TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka Razem Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport Gdynia Sport LV Bet Gdynia Sport Wirtualna wycieczka

Rozgrywki

Lp Drużyna Mecze Punkty Dom Wyjazd Bezpośrednie
Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1. Arka Gdynia 3469 19 12 3 60-29 8 7 2 27-15 11 5 1 33-14 0 0 0 0-0
2. Wisła Płock 3463 19 6 9 51-28 11 3 3 28-8 8 3 6 23-20 0 0 0 0-0
3. Zawisza Bydgoszcz 3452 15 7 12 57-51 8 3 6 33-26 7 4 6 24-25 1 0 3 7-7
4. GKS Katowice 3452 15 7 12 42-36 7 4 6 22-20 8 3 6 20-16 2 0 2 5-3
5. Zagłębie Sosnowiec 3452 16 4 14 53-53 10 1 6 25-16 6 3 8 28-37 3 0 1 6-8
6. Chrobry Głogów 3451 14 9 11 47-33 8 3 6 28-16 6 6 5 19-17 2 0 0 4-1
7. Miedź Legnica 3451 13 12 9 41-34 7 8 2 27-15 6 4 7 14-19 0 0 2 1-4
8. Drutex-Bytovia Bytów 3448 11 15 8 46-44 5 8 4 22-24 6 7 4 24-20 0 0 0 0-0
9. Sandecja Nowy Sącz 3447 13 8 13 51-43 9 3 5 30-18 4 5 8 21-25 0 0 0 0-0
10. Wigry Suwałki 3445 12 9 13 41-35 4 4 9 20-21 8 5 4 21-14 0 0 0 0-0
11. Stomil Olsztyn 3444 11 11 12 34-42 6 7 4 21-20 5 4 8 13-22 0 0 0 0-0
12. Chojniczanka Chojnice 3443 12 7 15 40-45 7 3 7 20-24 5 4 8 20-21 0 0 0 0-0
13. Olimpia Grudziądz 3442 11 9 14 39-43 6 3 8 21-23 5 6 6 18-20 0 0 0 0-0
14. MKS Kluczbork 3441 11 8 15 40-55 5 5 7 19-21 6 3 8 21-34 1 0 1 3-5
15. Pogoń Siedlce 3441 11 8 15 31-46 8 5 4 17-14 3 3 11 14-32 1 0 1 5-3
16. GKS Bełchatów 3438 10 8 16 35-40 5 4 8 17-20 5 4 8 18-20 0 0 0 0-0
17. Rozwój Katowice 3435 11 2 21 35-56 6 1 10 21-28 5 1 11 14-28 0 0 0 0-0
18. Dolcan Ząbki 3430 8 6 20 37-67 4 2 11 17-36 4 4 9 20-31 0 0 0 0-0

1 kolejka - sezon 2015/16

GKS Bełchatów Stomil Olsztyn 01-08-2015 00:00 0:1 (0:1)
MKS Kluczbork Chrobry Głogów 01-08-2015 17:00 0:2 (0:0)
Pogoń Siedlce Dolcan Ząbki 01-08-2015 17:00 0:4 (0:3)
Arka Gdynia Zawisza Bydgoszcz 01-08-2015 18:00 1:1 (1:0)
Miedź Legnica Chojniczanka Chojnice 01-08-2015 18:00 2:2 (1:1)
Sandecja Nowy Sącz Drutex-Bytovia Bytów 01-08-2015 18:00 0:1 (0:0)
GKS Katowice Wigry Suwałki 01-08-2015 19:00 2:0 (2:0)
Olimpia Grudziądz Rozwój Katowice 01-08-2015 20:00 0:1 (0:1)
Zagłębie Sosnowiec Wisła Płock 02-08-2015 18:00 0:1 (0:1)


2 kolejka - sezon 2015/16

Zawisza Bydgoszcz MKS Kluczbork 08-08-2015 18:00 2:3 (0:2)
GKS Katowice Zagłębie Sosnowiec 08-08-2015 18:00 0:1 (0:1)
Chrobry Głogów Pogoń Siedlce 08-08-2015 19:00 1:1 (1:1)
Stomil Olsztyn Sandecja Nowy Sącz 08-08-2015 19:45 2:2 (1:0)
Drutex-Bytovia Bytów Olimpia Grudziądz 08-08-2015 20:00 2:2 (1:1)
GKS Bełchatów Chojniczanka Chojnice 08-08-2015 20:00 2:1 (0:0)
Miedź Legnica Dolcan Ząbki 08-08-2015 20:00 1:1 (0:0)
Wisła Płock Arka Gdynia 09-08-2015 18:00 0:2 (0:1)
Wigry Suwałki Rozwój Katowice 09-08-2015 20:00 4:0 (2:0)


3 kolejka - sezon 2015/16

Rozwój Katowice Drutex-Bytovia Bytów 15-08-2015 11:00 1:1 (0:0)
MKS Kluczbork Wisła Płock 15-08-2015 17:00 1:2 (1:0)
Arka Gdynia GKS Katowice 15-08-2015 18:00 1:0 (0:0)
Sandecja Nowy Sącz Chojniczanka Chojnice 15-08-2015 18:00 3:1 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec Wigry Suwałki 15-08-2015 18:30 2:3 (0:2)
GKS Bełchatów Dolcan Ząbki 15-08-2015 20:00 1:1 (1:0)
Olimpia Grudziądz Stomil Olsztyn 15-08-2015 20:00 2:0 (1:0)
Pogoń Siedlce Zawisza Bydgoszcz 16-08-2015 17:00 0:3 (0:0)
Miedź Legnica Chrobry Głogów 16-08-2015 18:00 0:2 (0:0)


4 kolejka - sezon 2015/16

Zawisza Bydgoszcz Miedź Legnica 21-08-2015 20:30 4:1 (1:1)
Zagłębie Sosnowiec Arka Gdynia 22-08-2015 18:00 4:2 (2:1)
Sandecja Nowy Sącz Dolcan Ząbki 22-08-2015 18:00 3:2 (1:1)
Chojniczanka Chojnice Olimpia Grudziądz 22-08-2015 19:00 2:1 (2:0)
Chrobry Głogów GKS Bełchatów 22-08-2015 19:00 1:2 (0:0)
Wisła Płock Pogoń Siedlce 22-08-2015 19:00 0:2 (0:0)
GKS Katowice MKS Kluczbork 22-08-2015 19:00 5:1 (3:0)
Stomil Olsztyn Rozwój Katowice 22-08-2015 19:45 2:1 (1:0)
Wigry Suwałki Drutex-Bytovia Bytów 22-08-2015 20:00 2:2 (2:1)


5 kolejka - sezon 2015/16

MKS Kluczbork Zagłębie Sosnowiec 26-08-2015 17:00 1:1 (0:1)
Rozwój Katowice Chojniczanka Chojnice 26-08-2015 17:00 1:3 (0:0)
GKS Bełchatów Zawisza Bydgoszcz 26-08-2015 17:30 2:1 (0:1)
Sandecja Nowy Sącz Chrobry Głogów 26-08-2015 18:00 1:1 (1:0)
Arka Gdynia Wigry Suwałki 26-08-2015 18:30 0:2 (0:0)
Olimpia Grudziądz Dolcan Ząbki 26-08-2015 19:00 1:1 (0:0)
Miedź Legnica Wisła Płock 27-08-2015 17:30 1:0 (0:0)
Pogoń Siedlce GKS Katowice 27-08-2015 18:00 2:0 (2:0)
Drutex-Bytovia Bytów Stomil Olsztyn 23-09-2015 18:00 1:1 (1:0)


6 kolejka - sezon 2015/16

Arka Gdynia MKS Kluczbork 29-08-2015 17:30 1:1 (1:0)
Dolcan Ząbki Rozwój Katowice 29-08-2015 18:00 1:0 (0:0)
Zawisza Bydgoszcz Sandecja Nowy Sącz 29-08-2015 18:00 2:2 (2:1)
Chrobry Głogów Olimpia Grudziądz 30-08-2015 17:00 2:1 (0:0)
GKS Katowice Miedź Legnica 30-08-2015 18:00 0:1 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec Pogoń Siedlce 30-08-2015 18:00 2:1 (2:1)
Wisła Płock GKS Bełchatów 30-08-2015 19:00 2:0 (0:0)
Wigry Suwałki Stomil Olsztyn 30-08-2015 20:00 1:2 (0:1)
Chojniczanka Chojnice Drutex-Bytovia Bytów 16-09-2015 20:00 1:6 (1:3)


