TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport Wirtualna wycieczka

Rozgrywki

Lp Drużyna Mecze Punkty Dom Wyjazd Bezpośrednie
Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1. Wierzyca Pelplin 3482 26 4 4 96-33 13 2 2 48-17 13 2 2 48-16 0 0 0 0-0
2. KP Starogard Gdański 3466 20 6 8 73-40 10 3 4 37-20 10 3 4 36-20 0 0 0 0-0
3. Centrum Pelplin 3466 19 9 6 65-36 10 5 2 34-14 9 4 4 31-22 0 0 0 0-0
4. Powiśle Dzierzgoń 3462 18 8 8 55-42 11 2 4 28-21 7 6 4 27-21 0 0 0 0-0
5. Grom Nowy Staw 3461 19 4 11 67-51 10 2 5 29-18 9 2 6 38-33 0 0 0 0-0
6. Arka II Gdynia 3460 19 3 12 85-41 10 1 6 41-19 9 2 6 44-22 0 0 0 0-0
7. Kaszubia Kościerzyna 3455 17 4 13 68-59 10 2 5 42-23 7 2 8 26-36 0 0 0 0-0
8. Gryf Słupsk 3450 15 5 14 63-48 9 2 6 37-21 6 3 8 26-27 0 0 0 0-0
9. Jaguar Gdańsk 3450 14 8 12 62-56 9 5 3 41-28 5 3 9 21-28 0 0 0 0-0
10. Stolem Gniewino 3445 12 9 13 41-45 7 4 6 25-27 5 5 7 16-18 0 0 0 0-0
11. GKS Kolbudy 3444 12 8 14 60-55 6 5 6 34-25 6 3 8 26-30 0 0 0 0-0
12. Orkan Rumia 3444 12 8 14 48-64 8 4 5 31-26 4 4 9 17-38 0 0 0 0-0
13. Gedania Gdańsk 3438 11 5 18 50-65 4 4 9 20-31 7 1 9 30-34 0 0 0 0-0
14. Cartusia Kartuzy 3437 9 10 15 45-64 3 6 8 21-36 6 4 7 24-28 0 0 0 0-0
15. Anioły Garczegorze 3434 9 7 18 48-66 7 1 9 30-35 2 6 9 18-31 0 0 0 0-0
16. Bytovia II Bytów 3434 9 7 18 39-68 4 3 10 22-41 5 4 8 17-27 0 0 0 0-0
17. Sokół Wyczechy 3421 6 3 25 46-107 4 2 11 19-38 2 1 14 27-69 0 0 0 0-0
18. Rodło Kwidzyn 3413 3 4 27 8-79 2 3 12 5-35 1 1 15 3-44 0 0 0 0-0

1. kolejka

Stolem Gniewino Arka II Gdynia 06-08-2016 11:00 1:4 (0:1)
Orkan Rumia Bytovia II Bytów 06-08-2016 16:00 2:2 (0:0)
Grom Nowy Staw Gedania Gdańsk 06-08-2016 16:00 2:0 (0:0)
Gryf Słupsk GKS Kolbudy 06-08-2016 16:00 4:1 (1:1)
Cartusia Kartuzy Powiśle Dzierzgoń 06-08-2016 16:00 1:2 (1:0)
Sokół Wyczechy Centrum Pelplin 06-08-2016 17:00 0:1 (0:1)
KP Starogard Gdański Kaszubia Kościerzyna 06-08-2016 17:00 0:1 (0:1)
Jaguar Gdańsk Anioły Garczegorze 06-08-2016 18:00 2:0 (1:0)
Wierzyca Pelplin Rodło Kwidzyn 07-08-2016 17:30 3:0 (1:0)


