TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport Wirtualna wycieczka

Rozgrywki

1. kolejka

Stolem Gniewino Arka II Gdynia 06-08-2016 11:00 1:4 (0:1)
Orkan Rumia Bytovia II Bytów 06-08-2016 16:00 2:2 (0:0)
Grom Nowy Staw Gedania Gdańsk 06-08-2016 16:00 2:0 (0:0)
Gryf Słupsk GKS Kolbudy 06-08-2016 16:00 4:1 (1:1)
Cartusia Kartuzy Powiśle Dzierzgoń 06-08-2016 16:00 1:2 (1:0)
Sokół Wyczechy Centrum Pelplin 06-08-2016 17:00 0:1 (0:1)
KP Starogard Gdański Kaszubia Kościerzyna 06-08-2016 17:00 0:1 (0:1)
Jaguar Gdańsk Anioły Garczegorze 06-08-2016 18:00 2:0 (1:0)
Wierzyca Pelplin Rodło Kwidzyn 07-08-2016 17:30 3:0 (1:0)


2. kolejka

Gedania Gdańsk KP Starogard Gdański 13-08-2016 11:00 0:4 (0:2)
Centrum Pelplin Rodło Kwidzyn 13-08-2016 16:00 3:0 (0:0)
Powiśle Dzierzgoń Jaguar Gdańsk 13-08-2016 16:00 2:0 (0:0)
Bytovia II Bytów Grom Nowy Staw 13-08-2016 16:00 1:1 (1:1)
Sokół Wyczechy Orkan Rumia 13-08-2016 17:00 1:3 (0:1)
GKS Kolbudy Cartusia Kartuzy 13-08-2016 18:00 0:0 (0:0)
Arka II Gdynia Gryf Słupsk 14-08-2016 11:00 0:1 (0:0)
Kaszubia Kościerzyna Stolem Gniewino 14-08-2016 11:00 4:1 (1:0)
Anioły Garczegorze Wierzyca Pelplin 14-08-2016 14:00 0:2 (0:0)


3. kolejka

Wierzyca Pelplin Powiśle Dzierzgoń 19-08-2016 18:00 2:2 (2:2)
KP Starogard Gdański Bytovia II Bytów 21-08-2016 11:00 3:1 (0:0)
Rodło Kwidzyn Anioły Garczegorze 21-08-2016 11:00 0:0 (0:0)
Gryf Słupsk Kaszubia Kościerzyna 21-08-2016 12:00 2:2 (0:2)
Cartusia Kartuzy Arka II Gdynia 21-08-2016 13:00 0:7 (0:2)
Jaguar Gdańsk GKS Kolbudy 21-08-2016 13:00 2:0 (0:0)
Orkan Rumia Centrum Pelplin 21-08-2016 14:00 3:1 (2:0)
Grom Nowy Staw Sokół Wyczechy 21-08-2016 15:00 6:2 (1:0)
Stolem Gniewino Gedania Gdańsk 21-08-2016 18:00 2:3 (2:0)


4. kolejka

Kaszubia Kościerzyna Cartusia Kartuzy 27-08-2016 12:00 6:3 (2:0)
Powiśle Dzierzgoń Rodło Kwidzyn 27-08-2016 16:00 1:0 (1:0)
Bytovia II Bytów Stolem Gniewino 27-08-2016 16:00 0:1 (0:0)
Orkan Rumia Grom Nowy Staw 27-08-2016 16:00 3:1 (1:1)
GKS Kolbudy Wierzyca Pelplin 27-08-2016 17:00 2:3 (1:2)
Sokół Wyczechy KP Starogard Gdański 27-08-2016 17:00 1:3 (0:1)
Arka II Gdynia Jaguar Gdańsk 28-08-2016 11:00 1:4 (1:2)
Centrum Pelplin Anioły Garczegorze 28-08-2016 17:00 0:1 (0:0)
Gedania Gdańsk Gryf Słupsk 28-08-2016 17:00 0:1 (0:0)


