TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport grandprixgdyni Wirtualna wycieczka

Aktualności

img

23.05.2018

Turniej Internatów po raz trzeci dla Gdyni!

We wtorek na bocznym boisku Gdyńskiego Centrum Sportu w tzw. klatce rywalizowały zespoły w ramach X edycji Turnieju Wychowanków Burs i Internatów Województwa Pomorskiego.

 

Startowało 7 drużyn, a najlepszy okazał się po raz trzeci z rzędu Internat reprezentujący Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 z Gdyni, w którym trzon składu stanowili młodzi juniorzy Arki.

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/EOS_0243_f4fba78f74219303056579879df0c5cd.jpg

Nie może to dziwić skoro grali m.in. zawodnicy mający za sobą treningi z pierwszym zespołem Fabian Lengiewicz i Daniel Chmielnicki.

 

Grupa A:

 

1. Internat Swarożyn

2. Internat Zespołu Szkół Kreowania Wizerunku w Gdańsku - ZSKW

3. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 Gdynia - CKZiU nr 2

4. Internat Zespołu Szkół Sportowych i Ogólnokształcących i Sportowych w Gdańsku - ZSSiO

 

Grupa B:

 

1.   Bursa Gdańska

2.   Bursa Człuchów

3.   Bursa Chojnice

 

Eliminacje:

 

CKZiU nr 2 Gdynia - Swarożyn 3:0

ZSSiO - ZSKW 2:0

ZSKW Gdańsk - Swarożyn 2:1

ZSSiO - CKZiU nr 2 1:2

ZSKW Gdańsk - CKZiU nr 2 0:4

ZSSiO - Swarożyn 5:0

 

TABELA:

1. CKZiU nr 2 Gdynia 3  9   9-1

2. ZSSiO Gdańsk      3  6    8-2

3. ZSKW Gdańsk     3   3    2-7

4. I.Swarożyn         3   0    1-10

 

 

Bursa Gdańsk - Bursa Człuchów 0:2

B. Chojnice - B. Gdańsk 3:0

B. Chojnice - B. Człuchów 0:1

 

TABELA:

1. B.Człuchów 2  6  3-0

2. B.Chojnice  2  3  3-1

3. B.Gdańsk   2  0  0-5

 

 

Półfinały:

 

Bursa Człuchów - ZSSiO Gdańsk  0:0 karne 3:2

 

CKZiU nr 2 Gdynia - Bursa Chojnice 4:1 (1:1)

 

Mecz o 3 miejsce:


ZSSiO Gdańsk  - Bursa Chojnice 0:0 karne 7:6

 

Finał:

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/EOS_0222_7003a430c18216fa037fcff37fa68c97.jpg

CKZiU - CZŁUCHÓW 2:0 (2:0)

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/EOS_0228_270d5ad29b778cebaf6a2676156b4997.jpg

Skład zwycięskiej drużyny, w której grali uczniowie będący zawodnikami Arki:

Daniel Chmielnicki, Czarek Gołubiński, Wiktor Babiński, Maciej Kozakowski, Fabian Lengiewicz, Mikołaj Nowakowski,  Michał Bednarski, Brajan Wieczorek, Szymon Lewandowski, Kacper Obłąkiewicz, Dorian Affeld, Bartosz Ossowski, Jakub Sajda.

 

W zespole były także dziewczęta ze Sztormu Gdynia:  Milena Kowalska, Natalia Kozicka, Julia Siekaniec, Oliwia Ciskowska.

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/EOS_0270_c5ad7d1aeaa8d276665107eaf2edd8dd.jpg

Za stronę organizacyjną z ramienia gospodarzy imprezy odpowiadali dyrektor CKZiU Krystyna Stadnicka, kierownik administracyjny Ewa Waligóra oraz kierownik internatu CKZiU Artur Mierzejewski.

 

Organizatorów wspierał kierownik drużyn juniorskich Jerzy Rumian, a spikerkę poprowadził rzecznik Klubu Tomasz Rybiński.

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/EOS_0232_d4bcc682ac28ccc9904e0c5d24c335fd.jpg

Drużynom wręczono puchary, medale, dyplomy. Były także wyróżnienia indywidualne.

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/EOS_0261_1f234c6bc53f1c84206d71f70a9985dc.jpg

Wiktor Babiński został królem strzelców.

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/EOS_0286_f9fe8fb496bc30fe87098698501fb50d.jpg

Tytuł najlepszego bramkarza turnieju otrzymał Yurii Derviank (Człuchów).

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/EOS_0288_4448da9eead01bf6b84994c59a7fd25d.jpg

Wielkie podziękowania dla Pań z kuchni Internatu Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w Gdyni, które przygotowały jak zwykle znakomite jedzenie!

 

W imieniu organizatorów dziękujemy za udostępnienie obiektu dyrekcji Gdyńskiego Centrum Sportu.

 

tr








Poprzedni Następny

Mapa Strony