2. kolejka

Gedania Gdańsk KP Starogard Gdański 13-08-2016 11:00 0:4 (0:2)
Centrum Pelplin Rodło Kwidzyn 13-08-2016 16:00 3:0 (0:0)
Powiśle Dzierzgoń Jaguar Gdańsk 13-08-2016 16:00 2:0 (0:0)
Bytovia II Bytów Grom Nowy Staw 13-08-2016 16:00 1:1 (1:1)
Sokół Wyczechy Orkan Rumia 13-08-2016 17:00 1:3 (0:1)
GKS Kolbudy Cartusia Kartuzy 13-08-2016 18:00 0:0 (0:0)
Arka II Gdynia Gryf Słupsk 14-08-2016 11:00 0:1 (0:0)
Kaszubia Kościerzyna Stolem Gniewino 14-08-2016 11:00 4:1 (1:0)
Anioły Garczegorze Wierzyca Pelplin 14-08-2016 14:00 0:2 (0:0)


3. kolejka

Wierzyca Pelplin Powiśle Dzierzgoń 19-08-2016 18:00 2:2 (2:2)
KP Starogard Gdański Bytovia II Bytów 21-08-2016 11:00 3:1 (0:0)
Rodło Kwidzyn Anioły Garczegorze 21-08-2016 11:00 0:0 (0:0)
Gryf Słupsk Kaszubia Kościerzyna 21-08-2016 12:00 2:2 (0:2)
Cartusia Kartuzy Arka II Gdynia 21-08-2016 13:00 0:7 (0:2)
Jaguar Gdańsk GKS Kolbudy 21-08-2016 13:00 2:0 (0:0)
Orkan Rumia Centrum Pelplin 21-08-2016 14:00 3:1 (2:0)
Grom Nowy Staw Sokół Wyczechy 21-08-2016 15:00 6:2 (1:0)
Stolem Gniewino Gedania Gdańsk 21-08-2016 18:00 2:3 (2:0)


4. kolejka

Kaszubia Kościerzyna Cartusia Kartuzy 27-08-2016 12:00 6:3 (2:0)
Powiśle Dzierzgoń Rodło Kwidzyn 27-08-2016 16:00 1:0 (1:0)
Bytovia II Bytów Stolem Gniewino 27-08-2016 16:00 0:1 (0:0)
Orkan Rumia Grom Nowy Staw 27-08-2016 16:00 3:1 (1:1)
GKS Kolbudy Wierzyca Pelplin 27-08-2016 17:00 2:3 (1:2)
Sokół Wyczechy KP Starogard Gdański 27-08-2016 17:00 1:3 (0:1)
Arka II Gdynia Jaguar Gdańsk 28-08-2016 11:00 1:4 (1:2)
Centrum Pelplin Anioły Garczegorze 28-08-2016 17:00 0:1 (0:0)
Gedania Gdańsk Gryf Słupsk 28-08-2016 17:00 0:1 (0:0)


5. kolejka

Jaguar Gdańsk Kaszubia Kościerzyna 01-09-2016 18:00 5:3 (2:3)
Gryf Słupsk Bytovia II Bytów 03-09-2016 12:00 0:1 (0:0)
Grom Nowy Staw Centrum Pelplin 03-09-2016 15:00 1:2 (0:0)
KP Starogard Gdański Orkan Rumia 03-09-2016 16:00 1:1 (0:0)
Cartusia Kartuzy Gedania Gdańsk 03-09-2016 16:00 0:2 (0:1)
Stolem Gniewino Sokół Wyczechy 03-09-2016 17:00 2:2 (2:1)
Wierzyca Pelplin Arka II Gdynia 03-09-2016 17:00 2:0 (2:0)
Rodło Kwidzyn GKS Kolbudy 04-09-2016 13:00 0:0 (0:0)
Anioły Garczegorze Powiśle Dzierzgoń 04-09-2016 14:00 0:3 (0:2)


