TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

chignahuapan


Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport
gdyniasport

Wirtualna wycieczka

Rozgrywki

Lp Drużyna Mecze Punkty
Z. R. P. Bramki
1. Legia Warszawa 1636 11 3 2 41-16
2. Zagłębie Lubin 1635 11 2 3 39-19
3. Górnik Zabrze 1635 11 2 3 32-18
4. Pogoń Szczecin 1632 10 2 4 33-23
5. Korona Kielce 1629 9 2 5 31-22
6. Śląsk Wrocław 1624 7 3 6 42-34
7. Arka Gdynia 1622 6 4 6 24-23
8. Lechia Gdańsk 1621 6 3 7 28-35
9. Lech Poznań 1620 5 5 6 29-25
10. Jagiellonia Białystok 1619 4 7 5 23-25
11. UKS SMS Łódź 1619 6 1 9 25-36
12. Cracovia 1616 4 4 8 25-31
13. Escola Varsovia Warszawa 1616 4 4 8 19-31
14. Wisła Kraków 1615 3 6 7 26-30
15. Gwarek Zabrze 1615 4 3 9 21-33
16. Hutnik Kraków 164 1 1 14 12-49

1.kolejka

Gwarek Zabrze Lech Poznań 10-08-2019 00:00 2:6 (1:1)
Wisła Kraków Śląsk Wrocław 10-08-2019 00:00 1:3 (0:2)
Lechia Gdańsk Jagiellonia Białystok 10-08-2019 00:00 0:3 (0:3)
Hutnik Kraków Legia Warszawa 10-08-2019 00:00 0:5 (0:4)
UKS SMS Łódź Escola Varsovia Warszawa 10-08-2019 00:00 1:3 (0:1)
Zagłębie Lubin Cracovia 10-08-2019 00:00 2:0 (1:0)
Korona Kielce Górnik Zabrze 10-08-2019 00:00 2:1 (2:1)
Arka Gdynia Pogoń Szczecin 10-08-2019 10:00 2:1 (2:0)


2.kolejka

Pogoń Szczecin UKS SMS Łódź 17-08-2019 11:00 4:0 (2:0)
Lech Poznań Górnik Zabrze 17-08-2019 12:00 3:2 (1:1)
Cracovia Korona Kielce 17-08-2019 12:00 1:3 (0:2)
Escola Varsovia Warszawa Zagłębie Lubin 17-08-2019 12:00 1:2 (1:1)
Jagiellonia Białystok Hutnik Kraków 17-08-2019 12:00 5:1 (1:1)
Legia Warszawa Arka Gdynia 17-08-2019 14:00 3:0 (0:0)
Gwarek Zabrze Wisła Kraków 18-08-2019 11:00 0:2 (0:1)
Śląsk Wrocław Lechia Gdańsk 18-08-2019 12:00 6:6 (3:2)


3.kolejka

UKS SMS Łódź Legia Warszawa 24-08-2019 12:00 1:3 (0:2)
Zagłębie Lubin Pogoń Szczecin 24-08-2019 12:00 7:0 (2:0)
Arka Gdynia Jagiellonia Białystok 24-08-2019 13:00 4:0 (0:0)
Korona Kielce Escola Varsovia Warszawa 24-08-2019 14:00 2:3 (1:1)
Wisła Kraków Lech Poznań 25-08-2019 12:00 2:2 (0:2)
Górnik Zabrze Cracovia 25-08-2019 12:00 3:0 (1:0)
Lechia Gdańsk Gwarek Zabrze 25-08-2019 13:00 2:2 (0:0)
Hutnik Kraków Śląsk Wrocław 25-08-2019 13:00 2:5 (1:3)


4.kolejka

Wisła Kraków Lechia Gdańsk 30-08-2019 11:00 1:2 (1:1)
Legia Warszawa Zagłębie Lubin 30-08-2019 12:00 4:2 (1:1)
Pogoń Szczecin Korona Kielce 31-08-2019 00:00 3:1 (0:1)
Lech Poznań Cracovia 31-08-2019 12:00 1:1 (1:0)
Jagiellonia Białystok UKS SMS Łódź 31-08-2019 12:00 5:1 (2:0)
Śląsk Wrocław Arka Gdynia 31-08-2019 12:00 3:2 (1:2)
Gwarek Zabrze Hutnik Kraków 01-09-2019 11:30 0:3 (0:0)
Escola Varsovia Warszawa Górnik Zabrze 11-09-2019 16:00 2:3 (0:0)