7 kolejka - sezon 2015/16

Olimpia Grudziądz Zawisza Bydgoszcz 04-09-2015 18:00 2:3 (1:1)
GKS Bełchatów GKS Katowice 05-09-2015 15:00 1:2 (1:0)
MKS Kluczbork Wigry Suwałki 05-09-2015 17:00 1:1 (1:0)
Sandecja Nowy Sącz Wisła Płock 05-09-2015 18:00 1:3 (1:0)
Drutex-Bytovia Bytów Dolcan Ząbki 05-09-2015 18:00 1:4 (0:1)
Stomil Olsztyn Chojniczanka Chojnice 05-09-2015 19:45 2:0 (1:0)
Rozwój Katowice Chrobry Głogów 06-09-2015 15:00 0:1 (0:1)
Pogoń Siedlce Arka Gdynia 06-09-2015 17:00 2:2 (0:0)
Miedź Legnica Zagłębie Sosnowiec 29-09-2015 18:30 1:4 (0:1)


8 kolejka - sezon 2015/16

Chrobry Głogów Drutex-Bytovia Bytów 11-09-2015 18:00 0:1 (0:0)
GKS Katowice Sandecja Nowy Sącz 11-09-2015 18:00 2:4 (1:1)
Zagłębie Sosnowiec GKS Bełchatów 11-09-2015 19:00 0:1 (0:0)
Dolcan Ząbki Stomil Olsztyn 12-09-2015 16:00 1:0 (0:0)
MKS Kluczbork Pogoń Siedlce 12-09-2015 16:00 3:2 (2:0)
Zawisza Bydgoszcz Rozwój Katowice 12-09-2015 17:00 2:1 (1:0)
Wigry Suwałki Chojniczanka Chojnice 12-09-2015 19:00 0:1 (0:1)
Wisła Płock Olimpia Grudziądz 12-09-2015 19:00 3:0 (1:0)
Arka Gdynia Miedź Legnica 13-09-2015 17:00 2:0 (1:0)


9 kolejka - sezon 2015/16

GKS Bełchatów Arka Gdynia 18-09-2015 18:00 1:1 (1:0)
Rozwój Katowice Wisła Płock 19-09-2015 15:00 2:1 (1:0)
Miedź Legnica MKS Kluczbork 19-09-2015 18:00 4:1 (2:0)
Sandecja Nowy Sącz Zagłębie Sosnowiec 19-09-2015 18:00 3:3 (1:1)
Olimpia Grudziądz GKS Katowice 19-09-2015 18:00 1:0 (1:0)
Stomil Olsztyn Chrobry Głogów 20-09-2015 12:45 2:1 (1:1)
Pogoń Siedlce Wigry Suwałki 20-09-2015 16:00 1:0 (1:0)
Drutex-Bytovia Bytów Zawisza Bydgoszcz 20-09-2015 17:00 2:2 (0:1)
Chojniczanka Chojnice Dolcan Ząbki 20-09-2015 19:00 1:1 (0:0)


10 kolejka - sezon 2015/16

GKS Katowice Rozwój Katowice 25-09-2015 18:00 2:2 (2:1)
Zagłębie Sosnowiec Olimpia Grudziądz 25-09-2015 18:00 0:0 (0:0)
Miedź Legnica Pogoń Siedlce 25-09-2015 18:00 1:1 (0:1)
Arka Gdynia Sandecja Nowy Sącz 26-09-2015 17:30 2:1 (0:0)
Wisła Płock Drutex-Bytovia Bytów 26-09-2015 18:00 2:1 (1:0)
Wigry Suwałki Dolcan Ząbki 27-09-2015 12:45 0:1 (0:0)
MKS Kluczbork GKS Bełchatów 27-09-2015 15:00 0:0 (0:0)
Chrobry Głogów Chojniczanka Chojnice 27-09-2015 17:00 0:1 (0:1)
Zawisza Bydgoszcz Stomil Olsztyn 27-09-2015 18:00 3:0 (1:0)


11 kolejka - sezon 2015/16

Miedź Legnica Wigry Suwałki 02-10-2015 18:00 0:0 (0:0)
Olimpia Grudziądz Arka Gdynia 02-10-2015 18:00 1:2 (0:0)
Dolcan Ząbki Chrobry Głogów 02-10-2015 18:00 1:1 (1:1)
Rozwój Katowice Zagłębie Sosnowiec 03-10-2015 15:00 0:1 (0:1)
GKS Bełchatów Pogoń Siedlce 03-10-2015 17:00 0:0 (0:0)
Sandecja Nowy Sącz MKS Kluczbork 03-10-2015 17:00 1:2 (1:2)
Drutex-Bytovia Bytów GKS Katowice 03-10-2015 18:00 0:3 (0:1)
Chojniczanka Chojnice Zawisza Bydgoszcz 03-10-2015 18:00 0:2 (0:1)
Stomil Olsztyn Wisła Płock 04-10-2015 12:45 1:1 (1:0)