5. kolejka

Jaguar Gdańsk Kaszubia Kościerzyna 01-09-2016 18:00 5:3 (2:3)
Gryf Słupsk Bytovia II Bytów 03-09-2016 12:00 0:1 (0:0)
Grom Nowy Staw Centrum Pelplin 03-09-2016 15:00 1:2 (0:0)
KP Starogard Gdański Orkan Rumia 03-09-2016 16:00 1:1 (0:0)
Cartusia Kartuzy Gedania Gdańsk 03-09-2016 16:00 0:2 (0:1)
Stolem Gniewino Sokół Wyczechy 03-09-2016 17:00 2:2 (2:1)
Wierzyca Pelplin Arka II Gdynia 03-09-2016 17:00 2:0 (2:0)
Rodło Kwidzyn GKS Kolbudy 04-09-2016 13:00 0:0 (0:0)
Anioły Garczegorze Powiśle Dzierzgoń 04-09-2016 14:00 0:3 (0:2)


6. kolejka

Gedania Gdańsk Jaguar Gdańsk 10-09-2016 11:00 0:2 (0:0)
Kaszubia Kościerzyna Wierzyca Pelplin 10-09-2016 12:00 0:2 (0:1)
Grom Nowy Staw KP Starogard Gdański 10-09-2016 15:00 1:2 (0:2)
Centrum Pelplin Powiśle Dzierzgoń 10-09-2016 16:00 2:0 (1:0)
GKS Kolbudy Anioły Garczegorze 10-09-2016 16:00 3:1 (2:1)
Sokół Wyczechy Gryf Słupsk 10-09-2016 16:00 2:2 (0:1)
Orkan Rumia Stolem Gniewino 10-09-2016 16:00 0:0 (0:0)
Arka II Gdynia Rodło Kwidzyn 11-09-2016 11:00 3:0 (1:0)
Bytovia II Bytów Cartusia Kartuzy 11-09-2016 11:00 0:2 (0:1)


7. kolejka

Rodło Kwidzyn Kaszubia Kościerzyna 17-09-2016 11:00 0:1 (0:1)
KP Starogard Gdański Centrum Pelplin 17-09-2016 16:00 0:2 (0:0)
Gryf Słupsk Orkan Rumia 17-09-2016 16:00 0:1 (0:1)
Cartusia Kartuzy Sokół Wyczechy 17-09-2016 16:00 4:6 (2:1)
Jaguar Gdańsk Bytovia II Bytów 17-09-2016 16:00 4:1 (3:1)
Powiśle Dzierzgoń GKS Kolbudy 17-09-2016 16:00 4:3 (1:2)
Stolem Gniewino Grom Nowy Staw 17-09-2016 17:00 4:2 (1:2)
Wierzyca Pelplin Gedania Gdańsk 17-09-2016 17:00 1:2 (1:1)
Anioły Garczegorze Arka II Gdynia 18-09-2016 14:00 1:2 (0:0)


8. kolejka

Gedania Gdańsk Rodło Kwidzyn 24-09-2016 11:00 5:0 (2:0)
Kaszubia Kościerzyna Anioły Garczegorze 24-09-2016 12:00 0:0 (0:0)
Grom Nowy Staw Gryf Słupsk 24-09-2016 15:00 3:1 (2:0)
Centrum Pelplin GKS Kolbudy 24-09-2016 16:00 2:2 (0:0)
Sokół Wyczechy Jaguar Gdańsk 24-09-2016 16:00 1:0 (0:0)
Orkan Rumia Cartusia Kartuzy 24-09-2016 16:00 2:1 (1:0)
KP Starogard Gdański Stolem Gniewino 24-09-2016 16:00 1:0 (0:0)
Arka II Gdynia Powiśle Dzierzgoń 25-09-2016 11:00 4:0 (0:0)
Bytovia II Bytów Wierzyca Pelplin 25-09-2016 11:00 0:4 (0:1)


