TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Rozgrywki

Lp Drużyna Mecze Punkty
Z. R. P. Bramki
1. Pogoń Szczecin 3069 22 3 5 91-32
2. Lech Poznań 3067 21 4 5 89-27
3. Arka Gdynia 3052 16 4 10 69-35
4. Warta Poznań 3051 15 6 9 43-42
5. Zagłębie Lubin 3046 13 7 10 55-53
6. Piast Gliwice 3045 13 6 11 61-58
7. Lechia Gdańsk 3044 12 8 10 44-42
8. Górnik Zabrze 3042 11 9 10 42-45
9. Śląsk Wrocław 3041 11 8 11 43-35
10. Falubaz Zielona Góra 3038 11 5 14 34-46
11. Miedź Legnica 3037 11 4 15 40-50
12. Salos Szczecin 3036 10 6 14 32-52
13. Gwarek Zabrze 3033 10 3 17 38-56
14. Bałtyk Koszalin 3033 10 3 17 45-64
15. Gryf Słupsk 3023 7 2 21 31-82
16. FC Wrocław Academy 3022 6 4 20 31-69

1. kolejka

Gwarek Zabrze Lechia Gdańsk 06-08-2016 11:00 2:0 (1:0)
Śląsk Wrocław Zagłębie Lubin 06-08-2016 11:00 1:1 (1:1)
Piast Gliwice Falubaz Zielona Góra 06-08-2016 15:00 3:1 (1:1)
Gryf Słupsk Górnik Zabrze 07-08-2016 12:00 1:2 (0:0)
Arka Gdynia Bałtyk Koszalin 17-08-2016 13:00 3:0 (1:0)
Pogoń Szczecin Warta Poznań 17-08-2016 14:00 0:0 (0:0)
Miedź Legnica FC Wrocław Academy 17-08-2016 15:00 3:0 (3:0)
Salos Szczecin Lech Poznań 24-08-2016 17:00 1:3 (0:1)


2. kolejka

Falubaz Zielona Góra Miedź Legnica 12-08-2016 16:00 1:0 (0:0)
Górnik Zabrze Piast Gliwice 13-08-2016 11:00 2:1 (0:1)
Bałtyk Koszalin Pogoń Szczecin 13-08-2016 12:00 0:4 (0:1)
FC Wrocław Academy Arka Gdynia 13-08-2016 12:00 1:1 (1:0)
Zagłębie Lubin Gryf Słupsk 13-08-2016 12:00 0:4 (0:1)
Lechia Gdańsk Śląsk Wrocław 13-08-2016 12:00 1:0 (0:0)
Salos Szczecin Gwarek Zabrze 14-08-2016 13:00 0:2 (0:1)
Lech Poznań Warta Poznań 21-09-2016 17:00 5:0 (2:0)


3. kolejka

Gwarek Zabrze Lech Poznań 20-08-2016 11:00 0:3 (0:1)
Arka Gdynia Falubaz Zielona Góra 20-08-2016 11:00 0:1 (0:0)
Miedź Legnica Górnik Zabrze 20-08-2016 12:00 1:3 (0:2)
Gryf Słupsk Lechia Gdańsk 20-08-2016 13:00 1:3 (0:3)
Piast Gliwice Zagłębie Lubin 20-08-2016 13:00 5:1 (4:0)
Pogoń Szczecin FC Wrocław Academy 20-08-2016 14:00 2:1 (1:0)
Śląsk Wrocław Salos Szczecin 21-08-2016 12:00 3:3 (2:1)
Warta Poznań Bałtyk Koszalin 21-08-2016 12:00 0:2 (0:2)


4. kolejka

Falubaz Zielona Góra Pogoń Szczecin 26-08-2016 15:00 0:2 (0:0)
Górnik Zabrze Arka Gdynia 27-08-2016 11:00 0:4 (0:2)
Gwarek Zabrze Śląsk Wrocław 27-08-2016 11:00 3:1 (2:1)
FC Wrocław Academy Warta Poznań 27-08-2016 12:00 2:3 (1:2)
Lechia Gdańsk Piast Gliwice 27-08-2016 12:00 4:1 (2:1)
Salos Szczecin Gryf Słupsk 27-08-2016 16:00 0:0 (0:0)
Zagłębie Lubin Miedź Legnica 28-08-2016 12:00 2:2 (1:1)
Lech Poznań Bałtyk Koszalin 14-09-2016 12:00 1:0 (1:0)


