TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

chignahuapan
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport

Wirtualna wycieczka


Rozgrywki

1.kolejka

Miedź Legnica Pogoń Szczecin 20-07-2018 18:00 1:0 (0:0)
Jagiellonia Białystok Lechia Gdańsk 20-07-2018 20:30 0:1 (0:1)
Śląsk Wrocław Cracovia 21-07-2018 15:30 3:1 (1:1)
Wisła Kraków Arka Gdynia 21-07-2018 18:00 0:0 (0:0)
Legia Warszawa Zagłębie Lubin 21-07-2018 20:30 1:3 (1:2)
Górnik Zabrze Korona Kielce 22-07-2018 15:30 1:1 (0:0)
Wisła Płock Lech Poznań 22-07-2018 18:00 1:2 (0:1)
Zagłębie Sosnowiec Piast Gliwice 23-07-2018 18:00 1:2 (1:0)


2.kolejka

Lechia Gdańsk Śląsk Wrocław 27-07-2018 18:00 1:1 (1:0)
Wisła Kraków Miedź Legnica 27-07-2018 20:30 2:1 (1:0)
Zagłębie Lubin Zagłębie Sosnowiec 28-07-2018 18:00 2:1 (0:0)
Korona Kielce Legia Warszawa 28-07-2018 20:30 1:2 (1:0)
Górnik Zabrze Wisła Płock 29-07-2018 15:30 1:1 (0:0)
Arka Gdynia Jagiellonia Białystok 29-07-2018 18:00 0:2 (0:1)
Lech Poznań Cracovia 29-07-2018 18:00 2:0 (1:0)
Pogoń Szczecin Piast Gliwice 30-07-2018 18:00 0:2 (0:2)


3.kolejka

Wisła Płock Korona Kielce 03-08-2018 18:00 1:2 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec Pogoń Szczecin 03-08-2018 20:30 3:0 (1:0)
Piast Gliwice Zagłębie Lubin 04-08-2018 18:00 2:1 (1:1)
Legia Warszawa Lechia Gdańsk 04-08-2018 20:30 0:0 (0:0)
Śląsk Wrocław Lech Poznań 05-08-2018 15:30 0:1 (0:0)
Jagiellonia Białystok Wisła Kraków 05-08-2018 18:00 1:0 (0:0)
Miedź Legnica Górnik Zabrze 05-08-2018 18:00 1:3 (1:0)
Cracovia Arka Gdynia 06-08-2018 18:00 0:0 (0:0)


4.kolejka

Lechia Gdańsk Miedź Legnica 10-08-2018 18:00 2:0 (1:0)
Wisła Kraków Wisła Płock 10-08-2018 20:30 1:1 (1:0)
Pogoń Szczecin Cracovia 11-08-2018 18:00 1:1 (1:0)
Arka Gdynia Górnik Zabrze 11-08-2018 20:30 1:1 (0:1)
Piast Gliwice Legia Warszawa 12-08-2018 15:30 1:3 (0:1)
Lech Poznań Zagłębie Sosnowiec 12-08-2018 18:00 4:0 (3:0)
Zagłębie Lubin Jagiellonia Białystok 12-08-2018 18:00 0:2 (0:1)
Korona Kielce Śląsk Wrocław 13-08-2018 18:00 2:1 (1:1)


5.kolejka

Cracovia Zagłębie Lubin 17-08-2018 18:00 0:1 (0:1)
Miedź Legnica Korona Kielce 17-08-2018 20:30 1:1 (0:0)
Wisła Płock Arka Gdynia 18-08-2018 18:00 1:3 (0:0)
Górnik Zabrze Lechia Gdańsk 18-08-2018 20:30 0:2 (0:2)
Legia Warszawa Zagłębie Sosnowiec 19-08-2018 15:30 2:1 (1:0)
Jagiellonia Białystok Piast Gliwice 19-08-2018 18:00 2:1 (1:0)
Lech Poznań Wisła Kraków 19-08-2018 18:00 2:5 (2:1)
Śląsk Wrocław Pogoń Szczecin 20-08-2018 18:00 0:0 (0:0)


