TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
gdyniasport

Rozgrywki

Lp Drużyna Mecze Punkty
Z. R. P. Bramki
1. Śląsk Wrocław 1431 10 1 3 31-18
2. Wisła Kraków 1531 10 1 4 34-22
3. Zagłębie Lubin 1528 8 4 3 24-18
4. Pogoń Szczecin 1526 8 2 5 38-30
5. Górnik Zabrze 1526 8 2 5 28-20
6. Legia Warszawa 1525 7 4 4 32-20
7. Cracovia 1525 7 4 4 27-21
8. Lech Poznań 1522 6 4 5 23-21
9. UKS SMS Łódź 1520 6 2 7 26-26
10. Arka Gdynia 1519 6 1 8 31-35
11. Escola Varsovia Warszawa 1518 5 3 7 20-24
12. Gwarek Zabrze 1516 4 4 7 18-33
13. Jagiellonia Białystok 1415 4 3 7 31-27
14. Lechia Gdańsk 1514 4 2 9 27-29
15. Korona Kielce 1514 4 2 9 23-37
16. Hutnik Kraków 157 2 1 12 10-42

1. kolejka

UKS SMS Łódź Zagłębie Lubin 15-08-2020 10:00 0:0 (0:0)
Escola Varsovia Warszawa Hutnik Kraków 15-08-2020 11:00 3:1 (1:1)
Pogoń Szczecin Wisła Kraków 15-08-2020 11:00 3:6 (0:4)
Legia Warszawa Górnik Zabrze 15-08-2020 12:00 4:1 (1:1)
Jagiellonia Białystok Arka Gdynia 15-08-2020 12:00 5:0 (3:0)
Cracovia Lech Poznań 15-08-2020 12:30 1:1 (0:1)
Lechia Gdańsk Korona Kielce 16-08-2020 12:00 2:1 (0:0)
Gwarek Zabrze Śląsk Wrocław 16-08-2020 12:00 0:6 (0:2)


2. kolejka

Korona Kielce Cracovia 22-08-2020 12:00 4:3 (3:1)
Legia Warszawa Escola Varsovia Warszawa 22-08-2020 12:00 3:0 (2:0)
Wisła Kraków UKS SMS Łódź 22-08-2020 15:00 3:1 (1:0)
Arka Gdynia Gwarek Zabrze 23-08-2020 11:00 1:2 (0:1)
Lech Poznań Jagiellonia Białystok 23-08-2020 11:00 2:2 (1:1)
Górnik Zabrze Śląsk Wrocław 23-08-2020 12:15 0:1 (0:1)
Hutnik Kraków Pogoń Szczecin 23-08-2020 13:00 2:1 (2:0)
Zagłębie Lubin Lechia Gdańsk 02-09-2020 11:00 1:0 (0:0)


3. kolejka

Escola Varsovia Warszawa Górnik Zabrze 29-08-2020 12:00 1:3 (0:0)
Śląsk Wrocław Arka Gdynia 29-08-2020 12:00 3:0 (1:0)
Jagiellonia Białystok Korona Kielce 29-08-2020 12:15 2:4 (2:2)
UKS SMS Łódź Hutnik Kraków 29-08-2020 16:00 7:0 (2:0)
Lechia Gdańsk Wisła Kraków 30-08-2020 12:00 0:3 (0:0)
Gwarek Zabrze Lech Poznań 30-08-2020 12:00 1:2 (0:2)
Cracovia Zagłębie Lubin 09-09-2020 10:00 3:0 (1:0)
Pogoń Szczecin Legia Warszawa 09-09-2020 12:00 2:1 (0:0)


4. kolejka

Wisła Kraków Cracovia 05-09-2020 11:15 0:1 (0:0)
Korona Kielce Gwarek Zabrze 05-09-2020 12:00 2:2 (0:1)
Hutnik Kraków Lechia Gdańsk 05-09-2020 12:00 1:0 (1:0)
Legia Warszawa UKS SMS Łódź 05-09-2020 12:00 1:2 (1:0)
Górnik Zabrze Arka Gdynia 05-09-2020 15:30 1:0 (0:0)
Lech Poznań Śląsk Wrocław 06-09-2020 12:00 0:1 (0:0)
Escola Varsovia Warszawa Pogoń Szczecin 06-09-2020 12:00 2:2 (0:0)
Zagłębie Lubin Jagiellonia Białystok 23-09-2020 10:00 3:2 (1:2)


5. kolejka

Pogoń Szczecin Górnik Zabrze 12-09-2020 11:00 3:2 (2:1)
UKS SMS Łódź Escola Varsovia Warszawa 12-09-2020 12:00 1:0 (0:0)
Śląsk Wrocław Korona Kielce 12-09-2020 12:00 2:1 (0:0)
Cracovia Hutnik Kraków 12-09-2020 15:00 2:1 (0:0)
Gwarek Zabrze Zagłębie Lubin 13-09-2020 12:00 1:2 (1:2)
Lechia Gdańsk Legia Warszawa 13-09-2020 16:15 1:2 (1:0)
Arka Gdynia Lech Poznań 23-09-2020 10:30 5:0 (0:0)
Jagiellonia Białystok Wisła Kraków 30-09-2020 11:00 4:2 (2:1)