5. kolejka

Arka Gdynia Zagłębie Lubin 03-09-2016 11:00 0:1 (0:0)
Piast Gliwice Salos Szczecin 03-09-2016 12:00 5:1 (3:1)
Bałtyk Koszalin FC Wrocław Academy 03-09-2016 12:00 0:0 (0:0)
Gryf Słupsk Gwarek Zabrze 04-09-2016 11:00 3:2 (2:1)
Śląsk Wrocław Lech Poznań 04-09-2016 12:00 2:2 (2:0)
Miedź Legnica Lechia Gdańsk 04-09-2016 12:00 4:2 (2:1)
Warta Poznań Falubaz Zielona Góra 04-09-2016 12:00 1:3 (1:1)
Pogoń Szczecin Górnik Zabrze 21-09-2016 12:00 4:0 (2:0)


6. kolejka

Falubaz Zielona Góra Bałtyk Koszalin 10-09-2016 11:00 3:0 (2:0)
Gwarek Zabrze Piast Gliwice 10-09-2016 11:00 2:4 (2:1)
Śląsk Wrocław Gryf Słupsk 10-09-2016 11:00 4:0 (3:0)
Górnik Zabrze Warta Poznań 10-09-2016 12:00 1:1 (0:0)
Zagłębie Lubin Pogoń Szczecin 10-09-2016 12:00 4:1 (1:0)
Lechia Gdańsk Arka Gdynia 10-09-2016 12:00 1:0 (1:0)
Lech Poznań FC Wrocław Academy 10-09-2016 14:00 4:1 (2:1)
Salos Szczecin Miedź Legnica 10-09-2016 16:00 3:0 (1:0)


7. kolejka

Warta Poznań Zagłębie Lubin 16-09-2016 16:00 0:0 (0:0)
Piast Gliwice Śląsk Wrocław 17-09-2016 12:00 0:3 (0:1)
FC Wrocław Academy Falubaz Zielona Góra 17-09-2016 12:00 2:1 (0:0)
Arka Gdynia Salos Szczecin 17-09-2016 13:00 6:1 (2:0)
Pogoń Szczecin Lechia Gdańsk 17-09-2016 14:00 5:1 (2:0)
Gryf Słupsk Lech Poznań 18-09-2016 12:00 1:7 (0:2)
Bałtyk Koszalin Górnik Zabrze 18-09-2016 12:00 5:1 (0:1)
Miedź Legnica Gwarek Zabrze 18-09-2016 13:00 1:2 (1:2)


8. kolejka

Gwarek Zabrze Arka Gdynia 24-09-2016 11:00 0:1 (0:1)
Lech Poznań Falubaz Zielona Góra 24-09-2016 12:00 3:0 (1:0)
Górnik Zabrze FC Wrocław Academy 24-09-2016 12:00 1:1 (0:0)
Lechia Gdańsk Warta Poznań 24-09-2016 12:00 1:3 (0:2)
Salos Szczecin Pogoń Szczecin 24-09-2016 12:00 1:0 (1:0)
Śląsk Wrocław Miedź Legnica 24-09-2016 12:00 1:0 (0:0)
Zagłębie Lubin Bałtyk Koszalin 25-09-2016 11:00 4:4 (1:3)
Gryf Słupsk Piast Gliwice 25-09-2016 12:00 2:2 (1:2)


9. kolejka

Arka Gdynia Śląsk Wrocław 01-10-2016 11:00 2:3 (1:1)
Pogoń Szczecin Gwarek Zabrze 01-10-2016 11:00 4:0 (1:0)
Piast Gliwice Lech Poznań 01-10-2016 12:00 2:1 (0:1)
Warta Poznań Salos Szczecin 01-10-2016 12:00 1:2 (0:1)
Falubaz Zielona Góra Górnik Zabrze 01-10-2016 15:00 1:1 (1:0)
Bałtyk Koszalin Lechia Gdańsk 02-10-2016 12:00 2:1 (1:0)
FC Wrocław Academy Zagłębie Lubin 02-10-2016 12:00 1:4 (0:2)
Miedź Legnica Gryf Słupsk 03-12-2016 11:00 2:1 (1:1)


