TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

chignahuapan


Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport

Wirtualna wycieczka


Rozgrywki

Lp Drużyna Mecze Punkty
Z. R. P. Bramki
1. Lech Poznań 1431 9 4 1 37-17
2. Lechia Gdańsk 1425 7 4 3 29-19
3. Warta Poznań 1424 7 3 4 28-19
4. Pogoń Szczecin 1422 7 1 6 30-17
5. Arka Gdynia 1422 7 1 6 27-25
6. AP Reissa Poznań 1420 6 2 6 28-24
7. Błękitni Wronki 1410 3 1 10 21-36
8. Gryf Słupsk 145 1 2 11 5-48

1. kolejka

Pogoń Szczecin Gryf Słupsk 09-03-2019 13:00 5:0 (2:0)
Lechia Gdańsk Błękitni Wronki 09-03-2019 15:00 2:2 (0:1)
Warta Poznań Arka Gdynia 10-03-2019 16:30 3:1 (1:0)
Lech Poznań AP Reissa Poznań 27-03-2019 12:00 2:1 (1:0)


2. kolejka

Błękitni Wronki Warta Poznań 16-03-2019 11:00 2:4 (0:0)
Pogoń Szczecin Lech Poznań 16-03-2019 14:30 0:1 (0:0)
Gryf Słupsk Arka Gdynia 17-03-2019 12:00 0:2 (0:2)
AP Reissa Poznań Lechia Gdańsk 17-03-2019 12:00 0:3 (0:0)


3. kolejka

Warta Poznań AP Reissa Poznań 23-03-2019 10:00 4:2 (4:0)
Lech Poznań Gryf Słupsk 23-03-2019 13:30 2:0 (0:0)
Arka Gdynia Błękitni Wronki 23-03-2019 15:00 3:1 (1:0)
Lechia Gdańsk Pogoń Szczecin 09-04-2019 11:00 2:1 (0:1)


4. kolejka

Lech Poznań Lechia Gdańsk 21-03-2019 15:40 3:3 (1:2)
Pogoń Szczecin Warta Poznań 30-03-2019 14:30 2:3 (0:1)
Gryf Słupsk Błękitni Wronki 31-03-2019 12:00 0:6 (0:0)
AP Reissa Poznań Arka Gdynia 31-03-2019 12:00 2:3 (1:2)


5. kolejka

Błękitni Wronki AP Reissa Poznań 06-04-2019 11:00 0:1 (0:0)
Lechia Gdańsk Gryf Słupsk 06-04-2019 12:00 4:1 (1:0)
Arka Gdynia Pogoń Szczecin 06-04-2019 15:00 1:5 (1:1)
Warta Poznań Lech Poznań 10-04-2019 15:30 0:2 (0:1)


6. kolejka

Lech Poznań Arka Gdynia 13-04-2019 12:00 3:1 (1:0)
Pogoń Szczecin Błękitni Wronki 13-04-2019 14:30 3:1 (2:0)
Lechia Gdańsk Warta Poznań 14-04-2019 12:00 3:1 (0:0)
Gryf Słupsk AP Reissa Poznań 14-04-2019 12:30 0:4 (0:0)


7. kolejka

Błękitni Wronki Lech Poznań 17-04-2019 11:00 0:4 (0:1)
Warta Poznań Gryf Słupsk 18-04-2019 14:00 6:0 (2:0)
Arka Gdynia Lechia Gdańsk 19-04-2019 11:00 1:2 (0:0)
AP Reissa Poznań Pogoń Szczecin 20-04-2019 00:00 1:0 (0:0)


8. kolejka

AP Reissa Poznań Lech Poznań 27-04-2019 12:00 5:3 (3:2)
Błękitni Wronki Lechia Gdańsk 27-04-2019 13:00 1:2 (1:1)
Gryf Słupsk Pogoń Szczecin 28-04-2019 12:00 0:4 (0:0)
Arka Gdynia Warta Poznań 28-04-2019 15:00 2:2 (1:1)


9. kolejka

Warta Poznań Błękitni Wronki 01-05-2019 12:00 2:1 (0:1)
Lechia Gdańsk AP Reissa Poznań 01-05-2019 12:00 3:3 (1:2)
Lech Poznań Pogoń Szczecin 01-05-2019 12:00 3:3 (2:2)
Arka Gdynia Gryf Słupsk 01-05-2019 13:00 7:0 (4:0)


10. kolejka

AP Reissa Poznań Warta Poznań 05-05-2019 12:00 0:0 (0:0)
Pogoń Szczecin Lechia Gdańsk 05-05-2019 14:00 2:1 (1:1)
Gryf Słupsk Lech Poznań 08-05-2019 12:00 1:1 (1:1)
Błękitni Wronki Arka Gdynia 08-05-2019 15:00 0:3 (0:2)


11. kolejka

Błękitni Wronki Gryf Słupsk 11-05-2019 13:00 3:1 (0:0)
Arka Gdynia AP Reissa Poznań 11-05-2019 15:00 2:1 (2:0)
Warta Poznań Pogoń Szczecin 22-05-2019 13:00 0:1 (0:0)
Lechia Gdańsk Lech Poznań 22-05-2019 15:00 1:1 (0:1)


12. kolejka

Lech Poznań Warta Poznań 18-05-2019 10:30 3:1 (1:1)
AP Reissa Poznań Błękitni Wronki 18-05-2019 12:00 5:1 (0:0)
Pogoń Szczecin Arka Gdynia 18-05-2019 15:00 2:0 (1:0)
Gryf Słupsk Lechia Gdańsk 19-05-2019 12:30 0:3 (0:0)


13. kolejka

AP Reissa Poznań Gryf Słupsk 25-05-2019 12:00 1:2 (1:1)
Błękitni Wronki Pogoń Szczecin 25-05-2019 13:00 2:1 (1:1)
Arka Gdynia Lech Poznań 25-05-2019 17:30 0:4 (0:2)
Warta Poznań Lechia Gdańsk 26-05-2019 12:00 2:0 (0:0)


14. kolejka

Lech Poznań Błękitni Wronki 31-05-2019 10:00 5:1 (3:0)
Lechia Gdańsk Arka Gdynia 31-05-2019 11:00 0:1 (0:1)
Gryf Słupsk Warta Poznań 01-06-2019 12:30 0:0 (0:0)
Pogoń Szczecin AP Reissa Poznań 01-06-2019 15:00 1:2 (1:2)


Mapa Strony