6. kolejka

Pogoń Szczecin UKS SMS Łódź 19-09-2020 00:00 4:2 (1:1)
Legia Warszawa Cracovia 19-09-2020 11:00 4:1 (2:1)
Korona Kielce Arka Gdynia 19-09-2020 12:00 1:2 (0:1)
Hutnik Kraków Jagiellonia Białystok 19-09-2020 12:00 0:4 (0:0)
Wisła Kraków Gwarek Zabrze 19-09-2020 15:00 2:1 (0:0)
Górnik Zabrze Lech Poznań 20-09-2020 12:00 2:0 (0:0)
Zagłębie Lubin Śląsk Wrocław 20-09-2020 12:15 3:0 (1:0)
Escola Varsovia Warszawa Lechia Gdańsk 20-09-2020 12:15 2:1 (2:1)


7. kolejka

UKS SMS Łódź Górnik Zabrze 26-09-2020 12:00 0:3 (0:3)
Śląsk Wrocław Wisła Kraków 26-09-2020 12:00 2:3 (2:0)
Arka Gdynia Zagłębie Lubin 26-09-2020 12:00 1:5 (1:0)
Cracovia Escola Varsovia Warszawa 27-09-2020 12:00 3:0 (2:0)
Gwarek Zabrze Hutnik Kraków 27-09-2020 12:00 2:1 (0:0)
Lech Poznań Korona Kielce 27-09-2020 12:00 3:2 (0:0)
Jagiellonia Białystok Legia Warszawa 27-09-2020 13:00 1:4 (0:2)
Lechia Gdańsk Pogoń Szczecin 14-10-2020 12:00 3:1 (3:0)


8. kolejka

Legia Warszawa Gwarek Zabrze 03-10-2020 11:00 0:0 (0:0)
Wisła Kraków Arka Gdynia 03-10-2020 11:15 5:2 (4:2)
Hutnik Kraków Śląsk Wrocław 03-10-2020 12:00 1:3 (0:2)
UKS SMS Łódź Lechia Gdańsk 03-10-2020 12:00 2:1 (0:0)
Zagłębie Lubin Lech Poznań 04-10-2020 12:00 2:2 (0:0)
Escola Varsovia Warszawa Jagiellonia Białystok 04-10-2020 12:15 1:1 (0:0)
Pogoń Szczecin Cracovia 21-10-2020 12:00 2:0 (1:0)
Górnik Zabrze Korona Kielce 27-10-2020 14:00 1:0 (0:0)


9. kolejka

Arka Gdynia Hutnik Kraków 10-10-2020 11:00 7:1 (5:0)
Jagiellonia Białystok Pogoń Szczecin 11-10-2020 10:30 0:1 (0:1)
Cracovia UKS SMS Łódź 11-10-2020 11:00 3:1 (2:0)
Gwarek Zabrze Escola Varsovia Warszawa 11-10-2020 12:00 0:0 (0:0)
Lech Poznań Wisła Kraków 11-10-2020 12:15 1:0 (1:0)
Lechia Gdańsk Górnik Zabrze 21-10-2020 11:00 1:2 (1:1)
Korona Kielce Zagłębie Lubin 21-10-2020 11:15 2:0 (1:0)
Śląsk Wrocław Legia Warszawa 21-10-2020 12:00 5:1 (2:0)


10. kolejka

Pogoń Szczecin Gwarek Zabrze 17-10-2020 11:00 1:0 (0:0)
Wisła Kraków Korona Kielce 17-10-2020 12:00 2:1 (0:1)
Escola Varsovia Warszawa Śląsk Wrocław 17-10-2020 18:00 1:2 (0:0)
Lechia Gdańsk Cracovia 18-10-2020 12:00 3:3 (2:1)
Górnik Zabrze Zagłębie Lubin 18-10-2020 15:00 1:2 (0:0)
Hutnik Kraków Lech Poznań 04-11-2020 12:00 0:1 (0:1)
Legia Warszawa Arka Gdynia 04-11-2020 12:00 2:2 (0:2)
UKS SMS Łódź Jagiellonia Białystok 04-11-2020 12:00 1:1 (0:0)


11. kolejka

Jagiellonia Białystok Lechia Gdańsk 24-10-2020 12:00 4:5 (3:3)
Śląsk Wrocław Pogoń Szczecin 24-10-2020 12:00 0:5 (0:2)
Cracovia Górnik Zabrze 24-10-2020 12:30 1:1 (1:1)
Gwarek Zabrze UKS SMS Łódź 25-10-2020 12:00 2:1 (0:0)
Korona Kielce Hutnik Kraków 25-10-2020 12:00 1:1 (0:0)
Zagłębie Lubin Wisła Kraków 04-11-2020 12:00 2:0 (1:0)
Lech Poznań Legia Warszawa 18-11-2020 11:15 1:0 (0:0)
Arka Gdynia Escola Varsovia Warszawa 18-11-2020 14:00 3:1 (1:0)


