TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

chignahuapan


Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport
gdyniasport

bo2020

Wirtualna wycieczka

Aktualności

img

19.08.2017

Drugi zespół ze Słupska wraca bez punktów.

Wciąż bez wygranej pozostaje nasz drugi zespół. W 4 kolejce grupy pomorskiej 4 ligi Arka II Gdynia przegrała na wyjeździe z Gryfem Słupsk 0:1 (0:1).

 

4 kolejka 4 ligi

 

Gryf Słupsk - Arka II Gdynia 1:0 (1:0)

 

Bramka: Stasiak 24'

 

Arka II: Więckowicz - Krakowiak, Chmielnicki (17' Sikorski), Kosut, Wieczorek - Łukasiewicz - Hołtyn, Rey, Polański (73' Bugajewski), B. Nowicki (78' Markiewicz) - Sz. Nowicki 

 

Trener Robert Wilczyński: 


W dzisiejszym meczu wspierali nas zawodnicy z pierwszego zespołu i dali potrzebną jakość. Początek meczu wskazywał, że potoczy się on po naszej myśli. Niestety fatalny błąd naszego obrońcy poskutkował bramką dla gospodarzy. Niestety to już kolejna niefortunna interwencja i zbyt dużo straciliśmy punktów przez indywidualne błędy.

 

Znam jednak tych chłopaków i wiem, że będziemy się piąć w górę tabeli.

 

Niestety znowu straciliśmy kolejnego zawodnika. Poważnej kontuzji kolana doznał Daniel Chmielnicki. Bądźmy dobrej myśli, że Daniel wróci do nas w najbliższym czasie. Wierzę, że mimo tych początkowych trudności  zdobędziemy punkty z Gedanią w niedzielę. 

 

TABELA 4 LIGI GR. POMORSKIEJ
Poprzedni Następny

Mapa Strony