9. kolejka

Rodło Kwidzyn Bytovia II Bytów 01-10-2016 11:00 0:2 (0:1)
GKS Kolbudy Arka II Gdynia 01-10-2016 13:30 1:4 (1:1)
Gryf Słupsk KP Starogard Gdański 01-10-2016 15:00 3:1 (2:1)
Cartusia Kartuzy Grom Nowy Staw 01-10-2016 15:00 1:4 (0:2)
Stolem Gniewino Centrum Pelplin 01-10-2016 16:00 1:0 (0:0)
Jaguar Gdańsk Orkan Rumia 01-10-2016 16:00 1:1 (0:0)
Wierzyca Pelplin Sokół Wyczechy 01-10-2016 16:00 6:2 (1:0)
Powiśle Dzierzgoń Kaszubia Kościerzyna 01-10-2016 16:00 0:3 (0:2)
Anioły Garczegorze Gedania Gdańsk 02-10-2016 14:00 2:4 (0:0)


10. kolejka

Gedania Gdańsk Powiśle Dzierzgoń 08-10-2016 11:00 0:3 (0:0)
Centrum Pelplin Arka II Gdynia 08-10-2016 12:00 1:0 (0:0)
Kaszubia Kościerzyna GKS Kolbudy 08-10-2016 14:00 3:1 (3:0)
Sokół Wyczechy Rodło Kwidzyn 08-10-2016 15:00 0:1 (0:0)
Grom Nowy Staw Jaguar Gdańsk 08-10-2016 15:00 2:1 (2:0)
KP Starogard Gdański Cartusia Kartuzy 08-10-2016 15:00 2:0 (2:0)
Orkan Rumia Wierzyca Pelplin 08-10-2016 16:00 2:3 (1:2)
Stolem Gniewino Gryf Słupsk 08-10-2016 16:00 2:0 (1:0)
Bytovia II Bytów Anioły Garczegorze 09-10-2016 11:00 0:0 (0:0)


11. kolejka

Powiśle Dzierzgoń Bytovia II Bytów 15-10-2016 14:00 1:1 (0:1)
Gryf Słupsk Centrum Pelplin 15-10-2016 15:00 4:0 (1:0)
Cartusia Kartuzy Stolem Gniewino 15-10-2016 15:00 0:0 (0:0)
Wierzyca Pelplin Grom Nowy Staw 15-10-2016 15:00 1:2 (1:1)
GKS Kolbudy Gedania Gdańsk 15-10-2016 15:00 0:1 (0:1)
Jaguar Gdańsk KP Starogard Gdański 15-10-2016 16:00 2:2 (1:0)
Arka II Gdynia Kaszubia Kościerzyna 16-10-2016 11:00 5:1 (2:0)
Anioły Garczegorze Sokół Wyczechy 16-10-2016 14:00 3:2 (1:2)
Rodło Kwidzyn Orkan Rumia 26-10-2016 15:00 2:1 (0:0)


12. kolejka

Gedania Gdańsk Arka II Gdynia 22-10-2016 11:00 1:5 (0:2)
Grom Nowy Staw Rodło Kwidzyn 22-10-2016 14:00 2:0 (0:0)
Gryf Słupsk Cartusia Kartuzy 22-10-2016 14:00 2:1 (0:0)
Centrum Pelplin Kaszubia Kościerzyna 22-10-2016 15:00 2:1 (0:0)
Sokół Wyczechy Powiśle Dzierzgoń 22-10-2016 15:00 1:2 (1:0)
Orkan Rumia Anioły Garczegorze 22-10-2016 15:00 2:5 (0:0)
KP Starogard Gdański Wierzyca Pelplin 22-10-2016 15:00 1:5 (1:0)
Stolem Gniewino Jaguar Gdańsk 22-10-2016 15:00 2:1 (1:0)
Bytovia II Bytów GKS Kolbudy 23-10-2016 11:00 1:3 (0:0)


13. kolejka

Rodło Kwidzyn KP Starogard Gdański 29-10-2016 11:00 1:3 (0:2)
Cartusia Kartuzy Centrum Pelplin 29-10-2016 13:00 0:0 (0:0)
Kaszubia Kościerzyna Gedania Gdańsk 29-10-2016 13:30 3:1 (2:0)
Wierzyca Pelplin Stolem Gniewino 29-10-2016 14:00 3:1 (0:0)
Powiśle Dzierzgoń Orkan Rumia 29-10-2016 14:00 1:3 (1:0)
GKS Kolbudy Sokół Wyczechy 29-10-2016 14:00 4:2 (2:0)
Jaguar Gdańsk Gryf Słupsk 29-10-2016 15:30 3:2 (1:1)
Arka II Gdynia Bytovia II Bytów 30-10-2016 11:00 3:0 (1:0)
Anioły Garczegorze Grom Nowy Staw 30-10-2016 14:00 2:4 (0:0)