5.kolejka

Cracovia Escola Varsovia Warszawa 07-09-2019 00:00 3:2 (2:1)
Zagłębie Lubin Jagiellonia Białystok 07-09-2019 11:00 1:0 (1:0)
Korona Kielce Legia Warszawa 07-09-2019 11:00 3:2 (2:1)
Górnik Zabrze Pogoń Szczecin 07-09-2019 11:00 1:0 (0:0)
Arka Gdynia Gwarek Zabrze 07-09-2019 13:00 3:1 (2:0)
UKS SMS Łódź Śląsk Wrocław 07-09-2019 13:00 4:2 (1:2)
Lechia Gdańsk Lech Poznań 08-09-2019 13:00 3:2 (2:1)
Hutnik Kraków Wisła Kraków 08-09-2019 17:00 0:5 (0:1)


6.kolejka

Pogoń Szczecin Cracovia 14-09-2019 11:00 2:1 (0:0)
Lechia Gdańsk Hutnik Kraków 14-09-2019 11:00 2:0 (1:0)
Lech Poznań Escola Varsovia Warszawa 14-09-2019 12:00 4:0 (3:0)
Śląsk Wrocław Zagłębie Lubin 14-09-2019 12:00 1:2 (0:1)
Legia Warszawa Górnik Zabrze 14-09-2019 14:00 1:1 (0:0)
Wisła Kraków Arka Gdynia 14-09-2019 16:30 1:1 (0:0)
Jagiellonia Białystok Korona Kielce 15-09-2019 12:00 2:1 (1:0)
Gwarek Zabrze UKS SMS Łódź 15-09-2019 12:00 1:2 (0:1)


7.kolejka

UKS SMS Łódź Wisła Kraków 21-09-2019 12:00 3:2 (2:0)
Zagłębie Lubin Gwarek Zabrze 21-09-2019 12:00 1:2 (1:1)
Korona Kielce Śląsk Wrocław 21-09-2019 12:00 2:1 (1:0)
Cracovia Legia Warszawa 21-09-2019 12:00 0:1 (0:1)
Escola Varsovia Warszawa Pogoń Szczecin 21-09-2019 12:00 0:2 (0:0)
Arka Gdynia Lechia Gdańsk 22-09-2019 13:00 0:1 (0:1)
Hutnik Kraków Lech Poznań 22-09-2019 15:00 1:3 (0:2)
Górnik Zabrze Jagiellonia Białystok 22-09-2019 16:00 1:0 (1:0)


8.kolejka

Lech Poznań Pogoń Szczecin 27-09-2019 16:00 0:2 (0:1)
Legia Warszawa Escola Varsovia Warszawa 28-09-2019 12:00 0:0 (0:0)
Jagiellonia Białystok Cracovia 28-09-2019 12:00 1:1 (1:0)
Śląsk Wrocław Górnik Zabrze 28-09-2019 12:00 1:3 (1:3)
Hutnik Kraków Arka Gdynia 28-09-2019 13:30 0:2 (0:1)
Lechia Gdańsk UKS SMS Łódź 28-09-2019 14:00 0:4 (0:3)
Wisła Kraków Zagłębie Lubin 28-09-2019 16:00 1:1 (0:0)
Gwarek Zabrze Korona Kielce 29-09-2019 12:30 0:3 (0:1)


9.kolejka

Arka Gdynia Lech Poznań 03-10-2019 12:00 0:0 (0:0)
UKS SMS Łódź Hutnik Kraków 05-10-2019 00:00 2:1 (1:0)
Zagłębie Lubin Lechia Gdańsk 05-10-2019 12:00 2:1 (1:0)
Korona Kielce Wisła Kraków 05-10-2019 12:00 2:2 (1:1)
Cracovia Śląsk Wrocław 05-10-2019 12:00 1:1 (0:1)
Escola Varsovia Warszawa Jagiellonia Białystok 05-10-2019 12:00 1:1 (0:0)
Pogoń Szczecin Legia Warszawa 05-10-2019 12:00 4:2 (1:1)
Górnik Zabrze Gwarek Zabrze 06-10-2019 11:00 3:1 (2:1)


10.kolejka

Jagiellonia Białystok Pogoń Szczecin 12-10-2019 12:00 1:1 (0:0)
Śląsk Wrocław Escola Varsovia Warszawa 12-10-2019 12:00 5:1 (4:0)
Arka Gdynia UKS SMS Łódź 12-10-2019 13:00 2:1 (1:1)
Gwarek Zabrze Cracovia 13-10-2019 11:30 2:0 (0:0)
Wisła Kraków Górnik Zabrze 13-10-2019 12:00 1:2 (0:1)
Hutnik Kraków Zagłębie Lubin 13-10-2019 12:00 0:4 (0:1)
Lechia Gdańsk Korona Kielce 13-10-2019 13:00 0:2 (0:1)
Lech Poznań Legia Warszawa 23-10-2019 12:00 1:1 (1:0)


