TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

chignahuapan


Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport
gdyniasport
gdyniasport
bo2020

Aktualności

img

29.07.2020

Terminarz rozgrywek CLJ U18

Poznaliśmy harmonogram kolejek w Centralnej Lidze Juniorów starszych U18. Pierwsze spotkanie Arka rozegra na wyjeździe z Jagiellonią Białystok .

 

 

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

 

Legia Warszawa

-

Górnik Zabrze

Escola Varsovia Warszawa

-

Hutnik Kraków

Pogoń Szczecin

-

Wisła Kraków

UKS SMS Łódź

-

Zagłębie Lubin

Lechia Gdańsk

-

Korona Kielce

Cracovia

-

Lech Poznań

Jagiellonia Białystok

-

Arka Gdynia

Gwarek Zabrze

-

Śląsk Wrocław

 

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

 

Górnik Zabrze

-

Śląsk Wrocław

Arka Gdynia

-

Gwarek Zabrze

Lech Poznań

-

Jagiellonia Białystok

Korona Kielce

-

Cracovia

Zagłębie Lubin

-

Lechia Gdańsk

Wisła Kraków

-

UKS SMS Łódź

Hutnik Kraków

-

Pogoń Szczecin

Legia Warszawa

-

Escola Varsovia Warszawa

 

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

 

Escola Varsovia Warszawa

-

Górnik Zabrze

Pogoń Szczecin

-

Legia Warszawa

UKS SMS Łódź

-

Hutnik Kraków

Lechia Gdańsk

-

Wisła Kraków

Cracovia

-

Zagłębie Lubin

Jagiellonia Białystok

-

Korona Kielce

Gwarek Zabrze

-

Lech Poznań

Śląsk Wrocław

-

Arka Gdynia

 

Kolejka 4 - 5-6 września

 

Górnik Zabrze

-

Arka Gdynia

Lech Poznań

-

Śląsk Wrocław

Korona Kielce

-

Gwarek Zabrze

Zagłębie Lubin

-

Jagiellonia Białystok

Wisła Kraków

-

Cracovia

Hutnik Kraków

-

Lechia Gdańsk

Legia Warszawa

-

UKS SMS Łódź

Escola Varsovia Warszawa

-

Pogoń Szczecin

 

Kolejka 5 - 12-13 września

 

Pogoń Szczecin

-

Górnik Zabrze

UKS SMS Łódź

-

Escola Varsovia Warszawa

Lechia Gdańsk

-

Legia Warszawa

Cracovia

-

Hutnik Kraków

Jagiellonia Białystok

-

Wisła Kraków

Gwarek Zabrze

-

Zagłębie Lubin

Śląsk Wrocław

-

Korona Kielce

Arka Gdynia

-

Lech Poznań

 

Kolejka 6 - 19-20 września

 

Górnik Zabrze

-

Lech Poznań

Korona Kielce

-

Arka Gdynia

Zagłębie Lubin

-

Śląsk Wrocław

Wisła Kraków

-

Gwarek Zabrze

Hutnik Kraków

-

Jagiellonia Białystok

Legia Warszawa

-

Cracovia

Escola Varsovia Warszawa

-

Lechia Gdańsk

Pogoń Szczecin

-

UKS SMS Łódź

 

Kolejka 7 - 26-27 września

 

UKS SMS Łódź

-

Górnik Zabrze

Lechia Gdańsk

-

Pogoń Szczecin

Cracovia

-

Escola Varsovia Warszawa

Jagiellonia Białystok

-

Legia Warszawa

Gwarek Zabrze

-

Hutnik Kraków

Śląsk Wrocław

-

Wisła Kraków

Arka Gdynia

-

Zagłębie Lubin

Lech Poznań

-

Korona Kielce

 

Kolejka 8 - 3-4 października

 

Górnik Zabrze

-

Korona Kielce

Zagłębie Lubin

-

Lech Poznań

Wisła Kraków

-

Arka Gdynia

Hutnik Kraków

-

Śląsk Wrocław

Legia Warszawa

-

Gwarek Zabrze

Escola Varsovia Warszawa

-

Jagiellonia Białystok

Pogoń Szczecin

-

Cracovia

UKS SMS Łódź

-

Lechia Gdańsk

 

Kolejka 9 - 10-11 października

 

Lechia Gdańsk

-

Górnik Zabrze

Cracovia

-

UKS SMS Łódź

Jagiellonia Białystok

-

Pogoń Szczecin

Gwarek Zabrze

-

Escola Varsovia Warszawa

Śląsk Wrocław

-

Legia Warszawa

Arka Gdynia

-

Hutnik Kraków

Lech Poznań

-

Wisła Kraków

Korona Kielce

-

Zagłębie Lubin

 

Kolejka 10 - 17-18 października

 