14. kolejka

Centrum Pelplin Gedania Gdańsk 05-11-2016 11:00 1:0 (0:0)
Grom Nowy Staw Powiśle Dzierzgoń 05-11-2016 13:00 0:1 (0:0)
KP Starogard Gdański Anioły Garczegorze 05-11-2016 13:00 1:1 (0:0)
Stolem Gniewino Rodło Kwidzyn 05-11-2016 13:00 0:0 (0:0)
Cartusia Kartuzy Jaguar Gdańsk 05-11-2016 13:00 0:2 (0:1)
Sokół Wyczechy Arka II Gdynia 05-11-2016 14:00 0:5 (0:2)
Gryf Słupsk Wierzyca Pelplin 05-11-2016 14:00 1:2 (0:0)
Bytovia II Bytów Kaszubia Kościerzyna 06-11-2016 11:00 6:0 (0:0)
Orkan Rumia GKS Kolbudy 06-11-2016 12:00 0:2 (0:0)


15. kolejka

Wierzyca Pelplin Cartusia Kartuzy 11-11-2016 13:30 7:1 (2:1)
Rodło Kwidzyn Gryf Słupsk 12-11-2016 11:00 1:1 (0:1)
Arka II Gdynia Orkan Rumia 12-11-2016 11:00 2:0 (1:0)
Kaszubia Kościerzyna Sokół Wyczechy 12-11-2016 12:00 5:0 (0:0)
GKS Kolbudy Grom Nowy Staw 12-11-2016 13:00 3:4 (1:2)
Powiśle Dzierzgoń KP Starogard Gdański 12-11-2016 14:00 2:0 (0:0)
Anioły Garczegorze Stolem Gniewino 13-11-2016 13:00 1:0 (0:0)
Gedania Gdańsk Bytovia II Bytów 04-03-2017 15:00 0:2 (0:0)
Centrum Pelplin Jaguar Gdańsk 05-03-2017 17:00 2:2 (1:2)


16. kolejka

Centrum Pelplin Bytovia II Bytów 19-11-2016 11:00 5:0 (0:0)
Grom Nowy Staw Arka II Gdynia 19-11-2016 13:00 2:1 (2:0)
KP Starogard Gdański GKS Kolbudy 19-11-2016 13:00 2:1 (0:1)
Stolem Gniewino Powiśle Dzierzgoń 19-11-2016 13:00 1:1 (1:1)
Cartusia Kartuzy Rodło Kwidzyn 19-11-2016 13:00 3:2 (0:1)
Sokół Wyczechy Gedania Gdańsk 19-11-2016 14:00 2:0 (0:0)
Gryf Słupsk Anioły Garczegorze 19-11-2016 14:00 2:0 (0:0)
Orkan Rumia Kaszubia Kościerzyna 20-11-2016 11:00 1:2 (1:2)
Jaguar Gdańsk Wierzyca Pelplin 20-11-2016 15:00 1:5 (1:2)


17. kolejka

Rodło Kwidzyn Jaguar Gdańsk 26-11-2016 11:00 1:0 (1:0)
Bytovia II Bytów Sokół Wyczechy 26-11-2016 11:00 3:2 (1:0)
Kaszubia Kościerzyna Grom Nowy Staw 26-11-2016 12:00 4:0 (1:0)
Wierzyca Pelplin Centrum Pelplin 26-11-2016 13:00 1:1 (1:0)
GKS Kolbudy Stolem Gniewino 26-11-2016 13:00 0:1 (0:0)
Arka II Gdynia KP Starogard Gdański 26-11-2016 13:00 0:1 (0:0)
Gedania Gdańsk Orkan Rumia 26-11-2016 13:30 1:1 (1:0)
Powiśle Dzierzgoń Gryf Słupsk 26-11-2016 14:00 2:1 (1:0)
Anioły Garczegorze Cartusia Kartuzy 27-11-2016 11:00 2:1 (1:0)


