0 (0:0)
UKS SMS Łódź Warta Poznań 21-08-2021 16:00 1:2 (0:1)
Górnik Zabrze Cracovia 22-08-2021 12:00 1:2 (0:2)
Jagiellonia Białystok Raków Częstochowa 22-08-2021 12:00 3:2 (2:1)


3. kolejka

Warta Poznań Śląsk Wrocław 28-08-2021 12:00 2:2 (1:2)
Pogoń Szczecin UKS SMS Łódź 28-08-2021 12:00 2:0 (1:0)
Cracovia Arka Gdynia 28-08-2021 13:00 3:1 (2:0)
Zagłębie Lubin Lech Poznań 28-08-2021 15:30 2:1 (1:1)
Stal Rzeszów Górnik Zabrze 29-08-2021 12:00 0:0 (0:0)
Raków Częstochowa Wisła Kraków 29-08-2021 12:00 1:0 (0:0)
Gwarek Zabrze Jagiellonia Białystok 29-08-2021 12:00 2:2 (2:1)
MKS Polonia Warszawa Legia Warszawa 29-08-2021 12:15 5:0 (3:0)


4. kolejka

Lech Poznań Warta Poznań 03-09-2021 12:00 3:1 (0:0)
Legia Warszawa Zagłębie Lubin 04-09-2021 11:00 3:1 (1:0)
Wisła Kraków Gwarek Zabrze 04-09-2021 11:00 2:0 (2:0)
Jagiellonia Białystok MKS Polonia Warszawa 04-09-2021 12:00 3:1 (1:1)
UKS SMS Łódź Cracovia 04-09-2021 16:00 0:2 (0:0)
Górnik Zabrze Arka Gdynia 05-09-2021 12:00 1:2 (1:2)
Śląsk Wrocław Pogoń Szczecin 05-09-2021 12:00 3:2 (1:1)
Stal Rzeszów Raków Częstochowa 05-09-2021 12:00 5:1 (4:1)


5. kolejka

Pogoń Szczecin Lech Poznań 10-09-2021 16:15 1:3 (1:2)
Raków Częstochowa Górnik Zabrze 11-09-2021 12:00 2:1 (1:0)
Warta Poznań Legia Warszawa 11-09-2021 12:00 1:2 (1:0)
Cracovia Śląsk Wrocław 11-09-2021 12:00 2:1 (0:0)
Arka Gdynia UKS SMS Łódź 11-09-2021 13:00 4:3 (2:1)
MKS Polonia Warszawa Wisła Kraków 11-09-2021 17:00 5:1 (2:1)
Gwarek Zabrze Stal Rzeszów 12-09-2021 12:00 2:2 (1:1)
Zagłębie Lubin Jagiellonia Białystok 12-09-2021 15:00 3:1 (0:0)


6. kolejka

Legia Warszawa Pogoń Szczecin 18-09-2021 11:00 1:0 (0:0)
Wisła Kraków Zagłębie Lubin 18-09-2021 11:15 0:2 (0:0)
Lech Poznań Cracovia 18-09-2021 12:00 1:0 (0:0)
Jagiellonia Białystok Warta Poznań 18-09-2021 12:00 2:1 (1:1)
Raków Częstochowa Gwarek Zabrze 18-09-2021 14:00 6:0 (1:0)
Śląsk Wrocław Arka Gdynia 19-09-2021 12:00 2:0 (0:0)
Stal Rzeszów MKS Polonia Warszawa 19-09-2021 12:00 1:3 (1:0)
Górnik Zabrze UKS SMS Łódź 19-09-2021 13:00 4:1 (0:1)


