TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
gdyniasport

Aktualności

img

21.09.2011

Do Elbląga po awans do 1/8 Pucharu Polski.

Po porannym treningu wybrani przez trenera Petra Nemca zawodnicy wsiedli do autokaru i udali się do Elbląga, gdzie o godz. 15.30 rozegrają spotkanie 1/16 Pucharu Polski z miejscową Olimpią.

 

Wczorajsze wyniki i porażka Lechii z Limanovią każą jak zwykle w rozgrywkach pucharowych z szacunkiem podchodzić do każdego rywala, a zważywszy na fakt iż oba zespoły grają w tej samej klasie rozgrywek, a gospodarzem meczu jest Olimpia  sprawa awansu do 1/8 jest na pewno otwarta. Mamy jednak nadzieję, że żółto-niebiescy awansują dalej, a nagrodą będzie mecz w nastepnej rundzie z wyżej notowanym rywalem w Gdyni.

 

Jak przy tego typu meczach bywa trener Nemec  postanowił jednak dać "odpocząć" kilku zawodnikom i być może w pierwszym zespole w tym meczu zadebiutuje Maciej Szlaga, dotychczas mający okazję grać tylko w rezerwach. 

 

Kadra na mecz z Olimpią Elblag:

 

Bramkarze

26. Maciej Szlaga

30. Michał Szromnik

 

Obrońcy

3. Radosław Strzelecki

4. Krzysztof Łągiewka

6. Omar Jarun

25. Sławomir Mazurkiewicz

 

Pomocnicy

9. Paweł Czoska

10. Marcin Budziński

11. Piotr Kuklis

14. Mateusz  Szwoch

16. Piotr Kasperkiewicz

19. Krzysztof Bułka

20. Marcin Radzewicz

23. Bartłomiej Niedziela

33. Tomasz Jarzębowski

 

Napastnicy

15. Bartosz Flis

21. Ensar Arifović

27. Mirko Ivanovski

 

 Oto pary 1/16 PP:

 

Chrobry Głogów  -   Lech Poznań  0:3

Dolcan Ząbki  -   Górnik Zabrze 0:1

Limanovia Limanowa  -   Lechia Gdańsk    1:0

 

 

Olimpia Elbląg   -  Arka Gdynia     21.09     15.30   

Ruch Zdzieszowice  -   Jagiellonia Białystok 21.09 16.00
Łódzki KS   -  Ruch Chorzów     21.09     18.45         

Gryf Wejherowo  -   Korona Kielce     21.09     16.00      
Piast Gliwice  -   Cracovia     21.09     16.00      
Ruch Radzionków  -   Polonia Warszawa     21.09     16.00      
Rozwój II Katowice -  Legia Warszawa     21.09     15.30      
MKS Kluczbork   -  Zagłębie Lubin     21.09     16.00      

 

Flota Świnoujście  -   Wisła Kraków     22.09     16.15     

 

Okocimski KS Brzesko  -   Śląsk Wrocław     27.09     16.30      
Podbeskidzie Bielsko-Biała  -   GKS Bełchatów     27.09     19.00

 

OKS 1945 Olsztyn  -   Widzew Łódź     28.09     16.00 
Puszcza Niepołomice  -   Polonia Bytom     28.09     16.00

 

 

tr

 








Poprzedni Następny

Mapa Strony