12 kolejka - sezon 2015/16

Zagłębie Sosnowiec Drutex-Bytovia Bytów 09-10-2015 19:00 2:0 (1:0)
Wigry Suwałki Chrobry Głogów 10-10-2015 15:00 1:2 (0:0)
MKS Kluczbork Olimpia Grudziądz 10-10-2015 15:00 1:0 (0:0)
Wisła Płock Chojniczanka Chojnice 10-10-2015 17:00 2:1 (1:0)
Miedź Legnica GKS Bełchatów 10-10-2015 17:00 1:1 (1:0)
Arka Gdynia Rozwój Katowice 10-10-2015 17:30 4:0 (1:0)
GKS Katowice Stomil Olsztyn 10-10-2015 18:00 2:2 (1:1)
Zawisza Bydgoszcz Dolcan Ząbki 11-10-2015 15:00 0:3 (0:2)
Pogoń Siedlce Sandecja Nowy Sącz 11-10-2015 17:30 0:0 (0:0)


13 kolejka - sezon 2015/16

Stomil Olsztyn Zagłębie Sosnowiec 16-10-2015 20:30 2:4 (2:1)
Rozwój Katowice MKS Kluczbork 17-10-2015 15:00 0:1 (0:1)
GKS Bełchatów Wigry Suwałki 17-10-2015 17:00 0:2 (0:1)
Sandecja Nowy Sącz Miedź Legnica 17-10-2015 17:00 3:2 (1:1)
Olimpia Grudziądz Pogoń Siedlce 17-10-2015 17:00 0:1 (0:1)
Drutex-Bytovia Bytów Arka Gdynia 17-10-2015 18:00 1:1 (0:0)
Chojniczanka Chojnice GKS Katowice 17-10-2015 18:00 0:2 (0:1)
Dolcan Ząbki Wisła Płock 17-10-2015 18:00 0:1 (0:0)
Chrobry Głogów Zawisza Bydgoszcz 18-10-2015 12:45 3:1 (0:1)


14 kolejka - sezon 2015/16

Zagłębie Sosnowiec Chojniczanka Chojnice 23-10-2015 19:00 2:1 (1:1)
Arka Gdynia Stomil Olsztyn 23-10-2015 20:30 0:1 (0:1)
MKS Kluczbork Drutex-Bytovia Bytów 24-10-2015 15:00 1:1 (0:1)
Rozwój Katowice Pogoń Siedlce 24-10-2015 15:00 2:3 (1:1)
Wigry Suwałki Zawisza Bydgoszcz 24-10-2015 17:00 0:1 (0:0)
Miedź Legnica Olimpia Grudziądz 24-10-2015 17:00 4:0 (2:0)
GKS Bełchatów Sandecja Nowy Sącz 24-10-2015 17:00 1:0 (0:0)
Wisła Płock Chrobry Głogów 25-10-2015 12:45 0:1 (0:1)
GKS Katowice Dolcan Ząbki 25-10-2015 12:45 2:0 (1:0)


15 kolejka - sezon 2015/16

Chrobry Głogów GKS Katowice 30-10-2015 20:30 0:0 (0:0)
Rozwój Katowice Miedź Legnica 31-10-2015 13:00 2:1 (0:1)
Dolcan Ząbki Zagłębie Sosnowiec 31-10-2015 14:00 4:1 (2:0)
Zawisza Bydgoszcz Wisła Płock 31-10-2015 15:00 1:3 (1:2)
Drutex-Bytovia Bytów Pogoń Siedlce 31-10-2015 16:00 3:1 (1:0)
Sandecja Nowy Sącz Wigry Suwałki 31-10-2015 17:00 1:0 (0:0)
Olimpia Grudziądz GKS Bełchatów 31-10-2015 17:00 1:3 (1:2)
Stomil Olsztyn MKS Kluczbork 31-10-2015 17:00 1:0 (1:0)
Chojniczanka Chojnice Arka Gdynia 02-11-2015 18:00 2:3 (1:1)


16 kolejka - sezon 2015/16

Arka Gdynia Dolcan Ząbki 06-11-2015 20:30 3:2 (1:2)
MKS Kluczbork Chojniczanka Chojnice 07-11-2015 13:00 1:3 (0:0)
Wigry Suwałki Wisła Płock 07-11-2015 16:00 1:2 (1:2)
Miedź Legnica Drutex-Bytovia Bytów 07-11-2015 16:00 2:0 (2:0)
Sandecja Nowy Sącz Olimpia Grudziądz 07-11-2015 16:00 0:0 (0:0)
GKS Katowice Zawisza Bydgoszcz 07-11-2015 17:00 1:0 (1:0)
GKS Bełchatów Rozwój Katowice 07-11-2015 17:00 0:2 (0:2)
Pogoń Siedlce Stomil Olsztyn 08-11-2015 12:00 0:1 (0:1)
Zagłębie Sosnowiec Chrobry Głogów 08-11-2015 12:45 2:0 (1:0)