7. kolejka

Pogoń Szczecin Jagiellonia Białystok 24-09-2021 12:00 2:2 (1:1)
Zagłębie Lubin Stal Rzeszów 25-09-2021 12:00 2:1 (1:1)
Warta Poznań Wisła Kraków 25-09-2021 12:00 0:1 (0:1)
Cracovia Legia Warszawa 25-09-2021 12:00 4:3 (3:2)
MKS Polonia Warszawa Raków Częstochowa 25-09-2021 12:15 2:3 (1:1)
Arka Gdynia Lech Poznań 25-09-2021 13:00 2:1 (0:0)
UKS SMS Łódź Śląsk Wrocław 25-09-2021 16:00 0:4 (0:3)
Gwarek Zabrze Górnik Zabrze 26-09-2021 12:00 3:1 (1:0)


8. kolejka

Legia Warszawa Arka Gdynia 01-10-2021 15:00 -:- (-:-)
Lech Poznań UKS SMS Łódź 02-10-2021 12:00 -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Cracovia 02-10-2021 12:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków Pogoń Szczecin 02-10-2021 12:00 -:- (-:-)
Raków Częstochowa Zagłębie Lubin 02-10-2021 14:00 -:- (-:-)
Stal Rzeszów Warta Poznań 03-10-2021 12:00 -:- (-:-)
Gwarek Zabrze MKS Polonia Warszawa 03-10-2021 12:00 -:- (-:-)
Górnik Zabrze Śląsk Wrocław 03-10-2021 15:30 -:- (-:-)


9. kolejka

MKS Polonia Warszawa Górnik Zabrze 09-10-2021 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Gwarek Zabrze 09-10-2021 00:00 -:- (-:-)
Warta Poznań Raków Częstochowa 09-10-2021 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Stal Rzeszów 09-10-2021 00:00 -:- (-:-)
Cracovia Wisła Kraków 09-10-2021 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia Jagiellonia Białystok 09-10-2021 00:00 -:- (-:-)
UKS SMS Łódź Legia Warszawa 09-10-2021 00:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Lech Poznań 09-10-2021 00:00 -:- (-:-)


10. kolejka

Górnik Zabrze Lech Poznań 16-10-2021 00:00 -:- (-:-)
Legia Warszawa Śląsk Wrocław 16-10-2021 00:00 -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok UKS SMS Łódź 16-10-2021 00:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków Arka Gdynia 16-10-2021 00:00 -:- (-:-)
Stal Rzeszów Cracovia 16-10-2021 00:00 -:- (-:-)
Raków Częstochowa Pogoń Szczecin 16-10-2021 00:00 -:- (-:-)
Gwarek Zabrze Warta Poznań 16-10-2021 00:00 -:- (-:-)
MKS Polonia Warszawa Zagłębie Lubin 16-10-2021 00:00 -:- (-:-)


11. kolejka

Zagłębie Lubin Górnik Zabrze 23-10-2021 00:00 -:- (-:-)
Warta Poznań MKS Polonia Warszawa 23-10-2021 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Gwarek Zabrze 23-10-2021 00:00 -:- (-:-)
Cracovia Raków Częstochowa 23-10-2021 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia Stal Rzeszów 23-10-2021 00:00 -:- (-:-)
UKS SMS Łódź Wisła Kraków 23-10-2021 00:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Jagiellonia Białystok 23-10-2021 00:00 -:- (-:-)
Lech Poznań Legia Warszawa 23-10-2021 00:00 -:- (-:-)


12. kolejka

Górnik Zabrze Legia Warszawa 30-10-2021 00:00 -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Lech Poznań 30-10-2021 00:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków Śląsk Wrocław 30-10-2021 00:00 -:- (-:-)
Stal Rzeszów UKS SMS Łódź 30-10-2021 00:00 -:- (-:-)
Raków Częstochowa Arka Gdynia 30-10-2021 00:00 -:- (-:-)
Gwarek Zabrze Cracovia 30-10-2021 00:00 -:- (-:-)
MKS Polonia Warszawa Pogoń Szczecin 30-10-2021 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Warta Poznań 30-10-2021 00:00 -:- (-:-)


