Kolejny komplet punktów zanotowali nasi juniorzy. Tym razem w polu zostawili pokonanych graczy Gedanii Gdańsk (starsi) i Jantara Pruszcz Gdański (młodsi).

Pomorska Liga Juniorów Starszych - 6. kolejka:

Gedania Gdańsk - Arka Gdynia 0:2 (0:2)
Bramki:
16' Danielowski, 18' Słowiński.

Arka Gdynia: Rybicki (70' Szymkowiak), Kleser, Kiernozek (70' Lewandowski), Haberka, Sulewski (70' Janiak), Słowiński, Sochaj, Wesserling, Róg, Danielowski (45' Domaschke).

Początek meczu bardzo dobrymw wykonaniu Arki. Na pierwszą bramkę czekaliśmy do 16 minuty spotkania, po ładnej akcji i zagraniu prostopadłej piłki przez Adriana Pionka do Danielowskiego, ten drugi nie zmarnował sytuacji i posłał piłkę do bramki Gedanii. Zaledwie dwie minuty' później Danielowski idealnie zagrał do wbiegającego Fabiana Słowińskiego, a ten podwyższył wynik na 2:0 dla Arki. Pomimo jeszcze kilku okazji głównie ze strony Arki wynik do przerwy nie uległ zmianie. Po przerwie poziom meczu zdecydowanie się obniżył wdarło się dużo chaosu, zarówno z jednej i z drugiej strony. Gospodarze praktycznie raz zagrozili bramce arkowców uderzając z dystansu, dobrą interwencją wykazał się jednak Oskar Rybicki. Zwycięstwo jak najbardziej
zasłużone.

Pozostałe wyniki 6. kolejki tutaj.

Pomorska Liga Juniorów Młodszych - 6. kolejka:

Jantar Pruszcz Gdański - Arka Gdynia 0:8 (0:3)
Bramki:
7' Szulc M., 16' Kwaśnik, 32' Kwaśnik, 45' (k) Seweryn, 58' Seweryn, 61' Kwaśnik, 62' Wardziński, 72' Robakowski.

Arka Gdynia: Kamola, Matys, Robakowski, Zalewski, Wojowski, Szulc M., Kreft, Kwaśnik, Stolc, Seweryn, Wardziński.

Żółta kartka: Zalewski.

Krzysztof Janczak, trener juniorów młodszych: - spotkanie praktycznie bez historii, od początku meczu zawodnicy Arki zdominowali drużynę przeciwną stwarzając sobie dużą ilość sytuacji podbramkowych. Efektem tego wysoka wygrana 8:0.