TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport

Wirtualna wycieczka

Aktualności

img

04.01.2018

Rafał Siemaszko wśród najlepszych!

Dzisiaj poznaliśmy wyniki 65 plebiscytu Dziennika Bałtyckiego na Sportowca Pomorza. Rafał Siemaszko znalazł się w dziesiątce najlepszych.

 

Najlepszy Sportowiec Pomorza 2017 wg. czytelników:

 

1. Piotr Zeszutek (Ogniwo Sopot, rugby - 2228 pkt.),

2. Marlena Mroczyńska (Biało-Zielone Ladies Gdańsk, rugby - 1725 pkt.),

3. Angelika Cichocka (SKLA, lekkoatletyka - 1297 pkt.),

4. Mateusz Biskup (AZS AWFiS Gdańsk, wioślarstwo - 1232),

5. Miłosz Jankowski (AZS AWFiS Gdańsk, wioślarstwo - 1159),

6. Tymoteusz Bendyk (UKS Navigo Sopot, żeglarstwo - 1147),

7. Paweł Tarnowski (SKŻ Ergo Hestia Sopot, żeglarstwo - 1134),

8. Marco Paixao (Lechia Gdańsk, piłka nożna - 992),

9. Anna Kiełbasińska (SKLA Sopot, lekkoatletyka - 937),

10. Rafał Siemaszko (Arka Gdynia, piłka nożna - 908),

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/26551836_265550910641611_1501943701_n_2ed0a3e98222ffb618dcbd384f8a8f83.jpg

 

11. Damian Schulz (Trefl Gdańsk, siatkówka - 899),

12. Katarzyna Janiszewska (Vistal Gdynia, piłka ręczna - 875),

13. Irmina Mrózek-Gliszczynska (Chojnicki Klub Żeglarski, żeglarstwo - 847),

14. Szymon Sajnok (Cartusia Kartuzy, kolarstwo - 815),

15. Rafał Wolski (Lechia Gdańsk, piłka nożna - 801),

16. Oskar Fajfer (Wybrzeże Gdańsk, żużel - 702),

17. Krzysztof Szubarga (Asseco Gdynia, koszykówka - 604),

18. Jan Steber (MH Automatyka Gdańsk, hokej - 569),

19. Oskar Piechota (Piranha Grappling Team Gdynia, mieszane sztuki walki - 506),

20. Pavels Steinbors (Arka Gdynia, piłka nożna - 453

 

 

Tytuł Sportowca Roku także przyznaje kapituła plebiscytu, pod przewodnictwem marszałka Mieczysława Struka.

 

Kapituła jednogłośnie przyznała go zawodniczce Chojnickiego Klubu Żeglarskiego - Irminie Mrózek-Gliszczynskiej, która w minionym roku wywalczyła wraz z Agnieszką Skrzypulec tytuł mistrzyni świata w olimpijskiej klasie 470.

 

Żeglarka z Chojnic w 2016 roku była 10. na igrzyskach w Rio i jest także olimpijską nadzieją na medal w Tokio w 2020 r.

 

 

tr, żródło: www.dziennikbaltycki.pl








Poprzedni Następny

Mapa Strony