TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Strefa Kibica » Niepełnosprawni

 

  
 

Pełen Dostęp – Pełen Stadion!

 

Gdynia od lat konsekwentnie realizuje strategię budowania obiektów sportowych przyjaznym osobom niepełnosprawnym, które chcą uczestniczyć w meczach razem ze swoimi rodzinami. Gdynia Arena, Narodowy Stadion Rugby i Stadion Miejski zostały tak zaprojektowane, aby osoby z niepełnosprawnością ruchową i intelektualną mogły w pełni kibicować i być ze swoją drużyną.

 

Stadion Miejski  uczestniczy w projekcie UEFA o nazwie "Pełen Dostęp, Pełen Football".


Głównym założeniem programu CAFE jest zapewnienie ogólnego dostępu do obiektów sportowych, a przede wszystkim do stadionów piłkarskich.

 

Na Stadionie Miejskim oferujemy:

 

Na Trybunie Górka – sektor  J23 - Dostępne 12 miejsc dla osób niepełnosprawnych z wózkami i ich opiekunami.

Na Trybunie Olimpijska – sektor B3/B4 – dostępne 4 miejsca  dla osób niepełnosprawnych z wózkami i ich opiekunami.  Dodatkowo 4 miejsca dla innych osób niepełnosprawnych z opiekunem.

 

Dostępne są:

Miejsca parkingowe na dojazd samochodów z osobami niepełnosprawnymi.

 

W SPRAWIE BILETÓW NA MECZ:

Bilety indywidualne i grupowe;

 

tel: 58 785 30 72 , e-mail:  bilety@arka.gdynia.pl

 

Wszystkie osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności mogą zakupić bilety i  karnety na specjalnie przygotowane miejsca w sektorach J23 orazB3/B4 w cenie ULGOWEJ (50% ceny normalnej także dla opiekuna).

 

Stewardzi pomagający osobom niepełnosprawnym:

 

Jarosław Męczykowski tel: 0 728 95-66-46

 

 

 

 

  


 

Mapa Strony