TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport
grandprixgdyni

Wirtualna wycieczka

Aktualności

img

10.07.2018

Terminarz Centralnej Ligi Juniorów 2018/2019.

PZPN ogłosił terminarz Centralnej Ligi Juniorów na sezon 2018/2019. Runda jesienna rozpocznie się 4-5 sierpnia, a zakończy 24-25 listopada.

 

Kolejka 1 - 4-5 sierpnia

Motor Lublin - Legia Warszawa
Pogoń Szczecin - Elana Toruń
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław - Cracovia
Escola Varsovia Warszawa - Arka Gdynia
Górnik Zabrze - Ruch Chorzów
Korona Kielce - GKS Bełchatów

Kolejka 2 - 11-12 sierpnia

Legia Warszawa - GKS Bełchatów
Ruch Chorzów - Korona Kielce
Arka Gdynia - Górnik Zabrze
Cracovia - Escola Varsovia Warszawa
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków
Elana Toruń - Lech Poznań
Motor Lublin - Pogoń Szczecin

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
Lech Poznań - Motor Lublin
Wisła Kraków - Elana Toruń
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok
Escola Varsovia Warszawa - Zagłębie Lubin
Górnik Zabrze - Cracovia
Korona Kielce - Arka Gdynia
GKS Bełchatów - Ruch Chorzów

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Legia Warszawa - Ruch Chorzów
Arka Gdynia - GKS Bełchatów
Cracovia - Korona Kielce
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok - Escola Varsovia Warszawa
Elana Toruń - Śląsk Wrocław
Motor Lublin - Wisła Kraków
Pogoń Szczecin - Lech Poznań

Kolejka 5 - 1-2 września

Lech Poznań - Legia Warszawa
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław - Motor Lublin
Escola Varsovia Warszawa - Elana Toruń
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok
Korona Kielce - Zagłębie Lubin
GKS Bełchatów - Cracovia
Ruch Chorzów - Arka Gdynia

Kolejka 6 - 8-9 września

Legia Warszawa - Arka Gdynia
Cracovia - Ruch Chorzów
Zagłębie Lubin - GKS Bełchatów
Jagiellonia Białystok - Korona Kielce
Elana Toruń - Górnik Zabrze
Motor Lublin - Escola Varsovia Warszawa
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław
Lech Poznań - Wisła Kraków

Kolejka 7 - 15-16 września

Wisła Kraków - Legia Warszawa
Śląsk Wrocław - Lech Poznań
Escola Varsovia Warszawa - Pogoń Szczecin
Górnik Zabrze - Motor Lublin
Korona Kielce - Elana Toruń
GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok
Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin
Arka Gdynia - Cracovia

Kolejka 8 - 22-23 września

Legia Warszawa - Cracovia
Zagłębie Lubin - Arka Gdynia
Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów
Elana Toruń - GKS Bełchatów
Motor Lublin - Korona Kielce
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
Lech Poznań - Escola Varsovia Warszawa
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław

Kolejka 9 - 29-30 września

Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
Escola Varsovia Warszawa - Wisła Kraków
Górnik Zabrze - Lech Poznań
Korona Kielce - Pogoń Szczecin
GKS Bełchatów - Motor Lublin
Ruch Chorzów - Elana Toruń
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok
Cracovia - Zagłębie Lubin

Kolejka 10 - 6-7 października

Legia Warszawa - Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok - Cracovia
Elana Toruń - Arka Gdynia
Motor Lublin - Ruch Chorzów
Pogoń Szczecin - GKS Bełchatów
Lech Poznań - Korona Kielce
Wisła Kraków - Górnik Zabrze
Śląsk Wrocław - Escola Varsovia Warszawa

Kolejka 11 - 13-14 października

Escola Varsovia Warszawa - Legia Warszawa
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
Korona Kielce - Wisła Kraków
GKS Bełchatów - Lech Poznań
Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin
Arka Gdynia - Motor Lublin
Cracovia - Elana Toruń
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok

Kolejka 12 - 20-21 października

Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
Elana Toruń - Zagłębie Lubin
Motor Lublin - Cracovia
Pogoń Szczecin - Arka Gdynia
Lech Poznań - Ruch Chorzów
Wisła Kraków - GKS Bełchatów
Śląsk Wrocław - Korona Kielce
Escola Varsovia Warszawa - Górnik Zabrze

Kolejka 13 - 27-28 października

Górnik Zabrze - Legia Warszawa
Korona Kielce - Escola Varsovia Warszawa
GKS Bełchatów - Śląsk Wrocław
Ruch Chorzów - Wisła Kraków
Arka Gdynia - Lech Poznań
Cracovia - Pogoń Szczecin
Zagłębie Lubin - Motor Lublin
Jagiellonia Białystok - Elana Toruń

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Legia Warszawa - Elana Toruń
Motor Lublin - Jagiellonia Białystok
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin
Lech Poznań - Cracovia
Wisła Kraków - Arka Gdynia
Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów
Escola Varsovia Warszawa - GKS Bełchatów
Górnik Zabrze - Korona Kielce

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Korona Kielce - Legia Warszawa
GKS Bełchatów - Górnik Zabrze
Ruch Chorzów - Escola Varsovia Warszawa
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław
Cracovia - Wisła Kraków
Zagłębie Lubin - Lech Poznań
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin
Elana Toruń - Motor Lublin

Kolejka 16 - 17-18 listopada

Legia Warszawa - Motor Lublin
Elana Toruń - Pogoń Szczecin
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków
Cracovia - Śląsk Wrocław
Arka Gdynia - Escola Varsovia Warszawa
Ruch Chorzów - Górnik Zabrze
GKS Bełchatów - Korona Kielce

Kolejka 17 - 24-25 listopada

GKS Bełchatów - Legia Warszawa
Korona Kielce - Ruch Chorzów
Górnik Zabrze - Arka Gdynia
Escola Varsovia Warszawa - Cracovia
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok
Lech Poznań - Elana Toruń
Pogoń Szczecin - Motor Lublin

 

SPRZEDAŻ KARNETÓW!!!

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/karnety2019_76bb34c802209abc97c17372c750a69a.jpg

Pamiętaj, że jeśli nie zakładałeś dotychczas profilu kibica to karnet kupisz w punkcie sprzedaży. Jeśli masz już zweryfikowany profil możesz zakupić karnet przez Internet.

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/KARNETYONLINE_19cd6ea69c93c9a00cf9f2dc567b978d.jpg

 








Poprzedni Następny

Mapa Strony