TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

chignahuapan


Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport
gdyniasport

bo2020

Wirtualna wycieczka

Aktualności

06.02.2017

X edycja Arka Partner Cup dla Toyoty Anro Trade.

W niedzielę odbyła się jubileuszowa, X edycja turnieju halowej piłki nożnej „Arka Partner Cup  2017". Turniej, w którym występują drużyny sponsorów i  partnerów naszego Klubu poświęcony jest pamięci zasłużonego zawodnika, a potem wychowawcy, trenera i działacza Arki - śp. Józefa Barbachena.

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/129A3609_e4d75f5bcf39fedbd187ca90a2120512.jpg

 foto: śp. Józef Barbachen z juniorami Arki.

 

W ostatnich edycjach na zmianę wygrywały zespoły Toyoty Anro Trade (3x) oraz ...gospodarzy (3x). W ub. roku był to zespół Football Club (m.in. z trenerami Nicińskim i Wittem). Obrońców tytułu wyeliminowały choroby, a trenerzy w fazie eliminacyjnej musieli przeprowadzić trening, w związku z tym okazję mieli wykazać się pozostali.

 

W tym roku Toyota z Arką spotkały się już w półfinale. Startował 17 zespołów i walka w grupach była niezwykle zacięta.

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/turniej_barbachena_05_bd6b26da7707c749785b1b68aee6189a.jpg

Świetnie spisała się skuteczna Coca-Cola, mająca w składzie króla strzelców, a odkryciem turnieju była  drużyna Mackiewicz, z grającym Prezesem Markiem Mackiewiczem, mająca solidne wsparcie z trybun! Nie zabrakło tam wielu byłych zawodników Arki.

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/turniej_barbachena_04_1e80e2bdda91f252ee5bf0757641fb9e.jpg

Zespół zaimponował także okolicznościowymi strojami, za co należą się wielkie brawa!

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/SSPL6294_eff8c55a7d4c958008608148720d7533.jpg

ELIMINACJE (1 x 4 minuty) :

 

Najwyższe zwycięstwa w grupach eliminacyjnych odniosły Arka SSA oraz Coca-Cola. 

 

Grupa A:

KOMPANIA PIWOWARSKA  - MARBA  0:0

RATO  - MACKIEWICZ 0:1  

MACKIEWICZ – KOMPANIA PIWOWARSKA 3:1

MARBA  - RATO 0:0

RATO – KOMPANIA PIWOWARSKA  1:0

MARBA - MACKIEWICZ 1:2

 

1.Mackiewicz                   3          9          6-2

2. Rato                           3          4          1-1

3. Marba                         3          2          1-2

4. Kompania Piwowarska   3         1          1-4

 

Grupa B:

PEWIK - INTERPLASTIC  0:2

FRED – ARKA SSA 0:0

ARKA SSA – PEWIK 5:0

INTERPLASTIC – ARKA SSA 0:2

INTERPLASTIC    - FRED  0:2

FRED– PEWIK 0:0

 

1.Arka SSA                   3          7          7-0

2.Fred                          3         5          2-0

3.Interplastic                3          3          2-4

4. PEWiK                      3          1          0-7

 

Grupa C:

RADMOR– MTM 0:0

VGL GROUP -  SI ARKA  0:0

MTM – VGL GROUP 0:3

VGL GROUP – RADMOR 0:1

SI ARKA – RADMOR 0:0

MTM – SI ARKA 0:1


1. SI Arka                     3          5          1-0

2. Radmor                    3          5          1-0

3. VGL Group                3          3          3-1

4. MTM                         3          1          0-4

 

O 1 miejscu w grupie zadecydowało losowanie!

