26.09.2015

Statystyka meczu Arka- Sandecja: Najlepszy start od spadku!

O pierwszej połowie chcielibyśmy zapomnieć. Brak celnego strzału, stracony gol. Dla Sandecji był to z kolei zresztą jedyny celny strzał. Bramkę zdobył niezawodny Arkadiusz Aleksander.

W przerwie trener Niciński dokonał dwóch zmian. Wszedł rekonwalescent Michał Nalepa oraz Rafał Siemaszko. Arka od pierwszych sekund ruszyła do przodu. Efekt już po 2 minutach. Paweł Abbott wykończył akcję strzałem z 2 metrów. Centrował Miro Bożok, a piłkę strącił jeszcze Antek Łukasiewicz.

W 60 min. kapitalnie akcję naszej drużyny zakończył uderzeniem Nalepa. Podobnie jak przy pierwszej bramce w akcji brał udział Miro Bożok, zaliczając "przy okazji" asystę.

Arka zdominowała 2 połowę. Sytuacje sam na sam mieli Rafał Siemaszko i dwa razy Michał Nalepa. Powinno być 3:1! Arka miała akcję za akcją, tak jakby się odblokowała...

Zasłużone z przebiegu 2 połowy zwycięstwo naszej drużyny! Warto dodać, że w drugim meczu z rzędu strzał Michała Nalepy daje nam w sumie 3 punkty!

Wygrana dała Arce najlepszy start od spadku z Ekstraklasy! Oby tak dalej!

Sezon:
11/12 10 pkt. 2-4-4 br. 11-14
12/13 14 pkt. 4-2-4 br. 11-7
13/14 14* pkt. 4-2-4 br. 12-8

14/15 10 pkt. 2-4-4 br. 12-16
15/16 16 pkt. 4-4-2 br. 14-12

* Arka miała mecze przesunięte i mecz 9 kolejki rozegrano dopiero po tej z nr...13.