29.11.2014

Remis juniorów młodszych z wicemistrzem Czech.

Remisem 4:4 z wicemistrzem juniorów starszych z ub. roku zakończył się trzeci mecz sparingowy naszych juniorów młodszych podczas pobytu na obiektach Slavii Praga.

Sparing junior młodszy:

Slavia Praga 96/97 - Arka Gdynia  98/99 4:4 (1:2)

Bramki: 40', 47', 48', 75' karny - Kłosowski 19', Wawszczyk 33', testowany - 2 (54', 90')

Arka: Hiszpański, Gębiś (63' Kaszorek),  Czaja,  Brodzik, Wawszczyk, Majdowski (70' Krauze), Dorawa, Gabor (50' Brojek), Olszewski M. (59' Olszewski B.), Łyszyk (41' testowany), Kłosowski (65' Wośk).

Właśnie w sobotnim meczu nasz zespół (roczniki 98/99) grał ze starszym i bardziej doświadczonym zespołem Slavii Praga (roczniki 96/97). Emocje były do samego końca. Nasz zespół prowadził 2:0,  po przerwie przegrywał 2:3 i 3:4. W 85 minucie Brodzik nie wykorzystał krnego trafiając w poprzeczkę, ale ostatecznie doprowadził do remisu w ostatniej minucie gry testowany przez trenera Janczaka podczas pobytu w Pradze zawodnik.

Mecz trwał 2x 45 min.

Tuż po zakończonym meczu i obiedzie nasza drużyna udała się w drogę powrotną do Gdyni.