TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

chignahuapan


Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport
gdyniasport
gdyniasport
bo2020

Aktualności

img

14.10.2010

Oskar Rybicki pojedzie do HSV Hamburg.

Latem bieżącego roku drużyna juniorów Under 16 naszego Klubu, podczas pobytu w Niemczech uczestniczyła w meczach towarzyskich z klubem 1.Bundesligi – HSV HAMBURG.

Po ww. sportowych zmaganiach, oba kluby prowadzą korespondencję w ramach wymiany sportowych oraz organizatorskich doświadczeń, czego efektem jest zaproszenie zawodnika Arki – Oskara Rybickiego, do udziału w specjalistycznych treningach bramkarskich w hamburskim klubie.

Oskar podczas pobytu w Niemczech nie tylko będzie uczestniczył w zajęciach w swojej kategorii wiekowej, lecz również porówna swoje umiejętności ze starszymi kolegami, na co dzień zawodnikami tego utytułowanego klubu.

Wyjazd młodego gdyńskiego golkipera z pewnością nie byłby możliwy, gdyby Oskar nie prezentował wysokiego poziomu sportowego, co z kolei jest zasługą kilkuletniej pracy gdyńskich trenerów – Jarka Krupskiego, Stanisława Mikołajczyka oraz Arkadiusza Zagórskiego.

Młodemu zawodnikowi życzymy powodzenia !

info: Jarosław KopańskiPoprzedni Następny

Mapa Strony