18. kolejka

Arka II Gdynia Stolem Gniewino 11-03-2017 11:00 2:2 (1:1)
Rodło Kwidzyn Wierzyca Pelplin 11-03-2017 11:00 0:3 (0:3)
GKS Kolbudy Gryf Słupsk 11-03-2017 14:00 1:1 (0:1)
Bytovia II Bytów Orkan Rumia 12-03-2017 11:00 1:0 (0:0)
Gedania Gdańsk Grom Nowy Staw 12-03-2017 11:00 0:2 (0:1)
Kaszubia Kościerzyna KP Starogard Gdański 12-03-2017 12:00 1:5 (0:1)
Centrum Pelplin Sokół Wyczechy 12-03-2017 14:00 5:0 (2:0)
Anioły Garczegorze Jaguar Gdańsk 12-03-2017 14:10 1:3 (1:1)
Powiśle Dzierzgoń Cartusia Kartuzy 12-03-2017 15:00 1:0 (0:0)


19. kolejka

Rodło Kwidzyn Centrum Pelplin 18-03-2017 11:00 0:3 (0:3)
Cartusia Kartuzy GKS Kolbudy 18-03-2017 11:00 2:4 (1:1)
Gryf Słupsk Arka II Gdynia 18-03-2017 14:00 1:2 (1:2)
Grom Nowy Staw Bytovia II Bytów 18-03-2017 14:00 2:1 (1:0)
Wierzyca Pelplin Anioły Garczegorze 18-03-2017 15:00 4:2 (1:0)
Jaguar Gdańsk Powiśle Dzierzgoń 18-03-2017 15:00 0:0 (0:0)
Stolem Gniewino Kaszubia Kościerzyna 18-03-2017 15:00 3:2 (0:0)
KP Starogard Gdański Gedania Gdańsk 18-03-2017 15:00 4:4 (2:3)
Orkan Rumia Sokół Wyczechy 19-03-2017 12:00 4:2 (2:0)


20. kolejka

Gedania Gdańsk Stolem Gniewino 25-03-2017 11:00 0:0 (0:0)
Centrum Pelplin Orkan Rumia 25-03-2017 14:00 3:0 (1:0)
Sokół Wyczechy Grom Nowy Staw 25-03-2017 14:00 1:3 (0:2)
Kaszubia Kościerzyna Gryf Słupsk 25-03-2017 14:00 1:3 (1:2)
GKS Kolbudy Jaguar Gdańsk 25-03-2017 14:00 1:1 (1:0)
Powiśle Dzierzgoń Wierzyca Pelplin 25-03-2017 16:00 1:4 (0:1)
Bytovia II Bytów KP Starogard Gdański 26-03-2017 11:00 2:4 (2:1)
Arka II Gdynia Cartusia Kartuzy 26-03-2017 11:00 0:2 (0:0)
Anioły Garczegorze Rodło Kwidzyn 26-03-2017 11:10 3:0 (3:0)


21. kolejka

Rodło Kwidzyn Powiśle Dzierzgoń 01-04-2017 11:00 0:3 (0:3)
Cartusia Kartuzy Kaszubia Kościerzyna 01-04-2017 11:00 0:2 (0:0)
Jaguar Gdańsk Arka II Gdynia 01-04-2017 12:45 1:0 (1:0)
Grom Nowy Staw Orkan Rumia 01-04-2017 14:00 2:2 (0:0)
Stolem Gniewino Bytovia II Bytów 01-04-2017 15:00 0:1 (0:0)
Wierzyca Pelplin GKS Kolbudy 01-04-2017 16:00 3:0 (2:0)
Gryf Słupsk Gedania Gdańsk 01-04-2017 16:00 3:2 (1:1)
KP Starogard Gdański Sokół Wyczechy 01-04-2017 17:00 4:0 (2:0)
Anioły Garczegorze Centrum Pelplin 02-04-2017 14:10 1:2 (1:1)


