TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
gdyniasport

Aktualności

img

13.10.2010

PowerCat w zimowej szacie już w klubach Ekstraklasy (Ekstraklasa SA)

Do klubów Ekstraklasy dotarły piłki PUMA PWRC-1 w specjalnej zimowej kolorystyce. Właśnie takimi pomarańczowymi piłkami będą rozgrywane mecze w sytuacji gdy płytę boiska przykryje warstwa śniegu.

Piłka zimowa, podobnie jak w wersji podstawowej (kolorystyka biało - czarno - zielona) posiada najwyższy certyfikat FIFA QUALITY APPROVED. Firma PUMA na potrzeby rozgrywek Ekstraklasy stworzyła dedykowaną szatę graficzną, między innymi z oficjalnym logo rozgrywek. Na mocy umowy pomiędzy Ekstraklasą SA a PUMA Polska każdy klub Ligi Zawodowej otrzymuje 180 piłek w sezonie.

PUMA Polska jest oficjalnym i wyłącznym dostawcą piłek dla Ekstraklasy w sezonach 2010/2011 oraz 2011/2012.

Najwyższa technologia - wszystko o PUMA PWRC-1:
Piłka PUMA PowerCat 1.10 jest odporna na ścieranie dzięki zastosowaniu poliuretanowej warstwy pianki TWIN-LAYER. Pierwszy raz w historii PUMA, piłka nie jest zszywana ręcznie, ale specjalnie uformowana, co pozwala na utrzymanie kształtu oraz zmniejsza absorpcję wody. Warstwa unikalnej pianki z technologią TWIN-LAYER, znajdującej się pod poliuretanową powłoką piłki, zapewnia jej dodatkową miękkość a jednocześnie zwiększa siłę wykopu i poprawia jej szybkość. Unikalna konstrukcja 20 paneli przyczynia się do redukcji ilości szwów na piłce, zapewniając przy tym większą kontrolę nad nią. Nieco szersze szwy poprawiają przepływ powietrza wokół piłki, wspomagają jej prędkość oraz zwiększają dystans jaki piłka może przebyć, ze względu na zminimalizowanie oporów powietrza.

źródło: Ekstraklasa.org
zdjęcie: Ekstraklasa.orgPoprzedni Następny

Mapa Strony