14.08.2023

4 liga: Arka II bez punktów

Podopieczni Macieja Cieślika w 2. kolejce sezonu 2023/24 nadal bez wygranej.  Po bezbramkowym remisie w 1 kolejce, tym razem ulegli drugiej drużynie Chojniczanki 1:3.

4. liga RWS INVESTMENT GROUP – 2. kolejka sezon 2023/24

Chojniczanka II Chojnice  - Arka II Gdynia 3:1 (3:1)

Bramki: 21', 26', 33'-  Pikulik 30'

Arka II: Semerling - Migowski (60' Czarnecki), Abramowicz, Branicki, Jaroń - Piotrowski, Bełz (45' Rusnak) - Maczkowski (60' Kowalski), Gozdecki, Gołębiowski (60' Kozoduj) - Stenka (25' Pikulik)

Arkowcy w tym meczu, na przewagę optyczną rywali, starali się odpowiadać skutecznymi kontrami. Niestety dwa błędy w obronie zadecydowały o porażce naszego drugiego zespołu. Wynik został ustalony do przerwy, a wszystkie bramki padły w ciągu zaledwie 12 minut.

W kolejnym meczu, już we wtorek o godz. 15.00, na stadionie rugby Arka II zagra z Aniołami Garczegorze.

Trener Maciej Cieślik po meczu:

W takich meczach na tym poziomie decyduje  już także doświadczenie, które dopiero zdobywamy. Bardzo dobrą zmianę dał Pikulik, który wrócił po kontuzji i liczymy na to, że będzie zdobywał kolejne bramki  w nasteęnych meczach.