17 kolejka - sezon 2015/16

Wisła Płock GKS Katowice 13-11-2015 18:30 2:0 (1:0)
Rozwój Katowice Sandecja Nowy Sącz 14-11-2015 13:00 2:0 (1:0)
Stomil Olsztyn Miedź Legnica 14-11-2015 15:00 0:1 (0:0)
Olimpia Grudziądz Wigry Suwałki 14-11-2015 17:00 0:2 (0:1)
Chojniczanka Chojnice Pogoń Siedlce 14-11-2015 17:00 1:0 (0:0)
Dolcan Ząbki MKS Kluczbork 14-11-2015 17:00 1:1 (1:1)
Drutex-Bytovia Bytów GKS Bełchatów 14-11-2015 18:00 2:2 (1:1)
Chrobry Głogów Arka Gdynia 15-11-2015 12:45 0:1 (0:1)
Zawisza Bydgoszcz Zagłębie Sosnowiec 05-12-2015 16:00 6:1 (4:1)


18 kolejka - sezon 2015/16

Dolcan Ząbki Pogoń Siedlce 20-11-2015 18:00 6:1 (1:1)
Stomil Olsztyn GKS Bełchatów 20-11-2015 18:00 0:2 (0:0)
Zawisza Bydgoszcz Arka Gdynia 20-11-2015 20:30 2:2 (0:1)
Rozwój Katowice Olimpia Grudziądz 21-11-2015 13:00 0:2 (0:0)
Wigry Suwałki GKS Katowice 21-11-2015 16:00 0:1 (0:0)
Chrobry Głogów MKS Kluczbork 21-11-2015 16:00 5:1 (1:1)
Drutex-Bytovia Bytów Sandecja Nowy Sącz 21-11-2015 16:00 1:0 (1:0)
Wisła Płock Zagłębie Sosnowiec 22-11-2015 12:45 3:1 (1:1)
Chojniczanka Chojnice Miedź Legnica 22-11-2015 16:00 1:0 (0:0)


19 kolejka - sezon 2015/16

Arka Gdynia Wisła Płock 27-11-2015 20:30 4:2 (1:1)
Rozwój Katowice Wigry Suwałki 28-11-2015 13:00 1:3 (1:1)
MKS Kluczbork Zawisza Bydgoszcz 28-11-2015 13:00 0:1 (0:0)
Chojniczanka Chojnice GKS Bełchatów 28-11-2015 16:00 2:0 (2:0)
Sandecja Nowy Sącz Stomil Olsztyn 28-11-2015 16:00 0:2 (0:1)
Olimpia Grudziądz Drutex-Bytovia Bytów 28-11-2015 17:00 1:1 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec GKS Katowice 29-11-2015 12:45 2:1 (0:0)
Pogoń Siedlce Chrobry Głogów 29-11-2015 15:00 1:0 (0:0)
Dolcan Ząbki Miedź Legnica 03-12-2015 13:00 3:4 (1:2)


20 kolejka - sezon 2015/16

Dolcan Ząbki GKS Bełchatów 04-03-2016 18:00 0:3 (0:0)
Chrobry Głogów Miedź Legnica 04-03-2016 18:00 2:1 (1:1)
Wigry Suwałki Zagłębie Sosnowiec 04-03-2016 18:00 0:2 (0:1)
Stomil Olsztyn Olimpia Grudziądz 05-03-2016 13:00 1:1 (0:1)
Wisła Płock MKS Kluczbork 05-03-2016 15:00 3:0 (2:0)
Drutex-Bytovia Bytów Rozwój Katowice 05-03-2016 16:00 2:1 (1:1)
Chojniczanka Chojnice Sandecja Nowy Sącz 05-03-2016 17:00 0:1 (0:0)
Zawisza Bydgoszcz Pogoń Siedlce 05-03-2016 17:00 1:0 (0:0)
GKS Katowice Arka Gdynia 06-03-2016 12:45 0:2 (0:2)