11.kolejka

Korona Kielce Hutnik Kraków 19-10-2019 00:00 2:0 (1:0)
Górnik Zabrze Lechia Gdańsk 19-10-2019 00:00 2:1 (1:0)
Cracovia Wisła Kraków 19-10-2019 00:00 2:3 (1:0)
Escola Varsovia Warszawa Gwarek Zabrze 19-10-2019 00:00 0:4 (0:0)
Pogoń Szczecin Śląsk Wrocław 19-10-2019 00:00 1:3 (0:0)
Legia Warszawa Jagiellonia Białystok 19-10-2019 00:00 4:0 (1:0)
UKS SMS Łódź Lech Poznań 19-10-2019 12:00 3:2 (3:0)
Zagłębie Lubin Arka Gdynia 19-10-2019 12:00 3:1 (0:0)


12.kolejka

Lechia Gdańsk Cracovia 26-10-2019 11:00 3:2 (1:0)
Lech Poznań Jagiellonia Białystok 26-10-2019 12:00 0:0 (0:0)
Śląsk Wrocław Legia Warszawa 26-10-2019 12:00 0:3 (0:2)
UKS SMS Łódź Zagłębie Lubin 26-10-2019 12:00 0:2 (0:0)
Gwarek Zabrze Pogoń Szczecin 27-10-2019 12:00 1:3 (1:1)
Wisła Kraków Escola Varsovia Warszawa 27-10-2019 12:00 1:2 (0:0)
Hutnik Kraków Górnik Zabrze 27-10-2019 12:00 2:3 (1:1)
Arka Gdynia Korona Kielce 27-10-2019 15:00 0:3 (0:1)


13.kolejka

Górnik Zabrze Arka Gdynia 30-10-2019 12:00 0:2 (0:0)
Jagiellonia Białystok Śląsk Wrocław 30-10-2019 12:00 1:5 (1:2)
Korona Kielce UKS SMS Łódź 30-10-2019 14:00 1:1 (0:0)
Legia Warszawa Gwarek Zabrze 30-10-2019 14:00 2:1 (2:1)
Pogoń Szczecin Wisła Kraków 31-10-2019 11:00 1:1 (1:1)
Zagłębie Lubin Lech Poznań 31-10-2019 14:00 3:1 (3:0)
Escola Varsovia Warszawa Lechia Gdańsk 02-11-2019 12:00 0:1 (0:1)
Cracovia Hutnik Kraków 03-11-2019 12:00 4:0 (1:0)


14.kolejka

Arka Gdynia Cracovia 09-11-2019 11:00 3:3 (0:0)
Zagłębie Lubin Korona Kielce 09-11-2019 11:00 3:2 (2:0)
Lech Poznań Śląsk Wrocław 09-11-2019 12:00 2:1 (2:1)
Wisła Kraków Legia Warszawa 09-11-2019 12:00 1:5 (1:2)
UKS SMS Łódź Górnik Zabrze 09-11-2019 12:00 0:3 (0:1)
Lechia Gdańsk Pogoń Szczecin 09-11-2019 15:00 1:2 (0:0)
Gwarek Zabrze Jagiellonia Białystok 10-11-2019 11:00 0:0 (0:0)
Hutnik Kraków Escola Varsovia Warszawa 10-11-2019 13:00 2:2 (0:0)


15.kolejka

Pogoń Szczecin Hutnik Kraków 16-11-2019 11:00 4:0 (2:0)
Korona Kielce Lech Poznań 16-11-2019 12:00 2:1 (1:1)
Escola Varsovia Warszawa Arka Gdynia 16-11-2019 12:00 0:0 (0:0)
Legia Warszawa Lechia Gdańsk 16-11-2019 12:00 4:2 (1:1)
Jagiellonia Białystok Wisła Kraków 16-11-2019 12:00 1:1 (0:0)
Górnik Zabrze Zagłębie Lubin 17-11-2019 12:00 2:2 (1:0)
Cracovia UKS SMS Łódź 17-11-2019 12:00 3:2 (3:2)
Śląsk Wrocław Gwarek Zabrze 17-11-2019 12:00 2:2 (0:2)


16.kolejka

Pogoń Szczecin Arka Gdynia 23-11-2019 11:00 3:2 (1:2)
Cracovia Zagłębie Lubin 23-11-2019 11:00 3:2 (1:1)
Śląsk Wrocław Wisła Kraków 23-11-2019 12:00 3:1 (2:1)
Jagiellonia Białystok Lechia Gdańsk 23-11-2019 12:00 3:3 (2:0)
Legia Warszawa Hutnik Kraków 23-11-2019 12:00 1:0 (0:0)
Escola Varsovia Warszawa UKS SMS Łódź 23-11-2019 12:00 2:0 (0:0)
Lech Poznań Gwarek Zabrze 24-11-2019 12:00 1:2 (0:1)
Górnik Zabrze Korona Kielce 24-11-2019 12:00 2:0 (0:0)


