TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
chignahuapan
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
gdyniasport

Aktualności

img

16.03.2016

20 marca otwieramy AG Obłuże!

Kontynuujemy projekt "Arka na Twojej Dzielnicy"! Od 20 marca rusza AG Obłuże! Tego właśnie dnia, czyli w niedzielę 20 marca o godz. 13.00 odbędzie się Dzień Otwarty na boisku SP nr 6 przy ul.Cechowej. Juz teraz zapraszamy wszystkich młodych piłkarzy głównie z północnej Gdyni.

 

- Dzięki pomocy Stowarzyszenia Kibiców Gdyńskiej Arki udało się otworzyć drugą filię AG Szkółek Piłkarskich w północnej części Gdyni, a ogólnie już szósty ośrodek. Przypominamy, że AG Szkółki są projektem Fundacji Rafała Murawskiego "Nigdy Nie Zostaniesz Sam" - mówi trener koordynator Krystian Żołnierewicz.

 

- Tradycyjnie już na dniu otwartym nie zabraknie piłkarzy Arki Gdynia, maskotki klubowej oraz naszych młodych zawodników z innych filii, którzy pod okiem trenerów będą uczestniczyć w zajęciach pokazowych wraz z nowo zainteresowanymi - mówi trener Żołnierewicz. 

 

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/ulotkaA5__OBLUZE_3f430843e9049f2e1b6cd3004690e707.jpg

 

 

 

DZIEŃ OTWARTY AG OBŁUŻE

 

20 marca - niedziela godz.13.00

 

Boisko przy SP nr 6 
ul.Cechowa 22

 

 

Korzystając z okazji zapraszamy wszystkich chętnych na zajęcia treningowe w pozostałych filiach AG Szkółek. Szczegóły na naszej stronie internetowej www.ag-szkolkipilkarskie.com

 

 

 

 
Poprzedni Następny

Mapa Strony