22. kolejka

Gedania Gdańsk Cartusia Kartuzy 08-04-2017 11:00 1:1 (0:0)
Sokół Wyczechy Stolem Gniewino 08-04-2017 15:00 2:4 (0:3)
Kaszubia Kościerzyna Jaguar Gdańsk 08-04-2017 15:00 3:0 (0:0)
GKS Kolbudy Rodło Kwidzyn 08-04-2017 15:00 3:0 (3:0)
Centrum Pelplin Grom Nowy Staw 08-04-2017 16:00 1:1 (1:0)
Orkan Rumia KP Starogard Gdański 08-04-2017 16:00 0:2 (0:1)
Powiśle Dzierzgoń Anioły Garczegorze 08-04-2017 16:00 2:1 (1:0)
Bytovia II Bytów Gryf Słupsk 09-04-2017 11:00 1:4 (0:3)
Arka II Gdynia Wierzyca Pelplin 09-04-2017 11:00 2:0 (1:0)


23. kolejka

Jaguar Gdańsk Gedania Gdańsk 12-04-2017 17:00 5:2 (4:0)
Gryf Słupsk Sokół Wyczechy 12-04-2017 17:00 6:2 (0:0)
Stolem Gniewino Orkan Rumia 12-04-2017 17:00 3:0 (2:0)
Wierzyca Pelplin Kaszubia Kościerzyna 12-04-2017 17:30 1:0 (0:0)
Rodło Kwidzyn Arka II Gdynia 15-04-2017 11:00 0:3 (0:3)
Cartusia Kartuzy Bytovia II Bytów 15-04-2017 11:00 0:0 (0:0)
Powiśle Dzierzgoń Centrum Pelplin 15-04-2017 16:00 2:4 (1:3)
KP Starogard Gdański Grom Nowy Staw 15-04-2017 16:00 2:1 (2:0)
Anioły Garczegorze GKS Kolbudy 15-04-2017 16:10 4:3 (2:2)


24. kolejka

Gedania Gdańsk Wierzyca Pelplin 22-04-2017 11:00 1:3 (1:1)
Grom Nowy Staw Stolem Gniewino 22-04-2017 14:00 1:0 (0:0)
Sokół Wyczechy Cartusia Kartuzy 22-04-2017 15:00 1:3 (0:1)
Kaszubia Kościerzyna Rodło Kwidzyn 22-04-2017 15:00 3:0 (3:0)
GKS Kolbudy Powiśle Dzierzgoń 22-04-2017 15:00 1:1 (0:0)
Orkan Rumia Gryf Słupsk 22-04-2017 16:00 2:1 (1:1)
Bytovia II Bytów Jaguar Gdańsk 23-04-2017 11:00 0:2 (0:2)
Arka II Gdynia Anioły Garczegorze 23-04-2017 11:00 3:0 (1:0)
Centrum Pelplin KP Starogard Gdański 23-04-2017 14:00 2:1 (1:0)


25. kolejka

Rodło Kwidzyn Gedania Gdańsk 29-04-2017 11:00 0:3 (0:3)
Cartusia Kartuzy Orkan Rumia 29-04-2017 11:00 3:0 (2:0)
GKS Kolbudy Centrum Pelplin 29-04-2017 15:00 2:1 (1:0)
Gryf Słupsk Grom Nowy Staw 29-04-2017 16:00 0:2 (0:1)
Powiśle Dzierzgoń Arka II Gdynia 29-04-2017 17:00 1:1 (0:0)
Wierzyca Pelplin Bytovia II Bytów 29-04-2017 17:00 2:0 (0:0)
Jaguar Gdańsk Sokół Wyczechy 29-04-2017 17:00 7:0 (4:0)
Stolem Gniewino KP Starogard Gdański 29-04-2017 17:00 0:3 (0:1)
Anioły Garczegorze Kaszubia Kościerzyna 30-04-2017 14:10 2:3 (2:3)