6. kolejka

Gedania Gdańsk Jaguar Gdańsk 10-09-2016 11:00 0:2 (0:0)
Kaszubia Kościerzyna Wierzyca Pelplin 10-09-2016 12:00 0:2 (0:1)
Grom Nowy Staw KP Starogard Gdański 10-09-2016 15:00 1:2 (0:2)
Centrum Pelplin Powiśle Dzierzgoń 10-09-2016 16:00 2:0 (1:0)
GKS Kolbudy Anioły Garczegorze 10-09-2016 16:00 3:1 (2:1)
Sokół Wyczechy Gryf Słupsk 10-09-2016 16:00 2:2 (0:1)
Orkan Rumia Stolem Gniewino 10-09-2016 16:00 0:0 (0:0)
Arka II Gdynia Rodło Kwidzyn 11-09-2016 11:00 3:0 (1:0)
Bytovia II Bytów Cartusia Kartuzy 11-09-2016 11:00 0:2 (0:1)


7. kolejka

Rodło Kwidzyn Kaszubia Kościerzyna 17-09-2016 11:00 0:1 (0:1)
KP Starogard Gdański Centrum Pelplin 17-09-2016 16:00 0:2 (0:0)
Gryf Słupsk Orkan Rumia 17-09-2016 16:00 0:1 (0:1)
Cartusia Kartuzy Sokół Wyczechy 17-09-2016 16:00 4:6 (2:1)
Jaguar Gdańsk Bytovia II Bytów 17-09-2016 16:00 4:1 (3:1)
Powiśle Dzierzgoń GKS Kolbudy 17-09-2016 16:00 4:3 (1:2)
Stolem Gniewino Grom Nowy Staw 17-09-2016 17:00 4:2 (1:2)
Wierzyca Pelplin Gedania Gdańsk 17-09-2016 17:00 1:2 (1:1)
Anioły Garczegorze Arka II Gdynia 18-09-2016 14:00 1:2 (0:0)


8. kolejka

Gedania Gdańsk Rodło Kwidzyn 24-09-2016 11:00 5:0 (2:0)
Kaszubia Kościerzyna Anioły Garczegorze 24-09-2016 12:00 0:0 (0:0)
Grom Nowy Staw Gryf Słupsk 24-09-2016 15:00 3:1 (2:0)
Centrum Pelplin GKS Kolbudy 24-09-2016 16:00 2:2 (0:0)
Sokół Wyczechy Jaguar Gdańsk 24-09-2016 16:00 1:0 (0:0)
Orkan Rumia Cartusia Kartuzy 24-09-2016 16:00 2:1 (1:0)
KP Starogard Gdański Stolem Gniewino 24-09-2016 16:00 1:0 (0:0)
Arka II Gdynia Powiśle Dzierzgoń 25-09-2016 11:00 4:0 (0:0)
Bytovia II Bytów Wierzyca Pelplin 25-09-2016 11:00 0:4 (0:1)


9. kolejka

Rodło Kwidzyn Bytovia II Bytów 01-10-2016 11:00 0:2 (0:1)
GKS Kolbudy Arka II Gdynia 01-10-2016 13:30 1:4 (1:1)
Gryf Słupsk KP Starogard Gdański 01-10-2016 15:00 3:1 (2:1)
Cartusia Kartuzy Grom Nowy Staw 01-10-2016 15:00 1:4 (0:2)
Stolem Gniewino Centrum Pelplin 01-10-2016 16:00 1:0 (0:0)
Jaguar Gdańsk Orkan Rumia 01-10-2016 16:00 1:1 (0:0)
Wierzyca Pelplin Sokół Wyczechy 01-10-2016 16:00 6:2 (1:0)
Powiśle Dzierzgoń Kaszubia Kościerzyna 01-10-2016 16:00 0:3 (0:2)
Anioły Garczegorze Gedania Gdańsk 02-10-2016 14:00 2:4 (0:0)


10. kolejka

Gedania Gdańsk Powiśle Dzierzgoń 08-10-2016 11:00 0:3 (0:0)
Centrum Pelplin Arka II Gdynia 08-10-2016 12:00 1:0 (0:0)
Kaszubia Kościerzyna GKS Kolbudy 08-10-2016 14:00 3:1 (3:0)
Sokół Wyczechy Rodło Kwidzyn 08-10-2016 15:00 0:1 (0:0)
Grom Nowy Staw Jaguar Gdańsk 08-10-2016 15:00 2:1 (2:0)
KP Starogard Gdański Cartusia Kartuzy 08-10-2016 15:00 2:0 (2:0)
Orkan Rumia Wierzyca Pelplin 08-10-2016 16:00 2:3 (1:2)
Stolem Gniewino Gryf Słupsk 08-10-2016 16:00 2:0 (1:0)
Bytovia II Bytów Anioły Garczegorze 09-10-2016 11:00 0:0 (0:0)


