TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport

Wirtualna wycieczka

Aktualności

img

24.09.2018

Obsada sędziowska meczów 1/32 finału Pucharu Polski

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów I rundy Pucharu Polski, które zostaną rozegrane w dniach 25-27 września.

25 września (wtorek):

ŁKS Łódź - Lech Poznań, godz. 15:00, sędzia: Łukasz Szczech (Warszawa).
Śląsk Świętochłowice - Arka Gdynia, godz. 15:00, sędzia: Dawid Bukowczan (Żywiec).
Siarka Tarnobrzeg - Wisła Płock, godz. 15:30, sędzia: Sebastian Jarzębak (Bytom).
Gryf Wejherowo - Stomil Olsztyn, godz. 15:30, sędzia: Marcin Liana (Bydgoszcz).
Polonia Głubczyce - Chrobry Głogów, godz. 16:00, sędzia: Marcin Kochanek (Opole).
Chojniczanka Chojnice - Legia Warszawa, godz. 17:30, sędzia: Wojciech Myć (Lublin).
Pogoń Siedlce - Stal Mielec, godz. 18:30, sędzia: Piotr Urban (Warszawa).
Ruch Chorzów - Odra Opole, godz. 19:20, sędzia: Marcin Szrek (Kielce).
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk, godz. 20:30, sędzia: Piotr Lasyk (Bytom).

26 września (środa):

Olimpia Elbląg - Śląsk Wrocław, godz. 15:00, sędzia: Dominik Sulikowski (Gdańsk).
Resovia - Warta Poznań, godz. 15:00, sędzia: Marek Śliwa (Kielce).
KP Starogard Gdański - Górnik Łęczna, godz. 15:30, sędzia: Mariusz Korpalski (Toruń).
Elana Toruń - Bytovia Bytów, godz. 15:30, sędzia: Maciej Pelka (Piła).
Lechia Dzierżoniów - Jagiellonia Białystok, godz. 16:00, sędzia: Sebastian Tarnowski (Wrocław).
GKS Drwinia - Wisła Puławy, godz. 16:00, sędzia: Paweł Kukla (Kraków).
Polonia Środa Wielkopolska - Radomiak Radom, godz. 16:00, sędzia: Szymon Lizak (Poznań).
Tur Bielsk Podlaski - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, godz. 16:00, sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok).
ROW 1964 Rybnik - Cracovia, godz. 16:00, sędzia: Daniel Kruczyński (Żywiec).
KS Paradyż - Puszcza Niepołomice, godz. 16:00, sędzia: Damian Gawęcki (Kielce).
Falubaz Zielona Góra - Wigry Suwałki, godz. 16:00, sędzia: Tomasz Białek (Drezdenko).
Huragan Morąg - Zagłębie Lubin, godz. 16:00, sędzia: Wojciech Krztoń (Olsztyn).
Legionovia Legionowo - GKS Tychy, godz. 16:00, sędzia: Albert Różycki (Łódź).
Bałtyk Koszalin - Rozwój Katowice, godz. 16:30, sędzia: Łukasz Karski (Słupsk).
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Piast Gliwice, godz. 17:30, sędzia: Artur Aluszyk (Szczecin).
MKS Kluczbork - Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 18:00, sędzia: Paweł Malec (Łódź).
Sandecja Nowy Sącz - Miedź Legnica, godz. 18:00, sędzia: Sebastian Krasny (Kraków).
GKS Bełchatów - Garbarnia Kraków, godz. 18:30, sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław).
GKS Katowice - Pogoń Szczecin, godz. 20:30, sędzia: Mariusz Złotek (Stalowa Wola).

27 września (czwartek):

Olimpia Grudziądz - Zagłębie Sosnowiec, godz. 18:00, sędzia: Damian Kos (Gdańsk).


źródło: PZPN







Poprzedni Następny

Mapa Strony