TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

chignahuapan

Aktualności

25.04.2016

27 kolejka za nami: Liderzy coraz dalej rywali i coraz bliżej Ekstraklasy!

27 kolejka przyniosła kolejne powiększenie przewagi dwóch czołowych drużyn  1 ligi. Arka i Wisła wygrały swoje wyjazdowe spotkania. Żółto-niebiescy pokonali rewelacje wiosny Sandecję 1:0, a kolejną bramkę  z podania Mateusza Szwocha zdobył Dariusz Formella.

 

W 2 połowie Arka dzięki dobrej grze Konrada Jałochy obroniła prowadzenie i pozycję lidera tabeli.

 

Wisła Płock  wygrała 2:1 w Bytowie.  Mający jeszcze szanse matematyczne Zawisza zremisował w Olsztynie 1:1. W związku z tymi rezultatami jest szansa, aby Arka zapewniła sobie awans już w najbliższej kolejce. Potrzebna jest do tego wygrana z Olimpią Grudziądz oraz przynajmniej remis Chojniczanki w Bydgoszczy.

 

Olimpia to jednak zespół , który wiosna jeszcze nie przegrał, a teraz  ograł   4:2 Zagłębie Sosnowiec, zdobywając dwie bramki w ostatnich 10 minutach.

 

Inne zespoły także zacięcie walczą o utrzymanie. Kluczbork pokonał na wyjeździe Bełchatów 2:0, Chojniczanka zremisowała 1:1 z Chrobrym, Rozwój przegrał w derbach Katowic 1:2, Pogoń Siedlce z Miedzią 0:0, a Wigry otrzymały punkty walkowerem .

 

Od 10 miejsca do przedostatniego różnica wynosi tylko 5 punktów.

 

 

Wyniki 27 kolejki 1 ilgi:

 

22 kwietnia 2016, 20:30 - Nowy Sącz (Stadion im. Ojca Władysława Augustynka)
Sandecja Nowy Sącz 0-1 Arka Gdynia
Dariusz Formella 21

Sandecja: 16. Łukasz Radliński - 4. Przemysław Szarek, 55. Witalij Berezowśkyj, 26. Martin Cseh, 24. Kamil Słaby - 37. Bartłomiej Dudzic (64, 15. Sebastian Szczepański), 33. Bartłomiej Kasprzak, 7. Grzegorz Baran, 10. Wojciech Trochim (53, 60. Arkadiusz Aleksander), 8. Maciej Małkowski - 19. Filip Piszczek (72, 36. Szymon Kuźma).

Arka: 13. Konrad Jałocha - 2. Tadeusz Socha, 29. Michał Marcjanik, 33. Alan, 23. Marcin Warcholak - 8. Marcus Vinícius (76, 19. Miroslav Božok), 6. Antoni Łukasiewicz, 14. Michał Nalepa (46, 20. Yannick Kakoko), 10. Mateusz Szwoch, 7. Dariusz Formella - 17. Gastón Sangoy (64, 11. Rafał Siemaszko).

żółte kartki: Baran - Socha, Formella, Jałocha.
czerwona kartka: Tadeusz Socha (88. minuta, Arka, za drugą żółtą).

sędziował: Mirosław Górecki (Katowice).
widzów: 2596.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

23 kwietnia 2016, 17:00 - Bełchatów (GIEKSA Arena)
GKS Bełchatów 0-2 MKS Kluczbork
Piotr Madejski 41, Michał Szewczyk 47

Bełchatów: 22. Maciej Krakowiak - 18. Lukas Klemenz, 42. Seweryn Michalski (77, 10. Dawid Flaszka), 5. Václav Cverna, 8. Lukáš Kubáň - 11. Łukasz Wroński (77, 9. Alen Ploj), 20. Patryk Rachwał, 6. Szymon Zgarda, 16. Aghwan Papikjan (46, 66. Szymon Stanisławski), 7. Petr Zapalač - 23. Cezary Demianiuk.

Kluczbork: 1. Oskar Pogorzelec - 11. Adam Orłowicz, 17. Łukasz Ganowicz, 3. Paweł Gierak, 7. Łukasz Uszalewski - 6. Michał Szewczyk, 25. Piotr Kasperkiewicz, 77. Sebastian Deja (86, 26. Bartosz Brodziński), 13. Marcin Nowacki, 27. Piotr Madejski (81, 21. Kamil Kuczak) - 19. Maciej Kowalczyk (83, 8. Piotr Giel).