 

Grupa D:

UNI-LOGISTICS  - OLIMPIJSKA 5 2:2

UNI-LOGISTICS  - PKA 0:3

TOYOTA  - COCA-COLA     0:0         

OLIMPIJSKA 5  - TOYOTA  0:3

OLIMPIJSKA 5  - PKA 0:1

TOYOTA  - UNI-LOGISTICS 1:0

COCA-COLA  - PKA 3:1

TOYOTA  - PKA 1:0

COCA-COLA  - UNI-LOGISTICS 5:0              

OLIMPIJSKA 5 – COCA-COLA 0:4

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/SSPL6366_62c8305e474c0287d1b3543fa805a79d.jpg

1. Coca-Cola                   4          10        12-1

2. Toyota Anro Trade        4         10          5-0

3. PKA                            4          6           5-4

4. Olimpijska 5                4          1            2-10

5. Uni-Logistics                4          1            2-11


ĆWIERĆFINAŁY (1x 4 minuty)

 

Drużyny na tym etapie początkowo zagrały przede wszystkim bezpiecznie. W pierwszych 5 meczach grupowych nie padła żadna bramka.  najlepiej spisała się Toyota Anro Trade.

 

Gr.I

MACKIEWICZ – FRED 0:0

SI ARKA – COCA-COLA 0:0

FRED – SI ARKA 1:0

MACKIEWICZ – TOYOTA 0:2

FRED- TOYOTA 0:2

MACKIEWICZ – SI ARKA 2:1

 

1.Toyota                        3          7          4-0

2. Mackiewicz                 3          4          3-3

3. Fred                           3          4          1-2

4. SI Arka                       3          1          1-4

 

Gr.II

ARKA SSA – RATO 0:0

RADMOR- COCA-COLA 0:0

RATO- RADMOR 0:0

ARKA SSA – COCA-COLA 1:1

ARKA SSA – RADMOR 1:0

RATO-COCA-COLA 1:2

 

1. Coca-Cola                   3          5          3-2

2. Arka SSA                    3          5          2-1

3. Rato                          3          2          1-2

4. Radmor                      3          2          0-1

 

PÓŁFINAŁY (2x 5minut):

 

TOYOTA ANRO TRADE – ARKA GDYNIA SSA 2:0 (0:0)

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/turniej_barbachena_10_f4c594a98b143dd41c76224fdf250d4c.jpg

W pierwszym półfinale  bramka padła na minutę przed końcem meczu. Arka wycofała bramkarza i Toyota  podwyższyła wynik strzałem do pustej bramki. 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/turniej_barbachena_14_a66980ce655aeaf71ceae19e1bccd4a1.jpg

 

COCA-COLA – MACKIEWICZ 0:0 karne 1:2

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/turniej_barbachena_18_511892506824a21c7ef924fcd5db4b04.jpg

W drugim półfinale zadecydowała dopiero dodatkowa seria rzutów karnych. W pierwszych 3 seriach mieliśmy wynik 1:1. Świetnie bronili bramkarze. W dodatkowej serii zwycięstwo i awans do finału zapewnił swojej drużynie Paweł Mackiewicz.

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/turniej_barbachena_20_de514271c3f300bbe084a5c4dff6b5cd.jpg

 

MECZ O 3 MIEJSCE: (2x5minut)

 

ARKA GDYNIA SSA – COCA-COLA  1:3 (0:1)

0-1  (4’22), 0-2 ( 6’44), 1-2 (7’15), 1-3 (9’49)

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/turniej_barbachena_26_6f61576e84842c37c090e689588ee321.jpg

Arka przegrała, lecz zachowała się  niezwykle fair play.  Po czerwonej kartce w 1 połowie przy stanie 0:0 dla bramkarza rywali ustalono, że Coca-Cola może grać dalej w komplecie. Pierwsza bramka padła 38 sekund przed końcem 1 połowy.  W 2 części po zdobyciu przez Dariusza Ulanowskiego kontaktowej bramki na 1:2, Arka ponownie wycofała bramkarza  i podobnie jak w półfinale straciła trzecia bramkę 11 sekund przed końcem meczu. 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/turniej_barbachena_23_2a297e760eb7a7788c8ebbdbfb56efa3.jpg

 

MECZ O 1 MIEJSCE: (2x5 minut)

 

TOYOTA ANRO TRADE – MACKIEWICZ 3:0 ( 0:0)

1-0  Krystian Kamiński (6’14), Maciej Walder 2-0 (9’09), 3-0 Maciej Walder (9’53)

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/turniej_barbachena_27_f38077d8484b4c071266ec49f19a4856.jpg

Finał do przerwy był wyrównany.W drugiej części Toyota objęła prowadzenie na początku, a potem rywali dobił kapitan Maciej Walder.