6.kolejka

Piast Gliwice Cracovia 24-08-2018 18:00 3:1 (2:0)
Korona Kielce Arka Gdynia 24-08-2018 20:30 2:1 (1:0)
Pogoń Szczecin Lechia Gdańsk 25-08-2018 18:00 2:3 (1:0)
Wisła Kraków Górnik Zabrze 25-08-2018 20:30 3:0 (2:0)
Jagiellonia Białystok Miedź Legnica 26-08-2018 15:30 2:3 (0:0)
Legia Warszawa Wisła Płock 26-08-2018 15:30 1:4 (0:2)
Zagłębie Lubin Lech Poznań 26-08-2018 18:00 2:1 (1:0)
Zagłębie Sosnowiec Śląsk Wrocław 27-08-2018 18:00 3:3 (0:2)


7.kolejka

Górnik Zabrze Pogoń Szczecin 31-08-2018 18:00 1:1 (0:0)
Lechia Gdańsk Korona Kielce 31-08-2018 20:30 2:0 (1:0)
Arka Gdynia Zagłębie Sosnowiec 01-09-2018 15:30 2:2 (1:1)
Śląsk Wrocław Wisła Kraków 01-09-2018 18:00 0:1 (0:0)
Lech Poznań Piast Gliwice 01-09-2018 20:30 1:1 (1:0)
Miedź Legnica Zagłębie Lubin 02-09-2018 15:30 2:0 (1:0)
Wisła Płock Jagiellonia Białystok 02-09-2018 15:30 1:1 (1:0)
Cracovia Legia Warszawa 02-09-2018 18:00 0:0 (0:0)


8.kolejka

Zagłębie Lubin Śląsk Wrocław 14-09-2018 18:00 4:0 (2:0)
Jagiellonia Białystok Cracovia 14-09-2018 20:30 3:1 (1:0)
Wisła Płock Miedź Legnica 15-09-2018 15:30 2:2 (1:2)
Piast Gliwice Arka Gdynia 15-09-2018 18:00 1:0 (0:0)
Wisła Kraków Lechia Gdańsk 15-09-2018 20:30 5:2 (2:2)
Pogoń Szczecin Korona Kielce 16-09-2018 15:30 1:1 (1:0)
Legia Warszawa Lech Poznań 16-09-2018 18:00 1:0 (1:0)
Zagłębie Sosnowiec Górnik Zabrze 17-09-2018 18:00 1:1 (1:0)


9.kolejka

Pogoń Szczecin Wisła Kraków 21-09-2018 18:00 2:1 (1:0)
Arka Gdynia Lech Poznań 21-09-2018 20:30 1:0 (0:0)
Cracovia Wisła Płock 22-09-2018 15:30 3:1 (2:0)
Lechia Gdańsk Zagłębie Lubin 22-09-2018 18:00 3:3 (3:0)
Miedź Legnica Legia Warszawa 22-09-2018 20:30 1:4 (1:1)
Śląsk Wrocław Piast Gliwice 23-09-2018 15:30 4:1 (1:0)
Górnik Zabrze Jagiellonia Białystok 23-09-2018 18:00 1:3 (1:0)
Korona Kielce Zagłębie Sosnowiec 24-09-2018 18:00 3:1 (0:0)


10.kolejka

Wisła Płock Lechia Gdańsk 28-09-2018 18:00 1:0 (0:0)
Legia Warszawa Arka Gdynia 28-09-2018 20:30 1:1 (1:1)
Piast Gliwice Górnik Zabrze 29-09-2018 15:30 1:0 (0:0)
Zagłębie Lubin Pogoń Szczecin 29-09-2018 18:00 0:2 (0:1)
Wisła Kraków Korona Kielce 29-09-2018 20:30 0:1 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec Cracovia 30-09-2018 15:30 1:1 (1:0)
Lech Poznań Miedź Legnica 30-09-2018 18:00 2:1 (1:0)
Jagiellonia Białystok Śląsk Wrocław 01-10-2018 18:00 0:4 (0:0)


11.kolejka

Miedź Legnica Piast Gliwice 05-10-2018 18:00 2:2 (2:2)
Górnik Zabrze Lech Poznań 05-10-2018 20:30 2:2 (1:0)
Pogoń Szczecin Wisła Płock 06-10-2018 15:30 4:0 (1:0)
Lechia Gdańsk Zagłębie Sosnowiec 06-10-2018 18:00 4:1 (2:1)
Śląsk Wrocław Legia Warszawa 06-10-2018 20:30 0:1 (0:1)
Arka Gdynia Zagłębie Lubin 07-10-2018 15:30 3:1 (0:1)
Korona Kielce Jagiellonia Białystok 07-10-2018 15:30 1:1 (0:1)
Cracovia Wisła Kraków 07-10-2018 18:00 0:2 (0:2)