11. kolejka

Powiśle Dzierzgoń Bytovia II Bytów 15-10-2016 14:00 1:1 (0:1)
Gryf Słupsk Centrum Pelplin 15-10-2016 15:00 4:0 (1:0)
Cartusia Kartuzy Stolem Gniewino 15-10-2016 15:00 0:0 (0:0)
Wierzyca Pelplin Grom Nowy Staw 15-10-2016 15:00 1:2 (1:1)
GKS Kolbudy Gedania Gdańsk 15-10-2016 15:00 0:1 (0:1)
Jaguar Gdańsk KP Starogard Gdański 15-10-2016 16:00 2:2 (1:0)
Arka II Gdynia Kaszubia Kościerzyna 16-10-2016 11:00 5:1 (2:0)
Anioły Garczegorze Sokół Wyczechy 16-10-2016 14:00 3:2 (1:2)
Rodło Kwidzyn Orkan Rumia 26-10-2016 15:00 2:1 (0:0)


12. kolejka

Gedania Gdańsk Arka II Gdynia 22-10-2016 11:00 1:5 (0:2)
Grom Nowy Staw Rodło Kwidzyn 22-10-2016 14:00 2:0 (0:0)
Gryf Słupsk Cartusia Kartuzy 22-10-2016 14:00 2:1 (0:0)
Centrum Pelplin Kaszubia Kościerzyna 22-10-2016 15:00 2:1 (0:0)
Sokół Wyczechy Powiśle Dzierzgoń 22-10-2016 15:00 1:2 (1:0)
Orkan Rumia Anioły Garczegorze 22-10-2016 15:00 2:5 (0:0)
KP Starogard Gdański Wierzyca Pelplin 22-10-2016 15:00 1:5 (1:0)
Stolem Gniewino Jaguar Gdańsk 22-10-2016 15:00 2:1 (1:0)
Bytovia II Bytów GKS Kolbudy 23-10-2016 11:00 1:3 (0:0)


13. kolejka

Rodło Kwidzyn KP Starogard Gdański 29-10-2016 11:00 1:3 (0:2)
Cartusia Kartuzy Centrum Pelplin 29-10-2016 13:00 0:0 (0:0)
Kaszubia Kościerzyna Gedania Gdańsk 29-10-2016 13:30 3:1 (2:0)
Wierzyca Pelplin Stolem Gniewino 29-10-2016 14:00 3:1 (0:0)
Powiśle Dzierzgoń Orkan Rumia 29-10-2016 14:00 1:3 (1:0)
GKS Kolbudy Sokół Wyczechy 29-10-2016 14:00 4:2 (2:0)
Jaguar Gdańsk Gryf Słupsk 29-10-2016 15:30 3:2 (1:1)
Arka II Gdynia Bytovia II Bytów 30-10-2016 11:00 3:0 (1:0)
Anioły Garczegorze Grom Nowy Staw 30-10-2016 14:00 2:4 (0:0)


14. kolejka

Centrum Pelplin Gedania Gdańsk 05-11-2016 11:00 1:0 (0:0)
Grom Nowy Staw Powiśle Dzierzgoń 05-11-2016 13:00 0:1 (0:0)
KP Starogard Gdański Anioły Garczegorze 05-11-2016 13:00 1:1 (0:0)
Stolem Gniewino Rodło Kwidzyn 05-11-2016 13:00 0:0 (0:0)
Cartusia Kartuzy Jaguar Gdańsk 05-11-2016 13:00 0:2 (0:1)
Sokół Wyczechy Arka II Gdynia 05-11-2016 14:00 0:5 (0:2)
Gryf Słupsk Wierzyca Pelplin 05-11-2016 14:00 1:2 (0:0)
Bytovia II Bytów Kaszubia Kościerzyna 06-11-2016 11:00 6:0 (0:0)
Orkan Rumia GKS Kolbudy 06-11-2016 12:00 0:2 (0:0)