Górnik Zabrze

-

Zagłębie Lubin

Wisła Kraków

-

Korona Kielce

Hutnik Kraków

-

Lech Poznań

Legia Warszawa

-

Arka Gdynia

Escola Varsovia Warszawa

-

Śląsk Wrocław

Pogoń Szczecin

-

Gwarek Zabrze

UKS SMS Łódź

-

Jagiellonia Białystok

Lechia Gdańsk

-

Cracovia

 

Kolejka 11 - 24-25 października

 

Cracovia

-

Górnik Zabrze

Jagiellonia Białystok

-

Lechia Gdańsk

Gwarek Zabrze

-

UKS SMS Łódź

Śląsk Wrocław

-

Pogoń Szczecin

Arka Gdynia

-

Escola Varsovia Warszawa

Lech Poznań

-

Legia Warszawa

Korona Kielce

-

Hutnik Kraków

Zagłębie Lubin

-

Wisła Kraków

 

Kolejka 12 - 31 października

 

Górnik Zabrze

-

Wisła Kraków

Hutnik Kraków

-

Zagłębie Lubin

Legia Warszawa

-

Korona Kielce

Escola Varsovia Warszawa

-

Lech Poznań

Pogoń Szczecin

-

Arka Gdynia

UKS SMS Łódź

-

Śląsk Wrocław

Lechia Gdańsk

-

Gwarek Zabrze

Cracovia

-

Jagiellonia Białystok

 

Kolejka 13 - 7-8 listopada

 

Jagiellonia Białystok

-

Górnik Zabrze

Gwarek Zabrze

-

Cracovia

Śląsk Wrocław

-

Lechia Gdańsk

Arka Gdynia

-

UKS SMS Łódź

Lech Poznań

-

Pogoń Szczecin

Korona Kielce

-

Escola Varsovia Warszawa

Zagłębie Lubin

-

Legia Warszawa

Wisła Kraków

-

Hutnik Kraków

 

Kolejka 14 - 14-15 listopada

 

Górnik Zabrze

-

 

Hutnik Kraków

Legia Warszawa

-

 

Wisła Kraków

Escola Varsovia Warszawa

-

 

Zagłębie Lubin

Pogoń Szczecin

-

 

Korona Kielce

UKS SMS Łódź

-

 

Lech Poznań

Lechia Gdańsk

-

 

Arka Gdynia

Cracovia

-

 

Śląsk Wrocław

Jagiellonia Białystok

-

 

Gwarek Zabrze

 

Kolejka 15 - 21-22 listopada

 

Gwarek Zabrze

-

Górnik Zabrze

Śląsk Wrocław

-

Jagiellonia Białystok

Arka Gdynia

-

Cracovia

Lech Poznań

-

Lechia Gdańsk

Korona Kielce

-

UKS SMS Łódź

Zagłębie Lubin

-

Pogoń Szczecin

Wisła Kraków

-

Escola Varsovia Warszawa

Hutnik Kraków

-

Legia Warszawa

 

Kolejka 16

 

Górnik Zabrze

-

Legia Warszawa

Hutnik Kraków

-

Escola Varsovia Warszawa

Wisła Kraków

-

Pogoń Szczecin

Zagłębie Lubin

-

UKS SMS Łódź

Korona Kielce

-

Lechia Gdańsk

Lech Poznań

-

Cracovia

Arka Gdynia

-

Jagiellonia Białystok

Śląsk Wrocław

-

Gwarek Zabrze

 

Kolejka 17

 

Śląsk Wrocław

-

Górnik Zabrze

Gwarek Zabrze

-

Arka Gdynia

Jagiellonia Białystok

-

Lech Poznań

Cracovia

-

Korona Kielce

Lechia Gdańsk

-

Zagłębie Lubin

UKS SMS Łódź

-

Wisła Kraków

Pogoń Szczecin

-

Hutnik Kraków

Escola Varsovia Warszawa

-

Legia Warszawa

 

Kolejka 18

 

Górnik Zabrze

-

Escola Varsovia Warszawa

Legia Warszawa

-

Pogoń Szczecin

Hutnik Kraków

-

UKS SMS Łódź

Wisła Kraków

-

Lechia Gdańsk

Zagłębie Lubin

-

Cracovia

Korona Kielce

-

Jagiellonia Białystok

Lech Poznań

-

Gwarek Zabrze

Arka Gdynia

-

Śląsk Wrocław

 

Kolejka 19

 

Arka Gdynia

-

Górnik Zabrze

Śląsk Wrocław

-

Lech Poznań

Gwarek Zabrze

-

Korona Kielce

Jagiellonia Białystok

-

Zagłębie Lubin

Cracovia

-

Wisła Kraków

Lechia Gdańsk

-

Hutnik Kraków

UKS SMS Łódź

-

Legia Warszawa

Pogoń Szczecin

-

Escola Varsovia Warszawa

 

Kolejka 20

 

Górnik Zabrze

-

Pogoń Szczecin

Escola Varsovia Warszawa

-

UKS SMS Łódź

Legia Warszawa

-

Lechia Gdańsk

Hutnik Kraków

-

Cracovia

Wisła Kraków

-

Jagiellonia Białystok

Zagłębie Lubin

-

Gwarek Zabrze

Korona Kielce

-

Śląsk Wrocław

Lech Poznań

-

Arka Gdynia

 

