TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

chignahuapan

Aktualności

img

23.11.2015

18 kolejka za nami: Wisła odpływa.

To była pierwsza kolejka z rundy rewanżowej rozegrana awansem.

 

Arka zagrała już w piątek. Na trudnym terenie w Bydgoszczy , nie udało się wygrać mimo, że do 90 minuty nasz zespół prowadził 2:1. Gospodarzom w doliczonym czasie gry sprzyjało szczęście. Piłka po typowym  bilardzie znalazła się w siatce Konrada Jałochy. Arka więc zdobyła 1 punkt, natomiast w meczu na szczycie Wisła Płock w niedzielę wygrała z Zagłębiem Sosnowiec 3:1.

 

Tym samym Wisła zapewniła sobie już  pozycję lidera, ale w piątek w Gdyni  Arka będzie starała się nie tylko obronić swoja drugą pozycję, ale zbliżyć do rywali na 1 punkt.

 

W pierwszej dwójce namieszać może jeszcze tylko Zagłębie Sosnowiec, które ma z Arką mecz wygrany, a mając 30 punktów gra jeszcze z Katowicami u siebie oraz zaległy mecz w Bydgoszczy z Zawiszą.  Emocje więc będą jeszcze trwały aż do 5 grudnia.

 

W tej kolejce mieliśmy festiwal bramek. Dolcan  rozgromił Pogoń Siedlce 6:1 mimo, że przegrywał 0:1, a Chrobry po remisowej 1 połowie wygrał z Kluczborkiem 5:1.

 

W 90 min Chojniczanka wygrała z Miedzią 1:0. W takim samym rozmiarze Drutex-Bytovia wygrała z Sandecją.  Cenne zwycięstwo odniosła Olimpia Grudziądz wygrywając w Katowicach 2:0.

 

 

Wyniki 18 kolejki 1 ligi:

 

20 listopada 2015, 20:30 - Bydgoszcz (Kompleks Sportowy Zawisza im. Zdzisława Krzyszkowiaka)
Zawisza Bydgoszcz 2-2 Arka Gdynia
Kamil Drygas 75 (k), 90 - Michał Nalepa 25, Marcus Vinícius 81

Zawisza: 1. Łukasz Sapela - 28. Sebastian Kamiński, 32. Łukasz Nawotczyński, 2. Piotr Stawarczyk, 4. Krzysztof Nykiel - 7. Jakub Smektała, 14. Kamil Drygas, 21. Maciej Kona (70, 23. Jakub Łukowski), 10. Mica, 13. Sylwester Patejuk (62, 6. Giorgi Alawerdaszwili) - 20. Szymon Lewicki.

Arka: 13. Konrad Jałocha - 32. Przemysław Stolc, 29. Michał Marcjanik, 33. Alan, 23. Marcin Warcholak - 8. Marcus Vinícius, 6. Antoni Łukasiewicz, 19. Miroslav Božok (78, 28. Grzegorz Tomasiewicz), 14. Michał Nalepa, 18. Rashid Yussuff (83, 25. Paweł Wojowski) - 9. Paweł Abbott (90, 7. Michał Renusz).

żółte kartki: Nykiel, Nawotczyński - Warcholak, Nalepa, Božok.

sędziował: Piotr Lasyk (Bytom).
widzów: 200.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 20 listopada 2015, 18:00 - Ząbki (stadion Dolcanu)
Dolcan Ząbki 6-1 Pogoń Siedlce
Kamil Wiktorski 43, Damian Kądzior 46, Daniel Gołębiewski 68, 79, Damian Jakubik 70, Damian Świerblewski 85 - Mariusz Rybicki 22

Dolcan: 12. Mateusz Kryczka - 14. Damian Jakubik, 18. Kamil Wiktorski, 27. Szymon Sawala, 21. Piotr Petasz - 7. Michał Bajdur (68, 24. Damian Świerblewski), 8. Igor Sapała, 11. Damian Kądzior (82, 13. Adrian Ligienza), 15. Antonio Calderón, 9. Paweł Tarnowski - 19. Marcin Krzywicki (53, 10. Daniel Gołębiewski).

Pogoń: 12. Rafał Misztal - 93. Konrad Wrzesiński, 3. Rafał Zembrowski, 7. Daniel Dybiec, 8. Daniel Chyła - 21. Piotr Ceglarz, 13. Kamil Dmowski (57, 4. Ernest Dzięcioł), 6. Marcin Paczkowski (71, 20. Piotr Krawczyk), 9. Krzysztof Bodziony (57, 26. Dawid Dzięgielewski), 10. Mariusz Rybicki - 15. Adam Duda.