26. kolejka

Gedania Gdańsk Anioły Garczegorze 03-05-2017 11:00 3:1 (0:0)
Bytovia II Bytów Rodło Kwidzyn 03-05-2017 11:00 3:0 (3:0)
Kaszubia Kościerzyna Powiśle Dzierzgoń 03-05-2017 12:00 1:1 (0:0)
Centrum Pelplin Stolem Gniewino 03-05-2017 15:00 2:1 (0:0)
Grom Nowy Staw Cartusia Kartuzy 03-05-2017 15:00 2:3 (0:0)
Sokół Wyczechy Wierzyca Pelplin 03-05-2017 16:00 1:6 (0:1)
KP Starogard Gdański Gryf Słupsk 03-05-2017 16:00 0:2 (0:1)
Orkan Rumia Jaguar Gdańsk 03-05-2017 17:00 1:1 (0:0)
Arka II Gdynia GKS Kolbudy 03-05-2017 19:00 0:1 (0:0)


27. kolejka

Cartusia Kartuzy KP Starogard Gdański 06-05-2017 11:00 1:1 (0:1)
Rodło Kwidzyn Sokół Wyczechy 06-05-2017 11:00 0:3 (0:3)
Gryf Słupsk Stolem Gniewino 06-05-2017 16:00 0:1 (0:1)
GKS Kolbudy Kaszubia Kościerzyna 06-05-2017 16:00 5:1 (3:0)
Anioły Garczegorze Bytovia II Bytów 06-05-2017 16:10 1:0 (1:0)
Jaguar Gdańsk Grom Nowy Staw 06-05-2017 17:00 1:7 (1:4)
Powiśle Dzierzgoń Gedania Gdańsk 06-05-2017 17:00 3:0 (1:0)
Wierzyca Pelplin Orkan Rumia 06-05-2017 17:00 5:1 (0:0)
Arka II Gdynia Centrum Pelplin 07-05-2017 11:00 0:3 (0:3)


28. kolejka

Centrum Pelplin Gryf Słupsk 13-05-2017 11:00 1:3 (0:2)
Gedania Gdańsk GKS Kolbudy 13-05-2017 11:00 2:0 (1:0)
Orkan Rumia Rodło Kwidzyn 13-05-2017 11:00 3:0 (3:0)
Kaszubia Kościerzyna Arka II Gdynia 13-05-2017 12:00 3:2 (1:1)
Grom Nowy Staw Wierzyca Pelplin 13-05-2017 15:00 1:0 (0:0)
Stolem Gniewino Cartusia Kartuzy 13-05-2017 15:00 1:1 (0:1)
Sokół Wyczechy Anioły Garczegorze 13-05-2017 16:00 2:2 (0:2)
KP Starogard Gdański Jaguar Gdańsk 13-05-2017 16:00 4:0 (2:0)
Bytovia II Bytów Powiśle Dzierzgoń 14-05-2017 11:00 0:5 (0:0)


29. kolejka

Cartusia Kartuzy Gryf Słupsk 20-05-2017 11:00 2:0 (0:0)
Rodło Kwidzyn Grom Nowy Staw 20-05-2017 11:00 0:3 (0:3)
Anioły Garczegorze Orkan Rumia 20-05-2017 12:10 1:2 (1:0)
Jaguar Gdańsk Stolem Gniewino 20-05-2017 12:15 1:1 (1:1)
Kaszubia Kościerzyna Centrum Pelplin 20-05-2017 16:00 0:2 (0:2)
GKS Kolbudy Bytovia II Bytów 20-05-2017 16:00 2:2 (1:1)
Powiśle Dzierzgoń Sokół Wyczechy 20-05-2017 17:00 2:0 (1:0)
Wierzyca Pelplin KP Starogard Gdański 20-05-2017 17:00 1:0 (0:0)
Arka II Gdynia Gedania Gdańsk 21-05-2017 11:00 3:1 (1:0)


30. kolejka

Gedania Gdańsk Kaszubia Kościerzyna 27-05-2017 11:00 2:2 (1:1)
Grom Nowy Staw Anioły Garczegorze 27-05-2017 15:00 1:0 (1:0)
Stolem Gniewino Wierzyca Pelplin 27-05-2017 15:00 0:3 (0:1)
Centrum Pelplin Cartusia Kartuzy 27-05-2017 16:00 0:0 (0:0)
Orkan Rumia Powiśle Dzierzgoń 27-05-2017 16:00 2:1 (1:0)
Sokół Wyczechy GKS Kolbudy 27-05-2017 16:00 0:1 (0:1)
KP Starogard Gdański Rodło Kwidzyn 27-05-2017 16:00 3:0 (3:0)
Gryf Słupsk Jaguar Gdańsk 27-05-2017 16:00 4:1 (3:1)
Bytovia II Bytów Arka II Gdynia 28-05-2017 17:00 1:6 (0:2)