Kolejka 21

 

Lech Poznań

-

Górnik Zabrze

Arka Gdynia

-

Korona Kielce

Śląsk Wrocław

-

Zagłębie Lubin

Gwarek Zabrze

-

Wisła Kraków

Jagiellonia Białystok

-

Hutnik Kraków

Cracovia

-

Legia Warszawa

Lechia Gdańsk

-

Escola Varsovia Warszawa

UKS SMS Łódź

-

Pogoń Szczecin

 

Kolejka 22

 

Górnik Zabrze

-

UKS SMS Łódź

Pogoń Szczecin

-

Lechia Gdańsk

Escola Varsovia Warszawa

-

Cracovia

Legia Warszawa

-

Jagiellonia Białystok

Hutnik Kraków

-

Gwarek Zabrze

Wisła Kraków

-

Śląsk Wrocław

Zagłębie Lubin

-

Arka Gdynia

Korona Kielce

-

Lech Poznań

 

Kolejka 23

 

Korona Kielce

-

Górnik Zabrze

Lech Poznań

-

Zagłębie Lubin

Arka Gdynia

-

Wisła Kraków

Śląsk Wrocław

-

Hutnik Kraków

Gwarek Zabrze

-

Legia Warszawa

Jagiellonia Białystok

-

Escola Varsovia Warszawa

Cracovia

-

Pogoń Szczecin

Lechia Gdańsk

-

UKS SMS Łódź

 

Kolejka 24

 

Górnik Zabrze

-

Lechia Gdańsk

UKS SMS Łódź

-

Cracovia

Pogoń Szczecin

-

Jagiellonia Białystok

Escola Varsovia Warszawa

-

Gwarek Zabrze

Legia Warszawa

-

Śląsk Wrocław

Hutnik Kraków

-

Arka Gdynia

Wisła Kraków

-

Lech Poznań

Zagłębie Lubin

-

Korona Kielce

 

Kolejka 25

 

Zagłębie Lubin

-

Górnik Zabrze

Korona Kielce

-

Wisła Kraków

Lech Poznań

-

Hutnik Kraków

Arka Gdynia

-

Legia Warszawa

Śląsk Wrocław

-

Escola Varsovia Warszawa

Gwarek Zabrze

-

Pogoń Szczecin

Jagiellonia Białystok

-

UKS SMS Łódź

Cracovia

-

Lechia Gdańsk

 

Kolejka 26

 

Górnik Zabrze

-

Cracovia

Lechia Gdańsk

-

Jagiellonia Białystok

UKS SMS Łódź

-

Gwarek Zabrze

Pogoń Szczecin

-

Śląsk Wrocław

Escola Varsovia Warszawa

-

Arka Gdynia

Legia Warszawa

-

Lech Poznań

Hutnik Kraków

-

Korona Kielce

Wisła Kraków

-

Zagłębie Lubin

 

Kolejka 27

 

Wisła Kraków

-

Górnik Zabrze

Zagłębie Lubin

-

Hutnik Kraków

Korona Kielce

-

Legia Warszawa

Lech Poznań

-

Escola Varsovia Warszawa

Arka Gdynia

-

Pogoń Szczecin

Śląsk Wrocław

-

UKS SMS Łódź

Gwarek Zabrze

-

Lechia Gdańsk

Jagiellonia Białystok

-

Cracovia

 

Kolejka 28

 

Górnik Zabrze

-

Jagiellonia Białystok

Cracovia

-

Gwarek Zabrze

Lechia Gdańsk

-

Śląsk Wrocław

UKS SMS Łódź

-

Arka Gdynia

Pogoń Szczecin

-

Lech Poznań

Escola Varsovia Warszawa

-

Korona Kielce

Legia Warszawa

-

Zagłębie Lubin

Hutnik Kraków

-

Wisła Kraków

 

Kolejka 29

 

Hutnik Kraków

-

Górnik Zabrze

Wisła Kraków

-

Legia Warszawa

Zagłębie Lubin

-

Escola Varsovia Warszawa

Korona Kielce

-

Pogoń Szczecin

Lech Poznań

-

UKS SMS Łódź

Arka Gdynia

-

Lechia Gdańsk

Śląsk Wrocław

-

Cracovia

Gwarek Zabrze

-

Jagiellonia Białystok

 

Kolejka 30

 

Górnik Zabrze

-

Gwarek Zabrze

Jagiellonia Białystok

-

Śląsk Wrocław

Cracovia

-

Arka Gdynia

Lechia Gdańsk

-

Lech Poznań

UKS SMS Łódź

-

Korona Kielce

Pogoń Szczecin

-

Zagłębie Lubin

Escola Varsovia Warszawa

-

Wisła Kraków

Legia Warszawa

-

Hutnik Kraków








Poprzedni Następny

Mapa Strony