12. kolejka

UKS SMS Łódź Śląsk Wrocław 28-10-2020 13:15 2:4 (2:2)
Górnik Zabrze Wisła Kraków 31-10-2020 11:00 2:3 (0:2)
Hutnik Kraków Zagłębie Lubin 31-10-2020 11:00 0:3 (0:2)
Pogoń Szczecin Arka Gdynia 31-10-2020 11:00 3:4 (0:3)
Lechia Gdańsk Gwarek Zabrze 31-10-2020 11:00 8:2 (3:0)
Legia Warszawa Korona Kielce 31-10-2020 12:00 4:0 (1:0)
Cracovia Jagiellonia Białystok 31-10-2020 12:30 1:0 (0:0)
Escola Varsovia Warszawa Lech Poznań 11-11-2020 12:00 2:1 (1:1)


13. kolejka

Wisła Kraków Hutnik Kraków 07-11-2020 11:00 1:0 (0:0)
Śląsk Wrocław Lechia Gdańsk 07-11-2020 12:00 2:1 (1:0)
Arka Gdynia UKS SMS Łódź 07-11-2020 13:00 1:3 (0:0)
Zagłębie Lubin Legia Warszawa 08-11-2020 11:00 1:1 (1:1)
Lech Poznań Pogoń Szczecin 08-11-2020 12:00 7:0 (6:0)
Korona Kielce Escola Varsovia Warszawa 08-11-2020 12:00 1:2 (1:0)
Jagiellonia Białystok Górnik Zabrze 08-11-2020 15:00 2:3 (1:3)
Gwarek Zabrze Cracovia 18-11-2020 12:00 3:2 (0:0)


14. kolejka

Legia Warszawa Wisła Kraków 14-11-2020 11:00 2:2 (2:1)
Pogoń Szczecin Korona Kielce 14-11-2020 11:00 10:1 (3:0)
UKS SMS Łódź Lech Poznań 14-11-2020 12:00 2:1 (0:0)
Escola Varsovia Warszawa Zagłębie Lubin 14-11-2020 18:00 5:0 (2:0)
Lechia Gdańsk Arka Gdynia 15-11-2020 11:00 0:2 (0:1)
Jagiellonia Białystok Gwarek Zabrze 15-11-2020 11:00 3:0 (2:0)
Śląsk Wrocław Cracovia 15-11-2020 11:15 0:0 (0:0)
Górnik Zabrze Hutnik Kraków 15-11-2020 12:00 4:0 (0:0)


15. kolejka

Gwarek Zabrze Górnik Zabrze 21-11-2020 12:00 2:2 (0:0)
Hutnik Kraków Legia Warszawa 21-11-2020 12:00 1:3 (1:1)
Wisła Kraków Escola Varsovia Warszawa 21-11-2020 12:15 2:0 (0:0)
Arka Gdynia Cracovia 22-11-2020 11:00 1:3 (1:2)
Lech Poznań Lechia Gdańsk 22-11-2020 12:00 1:1 (1:0)
Korona Kielce UKS SMS Łódź 22-11-2020 12:00 2:1 (1:0)
Zagłębie Lubin Pogoń Szczecin 22-11-2020 12:00 0:0 (0:0)
Śląsk Wrocław Jagiellonia Białystok 12-12-2020 12:00 -:- (-:-)


16. kolejka

Hutnik Kraków Escola Varsovia Warszawa 28-11-2020 00:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Gwarek Zabrze 28-11-2020 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin UKS SMS Łódź 28-11-2020 13:00 -:- (-:-)
Górnik Zabrze Legia Warszawa 29-11-2020 12:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków Pogoń Szczecin 29-11-2020 12:00 -:- (-:-)
Korona Kielce Lechia Gdańsk 29-11-2020 12:00 -:- (-:-)
Lech Poznań Cracovia 29-11-2020 12:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia Jagiellonia Białystok 10-03-2021 12:00 -:- (-:-)


17. kolejka

Śląsk Wrocław Górnik Zabrze 05-12-2020 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Hutnik Kraków 05-12-2020 00:00 -:- (-:-)
Escola Varsovia Warszawa Lechia Gdańsk 05-12-2020 00:00 -:- (-:-)
Gwarek Zabrze Arka Gdynia 05-12-2020 11:00 -:- (-:-)
Cracovia Korona Kielce 05-12-2020 12:00 -:- (-:-)
Lechia Gdańsk Zagłębie Lubin 05-12-2020 12:00 -:- (-:-)
UKS SMS Łódź Wisła Kraków 05-12-2020 12:00 -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Lech Poznań 06-12-2020 12:00 -:- (-:-)


Mapa Strony