21 kolejka - sezon 2015/16

Dolcan Ząbki Sandecja Nowy Sącz 11-03-2016 18:00 0:3 (0:0)
Rozwój Katowice Stomil Olsztyn 11-03-2016 20:00 2:1 (0:0)
Arka Gdynia Zagłębie Sosnowiec 11-03-2016 20:30 2:2 (1:1)
Drutex-Bytovia Bytów Wigry Suwałki 12-03-2016 16:00 0:0 (0:0)
Olimpia Grudziądz Chojniczanka Chojnice 12-03-2016 17:00 1:0 (0:0)
GKS Bełchatów Chrobry Głogów 12-03-2016 17:00 1:1 (0:0)
Pogoń Siedlce Wisła Płock 12-03-2016 17:00 0:0 (0:0)
MKS Kluczbork GKS Katowice 12-03-2016 18:00 1:2 (0:2)
Miedź Legnica Zawisza Bydgoszcz 13-03-2016 12:45 1:1 (0:1)


22 kolejka - sezon 2015/16

Dolcan Ząbki Olimpia Grudziądz 18-03-2016 20:00 0:3 (0:0)
Wisła Płock Miedź Legnica 18-03-2016 20:30 2:0 (1:0)
Stomil Olsztyn Drutex-Bytovia Bytów 19-03-2016 14:00 0:0 (0:0)
GKS Katowice Pogoń Siedlce 19-03-2016 17:00 1:0 (0:0)
Chojniczanka Chojnice Rozwój Katowice 19-03-2016 17:00 1:3 (0:1)
Chrobry Głogów Sandecja Nowy Sącz 19-03-2016 18:00 1:1 (0:0)
Zawisza Bydgoszcz GKS Bełchatów 20-03-2016 12:45 1:0 (0:0)
Wigry Suwałki Arka Gdynia 20-03-2016 17:00 0:1 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec MKS Kluczbork 20-03-2016 18:00 0:2 (0:1)


23 kolejka - sezon 2015/16

Drutex-Bytovia Bytów Chojniczanka Chojnice 24-03-2016 18:00 1:1 (1:0)
Rozwój Katowice Dolcan Ząbki 24-03-2016 18:00 3:0 (0:0)
Miedź Legnica GKS Katowice 25-03-2016 18:00 1:1 (1:0)
Pogoń Siedlce Zagłębie Sosnowiec 26-03-2016 11:45 3:2 (2:0)
Stomil Olsztyn Wigry Suwałki 26-03-2016 12:00 2:2 (2:1)
Sandecja Nowy Sącz Zawisza Bydgoszcz 26-03-2016 13:00 4:0 (1:0)
Olimpia Grudziądz Chrobry Głogów 26-03-2016 14:00 2:1 (0:1)
MKS Kluczbork Arka Gdynia 26-03-2016 15:00 0:2 (0:1)
GKS Bełchatów Wisła Płock 28-03-2016 20:30 0:2 (0:1)


24 kolejka - sezon 2015/16

Dolcan Ząbki Drutex-Bytovia Bytów 01-04-2016 17:00 0:3 (0:0)
Arka Gdynia Pogoń Siedlce 01-04-2016 18:00 3:0 (1:0)
Zawisza Bydgoszcz Olimpia Grudziądz 01-04-2016 18:00 1:1 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec Miedź Legnica 01-04-2016 19:00 0:1 (0:0)
Wisła Płock Sandecja Nowy Sącz 02-04-2016 17:00 0:0 (0:0)
Wigry Suwałki MKS Kluczbork 02-04-2016 18:00 2:2 (1:1)
Chrobry Głogów Rozwój Katowice 02-04-2016 18:00 1:2 (0:1)
Chojniczanka Chojnice Stomil Olsztyn 02-04-2016 18:00 1:1 (1:0)
GKS Katowice GKS Bełchatów 03-04-2016 12:45 1:0 (1:0)


25 kolejka - sezon 2015/16

Stomil Olsztyn Dolcan Ząbki 08-04-2016 16:00 3:0 (0:0)
Drutex-Bytovia Bytów Chrobry Głogów 08-04-2016 16:30 0:3 (0:0)
Olimpia Grudziądz Wisła Płock 08-04-2016 18:00 1:1 (0:0)
Miedź Legnica Arka Gdynia 08-04-2016 18:00 0:0 (0:0)
Rozwój Katowice Zawisza Bydgoszcz 09-04-2016 12:00 1:3 (1:1)
Sandecja Nowy Sącz GKS Katowice 09-04-2016 16:00 4:0 (0:0)
Chojniczanka Chojnice Wigry Suwałki 09-04-2016 18:00 0:1 (0:0)
Pogoń Siedlce MKS Kluczbork 09-04-2016 19:00 3:0 (0:0)
GKS Bełchatów Zagłębie Sosnowiec 10-04-2016 12:45 2:0 (0:0)