10. kolejka

Gwarek Zabrze Warta Poznań 08-10-2016 11:00 2:3 (0:0)
Lech Poznań Górnik Zabrze 08-10-2016 12:00 3:3 (0:2)
Zagłębie Lubin Falubaz Zielona Góra 08-10-2016 12:00 3:2 (2:1)
Lechia Gdańsk FC Wrocław Academy 08-10-2016 12:00 0:1 (0:0)
Piast Gliwice Miedź Legnica 08-10-2016 12:00 4:3 (1:2)
Salos Szczecin Bałtyk Koszalin 08-10-2016 15:30 2:1 (1:0)
Śląsk Wrocław Pogoń Szczecin 09-10-2016 11:00 2:2 (2:2)
Gryf Słupsk Arka Gdynia 09-10-2016 13:00 1:4 (1:0)


11. kolejka

Arka Gdynia Piast Gliwice 15-10-2016 11:00 3:0 (1:0)
Bałtyk Koszalin Gwarek Zabrze 15-10-2016 11:00 3:4 (0:1)
Miedź Legnica Lech Poznań 15-10-2016 12:00 0:1 (0:0)
Warta Poznań Śląsk Wrocław 15-10-2016 12:00 2:1 (1:1)
Falubaz Zielona Góra Lechia Gdańsk 15-10-2016 12:00 1:1 (1:0)
Górnik Zabrze Zagłębie Lubin 15-10-2016 14:00 1:0 (0:0)
Pogoń Szczecin Gryf Słupsk 16-10-2016 16:00 6:0 (2:0)
FC Wrocław Academy Salos Szczecin 03-12-2016 14:00 2:4 (0:3)


12. kolejka

Gwarek Zabrze FC Wrocław Academy 22-10-2016 11:00 4:0 (2:0)
Lech Poznań Zagłębie Lubin 22-10-2016 12:00 4:0 (0:0)
Lechia Gdańsk Górnik Zabrze 22-10-2016 12:00 2:1 (1:0)
Piast Gliwice Pogoń Szczecin 22-10-2016 12:00 2:1 (1:0)
Miedź Legnica Arka Gdynia 22-10-2016 12:00 0:3 (0:1)
Salos Szczecin Falubaz Zielona Góra 22-10-2016 15:30 0:1 (0:0)
Śląsk Wrocław Bałtyk Koszalin 23-10-2016 11:00 6:1 (2:0)
Gryf Słupsk Warta Poznań 23-10-2016 12:00 2:3 (2:0)


13. kolejka

Arka Gdynia Lech Poznań 19-10-2016 12:00 2:6 (0:0)
Pogoń Szczecin Miedź Legnica 28-10-2016 14:00 6:4 (4:3)
Zagłębie Lubin Lechia Gdańsk 29-10-2016 11:00 1:1 (0:0)
Warta Poznań Piast Gliwice 29-10-2016 12:00 2:0 (0:0)
Górnik Zabrze Salos Szczecin 29-10-2016 12:00 0:0 (0:0)
Falubaz Zielona Góra Gwarek Zabrze 29-10-2016 14:00 0:2 (0:0)
Bałtyk Koszalin Gryf Słupsk 30-10-2016 12:00 0:1 (0:0)
FC Wrocław Academy Śląsk Wrocław 30-10-2016 12:00 1:0 (0:0)


14. kolejka

Gwarek Zabrze Górnik Zabrze 05-11-2016 11:00 0:2 (0:1)
Piast Gliwice Bałtyk Koszalin 05-11-2016 11:00 5:3 (2:2)
Arka Gdynia Pogoń Szczecin 05-11-2016 11:00 1:2 (0:1)
Lech Poznań Lechia Gdańsk 05-11-2016 12:00 0:0 (0:0)
Miedź Legnica Warta Poznań 05-11-2016 12:00 2:0 (0:0)
Śląsk Wrocław Falubaz Zielona Góra 06-11-2016 12:00 2:1 (0:0)
Gryf Słupsk FC Wrocław Academy 06-11-2016 12:00 1:0 (1:0)
Salos Szczecin Zagłębie Lubin 06-11-2016 14:00 0:4 (0:1)


