TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

chignahuapan

Aktualności

img

09.11.2015

16 kolejka za nami: Równy krok czołowej trójki.

16 kolejka spotkań zaczęła się od mocnego uderzenia w Gdyni. Arka po emocjonującym meczu  i pasjonującym pościgu od stanu 0:2 do 3:2 pokonała Dolcan i umocniła się w ścisłej czołówce.

 

Liderzy nie potracili także punktów i Arka ostatecznie znalazła się po 16 kolejce na 3 miejscu. Wisła Płock wygrała w Suwałkach z Wigrami 2: 1, a Zagłębie Sosnowiec pokonało 2: 0 najbliższego rywala Arki Chrobrego 2:0.

 

Nie odpuszcza Stomil, który gromadzi punkty i zajmuje 4 lokatę. Tym razem pokonał 1:0 na wyjeździe Pogoń Siedlce . Po zmianie trenera punktują Katowice odrabiając straty z początku sezonu.  Tym razem ograli Zawiszę 1:0.

 

Niespodzianka była porażka Bełchatowa u siebie z Rozwojem, który wygrał drugi mecz z rzędu. Wygrała Miedź z Drutex-Bytovią 2:0.  Przełamała się Chojniczanka, która po 6 porażkach z rzędu wygrała  na wyjeździe z MKS Kluczbork 3:1.

 

W następnej kolejce ponownie mamy emocje: Arka zagra z Chrobrym w Głogowie (niedziela 12.45), Zawisza z Zagłębiem Sosnowiec, a Wisła Płock z GKS Katowice .

 

 

 

Wyniki 16 kolejki 1 ligi: 

 

 6 listopada 2015, 20:30 - Gdynia (Stadion Miejski)
Arka Gdynia 3-2 Dolcan Ząbki
Michał Nalepa 43, Antoni Łukasiewicz 59, Rafał Siemaszko 79 - Marcin Krzywicki 12, 24

Arka: 13. Konrad Jałocha - 2. Tadeusz Socha, 29. Michał Marcjanik, 33. Alan, 23. Marcin Warcholak - 7. Michał Renusz (46, 11. Rafał Siemaszko), 6. Antoni Łukasiewicz, 14. Michał Nalepa, 8. Marcus Vinícius, 19. Miroslav Božok (60, 18. Rashid Yussuff) - 9. Paweł Abbott (90, 15. Damian Mosiejko).

Dolcan: 12. Mateusz Kryczka - 14. Damian Jakubik, 6. Piotr Klepczarek, 27. Szymon Sawala, 21. Piotr Petasz - 7. Michał Bajdur (55, 24. Damian Świerblewski), 23. Szymon Matuszek, 8. Igor Sapała, 3. Daniel Feruga (61, 11. Damian Kądzior), 9. Paweł Tarnowski - 19. Marcin Krzywicki (82, 15. Antonio Calderón).

żółte kartki: Abbott, Socha - Klepczarek, Jakubik, Sawala.

sędziował: Tomasz Wajda (Żywiec).
widzów: 3173.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------

 

listopada 2015, 13:00 - Kluczbork (Stadion Miejski)
MKS Kluczbork 1-3 Chojniczanka Chojnice
Kamil Nitkiewicz 88 - Rafał Grzelak 52, 90, Andrzej Rybski 62

Kluczbork: 1. Oskar Pogorzelec - 11. Adam Orłowicz, 17. Łukasz Ganowicz (67, 23. Michał Kojder), 26. Bartosz Brodziński, 7. Łukasz Uszalewski - 5. Rafał Niziołek, 25. Piotr Kasperkiewicz, 13. Marcin Nowacki (60, 77. Sebastian Deja), 10. Tomasz Swędrowski, 21. Robert Brzęczek (60, 20. Kamil Nitkiewicz) - 19. Maciej Kowalczyk.

Chojniczanka: 12. Dominik Hładun - 25. Wojciech Lisowski, 2. Marcin Biernat, 4. Piotr Kieruzel, 6. Przemysław Pietruszka (67, 9. Tomasz Lisowski) - 21. Łukasz Kosakiewicz, 18. Jakub Mrozik, 5. Paweł Zawistowski, 20. Patryk Mikita (83, 27. Radosław Bartoszewicz), 7. Rafał Grzelak - 14. Dragan Jelič (57, 10. Andrzej Rybski).

żółte kartki: Ganowicz - Bartoszewicz, T.Lisowski.

sędziował: Sebastian Jarzębak (Bytom).
widzów: 600.