31. kolejka

Gedania Gdańsk Centrum Pelplin 03-06-2017 11:00 2:4 (1:3)
Rodło Kwidzyn Stolem Gniewino 03-06-2017 11:00 0:3 (0:3)
Anioły Garczegorze KP Starogard Gdański 03-06-2017 14:10 3:3 (0:2)
Kaszubia Kościerzyna Bytovia II Bytów 03-06-2017 15:00 0:2 (0:0)
Jaguar Gdańsk Cartusia Kartuzy 03-06-2017 17:00 1:2 (1:0)
Powiśle Dzierzgoń Grom Nowy Staw 03-06-2017 17:00 2:0 (2:0)
Wierzyca Pelplin Gryf Słupsk 03-06-2017 17:00 3:2 (1:2)
GKS Kolbudy Orkan Rumia 03-06-2017 17:00 6:1 (3:1)
Arka II Gdynia Sokół Wyczechy 04-06-2017 11:00 6:2 (2:0)


32. kolejka

Cartusia Kartuzy Wierzyca Pelplin 10-06-2017 11:00 1:1 (0:0)
Stolem Gniewino Anioły Garczegorze 10-06-2017 15:00 3:1 (1:1)
Grom Nowy Staw GKS Kolbudy 10-06-2017 16:00 1:1 (0:0)
Orkan Rumia Arka II Gdynia 10-06-2017 16:00 1:1 (0:0)
KP Starogard Gdański Powiśle Dzierzgoń 10-06-2017 16:00 4:0 (1:0)
Gryf Słupsk Rodło Kwidzyn 10-06-2017 16:00 3:0 (3:0)
Jaguar Gdańsk Centrum Pelplin 10-06-2017 17:00 2:2 (1:2)
Bytovia II Bytów Gedania Gdańsk 11-06-2017 11:00 0:4 (0:1)
Sokół Wyczechy Kaszubia Kościerzyna 11-06-2017 13:00 2:1 (1:0)


33. kolejka

Wierzyca Pelplin Jaguar Gdańsk 14-06-2017 18:00 3:1 (1:0)
Arka II Gdynia Grom Nowy Staw 15-06-2017 15:00 7:1 (1:1)
Powiśle Dzierzgoń Stolem Gniewino 15-06-2017 15:00 1:0 (0:0)
Gedania Gdańsk Sokół Wyczechy 15-06-2017 15:00 2:0 (1:0)
Bytovia II Bytów Centrum Pelplin 15-06-2017 15:00 3:3 (1:2)
Rodło Kwidzyn Cartusia Kartuzy 15-06-2017 15:00 0:3 (0:3)
Kaszubia Kościerzyna Orkan Rumia 15-06-2017 15:00 5:0 (2:0)
GKS Kolbudy KP Starogard Gdański 15-06-2017 15:00 0:1 (0:1)
Anioły Garczegorze Gryf Słupsk 15-06-2017 15:00 3:1 (2:0)


34. kolejka

Jaguar Gdańsk Rodło Kwidzyn 17-06-2017 00:00 3:0 (3:0)
Grom Nowy Staw Kaszubia Kościerzyna 17-06-2017 17:00 0:1 (0:0)
Gryf Słupsk Powiśle Dzierzgoń 17-06-2017 17:00 2:2 (0:1)
Centrum Pelplin Wierzyca Pelplin 18-06-2017 00:00 2:2 (0:1)
Stolem Gniewino GKS Kolbudy 18-06-2017 12:00 0:3 (0:1)
Orkan Rumia Gedania Gdańsk 18-06-2017 15:00 3:1 (1:0)
Cartusia Kartuzy Anioły Garczegorze 18-06-2017 15:00 3:3 (2:1)
Sokół Wyczechy Bytovia II Bytów 18-06-2017 15:00 2:1 (0:0)
KP Starogard Gdański Arka II Gdynia 18-06-2017 15:00 5:1 (1:1)


Mapa Strony