TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

chignahuapan


Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport
gdyniasport
gdyniasport
bo2020

Aktualności

img

23.06.2016

Arka Gdynia Summer Cup'2016.

Na obiektach Gdyńskiego Centrum Sportu w piątek rozpocznie się XVII Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Dzieci i Młodzieży pod Honorowym Patronatem Prezydenta Gdyni – Wojciecha Szczurka "ARKA GDYNIA SUMMER CUP' 2016".

 

W ubiegłorocznej letniej edycji AGSC 2015, który rozegrano na Narodowym Stadionie Rugby w dniach 21-24 VI 2015 r. zwyciężyła ARKA Gdynia, będąc lepszą jedynie stosunkiem bramek od świetnego szwedzkiego zespołu IFK HANINGE Stockholm.

 

Zawody rozgrywane są na profesjonalnych boiskach, zaś oferta integracyjna i edukacyjna, czynią imprezę bardzo atrakcyjną i przydatną w rozwoju cech społecznych młodych uczestników z różnych części Europy.

 

Futbol nie jest celem tego projektu – jest tylko środkiem w realizacji tworzenia atmosfery wzajemnego poszanowania wartości kulturowych.

 

Futbol daje nam jedynie możliwość wzajemnego spotkania w danym miejscu i czasie, by wzajemnie w sposób jak najbardziej namacalny poznawać Gdynię, jej morskie i kaszubskie walory oraz budować prawidłowe postawy wobec siebie wzajemnie, bez względu na wyznawane wartości, kolor skóry czy stosowane na co dzień w swoim rodzinnym środowisku obyczaje - takie przesłanie mają organizatorzy turnieju.

 

PLAN TURNIEJU:

 

AG SUMMER CUP' 2016 - Under 14 (r 2002 i młodsi) chłopcy

 

24 VI - NARODOWY STADION RUGBY i BOISKO TRENINGOWE "B" GCS.

 

26 czerwca 2016 - Boisko SI "ARKA" ul. Nauczycielska 9, FINAŁ- Stadion Miejski, Olimpijska 5

 

I RUNDA - Eliminacje

 

GRUPA A   

1   A.P 21 Kraków

2   ARKA 2002 Gdynia   

3   FC BALTIKA Kaliningrad   

4   GÓRNIK Zabrze     

 

GRUPA B

1   RKS Mały Kack

2   ORBITA Bukowno

3   POLONIA Lidzbark Warm.

4   ARKA 2003 Gdynia

 

 

II RUNDA - Finały

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

AG SUMMER CUP' 2016 - Under 9 (r 2007 i młodsi) - chłopcy i drużyny mieszane

 

niedziela - 26 czerwca 2016

 

NARODOWY STADION RUGBY i BOISKO TRENINGOWE B "GCS" -ul. K. Górskiego 10

 

RUNDA I - Eliminacje  Rocznika 2007:

Grupa A (Maya):

Orły Zielonka
Górnik Zabrze 07
Warta Gorzów Wlkp.
Pomorzanin Gdynia
Arka Gdynia 07 Dorszyki

 

Grupa B (Barbachena):

Legia Warszawa
Football PRO Academy
Jutrzenka Bychlew
Wierzyca Pelplin
Arka Gdynia 07 Śledziki

 

Grupa C (Gadeckiego):

BKS Siódemka Warszawa
Orbita Bukowno
Arkonia Szczecin
UKS Jedynka Reda
Arka Gdynia 07 Żółta

 

Grupa D (Bielińskiego):

Śląsk Wrocław
Jaguar Gdańsk
Byki Słupsk
BSS Trójmiasto
Arka Gdynia 08 A

 

Grupa E (Burzyńskiego):

Beniaminek Starogard Gdański
Górnik Zabrze 08
Myśliwiec Tuchomie
AP Gdynia
Arka Gdynia 07 Niebieska

 

Grupa F (W. Żemojtela):

Varsovia Warszawa
Czarni Pruszcz Gdański
BKS Bruskowo Wielkie
Radunia Stężyca
Bałtyk Gdynia                    

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

AG SUMMER CUP' 2016 - Under 7 (r 2009 i młodsi)

niedziela - 26 czerwca 2016

BOISKO "NATURALNA" TRAWA G.C.S. Gdynia, Olimpijska 5

 

RUNDA I - Eliminacje

 

Grupa A (G. Krychowiaka):

Sokół Warszawa
Górnik Zabrze
AP Banino
Football PRO Academy Gdańsk
Radunia Stężyca
Arka Gdynia B

 

Grupa B (J. Kupcewicza):

Legia Warszawa
Arkonia Szczecin
Dragon Bojano
BRAZILIAN Soccer Schools Trójmiasto
UKS Jedynka Reda
Arka Gdynia A

 

Grupa C (R. Murawskiego):

BKS Siódemka Warszawa
Dolcan Ząbki
Warta Gorzów Wlkp.
AP Pomorzanin Gdańsk
Sopocka Akademia Piłkarska

AP Banino II

 

 

 ZAPRASZAMY!

 

tr

 

więcej szczegółów:  si-arka.gdynia.pl

 








Poprzedni Następny

Mapa Strony