25.02.2017

Sparingi juniorów.

Juniorzy starsi pokonali w sparingu GOSRiT Luzino (5 liga) 1:0 po bramce Kamila Wośka zdobytej w 1 połowie meczu. Z kolei juniorzy młodsi grali z Gedanią Gdańsk (4 liga). Rywale wygrali 3:0.

Junior Starszy (JA)

Arka Gdynia - GOSRiT Luzino 1:0 (1:0)

Bramka: Wośk 15'

Arka: Więckiewicz (46' Pruszyński) - Kozakowski, Bednarski, Lengiewicz, Polański (46' Manteufel), Siejak (46' Bugajewski), Szałecki (60' Pek), Nowakowski, Ryk (60' Poręba), B.Olszewski (46' Sarnowski),  Wośk (50' Łoś)

W meczu sparingowym naszych juniorów starszych z GOSRiT Luzino padła tylko jedna bramka. W 15 min. spotkania zwycięstwo zapewnił żółto-niebieskim Kamil Wośk

Podopieczni trenera Frydrycha za tydzień rozegrają swój ostatni sparing, a ich rywalem będzie Myśliwiec Tuchomie (A-klasa). 11 marca wracają do rywalizacji w CLJ. W pierwszym wiosennym meczu zmierzą się na wyjeździe z Falubazem Zielona Góra.

Junior Młodszy (JB)

Arka Gdynia - Gedania Gdańsk 0:3 (0:1)

Bramki: 19', 62', 78'

Arka: Knut (46' Schwarz), Grądziel, Matys, Matejek, testowany (57' Lewiński), Markiewicz, Bednarski, Młyński (66' Rumiński), Kasprowicz (46' Cierocki), Gułajski (69' Wojtkowski), Zieman (60' Komsta)

Rywalem podopiecznych trenera Janczaka była 4-ligowa Gedania. Rywale prowadzili do przerwy po golu zdobytym w 19 min. W drugiej połowie zespół z Gdańska zdobył jeszcze dwie bramki (62 i 78 min.) i wygrał całe spotkanie 3:0.

Kolejny sparing juniorzy młodsi rozegrają z MKS Władysławowo (5 liga).