 

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------

 

7 listopada 2015, 16:00 - Legnica (Stadion Miejski)
Miedź Legnica 2-0 Bytovia Bytów
Val?rijs Šabala 15, Marquitos 25

Miedź: 30. Dawid Smug - 19. Grzegorz Bartczak, 44. Michał Stasiak, 24. Tomasz Midzierski, 6. Błażej Telichowski - 4. Wojciech Łobodziński, 8. Adrian Cierpka, 31. Keon Daniel, 7. Łukasz Garguła (67, 27. Rumen Trifonow), 21. Marquitos (86, 29. Marcin Garuch) - 11. Val?rijs Šabala.

Bytovia: 33. Tomasz Laskowski - 3. Łukasz Wróbel, 5. Krzysztof Bąk, 22. Wojciech Wilczyński - 25. Adrian Chomiuk (46, 10. Michał Jakóbowski), 16. Robert Mandrysz, 20. Bartłomiej Poczobut (84, 9. Mariusz Kryszak), 27. Dawid Kort, 15. Artur Formela - 14. Mateusz Klichowicz (71, 18. Daniel Mąka), 11. Janusz Surdykowski.

żółte kartki: Daniel, Łobodziński - Mandrysz, Mąka, Kort.

sędziował: Adam Lyczmański (Bydgoszcz).
widzów: 1109.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------- 

 

7 listopada 2015, 16:00 - Suwałki (Stadion Miejski)
Wigry Suwałki 1-2 Wisła Płock
Łukasz Hanzel 22 - Damian Piotrowski 21, Arkadiusz Reca 38

Wigry: 30. Hieronim Zoch - 23. Jakub Bartkowski, 19. Maciej Wichtowski, 4. Adrian Karankiewicz, 3. Artur Bogusz - 25. Damian Gąska (79, 27. Mateusz Żebrowski), 8. Aleksandar Atanacković (62, 9. Piotr Ruszkul), 18. Bartłomiej Kalinkowski, 31. Łukasz Hanzel, 11. Łukasz Moneta - 28. Kamil Adamek (75, 10. Dawit Makaradze).

Wisła: 87. Seweryn Kiełpin - 20. Cezary Stefańczyk, 25. Przemysław Szymiński, 5. Bartłomiej Sielewski, 95. Patryk Stępiński - 7. Damian Piotrowski (82, 10. Jakub Bąk), 21. Maksymilian Rogalski, 18. Piotr Wlazło, 89. Wojciech Łuczak (74, 23. Piotr Mroziński), 9. Arkadiusz Reca (67, 16. Dominik Kun) - 11. Mikołaj Lebedyński.

sędziował: Jacek Małyszek (Lublin).
widzów: 933.

 

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------

 

7 listopada 2015, 17:00 - Bełchatów (GIEKSA Arena)
GKS Bełchatów 0-2 Rozwój Katowice
Patryk Kun 17, Bartosz Jaroszek 43

Bełchatów: 1. Paweł Lenarcik - 25. Piotr Witasik, 42. Seweryn Michalski, 18. Lukas Klemenz, 94. Marcin Flis - 16. Aghwan Papikjan, 8. Lukáš Kubáň, 20. Patryk Rachwał (58, 21. Jakub Serafin), 10. Dawid Flaszka (80, 66. Szymon Stanisławski), 7. Bartłomiej Bartosiak (58, 15. Hieronim Gierszewski) - 23. Cezary Demianiuk.

Rozwój: 1. Bartosz Soliński - 24. Raúl González, 2. Robert Menzel, 13. Przemysław Gałecki (71, 27. Michał Gałecki), 18. Łukasz Winiarczyk - 9. Tomasz Wróbel, 4. Bartosz Jaroszek, 8. Kamil Cholerzyński, 19. Joshua Balogun Kayode (64, 10. Robert Tkocz), 21. Patryk Kun - 7. Adam Czerkas (88, 25. Filip Kozłowski).

żółte kartki: Flis, Kubáň - Balogun Kayode, Cholerzyński.

sędziował: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn).
widzów: 1830.

 

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------

 

7 listopada 2015, 16:00 - Nowy Sącz (Stadion im. Ojca Władysława Augustynka)
Sandecja Nowy Sącz 0-0 Olimpia Grudziądz

Sandecja: Łukasz Radliński - Mateusz Bartków, Przemysław Szarek, Grzegorz Baran, Kamil Słaby - Adrian Danek (46 Bartosz Sobotka), Matej Náther, Bartłomiej Kasprzak, Armand Ella (59 Ołeksandr Tarasenko), Maciej Małkowski - Arkadiusz Aleksander (69 Filip Piszczek).

Olimpia: Michał Wróbel - Adrian Bielawski, Tomasz Lewandowski, Michał Łabędzki (63 Wojciech Reiman), Marcin Woźniak - Kamil Kurowski (80 Robert Szczot), Rok Elsner, Michal Piter-Bučko, Marcin Smoliński, Adam Banasiak - Fabian Pawela (67 Adam Cieśliński).

