TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

chignahuapan


Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport
gdyniasport
gdyniasport
bo2020

Aktualności

img

11.04.2011

Pomeczowe rozbieganie

Po niedzielnym meczu w Białymstoku, zawodnicy Arki spotkali się już następnego dnia, aby przeprowadzić konieczne rozbieganie i przygotować się do tygodniowej pracy przed arcyważnym spotkaniem z Cracovią.

 

Zajęcia poprowadził Grzegorz Witt, bo w tym samym czasie Frantisek Straka w towarzystwie swojego asystenta Romana Berty przyglądali się poczynaniom sporej grupy swoich podopiecznych w meczu Młodej Ekstraklasy. Wzięło w nim udział aż dwunastu zawodników obecnie na co dzień trenujących z pierwszym zespołem Arki: Zoch, Wilczyński, Siebert, Rozić, Żołnierewicz, Płotka, Giovanni, Budziński, Ross, Czoska, Ivanovski i Siemaszko (plus dwaj będący jeszcze jesienią w tej kadrze: Robakowski i Sulima). Jak się okazało trójka z nich zdobyła bramki, które pomogły odnieść pewne zwycięstwo nad Jagiellonią Białystok. Na listę strzelców wpisali się Czoska, Ivanovski i Ross. Szerzej o tym spotkaniu piszemy TUTAJ.

 

Na wtorek przewidziana jest już normalna jednostka trenigowa, a jej początek spodziewany jest o godz. 10.00.
Poprzedni Następny

Mapa Strony