13. kolejka

Warta Poznań Górnik Zabrze 06-11-2021 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Zagłębie Lubin 06-11-2021 00:00 -:- (-:-)
Cracovia MKS Polonia Warszawa 06-11-2021 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia Gwarek Zabrze 06-11-2021 00:00 -:- (-:-)
UKS SMS Łódź Raków Częstochowa 06-11-2021 00:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Stal Rzeszów 06-11-2021 00:00 -:- (-:-)
Lech Poznań Wisła Kraków 06-11-2021 00:00 -:- (-:-)
Legia Warszawa Jagiellonia Białystok 06-11-2021 00:00 -:- (-:-)


14. kolejka

Górnik Zabrze Jagiellonia Białystok 13-11-2021 00:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków Legia Warszawa 13-11-2021 00:00 -:- (-:-)
Stal Rzeszów Lech Poznań 13-11-2021 00:00 -:- (-:-)
Raków Częstochowa Śląsk Wrocław 13-11-2021 00:00 -:- (-:-)
Gwarek Zabrze UKS SMS Łódź 13-11-2021 00:00 -:- (-:-)
MKS Polonia Warszawa Arka Gdynia 13-11-2021 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Cracovia 13-11-2021 00:00 -:- (-:-)
Warta Poznań Pogoń Szczecin 13-11-2021 00:00 -:- (-:-)


15. kolejka

Pogoń Szczecin Górnik Zabrze 20-11-2021 00:00 -:- (-:-)
Cracovia Warta Poznań 20-11-2021 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia Zagłębie Lubin 20-11-2021 00:00 -:- (-:-)
UKS SMS Łódź MKS Polonia Warszawa 20-11-2021 00:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Gwarek Zabrze 20-11-2021 00:00 -:- (-:-)
Lech Poznań Raków Częstochowa 20-11-2021 00:00 -:- (-:-)
Legia Warszawa Stal Rzeszów 20-11-2021 00:00 -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Wisła Kraków 20-11-2021 00:00 -:- (-:-)


16. kolejka

Górnik Zabrze Wisła Kraków 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Stal Rzeszów 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Legia Warszawa Raków Częstochowa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław MKS Polonia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
UKS SMS Łódź Zagłębie Lubin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia Warta Poznań 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Cracovia Pogoń Szczecin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Lech Poznań Gwarek Zabrze 30-11-1999 00:00 -:- (-:-)


17. kolejka

Cracovia Górnik Zabrze 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Arka Gdynia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Warta Poznań UKS SMS Łódź 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Śląsk Wrocław 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
MKS Polonia Warszawa Lech Poznań 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Raków Częstochowa Jagiellonia Białystok 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Stal Rzeszów Wisła Kraków 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Gwarek Zabrze Legia Warszawa 30-11-1999 00:00 -:- (-:-)


18. kolejka

Górnik Zabrze Stal Rzeszów 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków Raków Częstochowa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Legia Warszawa MKS Polonia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Lech Poznań Zagłębie Lubin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Warta Poznań 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
UKS SMS Łódź Pogoń Szczecin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia Cracovia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Gwarek Zabrze 30-11-1999 00:00 -:- (-:-)


19. kolejka

Arka Gdynia Górnik Zabrze 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Cracovia UKS SMS Łódź 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Śląsk Wrocław 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Warta Poznań Lech Poznań 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Legia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
MKS Polonia Warszawa Jagiellonia Białystok 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Raków Częstochowa Stal Rzeszów 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Gwarek Zabrze Wisła Kraków 30-11-1999 00:00 -:- (-:-)


20. kolejka

Górnik Zabrze Raków Częstochowa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków MKS Polonia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Zagłębie Lubin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Legia Warszawa Warta Poznań 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Lech Poznań Pogoń Szczecin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Cracovia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
UKS SMS Łódź Arka Gdynia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Stal Rzeszów Gwarek Zabrze 30-11-1999 00:00 -:- (-:-)


