TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
gdyniasport

Aktualności

img

21.07.2016

Lotto partnerem meczu z Wisłą Kraków.

Informowaliśmy w maju, że Totalizator Sportowy Sp. z o.o. został Partnerem  dwóch spotkań: meczu ostatniego  ub. sezonu  z Chrobrym Głogów oraz pierwszego meczu w sezonie 2016/2017!
 
Obecnie jest to sponsor tytularny Lotto Ekstraklasy. Cieszymy się, że jest naszym partnerem podczas inauguracji rozgrywek w Gdyni!
 

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, jest spółką Skarbu Państwa, która od 60 lat działa nieprzerwanie na rodzimym rynku loteryjnym. Dysponuje siecią ponad 15 000 punktów sprzedaży pracujących w systemie online, które każdego dnia oferują szeroki wachlarz produktów loteryjnych. Spółka powstała by gromadzić środki, z których finansowano remonty i budowy obiektów oraz urządzeń sportowych. Później do zadań Totalizatora Sportowego doszło też przekazywanie funduszy na szeroko rozumianą kulturę narodową. Dziś spółka jest jednym z najważniejszych filarów wspierających te dwie dziedziny życia społecznego. Każdego roku, dzięki graczom LOTTO, przekazuje na sport i kulturę setki milionów złotych. 

 

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/znak_podst_walor_CMYK_6c9caea66a72a4815ddaafb86fe9f571.jpg

 

Totalizator Sportowy jest członkiem najważniejszych międzynarodowych organizacji loteryjnych – World Lottery Association oraz The European State Lotteries and Toto Association. Posiada wszystkie certyfikaty, które potwierdzają, że oferowane klientom LOTTO produkty są bezpieczne.
Poprzedni Następny

Mapa Strony