TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
chignahuapan
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
gdyniasport

Aktualności

img

16.02.2010

Jest pozytywna decyzja w sprawie Arki! (wp.pl)

Komisja ds. Licencji dla Klubów Ekstraklasy wyraziła zgodę na rozgrywanie przez Arkę Gdynia spotkań Ekstraklasy na stadionie rugby w rundzie wiosennej sezonu 2009/10. - Tak naprawdę jeszcze nie wiadomo, co to oznacza - mówi rzecznik klubu Tomasz Rybiński.

Przypomnijmy, że na gdyńskim stadionie rugby znajduje się sztuczna murawa. I choć spełnia ona wszelkie wymogi europejskiej federacji piłkarskiej, obawiano się, czy Arka dostanie zgodę na rozgrywanie na niej spotkań.

W czwartek na ten temat dyskutowali członkowie zarządu PZPN, jednak uznali, że nie są kompetentni do podjęcia decyzji i skierowali sprawę do Komisji ds. Licencji dla klubów Ekstraklasy.

Komisja obradowała we wtorek i podjęła decyzję korzystną dla klubu.

- Tak, dostaliśmy już pismo w tej sprawie. Jest to licencja warunkowa. Tak naprawdę nie wiemy jeszcze co to oznacza. Sprawa wraca teraz do Zarządu PZPN. W ciągu jednego, dwóch dni powinniśmy już wiedzieć więcej- skomentował w rozmowie z Wirtualną Polską rzecznik Arki Gdynia, Tomasz Rybiński.Poprzedni Następny

Mapa Strony