12.kolejka

Piast Gliwice Lechia Gdańsk 19-10-2018 18:00 1:1 (1:0)
Jagiellonia Białystok Pogoń Szczecin 19-10-2018 20:30 2:1 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec Miedź Legnica 20-10-2018 15:30 3:1 (2:1)
Śląsk Wrocław Arka Gdynia 20-10-2018 18:00 1:2 (1:1)
Lech Poznań Korona Kielce 20-10-2018 20:30 2:1 (1:0)
Zagłębie Lubin Wisła Płock 21-10-2018 15:30 3:3 (1:2)
Legia Warszawa Wisła Kraków 21-10-2018 18:00 3:3 (2:0)
Cracovia Górnik Zabrze 22-10-2018 18:00 2:0 (0:0)


13.kolejka

Miedź Legnica Śląsk Wrocław 26-10-2018 18:00 0:5 (0:4)
Jagiellonia Białystok Legia Warszawa 26-10-2018 20:30 1:1 (1:0)
Wisła Płock Piast Gliwice 27-10-2018 15:30 1:1 (0:0)
Lechia Gdańsk Arka Gdynia 27-10-2018 18:00 2:1 (1:1)
Pogoń Szczecin Lech Poznań 27-10-2018 20:30 3:0 (2:0)
Korona Kielce Cracovia 28-10-2018 15:30 0:1 (0:1)
Górnik Zabrze Zagłębie Lubin 28-10-2018 18:00 2:0 (1:0)
Wisła Kraków Zagłębie Sosnowiec 29-10-2018 18:00 2:2 (1:0)


14.kolejka

Arka Gdynia Pogoń Szczecin 02-11-2018 18:00 2:3 (2:1)
Piast Gliwice Wisła Kraków 02-11-2018 20:30 2:0 (1:0)
Cracovia Miedź Legnica 03-11-2018 15:30 0:0 (0:0)
Śląsk Wrocław Wisła Płock 03-11-2018 18:00 0:3 (0:0)
Legia Warszawa Górnik Zabrze 03-11-2018 20:30 4:0 (3:0)
Zagłębie Lubin Korona Kielce 04-11-2018 15:30 0:1 (0:0)
Lech Poznań Lechia Gdańsk 04-11-2018 18:00 0:1 (0:1)
Zagłębie Sosnowiec Jagiellonia Białystok 05-11-2018 18:00 1:4 (0:2)


15.kolejka

Górnik Zabrze Śląsk Wrocław 09-11-2018 18:00 2:2 (1:1)
Pogoń Szczecin Legia Warszawa 09-11-2018 20:30 2:1 (1:0)
Wisła Płock Zagłębie Sosnowiec 10-11-2018 15:30 2:0 (1:0)
Lechia Gdańsk Cracovia 10-11-2018 18:00 1:0 (0:0)
Wisła Kraków Zagłębie Lubin 10-11-2018 20:30 3:2 (2:0)
Korona Kielce Piast Gliwice 11-11-2018 15:30 1:0 (1:0)
Miedź Legnica Arka Gdynia 11-11-2018 15:30 0:4 (0:1)
Jagiellonia Białystok Lech Poznań 11-11-2018 18:00 2:2 (1:2)


16.kolejka

Piast Gliwice Zagłębie Sosnowiec 23-11-2018 18:00 0:0 (0:0)
Korona Kielce Górnik Zabrze 24-11-2018 15:30 4:2 (4:1)
Lech Poznań Wisła Płock 24-11-2018 18:00 2:1 (2:1)
Cracovia Śląsk Wrocław 24-11-2018 20:30 1:1 (0:1)
Pogoń Szczecin Miedź Legnica 25-11-2018 13:00 2:0 (0:0)
Zagłębie Lubin Legia Warszawa 25-11-2018 15:30 0:1 (0:1)
Lechia Gdańsk Jagiellonia Białystok 25-11-2018 18:00 3:2 (2:1)
Arka Gdynia Wisła Kraków 26-11-2018 18:00 4:1 (2:1)