żółte kartki: Piszczek, Tarasenko - Łabędzki, Elsner, Smoliński, Bielawski, Reiman.
czerwona kartka: Filip Piszczek (88. minuta, Sandecja, za drugą żółtą).

sędziował: Tomasz Radkiewicz (Łódź).
widzów: 718.

 

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------

 

7 listopada 2015, 17:00 - Katowice (Stadion Miejski)
GKS Katowice 1-0 Zawisza Bydgoszcz
Bartosz Iwan 17

Katowice: 96. Mateusz Kuchta - 4. Alan Czerwiński, 27. Mateusz Kamiński, 29. Adrian Jurkowski, 2. Rafał Pietrzak - 11. Krzysztof Wołkowicz, 23. Łukasz Pielorz, 28. Povilas Leimonas (74, 25. Filip Burkhardt), 38. Bartosz Iwan (83, 37. Wojciech Trochim), 19. Paweł Szołtys (62, 33. Adrian Frańczak) - 7. Grzegorz Goncerz.

Zawisza: 1. Łukasz Sapela - 28. Sebastian Kamiński, 32. Łukasz Nawotczyński, 2. Piotr Stawarczyk, 4. Krzysztof Nykiel - 7. Jakub Smektała (65, 23. Jakub Łukowski), 10. Mica (46, 6. Giorgi Alawerdaszwili), 14. Kamil Drygas, 11. Wasił Panajotow, 13. Sylwester Patejuk - 17. Arkadiusz Gajewski (77, 20. Szymon Lewicki).

żółte kartki: Pielorz, Burkhardt - Nawotczyński, Panajotow.
czerwona kartka: Wasił Panajotow (85. minuta, Zawisza, za drugą żółtą).

sędziował: Zbigniew Dobrynin (Łódź).

Mecz bez udziału publiczności.

 

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------

 

8 listopada 2015, 12:00 - Pruszków (stadion MZOS)
Pogoń Siedlce 0-1 Stomil Olsztyn
Rafał Kujawa 17 (k)

Pogoń: 12. Rafał Misztal - 93. Konrad Wrzesiński, 3. Rafał Zembrowski, 4. Ernest Dzięcioł, 8. Daniel Chyła - 21. Piotr Ceglarz (78, 20. Piotr Krawczyk), 13. Kamil Dmowski (54, 19. Krystian Wójcik), 6. Marcin Paczkowski, 9. Krzysztof Bodziony, 10. Mariusz Rybicki (65, 26. Dawid Dzięgielewski) - 15. Adam Duda.

Stomil: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 87. Arkadiusz Czarnecki, 27. Tomasz Wełna, 3. Rafał Remisz - 9. Łukasz Suchocki (83, 11. Karol Żwir), 16. Dawid Szymonowicz, 5. Grzegorz Lech, 22. Tsubasa Nishi (75, 28. Tomasz Chałas), 4. Jarosław Ratajczak - 88. Rafał Kujawa (87, 77. Paweł Łukasik).

żółte kartki: Duda, Dmowski, Zembrowski, Dzięcioł - Lech, Suchocki, Łukasik.

sędziował: Łukasz Szczech (Warszawa).
widzów: 260.

 

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------

 

8 listopada 2015, 12:45 - Sosnowiec (Stadion Ludowy)
Zagłębie Sosnowiec 2-0 Chrobry Głogów
Grzegorz Fonfara 44, Martin Pribula 73

Zagłębie: 1. Matko Perdijić - 7. Marcin Sierczyński, 30. Konrad Budek, 10. Krzysztof Markowski, 2. Jovan Ninković - 16. Dawid Ryndak, 29. Łukasz Matusiak, 17. Sebastian Dudek, 6. Grzegorz Fonfara (70, 8. Tomasz Szatan), 19. Martin Pribula (79, 23. Hubert Tylec) - 9. Michał Fidziukiewicz (86, 18. Jakub Arak).

Chrobry: 12. Sławomir Janicki - 16. Michał Ilków-Gołąb, 20. Damian Byrtek, 93. Łukasz Bogusławski, 22. Adam Samiec - 17. Damian Sędziak (69, 21. Krzysztof Ziemniak), 2. Łukasz Szczepaniak, 10. Marcel Gąsior (77, 14. Patryk Malinowski), 11. Paweł Wojciechowski (46, 7. Mateusz Hałambiec), 23. Dominik Kościelniak - 18. Maciej Górski.

żółte kartki: Fonfara, Ninković, Fidziukiewicz - Gąsior.

sędziował: Piotr Lasyk (Bytom).

 

widzów: 3 500

 

tr, wyniki: 90minut.pl

 

SPONSORZY MECZU Z DOLCANEM :

 

img
 
img

 








Poprzedni Następny

Mapa Strony