TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

chignahuapan


Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport
gdyniasport

bo2020

Wirtualna wycieczka

Aktualności

19.10.2015

13 kolejka za nami: Kolejna zmiana lidera.

13 kolejka spotkań przyniosła kolejną zmianę lidera. W meczu na szczycie Wisła Płock wygrała w Ząbkach z Dolcanem 1:0. Pięć minut przed końcem gospodarze nie wykorzystali rzutu karnego.

 

Do ścisłej czołówki  dołączył beniaminek z Sosnowca, który po wymianie ciosów pokonał   w Olsztynie najbliższego rywala Arki, Stomil 4:2.Dla olsztynian to piąty mecz bez wygranej (3 remisy i 2 porażki).

 

Także dobrze spisuje się  Chrobry, który pokonał  Zawiszę 3:1 przegrywając do przerwy 0:1.

 

Arka zremisowała w Bytowie po meczu „na wodzie” 1:1. Tym samym nasz zespół kontynuuje serię spotkań bez porażki. Arka spadła z 2 na 4 miejsce, ale kolejna seria spotkań może przynieść przetasowania w czołowej piątce.

 

W bardzo ważnych dla układu dolnej części tabeli meczach Rozwój przegrał z MKS Kluczbork 0:1, a Olimpia Grudziądz z Pogonią Siedlce.

 

Niespodziankę sprawiły Wigry wygrywając po 7 meczach bez zwycięstwa ( 2 remisy, 5 porażek) w Bełchatowie 2:0. Katowice w takim samym wymiarze pokonały Chojniczankę w Chojnicach .

 

Zacięte spotkanie mieliśmy w Nowym Sączu. Sandecja pokonała Miedź 3:2 , a końcówka miała niesamowity przebieg. Gospodarze wyszli na prowadzenie 2:1 w 85 min., goście wyrównali w 91 min, ale Sandecja odpowiedziała jeszcze golem w 94 min.

 

W tabeli na czele Wisła Płock 25 pkt, przed Zagłębiem Sosonowiec - 24 pkt oraz Dolcanem i Arką - po 23 pkt. 

 

Wyniki 13 kolejki 1 ligi:

 

17 października 2015, 18:00 - Bytów (stadion MOSiR)
Drutex-Bytovia Bytów 1-1 Arka Gdynia
Mateusz Klichowicz 73 - Marcus Vinícius 62 (k)

Drutex-Bytovia: 33. Tomasz Laskowski - 5. Krzysztof Bąk, 3. Łukasz Wróbel, 19. Radosław Jasiński (71, 18. Daniel Mąka) - 22. Wojciech Wilczyński, 16. Robert Mandrysz, 21. Paweł Lisowski (62, 20. Bartłomiej Poczobut), 27. Dawid Kort, 25. Adrian Chomiuk (88, 23. Sergejs Kožans) - 14. Mateusz Klichowicz, 15. Artur Formela.

Arka: 13. Konrad Jałocha - 2. Tadeusz Socha, 29. Michał Marcjanik, 3. Krzysztof Sobieraj, 23. Marcin Warcholak - 8. Marcus Vinícius, 6. Antoni Łukasiewicz, 19. Miroslav Božok (76, 7. Michał Renusz), 14. Michał Nalepa, 18. Rashid Yussuff (79, 28. Grzegorz Tomasiewicz) - 11. Rafał Siemaszko (85, 32. Przemysław Stolc).

żółte kartki: Jasiński, Wróbel, Chomiuk - Socha, Marcjanik.
czerwona kartka: Tadeusz Socha (85. minuta, Arka, za drugą żółtą).

sędziował: Sebastian Krasny (Kraków).

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

16 października 2015, 20:30 - Olsztyn (stadion OSiR)
Stomil Olsztyn 2-4 Zagłębie Sosnowiec
Wojciech Fabisiak 14 (s), Dawid Szymonowicz 17 - Martin Pribula 5, 53, 87, Sebastian Dudek 50 (k)

Stomil: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 87. Arkadiusz Czarnecki, 3. Rafał Remisz, 4. Jarosław Ratajczak - 9. Łukasz Suchocki, 16. Dawid Szymonowicz, 7. Paweł Głowacki (55, 12. Michał Trzeciakiewicz), 22. Tsubasa Nishi (66, 8. Piotr Głowacki), 11. Karol Żwir (61, 28. Tomasz Chałas) - 88. Rafał Kujawa.

Zagłębie: 12. Wojciech Fabisiak - 7. Marcin Sierczyński, 4. Łukasz Sołowiej, 10. Krzysztof Markowski, 22. Žarko Udovičić - 16. Dawid Ryndak, 29. Łukasz Matusiak, 17. Sebastian Dudek (73, 6. Grzegorz Fonfara), 27. Przemysław Mizgała (46, 9. Michał Fidziukiewicz), 19. Martin Pribula - 18. Jakub Arak (85, 8. Tomasz Szatan).

sędziował: Adam Lyczmański (Bydgoszcz).