17.kolejka

Śląsk Wrocław Lechia Gdańsk 30-11-2018 18:00 0:2 (0:2)
Jagiellonia Białystok Arka Gdynia 30-11-2018 20:30 3:1 (0:0)
Wisła Płock Górnik Zabrze 01-12-2018 15:30 0:4 (0:1)
Miedź Legnica Wisła Kraków 01-12-2018 18:00 2:0 (2:0)
Legia Warszawa Korona Kielce 01-12-2018 20:30 3:0 (2:0)
Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Lubin 02-12-2018 15:30 1:2 (1:2)
Cracovia Lech Poznań 02-12-2018 18:00 1:0 (0:0)
Piast Gliwice Pogoń Szczecin 03-12-2018 18:00 3:0 (2:0)


18.kolejka

Zagłębie Lubin Piast Gliwice 07-12-2018 18:00 2:2 (1:1)
Lech Poznań Śląsk Wrocław 07-12-2018 20:30 2:0 (0:0)
Pogoń Szczecin Zagłębie Sosnowiec 08-12-2018 15:30 1:0 (0:0)
Korona Kielce Wisła Płock 08-12-2018 18:00 2:2 (2:1)
Wisła Kraków Jagiellonia Białystok 08-12-2018 20:30 2:2 (2:0)
Górnik Zabrze Miedź Legnica 09-12-2018 15:30 1:3 (0:1)
Lechia Gdańsk Legia Warszawa 09-12-2018 18:00 0:0 (0:0)
Arka Gdynia Cracovia 10-12-2018 18:00 0:3 (0:2)


19.kolejka

Wisła Płock Wisła Kraków 14-12-2018 18:00 1:2 (0:1)
Jagiellonia Białystok Zagłębie Lubin 14-12-2018 20:30 0:4 (0:3)
Cracovia Pogoń Szczecin 15-12-2018 15:30 2:1 (0:1)
Górnik Zabrze Arka Gdynia 15-12-2018 18:00 1:1 (1:0)
Legia Warszawa Piast Gliwice 15-12-2018 20:30 2:0 (1:0)
Śląsk Wrocław Korona Kielce 16-12-2018 15:30 1:1 (1:0)
Zagłębie Sosnowiec Lech Poznań 16-12-2018 18:00 0:6 (0:2)
Miedź Legnica Lechia Gdańsk 17-12-2018 18:00 0:0 (0:0)


20.kolejka

Pogoń Szczecin Śląsk Wrocław 20-12-2018 18:00 2:1 (0:1)
Zagłębie Sosnowiec Legia Warszawa 20-12-2018 20:30 2:3 (1:0)
Arka Gdynia Wisła Płock 21-12-2018 18:00 3:3 (0:2)
Piast Gliwice Jagiellonia Białystok 21-12-2018 18:00 1:1 (1:1)
Wisła Kraków Lech Poznań 21-12-2018 20:30 0:1 (0:1)
Korona Kielce Miedź Legnica 22-12-2018 15:30 0:0 (0:0)
Lechia Gdańsk Górnik Zabrze 22-12-2018 18:00 4:0 (1:0)
Zagłębie Lubin Cracovia 22-12-2018 18:00 1:2 (1:0)


21.kolejka

Miedź Legnica Jagiellonia Białystok 08-02-2019 18:00 0:3 (0:2)
Lech Poznań Zagłębie Lubin 08-02-2019 20:30 1:2 (0:0)
Śląsk Wrocław Zagłębie Sosnowiec 09-02-2019 15:30 2:0 (1:0)
Cracovia Piast Gliwice 09-02-2019 18:00 2:1 (1:1)
Lechia Gdańsk Pogoń Szczecin 09-02-2019 20:30 2:1 (1:0)
Arka Gdynia Korona Kielce 10-02-2019 15:30 1:2 (0:2)
Wisła Płock Legia Warszawa 10-02-2019 18:00 0:1 (0:0)
Górnik Zabrze Wisła Kraków 11-02-2019 18:00 2:0 (2:0)


