TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

chignahuapan


Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport
gdyniasport
gdyniasport
bo2020

Aktualności

img

08.04.2020

LV BET wyróżniony na prestiżowej gali bukmacherskiej

Arka Gdynia może liczyć na swojego sponsora głównego nawet w trudnych sytuacjach. Działania legalnego bukmachera, LV BET, zostały z kolei docenione na prestiżowej gali bukmacherskiej, która odbyła się w warszawskim hotelu InterContinental.

 

Firma LV BET współpracuje z Arką Gdynia na mocy umowy sponsorskiej od 2017 roku. W roku ubiegłym natomiast została głównym sponsorem klubu. Logo LV BET znajduje się z przodu koszulek piłkarzy, na odzieży treningowej, rozgrzewkowej, a także na banerach obiektu przy ulicy Olimpijskiej. Przedłużona w ubiegłym roku umowa zakłada, że obie strony będą ze sobą współpracować do 2021 roku. 

 

Na stronie legalnibukmacherzy.pl można znaleźć pełne uzasadnienie wyboru, listę nagrodzonych i galerię z gali.

 

LV BET działa całkowicie legalnie w naszym kraju od 2016 roku. Wtedy to firma uzyskała licencję Ministerstwa Finansów. Od samego początku LV BET mocno angażuje się przede wszystkim w rozwój polskiej piłki, a zwłaszcza klubów występujących na poziomie ekstraklasy. Wśród nich jest również Arka Gdynia. I właśnie za działania na rzecz sportu, ale także dobrze prowadzoną politykę firmy, LV BET dostał nagrodę na gali Legalnych Bukmacherów w Warszawie. 

 

Firma bukmacherska walczyła o główne nagrody w dwóch kategoriach: Najlepszy Affiliate Manager i Najlepszy Customer Service. Po statuetkę sięgnęła w tej drugiej. A co za tym idzie, LV BET został nagrodzony za profesjonalne podejście do użytkownika, całodobową obsługę klienta i szybkość, z jaką pracownicy firmy podejmują działania na rzecz rozwiązywania pojawiających się problemów.

 

Warto dodać też, że LV BET jest zaangażowany w działania sponsorskie nie tylko w Arce Gdynia. Na legalnego bukmachera liczyć mogą inne kluby, które rywalizują na poziomie ekstraklasy. Mowa tu o Wiśle Płock i Wiśle Kraków.

Gratulujemy!
Poprzedni Następny

Mapa Strony