21. kolejka

UKS SMS Łódź Górnik Zabrze 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia Śląsk Wrocław 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Cracovia Lech Poznań 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Legia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Warta Poznań Jagiellonia Białystok 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Wisła Kraków 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
MKS Polonia Warszawa Stal Rzeszów 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Gwarek Zabrze Raków Częstochowa 30-11-1999 00:00 -:- (-:-)


22. kolejka

Raków Częstochowa MKS Polonia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Stal Rzeszów Zagłębie Lubin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków Warta Poznań 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Pogoń Szczecin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Legia Warszawa Cracovia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Lech Poznań Arka Gdynia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław UKS SMS Łódź 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Górnik Zabrze Gwarek Zabrze 30-11-1999 00:00 -:- (-:-)


23. kolejka

Śląsk Wrocław Górnik Zabrze 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
UKS SMS Łódź Lech Poznań 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia Legia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Cracovia Jagiellonia Białystok 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Wisła Kraków 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Warta Poznań Stal Rzeszów 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Raków Częstochowa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
MKS Polonia Warszawa Gwarek Zabrze 30-11-1999 00:00 -:- (-:-)


24. kolejka

Górnik Zabrze MKS Polonia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Raków Częstochowa Warta Poznań 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Stal Rzeszów Pogoń Szczecin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków Cracovia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Arka Gdynia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Legia Warszawa UKS SMS Łódź 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Lech Poznań Śląsk Wrocław 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Gwarek Zabrze Zagłębie Lubin 30-11-1999 00:00 -:- (-:-)


25. kolejka

Lech Poznań Górnik Zabrze 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Legia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
UKS SMS Łódź Jagiellonia Białystok 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia Wisła Kraków 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Cracovia Stal Rzeszów 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Raków Częstochowa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin MKS Polonia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Warta Poznań Gwarek Zabrze 30-11-1999 00:00 -:- (-:-)


26. kolejka

Górnik Zabrze Zagłębie Lubin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
MKS Polonia Warszawa Warta Poznań 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Raków Częstochowa Cracovia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Stal Rzeszów Arka Gdynia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków UKS SMS Łódź 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Śląsk Wrocław 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Legia Warszawa Lech Poznań 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Gwarek Zabrze Pogoń Szczecin 30-11-1999 00:00 -:- (-:-)


27. kolejka

Legia Warszawa Górnik Zabrze 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Lech Poznań Jagiellonia Białystok 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Wisła Kraków 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
UKS SMS Łódź Stal Rzeszów 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia Raków Częstochowa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin MKS Polonia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Warta Poznań Zagłębie Lubin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Cracovia Gwarek Zabrze 30-11-1999 00:00 -:- (-:-)


28. kolejka

Górnik Zabrze Warta Poznań 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Pogoń Szczecin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
MKS Polonia Warszawa Cracovia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Raków Częstochowa UKS SMS Łódź 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Stal Rzeszów Śląsk Wrocław 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków Lech Poznań 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Legia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Gwarek Zabrze Arka Gdynia 30-11-1999 00:00 -:- (-:-)


29. kolejka

Jagiellonia Białystok Górnik Zabrze 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Legia Warszawa Wisła Kraków 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Lech Poznań Stal Rzeszów 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Raków Częstochowa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia MKS Polonia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Cracovia Zagłębie Lubin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Warta Poznań 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
UKS SMS Łódź Gwarek Zabrze 30-11-1999 00:00 -:- (-:-)


30. kolejka

Górnik Zabrze Pogoń Szczecin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Warta Poznań Cracovia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Arka Gdynia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
MKS Polonia Warszawa UKS SMS Łódź 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Raków Częstochowa Lech Poznań 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Stal Rzeszów Legia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków Jagiellonia Białystok 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Gwarek Zabrze Śląsk Wrocław 30-11-1999 00:00 -:- (-:-)


Mapa Strony