26 kolejka - sezon 2015/16

Dolcan Ząbki Chojniczanka Chojnice 15-04-2016 17:00 0:3 (0:0)
Wisła Płock Rozwój Katowice 15-04-2016 19:00 1:0 (0:0)
Arka Gdynia GKS Bełchatów 15-04-2016 20:30 2:1 (2:0)
Zawisza Bydgoszcz Drutex-Bytovia Bytów 16-04-2016 17:00 2:3 (1:2)
MKS Kluczbork Miedź Legnica 16-04-2016 18:00 0:0 (0:0)
GKS Katowice Olimpia Grudziądz 16-04-2016 18:00 0:2 (0:1)
Chrobry Głogów Stomil Olsztyn 16-04-2016 18:00 3:0 (1:0)
Wigry Suwałki Pogoń Siedlce 16-04-2016 18:30 3:1 (2:1)
Zagłębie Sosnowiec Sandecja Nowy Sącz 17-04-2016 12:45 2:0 (1:0)


27 kolejka - sezon 2015/16

Dolcan Ząbki Wigry Suwałki 22-04-2016 18:00 0:3 (0:0)
Sandecja Nowy Sącz Arka Gdynia 22-04-2016 20:30 0:1 (0:1)
GKS Bełchatów MKS Kluczbork 23-04-2016 17:00 0:2 (0:1)
Pogoń Siedlce Miedź Legnica 23-04-2016 18:00 0:0 (0:0)
Stomil Olsztyn Zawisza Bydgoszcz 23-04-2016 18:00 1:1 (1:1)
Drutex-Bytovia Bytów Wisła Płock 23-04-2016 18:00 1:2 (0:1)
Olimpia Grudziądz Zagłębie Sosnowiec 23-04-2016 18:00 4:2 (1:0)
Chojniczanka Chojnice Chrobry Głogów 23-04-2016 19:00 1:1 (0:0)
Rozwój Katowice GKS Katowice 24-04-2016 12:45 1:2 (1:1)


28 kolejka - sezon 2015/16

Chrobry Głogów Dolcan Ząbki 29-04-2016 17:00 3:0 (0:0)
Wigry Suwałki Miedź Legnica 29-04-2016 19:00 0:0 (0:0)
GKS Katowice Drutex-Bytovia Bytów 29-04-2016 19:00 0:2 (0:1)
Wisła Płock Stomil Olsztyn 29-04-2016 20:30 0:0 (0:0)
MKS Kluczbork Sandecja Nowy Sącz 30-04-2016 16:00 2:4 (1:3)
Pogoń Siedlce GKS Bełchatów 30-04-2016 18:00 1:0 (0:0)
Arka Gdynia Olimpia Grudziądz 30-04-2016 18:00 0:0 (0:0)
Zawisza Bydgoszcz Chojniczanka Chojnice 30-04-2016 18:00 1:0 (1:0)
Zagłębie Sosnowiec Rozwój Katowice 01-05-2016 12:45 0:1 (0:0)


29 kolejka - sezon 2015/16

Dolcan Ząbki Zawisza Bydgoszcz 06-05-2016 16:00 0:3 (0:0)
Chrobry Głogów Wigry Suwałki 06-05-2016 18:30 3:0 (1:0)
Drutex-Bytovia Bytów Zagłębie Sosnowiec 06-05-2016 19:46 3:0 (3:0)
Rozwój Katowice Arka Gdynia 06-05-2016 20:30 1:4 (0:2)
Stomil Olsztyn GKS Katowice 07-05-2016 15:30 0:0 (0:0)
GKS Bełchatów Miedź Legnica 07-05-2016 17:00 0:1 (0:0)
Olimpia Grudziądz MKS Kluczbork 07-05-2016 18:00 1:2 (1:2)
Sandecja Nowy Sącz Pogoń Siedlce 07-05-2016 19:10 3:0 (2:0)
Chojniczanka Chojnice Wisła Płock 08-05-2016 12:45 2:1 (1:1)