15. kolejka

Wierzyca Pelplin Cartusia Kartuzy 11-11-2016 13:30 7:1 (2:1)
Rodło Kwidzyn Gryf Słupsk 12-11-2016 11:00 1:1 (0:1)
Arka II Gdynia Orkan Rumia 12-11-2016 11:00 2:0 (1:0)
Kaszubia Kościerzyna Sokół Wyczechy 12-11-2016 12:00 5:0 (0:0)
GKS Kolbudy Grom Nowy Staw 12-11-2016 13:00 3:4 (1:2)
Powiśle Dzierzgoń KP Starogard Gdański 12-11-2016 14:00 2:0 (0:0)
Anioły Garczegorze Stolem Gniewino 13-11-2016 13:00 1:0 (0:0)
Gedania Gdańsk Bytovia II Bytów 04-03-2017 15:00 0:2 (0:0)
Centrum Pelplin Jaguar Gdańsk 05-03-2017 17:00 2:2 (1:2)


16. kolejka

Centrum Pelplin Bytovia II Bytów 19-11-2016 11:00 5:0 (0:0)
Grom Nowy Staw Arka II Gdynia 19-11-2016 13:00 2:1 (2:0)
KP Starogard Gdański GKS Kolbudy 19-11-2016 13:00 2:1 (0:1)
Stolem Gniewino Powiśle Dzierzgoń 19-11-2016 13:00 1:1 (1:1)
Cartusia Kartuzy Rodło Kwidzyn 19-11-2016 13:00 3:2 (0:1)
Sokół Wyczechy Gedania Gdańsk 19-11-2016 14:00 2:0 (0:0)
Gryf Słupsk Anioły Garczegorze 19-11-2016 14:00 2:0 (0:0)
Orkan Rumia Kaszubia Kościerzyna 20-11-2016 11:00 1:2 (1:2)
Jaguar Gdańsk Wierzyca Pelplin 20-11-2016 15:00 1:5 (1:2)


17. kolejka

Rodło Kwidzyn Jaguar Gdańsk 26-11-2016 11:00 1:0 (1:0)
Bytovia II Bytów Sokół Wyczechy 26-11-2016 11:00 3:2 (1:0)
Kaszubia Kościerzyna Grom Nowy Staw 26-11-2016 12:00 4:0 (1:0)
Wierzyca Pelplin Centrum Pelplin 26-11-2016 13:00 1:1 (1:0)
GKS Kolbudy Stolem Gniewino 26-11-2016 13:00 0:1 (0:0)
Arka II Gdynia KP Starogard Gdański 26-11-2016 13:00 0:1 (0:0)
Gedania Gdańsk Orkan Rumia 26-11-2016 13:30 1:1 (1:0)
Powiśle Dzierzgoń Gryf Słupsk 26-11-2016 14:00 2:1 (1:0)
Anioły Garczegorze Cartusia Kartuzy 27-11-2016 11:00 2:1 (1:0)


18. kolejka

Arka II Gdynia Stolem Gniewino 11-03-2017 11:00 2:2 (1:1)
Rodło Kwidzyn Wierzyca Pelplin 11-03-2017 11:00 0:3 (0:3)
GKS Kolbudy Gryf Słupsk 11-03-2017 14:00 1:1 (0:1)
Bytovia II Bytów Orkan Rumia 12-03-2017 11:00 1:0 (0:0)
Gedania Gdańsk Grom Nowy Staw 12-03-2017 11:00 0:2 (0:1)
Kaszubia Kościerzyna KP Starogard Gdański 12-03-2017 12:00 1:5 (0:1)
Centrum Pelplin Sokół Wyczechy 12-03-2017 14:00 5:0 (2:0)
Anioły Garczegorze Jaguar Gdańsk 12-03-2017 14:10 1:3 (1:1)
Powiśle Dzierzgoń Cartusia Kartuzy 12-03-2017 15:00 1:0 (0:0)