15. kolejka

Bałtyk Koszalin Miedź Legnica 10-11-2016 11:00 4:1 (3:1)
Górnik Zabrze Śląsk Wrocław 11-11-2016 11:00 0:0 (0:0)
FC Wrocław Academy Piast Gliwice 11-11-2016 12:00 3:3 (0:0)
Warta Poznań Arka Gdynia 11-11-2016 14:00 0:2 (0:0)
Falubaz Zielona Góra Gryf Słupsk 12-11-2016 12:00 1:0 (1:0)
Lechia Gdańsk Salos Szczecin 12-11-2016 12:00 0:0 (0:0)
Zagłębie Lubin Gwarek Zabrze 12-11-2016 13:00 2:0 (2:0)
Pogoń Szczecin Lech Poznań 13-11-2016 14:00 4:1 (0:0)


16. kolejka

Lech Poznań Salos Szczecin 19-11-2016 12:00 3:0 (1:0)
Lechia Gdańsk Gwarek Zabrze 19-11-2016 12:00 2:1 (1:1)
Górnik Zabrze Gryf Słupsk 19-11-2016 12:00 6:2 (4:1)
Warta Poznań Pogoń Szczecin 19-11-2016 12:00 4:1 (1:1)
Zagłębie Lubin Śląsk Wrocław 19-11-2016 14:00 1:3 (0:2)
Falubaz Zielona Góra Piast Gliwice 20-11-2016 12:00 1:1 (1:0)
FC Wrocław Academy Miedź Legnica 20-11-2016 12:00 0:1 (0:1)
Bałtyk Koszalin Arka Gdynia 20-11-2016 12:00 3:2 (2:2)


17. kolejka

Arka Gdynia FC Wrocław Academy 26-11-2016 11:00 5:0 (3:0)
Gwarek Zabrze Salos Szczecin 26-11-2016 11:00 2:0 (1:0)
Miedź Legnica Falubaz Zielona Góra 26-11-2016 12:00 0:0 (0:0)
Piast Gliwice Górnik Zabrze 26-11-2016 12:00 2:2 (0:0)
Śląsk Wrocław Lechia Gdańsk 26-11-2016 12:00 1:2 (0:1)
Pogoń Szczecin Bałtyk Koszalin 26-11-2016 14:00 6:1 (1:1)
Warta Poznań Lech Poznań 27-11-2016 12:00 0:4 (0:4)
Gryf Słupsk Zagłębie Lubin 27-11-2016 12:00 0:3 (0:2)


18. kolejka

Lech Poznań Gwarek Zabrze 01-03-2017 12:00 7:1 (2:0)
Falubaz Zielona Góra Arka Gdynia 11-03-2017 12:00 1:1 (0:0)
Górnik Zabrze Miedź Legnica 11-03-2017 12:00 0:1 (0:0)
Lechia Gdańsk Gryf Słupsk 11-03-2017 13:00 2:0 (1:0)
Zagłębie Lubin Piast Gliwice 11-03-2017 14:00 1:2 (0:1)
FC Wrocław Academy Pogoń Szczecin 11-03-2017 15:00 1:2 (0:1)
Salos Szczecin Śląsk Wrocław 11-03-2017 16:30 1:2 (0:1)
Bałtyk Koszalin Warta Poznań 12-03-2017 12:00 2:0 (0:0)


19. kolejka

Śląsk Wrocław Gwarek Zabrze 18-03-2017 11:00 0:0 (0:0)
Warta Poznań FC Wrocław Academy 18-03-2017 12:00 3:0 (1:0)
Arka Gdynia Górnik Zabrze 18-03-2017 12:00 3:2 (2:1)
Piast Gliwice Lechia Gdańsk 18-03-2017 12:00 0:3 (0:1)
Pogoń Szczecin Falubaz Zielona Góra 18-03-2017 15:00 6:0 (2:0)
Bałtyk Koszalin Lech Poznań 19-03-2017 12:00 0:1 (0:0)
Miedź Legnica Zagłębie Lubin 19-03-2017 12:00 2:0 (0:0)
Gryf Słupsk Salos Szczecin 19-03-2017 12:00 0:1 (0:1)


20. kolejka

Gwarek Zabrze Gryf Słupsk 25-03-2017 11:00 0:1 (0:0)
Zagłębie Lubin Arka Gdynia 25-03-2017 11:00 0:4 (0:1)
Lech Poznań Śląsk Wrocław 25-03-2017 12:00 3:0 (0:0)
Salos Szczecin Piast Gliwice 25-03-2017 12:00 2:0 (1:0)
Lechia Gdańsk Miedź Legnica 25-03-2017 13:00 1:2 (1:1)
FC Wrocław Academy Bałtyk Koszalin 25-03-2017 13:15 0:3 (0:1)
Górnik Zabrze Pogoń Szczecin 26-03-2017 12:00 0:1 (0:1)
Falubaz Zielona Góra Warta Poznań 26-03-2017 12:00 1:2 (1:1)


