TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

28.10.2017

Arka w Warszawie ze wsparciem!

Poprzednia wizyta Arki w Warszawie przyniosła wygraną w Superpucharze. Zdobywca Pucharu Polski wygrał z Mistrzem Polski i został najbardziej utytułowaną drużyną  klubową 2017 roku w Polsce.

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC_3575_10655d5d30fc83d4798aebe7778db9ec.jpg

Wówczas Arka pokonała zespół prowadzony przez Jacka Magierę, a obecnego trenera Legii nie było jeszcze w Polsce. Po objęciu stołecznego zespołu skupia się na tym, aby wprowadzić go na ścieżkę zwycięstw. Jak przyznał cytowany przez oficjalna stronę Legii spodziewa się trudnej przeprawy:

 

To będzie szósty mecz w lidze, odkąd tutaj przyszedłem. Pierwszy mecz z Cracovią był dla mnie ważny, bo debiutowałem jako trener. Wszyscy mówili mi, że mamy przed sobą cztery bardzo istotne spotkania, a po nich wszystko stanie się łatwiejsze. Graliśmy przeciwko czterem silnym zespołom i właśnie dlatego mecz z Arką będzie najtrudniejszy i najbardziej wymagający. Arka to może nie jest wielka nazwa, ale dwa ostatnie domowe mecze z nimi przegraliśmy. Arka rozbiła Jagiellonię w poprzednim tygodniu i musimy pokazać najlepszą formę, żeby zdobyć trzy punkty w niedzielę. 

 

W niedzielę więc czas mu się przedstawić. "Arkowcy" podniesieni na duchu po wygranych z Jagiellonią i Chrobrym, nie powinni mieć kompleksów i zagrać z Legią o pełną pulę. Trener Leszek Ojrzyński nie jest minimalistą i odpowiednio nastawi zespół. Reszta w nogach i głowach naszych zawodników!

 

W Warszawie nie będą sami. Wspierać ich będzie spora grupa naszych fanów! Apelujemy o odpowiednie zachowanie i sportowy doping!

 

ArkaRazem po 3 punkty!

 

 tr

 

KUP BILETY NA DERBY!

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/bilety_LGD_85455697002719f66e658458d76beb45.jpg

 

Zachęcamy do zakupu biletów w punktach sprzedaży, których pełna lista znajduje się TUTAJ oraz poprzez stronę internetową.

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/BILETY_c199ddb88db1a112e1578518ccb531fe.jpg

 

 
Poprzedni Następny

Mapa Strony

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia