19.08.2017

CLJ U-19:Remis uciekł w ostatniej minucie.

Juniorzy starsi przegrali na wyjeździe w 3 meczu rundy jesiennej Centralnej Ligi Juniorów U-19. Po wyrównanej walce ulegli Śląskowi we Wrocławiu 1:2, tracąc bramkę w 90 minucie meczu.

Centralna Liga Juniorów U19 - 3 kolejka

Śląsk Wrocław – Arka Gdynia 2:1 (1:0)

Bramki: 45', 90' - Łoś 77'

Arka: Krzepisz, Sławek, Manteufel, Blok, Grabowski, Gniadecki (75' Szopa), Lengiewicz (68' Szałecki), Nowakowski, Ryk (58' Pęk), Łoś,  Ziemann (46' Gułajski)

Mecz był wyrównany. W 1 połowie nasz zespół miał  3 dogodne sytuacje, ale to gospodarze strzelili tzw. bramkę do szatni w 45 minucie.

W 2 połowie mieliśmy bardzo dobry i szybki mecz z obu stron. Arka wyrównała po bramce Łosia w 77 min. Niestety nie udało się zdobyć nawet punktu. Znowu bramka w końcówce dała gospodarzom zwycięstwo.

W doliczonym czasie gospodarzy uratował słupek po strzale Szopy. Po nim niecelnie dobijał Manteufel.

W 94min. po dośrodkowaniu Peka i uderzeniu Łosia padła wyrównująca bramka, lecz sędzia liniowy podniósł chorągiewkę i nie uznano bramki...

Szkoda straconych punktów z mocnym przeciwnikiem. Było blisko.