21. kolejka

Arka Gdynia Lechia Gdańsk 31-03-2017 11:00 2:2 (1:1)
Warta Poznań Górnik Zabrze 01-04-2017 12:00 1:1 (0:0)
Piast Gliwice Gwarek Zabrze 01-04-2017 12:00 3:0 (2:0)
FC Wrocław Academy Lech Poznań 01-04-2017 13:15 0:4 (0:0)
Pogoń Szczecin Zagłębie Lubin 01-04-2017 15:00 7:3 (2:0)
Miedź Legnica Salos Szczecin 01-04-2017 16:00 2:0 (0:0)
Bałtyk Koszalin Falubaz Zielona Góra 02-04-2017 12:00 0:1 (0:0)
Gryf Słupsk Śląsk Wrocław 02-04-2017 12:00 0:2 (0:0)


22. kolejka

Lech Poznań Gryf Słupsk 08-04-2017 12:00 7:0 (2:0)
Salos Szczecin Arka Gdynia 08-04-2017 12:00 0:3 (0:1)
Gwarek Zabrze Miedź Legnica 08-04-2017 12:15 1:0 (0:0)
Lechia Gdańsk Pogoń Szczecin 08-04-2017 13:00 1:1 (1:0)
Zagłębie Lubin Warta Poznań 08-04-2017 13:00 1:2 (0:1)
Śląsk Wrocław Piast Gliwice 09-04-2017 12:00 0:0 (0:0)
Górnik Zabrze Bałtyk Koszalin 09-04-2017 12:00 2:1 (1:0)
Falubaz Zielona Góra FC Wrocław Academy 09-04-2017 16:00 2:0 (1:0)


23. kolejka

Warta Poznań Lechia Gdańsk 12-04-2017 12:00 0:3 (0:1)
Falubaz Zielona Góra Lech Poznań 12-04-2017 16:00 0:6 (0:2)
Bałtyk Koszalin Zagłębie Lubin 13-04-2017 11:00 1:3 (0:0)
Pogoń Szczecin Salos Szczecin 13-04-2017 12:00 4:0 (3:0)
Miedź Legnica Śląsk Wrocław 13-04-2017 12:00 1:1 (0:1)
Arka Gdynia Gwarek Zabrze 13-04-2017 13:00 1:1 (0:0)
FC Wrocław Academy Górnik Zabrze 13-04-2017 16:00 1:2 (0:0)
Piast Gliwice Gryf Słupsk 15-04-2017 12:00 4:2 (2:2)


24. kolejka

Śląsk Wrocław Arka Gdynia 22-04-2017 11:00 0:2 (0:2)
Zagłębie Lubin FC Wrocław Academy 22-04-2017 11:00 5:1 (4:1)
Lech Poznań Piast Gliwice 22-04-2017 12:00 1:0 (1:0)
Salos Szczecin Warta Poznań 22-04-2017 12:00 1:3 (1:2)
Lechia Gdańsk Bałtyk Koszalin 22-04-2017 12:00 1:2 (1:1)
Gwarek Zabrze Pogoń Szczecin 22-04-2017 12:15 0:3 (0:1)
Gryf Słupsk Miedź Legnica 23-04-2017 12:00 1:0 (0:0)
Górnik Zabrze Falubaz Zielona Góra 23-04-2017 16:00 1:3 (0:0)


25. kolejka

Miedź Legnica Piast Gliwice 19-04-2017 16:00 1:3 (1:0)
Falubaz Zielona Góra Zagłębie Lubin 29-04-2017 12:00 0:2 (0:1)
Bałtyk Koszalin Salos Szczecin 29-04-2017 12:00 1:0 (0:0)
FC Wrocław Academy Lechia Gdańsk 29-04-2017 13:15 3:0 (0:0)
Pogoń Szczecin Śląsk Wrocław 29-04-2017 14:00 2:0 (0:0)
Górnik Zabrze Lech Poznań 30-04-2017 12:00 2:2 (1:1)
Warta Poznań Gwarek Zabrze 30-04-2017 12:00 2:0 (1:0)
Arka Gdynia Gryf Słupsk 30-04-2017 13:00 4:0 (1:0)