żółte kartki: Szewczyk, Deja, Uszalewski, Ganowicz.

sędziował: Sebastian Jarzębak (Bytom).
widzów: 1400.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

 

23 kwietnia 2016, 18:00 - Siedlce (stadion ROSRRiT)
Pogoń Siedlce 0-0 Miedź Legnica

Pogoń: 12. Rafał Misztal - 93. Konrad Wrzesiński, 3. Rafał Zembrowski, 25. Rafał Augustyniak, 8. Daniel Chyła - 10. Mariusz Rybicki, 6. Marcin Paczkowski, 20. Bartosz Osoliński, 11. Kamil Jonkisz, 19. Daniel Gołębiewski - 15. Adam Duda.

Miedź: 33. Paweł Kapsa - 19. Grzegorz Bartczak, 44. Michał Stasiak, 24. Tomasz Midzierski, 3. Hunter Gorskie - 4. Wojciech Łobodziński (90, 29. Marcin Garuch), 20. Adrian Łuszkiewicz, 21. Damian Rasak, 7. Łukasz Garguła, 17. Petteri Forsell - 18. Bartosz Ślusarski (69, 9. Tadas Labukas).

żółte kartki: Duda - Stasiak, Bartczak.
czerwona kartka: Adam Duda (76. minuta, Pogoń, za uderzenie przeciwnika).

sędziował: Jacek Małyszek (Lublin).

 

 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

23 kwietnia 2016, 18:00 - Bytów (stadion MOSiR)
Bytovia Bytów 1-2 Wisła Płock
Michał Jakóbowski 80 - Cezary Stefańczyk 26, Arkadiusz Reca 52

Bytovia: 87. Gerard Bieszczad - 22. Wojciech Wilczyński (61, 25. Adrian Chomiuk), 3. Łukasz Wróbel, 5. Krzysztof Bąk, 2. Marek Opałacz - 29. Jakub Serafin, 6. Michał Rzuchowski, 26. Arkadiusz Czarnecki (61, 14. Mateusz Klichowicz), 28. Kamil Wacławczyk, 24. Omar Monterde (72, 10. Michał Jakóbowski) - 11. Janusz Surdykowski.

Wisła: 87. Seweryn Kiełpin - 20. Cezary Stefańczyk, 91. Damian Byrtek, 25. Przemysław Szymiński, 95. Patryk Stępiński - 7. Damian Piotrowski (65, 16. Fabian Hiszpański), 18. Piotr Wlazło, 89. Wojciech Łuczak, 41. Dimityr Ilijew (86, 23. Piotr Mroziński), 9. Arkadiusz Reca - 19. Emil Drozdowicz (81, 33. Lukáš Kubus).

żółte kartki: Czarnecki, Monterde, Rzuchowski - Hiszpański.

sędziował: Zbigniew Dobrynin (Łódź).

 

Widzów 800.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

 

23 kwietnia 2016, 18:00 - Olsztyn (stadion OSiR)
Stomil Olsztyn 1-1 Zawisza Bydgoszcz
Rafał Kujawa 7 - Jakub Smektała 45

Stomil: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 20. Piotr Klepczarek, 27. Tomasz Wełna, 4. Jarosław Ratajczak - 11. Karol Żwir, 21. Łukasz Jegliński, 5. Grzegorz Lech, 12. Michał Trzeciakiewicz, 8. Piotr Głowacki (66, 22. Tsubasa Nishi) - 88. Rafał Kujawa.

Zawisza: 96. Damian Węglarz - 28. Sebastian Kamiński, 5. Toni Markić, 14. Kamil Drygas, 19. Blažo Igumanović - 25. Damian Michalik (77, 24. Karol Angielski), 10. Mica, 18. Gal Arel (72, 11. Wasił Panajotow), 13. Sylwester Patejuk, 7. Jakub Smektała - 20. Szymon Lewicki.

żółte kartki: Klepczarek, Trzeciakiewicz, Bucholc - Mica, Panajotow.

sędziował: Artur Aluszyk (Szczecin).
widzów: 2200.

Żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gości - Tomasz Wełnicki.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

23 kwietnia 2016, 18:00 - Grudziądz (Stadion Centralny)
Olimpia Grudziądz 4-2 Zagłębie Sosnowiec
Nildo 42, Marcin Smoliński 71, Dejan Žigon 81, Adam Banasiak 90 - Sebastian Dudek 50 (k), Michał Fidziukiewicz 65

Olimpia: 26. Bartosz Fabiniak - 25. Damian Ciechanowski, 24. Matic Žitko, 19. Mariusz Malec, 50. Jakub Szarpak - 6. Adam Banasiak, 28. Michal Piter-Bučko, 11. Marcin Smoliński (86, 8. Kamil Kurowski), 99. Sebastian Bartlewski (66, 10. Dejan Žigon), 9. Marcin Kaczmarek (46, 16. Piotr Darmochwał) - 12. Nildo.

Zagłębie: 12. Wojciech Fabisiak - 7. Marcin Sierczyński, 4. Łukasz Sołowiej, 10. Krzysztof Markowski, 22. Žarko Udovičić - 27. Michał Bajdur (84, 21. Jakub Wilk), 29. Łukasz Matusiak, 17. Sebastian Dudek, 9. Michał Fidziukiewicz, 8. Robert Bartczak - 87. Adrian Paluchowski (80, 18. Jakub Arak).

żółte kartki: Nildo, Žigon - Matusiak, Sołowiej.

sędziował: Łukasz Szczech (Warszawa).

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

23 kwietnia 2016, 19:00 - Chojnice (Stadion Miejski Chojnice)
Chojniczanka Chojnice 1-1 Chrobry Głogów
Patryk Mikita 52 - Maciej Górski 62

Chojniczanka: 24. Damian Podleśny - 25. Wojciech Lisowski, 2. Marcin Biernat, 4. Piotr Kieruzel, 6. Przemysław Pietruszka - 8. Maciej Rogalski, 9. Paweł Zawistowski, 10. Andrzej Rybski (76, 11. Daniel Feruga), 7. Rafał Grzelak, 19. Bartłomiej Niedziela (67, 21. Łukasz Kosakiewicz) - 20. Patryk Mikita (82, 17. Tomasz Mikołajczak).

Chrobry: 12. Sławomir Janicki - 16. Michał Ilków-Gołąb, 13. Kevin Lafrance, 3. Michał Michalec, 22. Adam Samiec - 23. Dominik Kościelniak (86, 6. Karol Hodowany), 89. Mateusz Machaj, 25. Szymon Drewniak, 2. Łukasz Szczepaniak (70, 10. Marcel Gąsior), 11. Paweł Wojciechowski (59, 17. Damian Sędziak) - 18. Maciej Górski.

żółte kartki: Biernat, Niedziela - Samiec, Machaj.

sędziował: Tomasz Marciniak (Płock).

 

Widzów 1 200.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

24 kwietnia 2016, 12:45 - Katowice (Stadion Miejski)
Rozwój Katowice 1-2 GKS Katowice
Tomasz Wróbel 35 - Bartosz Jaroszek 16 (s), Grzegorz Goncerz 82 (k)

Rozwój: 22. Wojciech Pawłowski - 24. Raúl González, 5. Łukasz Kopczyk (77, 13. Przemysław Gałecki), 2. Robert Menzel, 18. Łukasz Winiarczyk - 9. Tomasz Wróbel, 4. Bartosz Jaroszek (86, 23. Adam Żak), 10. Robert Tkocz, 26. Konrad Nowak, 21. Patryk Kun - 7. Adam Czerkas (62, 25. Filip Kozłowski).

GKS: 96. Mateusz Kuchta - 4. Alan Czerwiński, 27. Mateusz Kamiński, 21. Oliver Práznovský, 33. Adrian Frańczak - 19. Paweł Szołtys (75, 38. Bartosz Iwan), 23. Łukasz Pielorz, 20. Sławomir Duda, 7. Grzegorz Goncerz, 8. Maciej Bębenek (61, 11. Krzysztof Wołkowicz) - 22. Tomasz Zahorski (69, 77. Patryk Szymański).

żółte kartki: Wróbel - Goncerz, Zahorski, Pielorz.

sędziował: Marek Opaliński (Legnica).

 

Widzów: 2100 
 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Dolcan - Wigry 0:3 walkower
 
 
tr, składy: 90minut.pl
 
 

TRWA SPRZEDAŻ BILETÓW NA MECZ ARKA - OLIMPIA GRUDZIĄDZ

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/bilet_panel1_f8fa116d8b703976bb160d43a75361ad.jpg

 

 

 ZACHĘCAMY DO ZAKUPU BILETÓW PRZEZ INTERNET

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/BILETY_096f37b192dd58e61ca9f49e75e7c977.jpg

 








Poprzedni Następny

Mapa Strony