30 kolejka - sezon 2015/16

Wisła Płock Dolcan Ząbki 10-05-2016 15:00 3:0 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec Stomil Olsztyn 10-05-2016 18:00 2:1 (1:0)
Arka Gdynia Drutex-Bytovia Bytów 10-05-2016 20:30 1:1 (0:0)
Miedź Legnica Sandecja Nowy Sącz 11-05-2016 18:00 3:1 (2:0)
Zawisza Bydgoszcz Chrobry Głogów 11-05-2016 18:00 4:1 (2:1)
Wigry Suwałki GKS Bełchatów 11-05-2016 19:00 2:2 (0:1)
MKS Kluczbork Rozwój Katowice 11-05-2016 19:00 1:0 (0:0)
GKS Katowice Chojniczanka Chojnice 11-05-2016 19:00 2:2 (0:2)
Pogoń Siedlce Olimpia Grudziądz 11-05-2016 20:30 1:2 (0:0)


31 kolejka - sezon 2015/16

Dolcan Ząbki GKS Katowice 13-05-2016 17:00 0:3 (0:0)
Stomil Olsztyn Arka Gdynia 13-05-2016 20:30 0:4 (0:0)
Zawisza Bydgoszcz Wigry Suwałki 14-05-2016 18:00 1:2 (0:0)
Olimpia Grudziądz Miedź Legnica 14-05-2016 18:00 0:1 (0:1)
Drutex-Bytovia Bytów MKS Kluczbork 14-05-2016 19:46 2:1 (2:0)
Chrobry Głogów Wisła Płock 15-05-2016 12:45 2:0 (0:0)
Pogoń Siedlce Rozwój Katowice 15-05-2016 17:00 2:0 (2:0)
Sandecja Nowy Sącz GKS Bełchatów 15-05-2016 17:00 2:0 (0:0)
Chojniczanka Chojnice Zagłębie Sosnowiec 15-05-2016 19:00 2:0 (2:0)


32 kolejka - sezon 2015/16

Zagłębie Sosnowiec Dolcan Ząbki 20-05-2016 16:00 3:0 (0:0)
Wisła Płock Zawisza Bydgoszcz 20-05-2016 18:00 5:0 (1:0)
GKS Bełchatów Olimpia Grudziądz 21-05-2016 17:00 1:2 (1:0)
Miedź Legnica Rozwój Katowice 21-05-2016 17:00 4:0 (1:0)
Pogoń Siedlce Drutex-Bytovia Bytów 21-05-2016 17:00 0:0 (0:0)
GKS Katowice Chrobry Głogów 21-05-2016 17:00 0:0 (0:0)
Wigry Suwałki Sandecja Nowy Sącz 21-05-2016 19:00 2:0 (0:0)
MKS Kluczbork Stomil Olsztyn 21-05-2016 19:00 3:0 (2:0)
Arka Gdynia Chojniczanka Chojnice 22-05-2016 12:45 0:0 (0:0)


33 kolejka - sezon 2015/16

Wisła Płock Wigry Suwałki 29-05-2016 15:00 0:0 (0:0)
Zawisza Bydgoszcz GKS Katowice 29-05-2016 15:00 0:3 (0:0)
Chrobry Głogów Zagłębie Sosnowiec 29-05-2016 15:00 1:3 (1:0)
Dolcan Ząbki Arka Gdynia 29-05-2016 15:00 0:3 (0:0)
Chojniczanka Chojnice MKS Kluczbork 29-05-2016 15:00 3:1 (3:0)
Stomil Olsztyn Pogoń Siedlce 29-05-2016 15:00 2:0 (2:0)
Drutex-Bytovia Bytów Miedź Legnica 29-05-2016 15:00 0:0 (0:0)
Rozwój Katowice GKS Bełchatów 29-05-2016 15:00 2:1 (0:1)
Olimpia Grudziądz Sandecja Nowy Sącz 29-05-2016 15:00 3:2 (0:2)


34 kolejka - sezon 2015/16

MKS Kluczbork Dolcan Ząbki 05-06-2016 12:00 3:0 (0:0)
Wigry Suwałki Olimpia Grudziądz 05-06-2016 15:00 2:1 (2:0)
Sandecja Nowy Sącz Rozwój Katowice 05-06-2016 15:00 1:0 (1:0)
GKS Bełchatów Drutex-Bytovia Bytów 05-06-2016 15:00 5:1 (2:0)
Miedź Legnica Stomil Olsztyn 05-06-2016 15:00 1:0 (0:0)
Pogoń Siedlce Chojniczanka Chojnice 05-06-2016 15:00 1:0 (0:0)
Arka Gdynia Chrobry Głogów 05-06-2016 15:00 1:1 (0:1)
Zagłębie Sosnowiec Zawisza Bydgoszcz 05-06-2016 15:00 2:1 (2:0)
GKS Katowice Wisła Płock 05-06-2016 15:00 2:1 (1:1)


Mapa Strony