 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

17 października 2015, 15:00 - Katowice (stadion Rozwoju)
Rozwój Katowice 0-1 MKS Kluczbork
Rafał Niziołek 27 (k)

Rozwój: 12. Maciej Raniowski - 24. Raúl González, 5. Łukasz Kopczyk, 2. Robert Menzel, 6. Damian Mielnik - 10. Robert Tkocz, 8. Kamil Cholerzyński, 27. Michał Gałecki (62, 25. Filip Kozłowski), 9. Tomasz Wróbel, 21. Patryk Kun (64, 19. Joshua Balogun Kayode) - 11. Sebastian Gielza.

Kluczbork: 1. Oskar Pogorzelec - 11. Adam Orłowicz, 17. Łukasz Ganowicz, 26. Bartosz Brodziński, 7. Łukasz Uszalewski - 5. Rafał Niziołek, 25. Piotr Kasperkiewicz, 13. Marcin Nowacki (66, 10. Tomasz Swędrowski), 23. Michał Kojder (66, 4. Mateusz Arian), 20. Kamil Nitkiewicz - 19. Maciej Kowalczyk (80, 8. Piotr Giel).

żółte kartki: Wróbel, González, Gałecki, Kopczyk, Kozłowski - Pogorzelec, Swędrowski, Kasperkiewicz.

sędziował: Mateusz Złotnicki (Lublin).

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

18 października 2015, 12:45 - Głogów (stadion GOS)
Chrobry Głogów 3-1 Zawisza Bydgoszcz
Maciej Górski 51, Michał Ilków-Gołąb 65, Łukasz Bogusławski 70 - Wasił Panajotow 45

Chrobry: 12. Sławomir Janicki - 16. Michał Ilków-Gołąb, 20. Damian Byrtek, 93. Łukasz Bogusławski, 22. Adam Samiec - 17. Damian Sędziak (61, 36. Wołodymyr Hudyma), 10. Marcel Gąsior (90, 7. Mateusz Hałambiec), 25. Szymon Drewniak, 2. Łukasz Szczepaniak, 23. Dominik Kościelniak (82, 6. Karol Hodowany) - 18. Maciej Górski.

Zawisza: 96. Damian Węglarz - 4. Krzysztof Nykiel, 2. Piotr Stawarczyk, 27. Tomasz Wełnicki (63, 32. Łukasz Nawotczyński), 19. Blažo Igumanović - 23. Jakub Łukowski (75, 17. Arkadiusz Gajewski), 10. Mica (35, 7. Jakub Smektała), 21. Maciej Kona, 11. Wasił Panajotow, 13. Sylwester Patejuk - 20. Szymon Lewicki.

żółte kartki: Ilków-Gołąb, Hudyma - Łukowski, Stawarczyk, Patejuk.

sędziował: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).
widzów: 1300.

 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

17 października 2015, 17:00 - Grudziądz (Stadion Centralny)
Olimpia Grudziądz 0-1 Pogoń Siedlce
Adam Duda 51

Olimpia: Bartosz Fabiniak - Adrian Bielawski, Michał Łabędzki, Michal Piter-Bučko, Marcin Woźniak - Patryk Skórecki (57 Donald Djoussé), Wojciech Reiman, Dejan Žigon (57 Rok Elsner), Kamil Kurowski, Adam Banasiak - Adam Cieśliński.

Pogoń: Rafał Misztal - Konrad Wrzesiński, Ernest Dzięcioł, Rafał Zembrowski, Daniel Chyła - Dawid Dzięgielewski (76 Piotr Ceglarz), Marcin Paczkowski, Daniel Dybiec, Krzysztof Bodziony, Mariusz Rybicki (90 Przemysław Rodak) - Adam Duda (83 Piotr Krawczyk).

żółte kartki: Piter-Bučko, Bielawski - Chyła, Wrzesiński.

sędziował: Artur Aluszyk (Szczecin).

 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

17 października 2015, 17:00 - Bełchatów (GIEKSA Arena)
GKS Bełchatów 0-2 Wigry Suwałki
Kamil Adamek 41, Łukasz Moneta 90

Bełchatów: 1. Paweł Lenarcik - 25. Piotr Witasik, 42. Seweryn Michalski, 5. Václav Cverna, 8. Lukáš Kubáň - 11. Łukasz Wroński, 18. Lukas Klemenz (56, 15. Hieronim Gierszewski), 20. Patryk Rachwał, 21. Jakub Serafin - 23. Cezary Demianiuk (46, 16. Aghwan Papikjan), 66. Szymon Stanisławski (74, 10. Dawid Flaszka).