22.kolejka

Pogoń Szczecin Górnik Zabrze 15-02-2019 18:00 3:1 (2:1)
Piast Gliwice Lech Poznań 15-02-2019 20:30 4:0 (1:0)
Jagiellonia Białystok Wisła Płock 16-02-2019 15:30 1:0 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec Arka Gdynia 16-02-2019 18:00 3:2 (1:2)
Korona Kielce Lechia Gdańsk 16-02-2019 20:30 0:0 (0:0)
Zagłębie Lubin Miedź Legnica 17-02-2019 15:30 3:0 (2:0)
Legia Warszawa Cracovia 17-02-2019 18:00 0:2 (0:2)
Wisła Kraków Śląsk Wrocław 18-02-2019 18:00 1:0 (1:0)


23.kolejka

Arka Gdynia Piast Gliwice 22-02-2019 18:00 1:2 (0:2)
Korona Kielce Pogoń Szczecin 22-02-2019 20:30 1:1 (0:1)
Górnik Zabrze Zagłębie Sosnowiec 23-02-2019 15:30 2:1 (1:1)
Lech Poznań Legia Warszawa 23-02-2019 18:00 2:0 (1:0)
Lechia Gdańsk Wisła Kraków 23-02-2019 20:30 1:0 (1:0)
Miedź Legnica Wisła Płock 24-02-2019 15:30 2:1 (1:1)
Cracovia Jagiellonia Białystok 24-02-2019 18:00 1:0 (0:0)
Śląsk Wrocław Zagłębie Lubin 25-02-2019 18:00 2:0 (1:0)


24.kolejka

Piast Gliwice Śląsk Wrocław 01-03-2019 18:00 2:0 (1:0)
Legia Warszawa Miedź Legnica 01-03-2019 20:30 2:0 (1:0)
Zagłębie Sosnowiec Korona Kielce 02-03-2019 15:30 4:1 (1:1)
Jagiellonia Białystok Górnik Zabrze 02-03-2019 18:00 2:2 (1:1)
Wisła Płock Cracovia 02-03-2019 20:30 3:2 (1:0)
Wisła Kraków Pogoń Szczecin 03-03-2019 15:30 2:3 (0:2)
Lech Poznań Arka Gdynia 03-03-2019 18:00 1:0 (1:0)
Zagłębie Lubin Lechia Gdańsk 04-03-2019 18:00 2:1 (1:1)


25.kolejka

Górnik Zabrze Piast Gliwice 08-03-2019 18:00 0:2 (0:1)
Śląsk Wrocław Jagiellonia Białystok 08-03-2019 20:30 2:0 (2:0)
Cracovia Zagłębie Sosnowiec 09-03-2019 15:30 2:1 (1:0)
Korona Kielce Wisła Kraków 09-03-2019 18:00 2:6 (2:2)
Arka Gdynia Legia Warszawa 09-03-2019 20:30 1:2 (0:0)
Pogoń Szczecin Zagłębie Lubin 10-03-2019 15:30 0:3 (0:1)
Miedź Legnica Lech Poznań 10-03-2019 18:00 3:2 (2:0)
Lechia Gdańsk Wisła Płock 11-03-2019 18:00 1:1 (0:0)


26.kolejka

Wisła Płock Pogoń Szczecin 15-03-2019 18:00 0:2 (0:1)
Lech Poznań Górnik Zabrze 15-03-2019 20:30 0:3 (0:1)
Jagiellonia Białystok Korona Kielce 16-03-2019 15:30 1:3 (0:2)
Zagłębie Sosnowiec Lechia Gdańsk 16-03-2019 18:00 0:1 (0:1)
Legia Warszawa Śląsk Wrocław 16-03-2019 20:30 1:0 (0:0)
Piast Gliwice Miedź Legnica 17-03-2019 15:30 2:1 (1:0)
Zagłębie Lubin Arka Gdynia 17-03-2019 15:30 0:0 (0:0)
Wisła Kraków Cracovia 17-03-2019 18:00 3:2 (2:0)