 

TOYOTA:

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/Toyota_APC_ce5f4982be8332f56aeb20987b7d4f92.jpg

Mateusz Socha(br), Krystian Kamiński (1br), Bartek Pielecki (3), Przemysław Duda (3), Łukasz Dempsej (1), Maciej Walder (6).

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/turniej_barbachena_38_6247f24a037d3e5718e4709dd37791a5.jpg

 

MACKIEWICZ:

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/Mackiewicz_APC_b0785d9cffd3c6315e46250281ba1c81.jpg

Marek Mackiewicz, Daniel Bruhn, Piotr Cwaliński , Robert Cychol (6), Bartłomiej Grzenkowicz, Tadeusz Klein, Paweł Mackiewicz, Krzysztof Myśliński, Piotr Sypek (3), Andrzej Żurowski

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/turniej_barbachena_36_3f16cfbe4bf86fc0cc885c4a09ea6324.jpg

 

COCA-COLA:

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/CC_APC_dd9d9fe8815580de0d9fe8dc20d9c4c0.jpg

Paweł Malek (br), Jacek Malek, Mateusz Ciosek (1), Mateusz Kozerkiewicz (13), Dawid Kotowski (4), Tomasz Smoliński, Grzegorz Andrzejczyk

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/turniej_barbachena_35_dc0caeb2fdf1c19fa265b1d22b63344b.jpg

 

ARKA SSA:

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/ARKAssa_APC_c26f2d865cd8643738a29dff5d177731.jpg

Dariusz Schwarz (br.), Dariusz Ulanowski (3), Robert Wilczyński (3), Jakub Frydrych (1), Łuaksz Kowalski (2), Daniel Czuk (1), Grzegorz Niciński.

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/turniej_barbachena_34_e02121e7d52a1eae61a037cfb8632ccc.jpg

 

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/turniej_barbachena_29_7d4e136b6230e6823cb27c10dd0a719d.jpg

Podczas ceremonii wręczenia pucharów nie mogło zabraknąć wdowy po Panu "Ziutku" Pani Janiny Barbachen, która była niezwykle wzruszona, dziękowała za pamięć o mężu i obiecała, że dopóki sił starczy  będzie nam towarzyszyć w kolejnych edycjach turnieju ku pamięci jej męża.

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/turniej_barbachena_28_f9b0a631d685828f62f72a280b4e1887.jpg

Prezes Wojciech Pertkiewicz wręczył Pani Janinie bukiet kwiatów, a następnie wspólnie z oldbojami naszego Klubu  uhonorował najlepszych.

 

Najlepszy bramkarz: Mateusz Socha (Toyota Anro Trade)

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/turniej_barbachena_31_877aacd940c69dc7bc7ca4f646d35632.jpg

Najlepszy strzelec: Mateusz Kozerkiewicz (Coca-Cola) – 13 bramek

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/turniej_barbachena_32_0c3fc6bb64f0df67e02b4f6488dbc5ad.jpg

 

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA X EDYCJI ARKA PARTNER CUP:

1. TOYOTA ANRO TRADE

2. MACKIEWICZ

3. COCA-COLA

4. ARKA GDYNIA SSA

5. FRED

6. RATO

7. RADMOR

8. SI ARKA GDYNIA

9. PKA

10. VGL GROUP

11. INTERPLASTIC

12. MARBA

13. KOMPANIA PIWOWARSKA

14.MTM

15. PEWiK

16.OLIMPIJSKA 5

17. UNI-LOGISTICS

 

Jak zwykle serdeczne podziękowania za wspaniałe drożdżówki, które dostarczyła Piekarnia Kozłowski, oraz za napoje dla drużyn i kibiców dla Coca-Coli!

 

Gdyńskiemu Centrum Sportu dziękujemy za udostępnienie hali gier!

 

 tr

 

 BILETY NA LEGIĘ!

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/bilet_online_174cdbb30debfaa25635f1e4d53c2188.jpg

 

KARNETY WIOSNA 2017

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/banner_2016_1260x490_karnety_2017_9522ccfff3ba309452d111842071af35.jpg

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/KARNETYONLINE_19cd6ea69c93c9a00cf9f2dc567b978d.jpg

 








Poprzedni Następny

Mapa Strony