TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

chignahuapan


Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport
gdyniasport

Wirtualna wycieczka

Aktualności

img

13.04.2019

Terminy spotkań rundy finałowej: 3 mecze Arki w Gdyni

Arka zajęła po 30.kolejkach 15 miejsce. Tym samym 4 mecze rozegra na wyjeździe, a 3 mecze w Gdyni. Departament Logistyki Rozgrywek opublikował szczegółowy terminarz fazy finałowej Lotto Ekstraklasy.

 

31. kolejka:

 

Sobota, 20 kwietnia 2019

Lechia Gdańsk - Piast Gliwice (15:30, Canal+ Sport / TVP)
KGHM Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin (18:00, nSport+)

Jagiellonia Białystok - Lech Poznań (18:00, Canal+ Sport)

Legia Warszawa - Cracovia (20:30, Canal+ Sport/Canal+ 4K)

----------------------------------------------------------------------------

Poniedziałek, 22 kwietnia 2019


Wisła Kraków - Wisła Płock (15:30, Eurosport 1)

Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec (15:30, Canal+ Sport)

Korona Kielce - Śląsk Wrocław (18:00, Canal+ Sport)
Górnik Zabrze - Arka Gdynia (18:00, Eurosport 1)

 

32. kolejka:

 

Wtorek, 23 kwietnia 2019

Piast Gliwice - KGHM Zagłębie Lubin (18:00, Eurosport 1)

Cracovia - Jagiellonia Białystok (20:30, Canal+ Sport / TVP / Canal+ 4K)

 

Środa, 24 kwietnia 2019

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk (18:00, Canal+ Sport)

Lech Poznań - Legia Warszawa (20:30, Canal+ Sport/Canal+ 4K)

---------------------------------------------------------------------------- 

Czwartek, 25 kwietnia 2019

 

Wisła Płock - Korona Kielce (18:00, Canal+ Sport)

Arka Gdynia - Miedź Legnica (18:00, Eurosport 2)

Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków (20:30, Canal+ Sport / Canal+ 4K)

Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze (20:30, Eurosport 2)

 

33. kolejka:

 

Piątek, 26 kwietnia 2019

KGHM Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok (18:00, Eurosport 2)

Piast Gliwice - Cracovia (20:30, Canal+ Sport/Canal+ 4K)

 

Sobota, 27 kwietnia 2019

Pogoń Szczecin - Lech Poznań (18:00, Canal+ Sport)

Lechia Gdańsk - Legia Warszawa (20:30, Canal+ Sport / TVP / Canal+ 4K)

---------------------------------------------------------------------------- 

Niedziela, 28 kwietnia 2019

 

Miedź Legnica - Wisła Płock (13:00, Canal+ Sport)

Korona Kielce - Arka Gdynia (15:30, nSport+)

Wisła Kraków - Śląsk Wrocław (18:00, Canal+ / Canal+ 4K)

 

Poniedziałek, 29 kwietnia 2019

Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec (18:00, Eurosport 1)

 

34. kolejka:

 

Piątek, 3 maja 2019

 

Wisła Płock - Arka Gdynia (18:00, Eurosport 2)

Górnik Zabrze - Wisła Kraków (20:30, Canal+ Sport / Canal+ 4K)

---------------------------------------------------------------------------- 

Sobota, 4 maja 2019

Korona Kielce - Miedź Legnica (15:30, nSport+)

Lech Poznań - KGHM Zagłębie Lubin (18:00, Canal+ Sport)

Legia Warszawa - Piast Gliwice (20:30, Canal+ Sport / TVP / Canal+ 4K)

 

Niedziela, 5 maja 2019

Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław (15:30, Canal+ Sport)

Cracovia - Lechia Gdańsk (18:00, Canal+ / Canal+ 4K)

 

Poniedziałek, 6 maja 2019

Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin (18:00, Eurosport 1)

 

35. kolejka:

 

Piątek, 10 maja 2019

 

Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec (18:00, Eurosport 2)

Wisła Kraków - Korona Kielce (20:30, Canal+ Sport / Canal+ 4K)

----------------------------------------------------------------------------

Sobota, 11 maja 2019

Śląsk Wrocław - Wisła Płock (15:30, nSport+)
Miedź Legnica - Górnik Zabrze (18:00, Canal+ Sport)

Cracovia - Lech Poznań (20:30, Canal+ Sport / Canal+ 4K)

 

Niedziela, 12 maja 2019

Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok (13:00, Canal+ Sport)

Legia Warszawa - Pogoń Szczecin (15:30, Canal+ Sport)
Lechia Gdańsk - KGHM Zagłębie Lubin (18:00, Canal+ / TVP / Canal+ 4K)

36. kolejka:

 

Poniedziałek, 13 maja 2019

 

Arka Gdynia - Wisła Kraków (18:00)

 

Wtorek, 14 maja 2019

Miedź Legnica - Śląsk Wrocław (20:30)

Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce (20:30)

Górnik Zabrze - Wisła Płock (20:30)

---------------------------------------------------------------------------- 

Środa, 15 maja 2019
Lech Poznań - Lechia Gdańsk (20:30, TVP)
KGHM Zagłębie Lubin - Cracovia (20:30)
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa (20:30)
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice (20:30)

37. kolejka:

 

Sobota, 18 maja 2019

 

Wisła Kraków - Miedź Legnica (15:30)
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia (15:30)
Korona Kielce - Górnik Zabrze (15:30)
Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec (15:30)

---------------------------------------------------------------------------- 

Niedziela, 19 maja 2019
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok (18:00)
Legia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin (18:00)
Piast Gliwice - Lech Poznań (18:00)
Cracovia - Pogoń Szczecin (18:00)

 

tr, źródło: ekstraklasa.org








Poprzedni Następny

Mapa Strony