TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport
grandprixgdyni

Wirtualna wycieczka

Aktualności

img

29.08.2018

1/32 Pucharu Polski: Arka zagra we wtorek 25 września

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, że mecze 1/32 finału rozgrywek o Puchar Polski w sezonie 2018/2019 zostaną rozegrane w dniach 25/26/27 września 2018 r. (wtorek/środa/czwartek) lub w terminach rezerwowych 2/3/4 października 2018 r. (wtorek/środa/czwartek), przy czym termin rezerwowy może być wykorzystany wyłącznie w przypadku wystąpienia obiektywnych okoliczności uniemożliwiających rozegranie danego meczu w terminie 25/26/27 września 2018 r.

 

 

L.p.

Gospodarz

 

Gość

Termin

1.

ŁKS Łódź

-

Lech Poznań

25/26 września (wtorek/środa)

2.

Chojniczanka 1930 Chojnice

-

Legia Warszawa

25 września (wtorek)

3.

Lechia Dzierżoniów

-

Jagiellonia Białystok

26/27 września (środa/czwartek)

4.

Unia Hrubieszów

-

Górnik Zabrze

26 września (środa)

5.

Victoria Sulejówek

-

Raków Częstochowa

25/26 września (wtorek/środa)

6.

Ruch Chorzów

-

Odra Opole

25/26 września (wtorek/środa)

7.

Olimpia Elbląg

-

Śląsk Wrocław

26/27 września (środa/czwartek)

8.

Pogoń Siedlce

-

Stal Mielec

25/26 września (wtorek/środa)

9.

Polonia Głubczyce

-

Chrobry Głogów

25 września (wtorek)

10.

GKS Drwinia

-

Wisła Puławy

 

11.

Polonia Środa Wlkp.

-

Radomiak Radom

25/26/27 września (wtorek/środa/czwartek)

12.

Tur Bielsk Podlaski

-

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

25/26 września (wtorek/środa)

13.

GKS 1962 Jastrzębie

-

Piast Gliwice

26 września (środa)

14.

MKS Kluczbork

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

25/26 września (wtorek/środa)

15.

ROW 1964 Rybnik

-

Cracovia

25/26 września (wtorek/środa)

16.

GKS Katowice

-

Pogoń Szczecin

25/26 września (wtorek/środa)

17.

KS Paradyż

-

Puszcza Niepołomice

25/26/27 września (wtorek/środa/czwartek)

18.

KP Starogard Gdański

-

Górnik Łęczna

25/26/27 września (wtorek/środa/czwartek)

19.

Olimpia Grudziądz

-

Zagłębie Sosnowiec

27 września (czwartek)

20.

Falubaz Zielona Góra

-

Wigry Suwałki

25/26 września (wtorek/środa)

21.

Resovia

-

Warta Poznań

25/26 września (wtorek/środa)

22.

Sandecja Nowy Sącz

-

Miedź Legnica

25/26/września (wtorek/środa)

23.

Bałtyk Koszalin

-

Rozwój Katowice

25/26/27 września (wtorek/środa/czwartek)

24.

Kaczkan Huragan Morąg

-

Zagłębie Lubin

25/26 września (wtorek/środa)

25.

Legionovia KZB Legionowo

-

GKS Tychy

25/26/27 września (wtorek/środa/czwartek)

26.

Wisła Sandomierz

-

Korona Kielce

2/3/4 października (wtorek/środa/czwartek)

27.

Wisła Kraków

-

Lechia Gdańsk

25 września (wtorek)

28.

Siarka Tarnobrzeg

-

Wisła Płock

25 września (wtorek)

29.

Śląsk Świętochłowice

-

Arka Gdynia

25 września (wtorek)

30.

GKS Bełchatów

-

Garbarnia Kraków

25/26 września (wtorek/środa)

31.

Gryf Wejherowo

-

Stomil Olsztyn

25 września (wtorek)

32.

Elana Toruń

-

Bytovia Bytów

25/26 września (wtorek/środa)

 








Poprzedni Następny

Mapa Strony