27.kolejka

Wisła Płock Zagłębie Lubin 29-03-2019 18:00 0:1 (0:0)
Górnik Zabrze Cracovia 29-03-2019 20:30 0:1 (0:1)
Lechia Gdańsk Piast Gliwice 29-03-2019 20:30 2:0 (2:0)
Miedź Legnica Zagłębie Sosnowiec 30-03-2019 15:30 0:2 (0:1)
Arka Gdynia Śląsk Wrocław 30-03-2019 18:00 0:2 (0:0)
Korona Kielce Lech Poznań 30-03-2019 20:30 0:0 (0:0)
Pogoń Szczecin Jagiellonia Białystok 31-03-2019 15:30 0:0 (0:0)
Wisła Kraków Legia Warszawa 31-03-2019 18:00 4:0 (2:0)


28.kolejka

Cracovia Korona Kielce 02-04-2019 18:00 2:1 (1:0)
Śląsk Wrocław Miedź Legnica 02-04-2019 18:00 0:0 (0:0)
Arka Gdynia Lechia Gdańsk 02-04-2019 20:30 0:0 (0:0)
Zagłębie Lubin Górnik Zabrze 02-04-2019 20:30 1:1 (0:0)
Lech Poznań Pogoń Szczecin 03-04-2019 18:00 3:2 (2:0)
Piast Gliwice Wisła Płock 03-04-2019 18:00 1:0 (1:0)
Legia Warszawa Jagiellonia Białystok 03-04-2019 20:30 3:0 (2:0)
Zagłębie Sosnowiec Wisła Kraków 03-04-2019 20:30 4:3 (2:1)


29.kolejka

Korona Kielce Zagłębie Lubin 05-04-2019 18:00 0:2 (0:0)
Miedź Legnica Cracovia 05-04-2019 20:30 2:1 (2:0)
Jagiellonia Białystok Zagłębie Sosnowiec 06-04-2019 15:30 2:1 (2:0)
Wisła Kraków Piast Gliwice 06-04-2019 18:00 2:2 (1:1)
Lechia Gdańsk Lech Poznań 06-04-2019 20:30 1:0 (1:0)
Pogoń Szczecin Arka Gdynia 07-04-2019 15:30 3:3 (1:1)
Górnik Zabrze Legia Warszawa 07-04-2019 18:00 1:2 (1:0)
Wisła Płock Śląsk Wrocław 08-04-2019 18:00 2:0 (0:0)


30.kolejka

Arka Gdynia Miedź Legnica 13-04-2019 18:00 1:1 (0:0)
Cracovia Lechia Gdańsk 13-04-2019 18:00 4:2 (1:1)
Lech Poznań Jagiellonia Białystok 13-04-2019 18:00 0:2 (0:1)
Legia Warszawa Pogoń Szczecin 13-04-2019 18:00 3:1 (0:1)
Piast Gliwice Korona Kielce 13-04-2019 18:00 4:0 (2:0)
Śląsk Wrocław Górnik Zabrze 13-04-2019 18:00 0:1 (0:0)
Zagłębie Lubin Wisła Kraków 13-04-2019 18:00 3:1 (2:0)
Zagłębie Sosnowiec Wisła Płock 13-04-2019 18:00 1:3 (1:2)


31.kolejka

Lechia Gdańsk Piast Gliwice 20-04-2019 15:30 0:2 (0:1)
Zagłębie Lubin Pogoń Szczecin 20-04-2019 18:00 2:3 (2:2)
Jagiellonia Białystok Lech Poznań 20-04-2019 18:00 3:3 (1:2)
Legia Warszawa Cracovia 20-04-2019 20:30 1:0 (0:0)
Wisła Kraków Wisła Płock 22-04-2019 15:30 2:3 (2:1)
Miedź Legnica Zagłębie Sosnowiec 22-04-2019 15:30 2:2 (2:1)
Górnik Zabrze Arka Gdynia 22-04-2019 18:00 1:0 (0:0)
Korona Kielce Śląsk Wrocław 22-04-2019 18:00 2:0 (1:0)


32.kolejka

Piast Gliwice Zagłębie Lubin 23-04-2019 18:00 1:0 (1:0)
Cracovia Jagiellonia Białystok 23-04-2019 20:30 0:1 (0:1)
Pogoń Szczecin Lechia Gdańsk 24-04-2019 18:00 3:4 (0:0)
Lech Poznań Legia Warszawa 24-04-2019 20:30 1:0 (0:0)
Wisła Płock Korona Kielce 25-04-2019 18:00 2:1 (2:1)
Arka Gdynia Miedź Legnica 25-04-2019 18:00 2:0 (1:0)
Zagłębie Sosnowiec Wisła Kraków 25-04-2019 20:30 2:1 (0:1)
Śląsk Wrocław Górnik Zabrze 25-04-2019 20:30 1:2 (1:0)


