TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

chignahuapan


Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport
gdyniasport
gdyniasport
bo2020

Aktualności

img

08.07.2011

Karnety - II faza sprzedaży.

Informujemy, że zgodnie z harmonogramem w poniedziałek 11 lipca rusza II faza sprzedaży karnetów.

 

Ważne:

Sprzedaż  internetowa zostanie wstrzymana o godzinie 12.00 w sobotę (09.07), a ponownie uruchomiona w godzinach porannych w poniedziałek 11.07 już w drugiej fazie.

 
II Faza
Sprzedaż dla osób, które posiadały karnet na rundę wiosenną i chcą zmienić miejsce.
Jedna osoba może dokonać prolongaty innym osobom.
11.07 (poniedziałek) – 14.07 (czwartek)
•    Wszystkie punkty (z wyłączeniem punktu Nova GSM)
•    Kasy na stadionie:
 
 DzieńData
 Godzina
 pn- wt   11.07-12.07  9.00-17.00
śr-czw
13.07-14.07 11.00-18.00
 
Przypominamy, że możliwość przesiadki przysługuje osobom, które chcą kupić karnety na cały sezon jaki i tylko na rundę jesienną!!!
 

Ceny karnetów w rundzie jesiennej  kształtują się następująco: 

        KARNETY NA RUNDĘ JESIENNĄ

TRYBUNA
NORMALNY
 ULGOWYDZIECIĘCY
 GÓRKA125
85
45
 TORY 160120
45
 OLIMPIJSKA 210 160 45
 OLIMPIJSKA B
 350305
45
 SEKTOR VIP
 900---
---

 

SEKTOR RODZINNY
1 RODZIC
 2 RODZIC

DZIECKO

5-18 LAT


 125
45
45

 

Ceny karnetów na cały sezon:

Karnety dostępne są w punktach sprzedaży, w kasach stadionu w dniach podanych poniżej oraz przez Internet.

 

Zachęcamy do korzystania z zakupu karnetów przez Internet

Przypominamy, że poprzez transakcje internetowe nie można kupić karnetów rodzinnych, jak również tych na miejsca dla osób  niepełnosprawnych.

 

Obecnie trybuna GOSiR zostaje wyłączona ze sprzedaży. Wszystkie osoby posiadające karnety na tej trybunie, będą mogły zmienić miejsce w II fazie sprzedaży. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.


Regulamin sprzedaży w formacie pdf.

 

Wprowadzona została opcja zawieszenia karnetu na jedno spotkanie. Kibic, który chce zająć na meczu  inne  miejsce, niż te na które ma karnet może zgłośić się do kasy na stadionie lub punktu sprzedaży i kupić nowy bilet.

 

UWAGA!

 
W ZWIĄZKU Z PRZEPISAMI OBOWIĄZUJĄCEJ USTAWY O BEZPIECZEŃSTWIE IMPREZ MASOWYCH (DZ. UST. NR 62, POZ. 504 Z DNIA 20.03.2009, ROZ. 3, ART. 13, UST. 4, PKT. 2) KAŻDA OSOBA KUPUJĄCA BILET BADZ KARNET MUSI PODAĆ IMIĘ, NAZWISKO, NUMER PESEL ORAZ UMOŻLIWIĆ ZAPIS WIZERUNKU TWARZY.

ZAPIS WIZERUNKU TWARZY (FOTOGRAFIA) JEST OPERACJĄ JEDNORAZOWĄ TZN. ZDJĘCIE JEST ZAPISANE W BAZIE DANYCH KLUBU I PRZY ZAKUPIE BILETU NA KOLEJNY MECZ, BĄDZ KARNETU, NIE BĘDZIE KONIECZNOŚCI PONOWNEGO WYKONANIA ZDJĘCIA.

JEŚLI W BAZIE DANYCH NIE BĘDZIE ZNAJDOWAŁO SIĘ ZDJĘCIE OSOBY CHCĄCEJ KUPIĆ BILET, SYSTEM NIE ZEZWOLI NA JEGO WYDRUKOWANIE.

ZACHĘCAMY DO WYRABIANIA PROFILU WSZYSTKICH KIBICÓW, KTÓRZY JESZCZE TEGO NIE ZROBILI, A CHCĄ ZAKUPIĆ KARNET, JAK I OSOBY, KTÓRE BĘDĄ CHCIAŁY UCZESTNICZYĆ W ROZGRYWKACH NA NOWYM STADIONIE. SKRÓCI TO TAKŻE FORMALNOŚCI W PRZYPADKU WPROWADZENIA PRZEZ EKSTRAKLASĘ OBOWIĄZKU POSIADANIA KARTY KIBICA.

PROFIL KIBICA MOŻNA ZAŁOŻYĆ REJESTRUJĄC SIĘ NA STRONIE WWW.ARKA.KUPBILETY.PL A NASTĘPNIE UDAJĄC SIĘ DO JEDNEGO Z PUNKTÓW, GDZIE MOŻNA PROFIL UZUPEŁNIĆ O ZDJĘCIE LUB BEZPOŚREDNIO W PUNKTACH SPRZEDAŻY BILETÓW.
Poprzedni Następny

Mapa Strony