TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
gdyniasport

Aktualności

img

29.10.2010

Trening i wideoanaliza.

Na czwartek sztab szkoleniowy Arki zorganizował swoim podopiecznym jeden trening.

Arkowcy zebrali się już o godzinie 9.00, aby odbyć przedostatni w Gdyni trening przed sobotnim meczem z Ruchem Chorzów. Trener Dariusz Pasieka główny nacisk położył na taktykę, opracowaną specjalnie z myślą o "Niebieskich", uwzględniającą jednocześnie aktualne problemy kadrowe w naszym zespole. Przypomnijmy, że w Chorzowie na pewno na boisko nie wyjdą Miroslav Bożok, Marcin Budziński i Denis Glavina. Z zespołem na Śląsk pojedzie natomiast Emil Noll, który wciąż zmaga się przeziębieniem i w tym tygodniu w ogóle nie trenował. Właśnie z tego powodu jego występ w sobotę stoi pod dużym znakiem zapytania.

Zajęcia na boisku nie były jedynym punktem dnia przygotowanym dla piłkarzy na czwartek. Po zejściu z murawy wszyscy udali się do pomieszczeń klubowych, gdzie wraz z trenerami przeprowadzili wideoanalizę ostatnich spotkań swojego najbliższego rywala.

Jutro rano Arkowcy jeszcze raz wyjdą na boisko treningowe, po czym udadzą się długą podróż na południe Polski.

SkubiPoprzedni Następny

Mapa Strony