Wigry: 30. Hieronim Zoch - 23. Jakub Bartkowski, 33. Tomasz Jarzębowski, 4. Adrian Karankiewicz, 3. Artur Bogusz - 25. Damian Gąska, 16. Maksims Rafa?skis, 18. Bartłomiej Kalinkowski (68, 9. Piotr Ruszkul), 31. Łukasz Hanzel (90, 17. Kamil Lauryn), 11. Łukasz Moneta - 28. Kamil Adamek (73, 27. Mateusz Żebrowski).

żółte kartki: Klemenz, Rachwał, Papikjan, Witasik - Kalinkowski, Hanzel.

sędziował: Piotr Lasyk (Bytom).
widzów: 1310.

 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

17 października 2015, 17:00 - Nowy Sącz (Stadion im. Ojca Władysława Augustynka)
Sandecja Nowy Sącz 3-2 Miedź Legnica
Sebastian Szczepański 12, Przemysław Szarek 84, Maciej Małkowski 90 - Keon Daniel 18, Adrian Łuszkiewicz 90

Sandecja: 1. Marek Kozioł - 22. Mateusz Bartków (46, 21. Bartosz Sobotka), 17. Witalij Berezowśkyj, 7. Grzegorz Baran, 24. Kamil Słaby - 6. Filip Piszczek (46, 4. Przemysław Szarek), 11. Matej Náther, 33. Bartłomiej Kasprzak, 15. Sebastian Szczepański (74, 10. Łukasz Nowak), 8. Maciej Małkowski - 9. Arkadiusz Aleksander.

Miedź: 30. Dawid Smug - 29. Marcin Garuch, 44. Michał Stasiak, 24. Tomasz Midzierski, 31. Keon Daniel - 4. Wojciech Łobodziński, 8. Adrian Cierpka, 10. Yannick Kakoko, 7. Łukasz Garguła (46, 21. Marquitos), 99. Marek Gancarczyk (75, 20. Adrian Łuszkiewicz) - 18. Bartosz Ślusarski (62, 9. Tadas Labukas).

żółte kartki: Małkowski, Baran, Bartków, Kasprzak, Szarek - Gancarczyk, Ślusarski, Łuszkiewicz.

sędziował: Jacek Małyszek (Lublin).

 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

17 października 2015, 18:00 - Ząbki (stadion Dolcanu)
Dolcan Ząbki 0-1 Wisła Płock
Piotr Darmochwał 53

Dolcan: 12. Mateusz Kryczka - 14. Damian Jakubik, 18. Kamil Wiktorski, 27. Szymon Sawala, 21. Piotr Petasz - 24. Damian Świerblewski (58, 19. Marcin Krzywicki), 23. Szymon Matuszek, 8. Igor Sapała, 11. Damian Kądzior (76, 10. Daniel Gołębiewski), 9. Paweł Tarnowski - 3. Daniel Feruga (69, 4. Aleksander Jagiełło).

Wisła: 87. Seweryn Kiełpin - 20. Cezary Stefańczyk, 25. Przemysław Szymiński, 5. Bartłomiej Sielewski, 95. Patryk Stępiński - 9. Arkadiusz Reca (31, 8. Piotr Darmochwał), 89. Wojciech Łuczak (72, 3. Maciej Kostrzewa), 18. Piotr Wlazło, 41. Dimityr Ilijew, 16. Dominik Kun (90, 14. Marko Radić) - 11. Mikołaj Lebedyński.

żółte kartki: Świerblewski, Sawala, Gołębiewski - Wlazło, Szymiński, Kostrzewa, Kiełpin.

sędziował: Łukasz Bednarek (Koszalin).
widzów: 907.

W 85. minucie Paweł Tarnowski (Dolcan) nie wykorzystał rzutu karnego (Seweryn Kiełpin obronił).

 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

17 października 2015, 18:00 - Chojnice (Stadion Miejski Chojnice)
Chojniczanka Chojnice 0-2 GKS Katowice
Maciej Bębenek 43, Krzysztof Wołkowicz 69

Chojniczanka: Dominik Hładun - Wojciech Lisowski, Marcin Biernat, Piotr Kieruzel, Przemysław Pietruszka - Łukasz Kosakiewicz, Radosław Bartoszewicz (58 Rafał Grzelak), Paweł Zawistowski, Jakub Mrozik, Bartłomiej Niedziela (81 Damian Garbacik) - Andrzej Rybski (70 Patryk Mikita).

GKS: Mateusz Kuchta - Alan Czerwiński, Mateusz Kamiński, Oliver Práznovský, Adrian Frańczak - Maciej Bębenek, Wojciech Trochim (56 Łukasz Pielorz), Povilas Leimonas (85 Sławomir Duda), Bartosz Iwan, Krzysztof Wołkowicz (77 Paweł Szołtys) - Grzegorz Goncerz.

żółte kartki: Mrozik - Frańczak, Szołtys, Kuchta.

sędziował: Paweł Pskit (Łódź).

 

 

tr, składy źródło: 90minut.pl








Poprzedni Następny

Mapa Strony