żółte kartki: Jakubik, Sawala, Gołębiewski - Rybicki, Wrzesiński, Chyła.

sędziował: Sebastian Jarzębak (Bytom).
widzów: 413.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

 

20 listopada 2015, 18:00 - Olsztyn (stadion OSiR)
Stomil Olsztyn 0-2 GKS Bełchatów
Lukas Klemenz 69, Seweryn Michalski 77

Stomil: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 87. Arkadiusz Czarnecki, 27. Tomasz Wełna, 4. Jarosław Ratajczak - 9. Łukasz Suchocki (84, 77. Paweł Łukasik), 16. Dawid Szymonowicz, 7. Paweł Głowacki (75, 28. Tomasz Chałas), 10. Irakli Meschia (63, 22. Tsubasa Nishi), 5. Grzegorz Lech - 88. Rafał Kujawa.

Bełchatów: 1. Paweł Lenarcik - 18. Lukas Klemenz, 42. Seweryn Michalski, 5. Václav Cverna, 94. Marcin Flis - 16. Aghwan Papikjan, 20. Patryk Rachwał, 8. Lukáš Kubáň, 21. Jakub Serafin (78, 25. Piotr Witasik), 11. Łukasz Wroński (85, 66. Szymon Stanisławski) - 23. Cezary Demianiuk (88, 10. Dawid Flaszka).

żółta kartka: Flis.

sędziował: Mariusz Korpalski (Toruń).
widzów: 1874.

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 21 listopada 2015, 13:00 - Katowice (stadion Rozwoju)
Rozwój Katowice 0-2 Olimpia Grudziądz
Adam Banasiak 76, 90

Rozwój: 1. Bartosz Soliński - 24. Raúl González, 2. Robert Menzel, 13. Przemysław Gałecki (27, 27. Michał Gałecki), 18. Łukasz Winiarczyk - 9. Tomasz Wróbel, 4. Bartosz Jaroszek, 8. Kamil Cholerzyński (82, 10. Robert Tkocz), 25. Filip Kozłowski (84, 17. Wojciech Król), 21. Patryk Kun - 7. Adam Czerkas.

Olimpia: 69. Michał Wróbel - 3. Adrian Bielawski, 4. Tomasz Lewandowski, 2. Michał Łabędzki, 27. Marcin Woźniak - 8. Kamil Kurowski (46, 6. Adam Banasiak), 11. Marcin Smoliński, 10. Dejan Žigon (63, 99. Donald Djoussé), 77. Patryk Skórecki (81, 14. Dariusz Kłus), 7. Robert Szczot - 18. Adam Cieśliński.

żółte kartki: Jaroszek, González - Skórecki, Djoussé.

sędziował: Tomasz Wajda (Żywiec).
widzów: 500.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

 

21 listopada 2015, 16:00 - Głogów (stadion GOS)
Chrobry Głogów 5-1 MKS Kluczbork
Maciej Górski 15, 76, 80, Łukasz Szczepaniak 82, Mateusz Hałambiec 89 - Rafał Niziołek 35

Chrobry: Karol Szymański - Robert Pisarczuk (46 Damian Sędziak), Damian Byrtek, Łukasz Bogusławski, Adam Samiec - Michał Ilków-Gołąb, Patryk Malinowski (61 Mateusz Hałambiec), Marcel Gąsior (71 Michał Michalec), Łukasz Szczepaniak, Karol Hodowany - Maciej Górski.

Kluczbork: Grzegorz Wnuk - Adam Orłowicz, Paweł Gierak, Bartosz Brodziński, Kamil Nitkiewicz (46 Łukasz Uszalewski) - Rafał Niziołek, Piotr Kasperkiewicz, Marcin Nowacki, Sebastian Deja, Robert Brzęczek (84 Marcin Tomaszewski) - Michał Kojder (64 Piotr Giel).

żółte kartki: Bogusławski, Szymański, Hodowany, Hałambiec - Kojder, Kasperkiewicz, Brodziński.
czerwona kartka: Bartosz Brodziński (67. minuta, MKS, za drugą żółtą).

sędziował: Adam Lyczmański (Bydgoszcz).
widzów: 621.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

 

21 listopada 2015, 16:00 - Suwałki (Stadion Miejski)
Wigry Suwałki 0-1 GKS Katowice
Grzegorz Goncerz 90

Wigry: 1. Karol Salik - 23. Jakub Bartkowski, 19. Maciej Wichtowski, 4. Adrian Karankiewicz, 3. Artur Bogusz - 25. Damian Gąska (78, 10. Dawit Makaradze), 8. Aleksandar Atanacković (71, 9. Piotr Ruszkul), 18. Bartłomiej Kalinkowski, 31. Łukasz Hanzel, 11. Łukasz Moneta - 28. Kamil Adamek (38, 27. Mateusz Żebrowski).

GKS: 96. Mateusz Kuchta - 4. Alan Czerwiński, 21. Oliver Práznovský, 29. Adrian Jurkowski, 33. Adrian Frańczak - 8. Maciej Bębenek (77, 25. Filip Burkhardt), 20. Sławomir Duda, 23. Łukasz Pielorz, 38. Bartosz Iwan (57, 37. Wojciech Trochim), 11. Krzysztof Wołkowicz (61, 2. Rafał Pietrzak) - 7. Grzegorz Goncerz.