26. kolejka

Gwarek Zabrze Bałtyk Koszalin 06-05-2017 11:00 1:1 (1:1)
Piast Gliwice Arka Gdynia 06-05-2017 12:00 1:3 (1:1)
Salos Szczecin FC Wrocław Academy 06-05-2017 12:00 1:0 (0:0)
Lechia Gdańsk Falubaz Zielona Góra 06-05-2017 12:00 2:1 (1:0)
Zagłębie Lubin Górnik Zabrze 06-05-2017 15:00 1:0 (0:0)
Lech Poznań Miedź Legnica 07-05-2017 12:00 0:1 (0:0)
Gryf Słupsk Pogoń Szczecin 07-05-2017 12:00 0:5 (0:2)
Śląsk Wrocław Warta Poznań 07-05-2017 12:00 0:1 (0:1)


27. kolejka

FC Wrocław Academy Gwarek Zabrze 11-05-2017 17:00 2:4 (0:4)
Arka Gdynia Miedź Legnica 12-05-2017 11:00 5:1 (1:0)
Zagłębie Lubin Lech Poznań 13-05-2017 12:00 2:1 (0:0)
Falubaz Zielona Góra Salos Szczecin 13-05-2017 12:00 0:2 (0:1)
Pogoń Szczecin Piast Gliwice 13-05-2017 14:00 4:1 (1:1)
Górnik Zabrze Lechia Gdańsk 14-05-2017 12:00 3:1 (1:1)
Bałtyk Koszalin Śląsk Wrocław 14-05-2017 12:00 0:4 (0:2)
Warta Poznań Gryf Słupsk 14-05-2017 12:00 2:0 (2:0)


28. kolejka

Śląsk Wrocław FC Wrocław Academy 20-05-2017 11:00 0:2 (0:1)
Piast Gliwice Warta Poznań 20-05-2017 12:00 1:1 (1:1)
Salos Szczecin Górnik Zabrze 20-05-2017 12:00 2:0 (2:0)
Lechia Gdańsk Zagłębie Lubin 20-05-2017 12:00 1:1 (0:0)
Gwarek Zabrze Falubaz Zielona Góra 20-05-2017 14:00 1:2 (0:2)
Lech Poznań Arka Gdynia 20-05-2017 16:00 3:2 (3:0)
Miedź Legnica Pogoń Szczecin 21-05-2017 12:00 2:3 (1:2)
Gryf Słupsk Bałtyk Koszalin 21-05-2017 12:00 4:2 (1:1)


29. kolejka

FC Wrocław Academy Gryf Słupsk 27-05-2017 10:00 3:2 (1:2)
Lechia Gdańsk Lech Poznań 27-05-2017 12:00 3:1 (2:1)
Warta Poznań Miedź Legnica 27-05-2017 12:00 2:2 (1:2)
Zagłębie Lubin Salos Szczecin 27-05-2017 14:00 2:2 (1:0)
Pogoń Szczecin Arka Gdynia 27-05-2017 16:30 3:0 (1:0)
Górnik Zabrze Gwarek Zabrze 28-05-2017 12:00 2:0 (1:0)
Falubaz Zielona Góra Śląsk Wrocław 28-05-2017 12:00 0:1 (0:0)
Bałtyk Koszalin Piast Gliwice 28-05-2017 12:00 3:2 (2:1)


30. kolejka

Lech Poznań Pogoń Szczecin 03-06-2017 16:00 2:0 (0:0)
Arka Gdynia Warta Poznań 03-06-2017 16:00 0:1 (0:1)
Miedź Legnica Bałtyk Koszalin 03-06-2017 16:00 1:0 (0:0)
Piast Gliwice FC Wrocław Academy 03-06-2017 16:00 4:2 (3:0)
Gryf Słupsk Falubaz Zielona Góra 03-06-2017 16:00 1:5 (1:2)
Śląsk Wrocław Górnik Zabrze 03-06-2017 16:00 0:1 (0:0)
Gwarek Zabrze Zagłębie Lubin 03-06-2017 16:00 1:3 (1:1)
Salos Szczecin Lechia Gdańsk 03-06-2017 16:00 2:2 (0:0)


Mapa Strony