17.kolejka

Górnik Zabrze Lech Poznań 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Korona Kielce Cracovia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Escola Varsovia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
UKS SMS Łódź Pogoń Szczecin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia Legia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Hutnik Kraków Jagiellonia Białystok 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Lechia Gdańsk Śląsk Wrocław 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków Gwarek Zabrze 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)


18.kolejka

Lech Poznań Wisła Kraków 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Gwarek Zabrze Lechia Gdańsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Hutnik Kraków 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Arka Gdynia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Legia Warszawa UKS SMS Łódź 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Zagłębie Lubin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Escola Varsovia Warszawa Korona Kielce 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Cracovia Górnik Zabrze 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)


19.kolejka

Cracovia Lech Poznań 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Górnik Zabrze Escola Varsovia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Korona Kielce Pogoń Szczecin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Legia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
UKS SMS Łódź Jagiellonia Białystok 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia Śląsk Wrocław 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Hutnik Kraków Gwarek Zabrze 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Lechia Gdańsk Wisła Kraków 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)


20.kolejka

Lech Poznań Lechia Gdańsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków Hutnik Kraków 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Gwarek Zabrze Arka Gdynia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław UKS SMS Łódź 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Zagłębie Lubin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Legia Warszawa Korona Kielce 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Górnik Zabrze 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Escola Varsovia Warszawa Cracovia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)


21.kolejka

Escola Varsovia Warszawa Lech Poznań 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Cracovia Pogoń Szczecin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Górnik Zabrze Legia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Korona Kielce Jagiellonia Białystok 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Śląsk Wrocław 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
UKS SMS Łódź Gwarek Zabrze 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia Wisła Kraków 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Hutnik Kraków Lechia Gdańsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)


22.kolejka

Lech Poznań Hutnik Kraków 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Lechia Gdańsk Arka Gdynia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków UKS SMS Łódź 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Gwarek Zabrze Zagłębie Lubin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Korona Kielce 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Górnik Zabrze 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Legia Warszawa Cracovia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Escola Varsovia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)


23.kolejka

Pogoń Szczecin Lech Poznań 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Escola Varsovia Warszawa Legia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Cracovia Jagiellonia Białystok 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Górnik Zabrze Śląsk Wrocław 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Korona Kielce Gwarek Zabrze 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Wisła Kraków 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
UKS SMS Łódź Lechia Gdańsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia Hutnik Kraków 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)


24.kolejka

Lech Poznań Arka Gdynia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Hutnik Kraków UKS SMS Łódź 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Lechia Gdańsk Zagłębie Lubin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków Korona Kielce 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Gwarek Zabrze Górnik Zabrze 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Cracovia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Escola Varsovia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Legia Warszawa Pogoń Szczecin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)


25.kolejka

Legia Warszawa Lech Poznań 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Jagiellonia Białystok 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Escola Varsovia Warszawa Śląsk Wrocław 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Cracovia Gwarek Zabrze 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Górnik Zabrze Wisła Kraków 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Korona Kielce Lechia Gdańsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Hutnik Kraków 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
UKS SMS Łódź Arka Gdynia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)


26.kolejka

Lech Poznań UKS SMS Łódź 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia Zagłębie Lubin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Hutnik Kraków Korona Kielce 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Lechia Gdańsk Górnik Zabrze 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków Cracovia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Gwarek Zabrze Escola Varsovia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Pogoń Szczecin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Legia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)


27.kolejka

Jagiellonia Białystok Lech Poznań 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Legia Warszawa Śląsk Wrocław 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Gwarek Zabrze 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Escola Varsovia Warszawa Wisła Kraków 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Cracovia Lechia Gdańsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Górnik Zabrze Hutnik Kraków 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Korona Kielce Arka Gdynia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin UKS SMS Łódź 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)


28.kolejka

Lech Poznań Zagłębie Lubin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
UKS SMS Łódź Korona Kielce 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia Górnik Zabrze 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Hutnik Kraków Cracovia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Lechia Gdańsk Escola Varsovia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków Pogoń Szczecin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Gwarek Zabrze Legia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Jagiellonia Białystok 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)


29.kolejka

Śląsk Wrocław Lech Poznań 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Gwarek Zabrze 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Legia Warszawa Wisła Kraków 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Lechia Gdańsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Escola Varsovia Warszawa Hutnik Kraków 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Cracovia Arka Gdynia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Górnik Zabrze UKS SMS Łódź 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Korona Kielce Zagłębie Lubin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)


30.kolejka

Lech Poznań Korona Kielce 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Górnik Zabrze 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
UKS SMS Łódź Cracovia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia Escola Varsovia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Hutnik Kraków Pogoń Szczecin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Lechia Gdańsk Legia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków Jagiellonia Białystok 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Gwarek Zabrze Śląsk Wrocław 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)


Mapa Strony