33.kolejka

Zagłębie Lubin Jagiellonia Białystok 26-04-2019 18:00 2:0 (2:0)
Piast Gliwice Cracovia 26-04-2019 20:30 3:1 (1:1)
Pogoń Szczecin Lech Poznań 27-04-2019 18:00 1:1 (1:0)
Lechia Gdańsk Legia Warszawa 27-04-2019 20:30 1:3 (1:0)
Miedź Legnica Wisła Płock 28-04-2019 13:00 3:2 (3:1)
Korona Kielce Arka Gdynia 28-04-2019 15:30 0:2 (0:1)
Wisła Kraków Śląsk Wrocław 28-04-2019 18:00 1:1 (1:1)
Górnik Zabrze Zagłębie Sosnowiec 29-04-2019 18:00 4:0 (3:0)


34.kolejka

Wisła Płock Arka Gdynia 03-05-2019 18:00 1:1 (0:0)
Górnik Zabrze Wisła Kraków 03-05-2019 20:30 1:2 (1:1)
Korona Kielce Miedź Legnica 04-05-2019 15:30 0:0 (0:0)
Lech Poznań Zagłębie Lubin 04-05-2019 18:00 1:1 (0:0)
Legia Warszawa Piast Gliwice 04-05-2019 20:30 0:1 (0:1)
Zagłębie Sosnowiec Śląsk Wrocław 05-05-2019 15:30 2:4 (0:1)
Cracovia Lechia Gdańsk 05-05-2019 18:00 2:0 (0:0)
Jagiellonia Białystok Pogoń Szczecin 06-05-2019 18:00 4:2 (2:1)


35.kolejka

Arka Gdynia Zagłębie Sosnowiec 10-05-2019 18:00 2:0 (0:0)
Wisła Kraków Korona Kielce 10-05-2019 20:30 1:0 (0:0)
Śląsk Wrocław Wisła Płock 11-05-2019 15:30 2:1 (1:1)
Miedź Legnica Górnik Zabrze 11-05-2019 18:00 0:1 (0:0)
Cracovia Lech Poznań 11-05-2019 20:30 1:0 (1:0)
Piast Gliwice Jagiellonia Białystok 12-05-2019 13:00 2:1 (1:0)
Legia Warszawa Pogoń Szczecin 12-05-2019 15:30 1:1 (0:1)
Lechia Gdańsk Zagłębie Lubin 12-05-2019 18:00 1:1 (0:1)


36.kolejka

Arka Gdynia Wisła Kraków 13-05-2019 18:00 3:1 (1:1)
Miedź Legnica Śląsk Wrocław 14-05-2019 20:30 0:2 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec Korona Kielce 14-05-2019 20:30 2:4 (1:2)
Górnik Zabrze Wisła Płock 14-05-2019 20:30 0:1 (0:1)
Lech Poznań Lechia Gdańsk 15-05-2019 20:30 2:1 (0:0)
Zagłębie Lubin Cracovia 15-05-2019 20:30 1:2 (0:0)
Jagiellonia Białystok Legia Warszawa 15-05-2019 20:30 1:0 (1:0)
Pogoń Szczecin Piast Gliwice 15-05-2019 20:30 0:0 (0:0)


37.kolejka

Wisła Kraków Miedź Legnica 18-05-2019 15:30 4:5 (1:1)
Śląsk Wrocław Arka Gdynia 18-05-2019 15:30 4:0 (2:0)
Korona Kielce Górnik Zabrze 18-05-2019 15:30 0:3 (0:0)
Wisła Płock Zagłębie Sosnowiec 18-05-2019 15:30 0:0 (0:0)
Lechia Gdańsk Jagiellonia Białystok 19-05-2019 18:00 2:0 (1:0)
Legia Warszawa Zagłębie Lubin 19-05-2019 18:00 2:2 (1:1)
Piast Gliwice Lech Poznań 19-05-2019 18:00 1:0 (1:0)
Cracovia Pogoń Szczecin 19-05-2019 18:00 0:3 (0:1)


Mapa Strony