żółta kartka: Czerwiński.

sędziował: Wojciech Krztoń (Olsztyn).
widzów: 1000.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

 

21 listopada 2015, 16:00 - Bytów (stadion MOSiR)
Bytovia Bytów 1-0 Sandecja Nowy Sącz
Michał Jakóbowski 45

Bytovia: Tomasz Laskowski - Łukasz Wróbel, Krzysztof Bąk, Wojciech Wilczyński - Daniel Mąka (63 Dawid Kort), Robert Mandrysz, Marek Opałacz, Bartłomiej Chojnacki (63 Bartłomiej Poczobut), Artur Formela - Janusz Surdykowski, Michał Jakóbowski (90 Radosław Jasiński).

Sandecja: Łukasz Radliński - Mateusz Bartków, Przemysław Szarek, Grzegorz Baran, Kamil Słaby - Bartosz Sobotka (72 Filip Piszczek), Bartłomiej Kasprzak (63 Łukasz Nowak), Matej Náther, Ołeksandr Tarasenko (57 Josef Čtvrtníček), Maciej Małkowski - Arkadiusz Aleksander.

żółte kartki: Mandrysz, Wilczyński, Kort - Bartków, Náther.
czerwona kartka: Robert Mandrysz (77. minuta, Bytovia, za drugą żółtą).

sędziował: Marek Opaliński (Legnica).
widzów: 400.

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

22 listopada 2015, 16:00 - Chojnice (Stadion Miejski Chojnice)
Chojniczanka Chojnice 1-0 Miedź Legnica
Paweł Zawistowski 90

Chojniczanka: 24. Damian Podleśny - 25. Wojciech Lisowski, 4. Piotr Kieruzel, 23. Damian Garbacik, 6. Przemysław Pietruszka - 21. Łukasz Kosakiewicz (87, 15. Przemysław Czerwiński), 27. Radosław Bartoszewicz, 5. Paweł Zawistowski, 10. Andrzej Rybski (66, 19. Bartłomiej Niedziela), 7. Rafał Grzelak - 20. Patryk Mikita.

Miedź: 30. Dawid Smug - 19. Grzegorz Bartczak, 44. Michał Stasiak, 24. Tomasz Midzierski, 27. Rumen Trifonow - 4. Wojciech Łobodziński, 3. Ireneusz Brożyna (83, 8. Adrian Cierpka), 31. Keon Daniel, 7. Łukasz Garguła (72, 29. Marcin Garuch), 21. Marquitos - 11. Val?rijs Šabala (64, 9. Tadas Labukas).

żółte kartki: Marquitos, Šabala, Garuch.

sędziował: Łukasz Bednarek (Koszalin).

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

 

22 listopada 2015, 12:45 - Płock (Stadion im. Kazimierza Górskiego)
Wisła Płock 3-1 Zagłębie Sosnowiec
Arkadiusz Reca 7, Mikołaj Lebedyński 46, Piotr Wlazło 81 - Grzegorz Fonfara 45

Wisła: 87. Seweryn Kiełpin - 20. Cezary Stefańczyk (21, 23. Piotr Mroziński), 25. Przemysław Szymiński, 5. Bartłomiej Sielewski, 95. Patryk Stępiński - 7. Damian Piotrowski (70, 16. Dominik Kun), 21. Maksymilian Rogalski, 18. Piotr Wlazło, 41. Dimityr Ilijew, 9. Arkadiusz Reca (82, 10. Jakub Bąk) - 11. Mikołaj Lebedyński.

Zagłębie: 1. Matko Perdijić - 7. Marcin Sierczyński, 4. Łukasz Sołowiej, 10. Krzysztof Markowski, 2. Jovan Ninković - 16. Dawid Ryndak, 17. Sebastian Dudek, 29. Łukasz Matusiak, 6. Grzegorz Fonfara (62, 9. Michał Fidziukiewicz), 19. Martin Pribula - 18. Jakub Arak.

żółte kartki: Stępiński, Lebedyński, Rogalski - Arak, Matusiak, Dudek.

sędziował: Mariusz Złotek (Stalowa Wola).

 

tr

 

                                      BILETY NA WISŁĘ PŁOCK W PRZEDSPRZEDAŻY

 

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/BILET_RGB_765105b2f82f0d83095aa62260c9464a.jpg

 

 

 

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/BILETY_c199ddb88db1a112e1578518ccb531fe.jpg

 

 

                  NA MECZU Z WISŁĄ PŁOCK PREMEIRA DRUGIEGI NUMERU NASZEGO MAGAZYNU

 

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/12249696_472105362974050_1398369522008799207_n_9a4368b69385e9b834f7e8ecb9e021aa.jpg

 

 








Poprzedni Następny

Mapa Strony