20.06.2013

MP juniorów starszych: Cracovia liderem. Bramki Bartlewskiego na wagę 3 miejsca po 1 kolejce.

Po inauguracji, w której Legia pokonała Arkę 5:2 okazało się, że dopiero drugie dzisiejsze spotkanie wyłoniło pierwszego lidera finałowych rozgrywek. Piłkarze Cracovii, podopieczni trenera Pawła Zegarka pokonali  UKS Ruch Chorzów 5:1.Tym samym okazało się, że warto walczyć było do końca, gdyż bramki Sebastiana Bartlewskiego dały Arce po 1 kolejce 3 lokatę.

Początek spotkania Cracovii z Ruchem nie zapowiadał tak efektownego zwycięstwa Pasów, bowiem już w 9 minucie rywale objęli prowadzenie. Jeszcze przed przerwą, po strzale Krzysztofa Szewczyka Cracovia wyrównała. Drugą połowę zespół trenera Zegarka rozpoczął znakomicie. Tuż po wznowieniu gry Krzysztof Szewczyk strzelił swoją drugą bramkę, a pięć minut później Krzysztof Ropski podwyższył wynik meczu na 3:1 dla Cracovii. 20 minut przed zakończeniem spotkania Paweł Piątek podwyższył prowadzenie na 4:1, a w doliczonym czasie gry Mariusz Panek ustalił wynik meczu strzelając piątą bramkę, która dała Cracovii prowadzenie w turniejowej tabeli.

16.30 Nowe: Legia Warszawa - Cracovia

Przypominamy, że oficjalnymi sponsorami naszych juniorów w finałach Mistrzostw Polski zostało Miasto Gdynia oraz firma UniMax SA.