19. kolejka

Rodło Kwidzyn Centrum Pelplin 18-03-2017 11:00 0:3 (0:3)
Cartusia Kartuzy GKS Kolbudy 18-03-2017 11:00 2:4 (1:1)
Gryf Słupsk Arka II Gdynia 18-03-2017 14:00 1:2 (1:2)
Grom Nowy Staw Bytovia II Bytów 18-03-2017 14:00 2:1 (1:0)
Wierzyca Pelplin Anioły Garczegorze 18-03-2017 15:00 4:2 (1:0)
Jaguar Gdańsk Powiśle Dzierzgoń 18-03-2017 15:00 0:0 (0:0)
Stolem Gniewino Kaszubia Kościerzyna 18-03-2017 15:00 3:2 (0:0)
KP Starogard Gdański Gedania Gdańsk 18-03-2017 15:00 4:4 (2:3)
Orkan Rumia Sokół Wyczechy 19-03-2017 12:00 4:2 (2:0)


20. kolejka

Gedania Gdańsk Stolem Gniewino 25-03-2017 11:00 0:0 (0:0)
Centrum Pelplin Orkan Rumia 25-03-2017 14:00 3:0 (1:0)
Sokół Wyczechy Grom Nowy Staw 25-03-2017 14:00 1:3 (0:2)
Kaszubia Kościerzyna Gryf Słupsk 25-03-2017 14:00 1:3 (1:2)
GKS Kolbudy Jaguar Gdańsk 25-03-2017 14:00 1:1 (1:0)
Powiśle Dzierzgoń Wierzyca Pelplin 25-03-2017 16:00 1:4 (0:1)
Bytovia II Bytów KP Starogard Gdański 26-03-2017 11:00 2:4 (2:1)
Arka II Gdynia Cartusia Kartuzy 26-03-2017 11:00 0:2 (0:0)
Anioły Garczegorze Rodło Kwidzyn 26-03-2017 11:10 3:0 (3:0)


21. kolejka

Rodło Kwidzyn Powiśle Dzierzgoń 01-04-2017 11:00 0:3 (0:3)
Cartusia Kartuzy Kaszubia Kościerzyna 01-04-2017 11:00 0:2 (0:0)
Jaguar Gdańsk Arka II Gdynia 01-04-2017 12:45 1:0 (1:0)
Grom Nowy Staw Orkan Rumia 01-04-2017 14:00 2:2 (0:0)
Stolem Gniewino Bytovia II Bytów 01-04-2017 15:00 0:1 (0:0)
Wierzyca Pelplin GKS Kolbudy 01-04-2017 16:00 3:0 (2:0)
Gryf Słupsk Gedania Gdańsk 01-04-2017 16:00 3:2 (1:1)
KP Starogard Gdański Sokół Wyczechy 01-04-2017 17:00 4:0 (2:0)
Anioły Garczegorze Centrum Pelplin 02-04-2017 14:10 1:2 (1:1)


22. kolejka

Gedania Gdańsk Cartusia Kartuzy 08-04-2017 11:00 1:1 (0:0)
Sokół Wyczechy Stolem Gniewino 08-04-2017 15:00 2:4 (0:3)
Kaszubia Kościerzyna Jaguar Gdańsk 08-04-2017 15:00 3:0 (0:0)
GKS Kolbudy Rodło Kwidzyn 08-04-2017 15:00 3:0 (3:0)
Centrum Pelplin Grom Nowy Staw 08-04-2017 16:00 1:1 (1:0)
Orkan Rumia KP Starogard Gdański 08-04-2017 16:00 0:2 (0:1)
Powiśle Dzierzgoń Anioły Garczegorze 08-04-2017 16:00 2:1 (1:0)
Bytovia II Bytów Gryf Słupsk 09-04-2017 11:00 1:4 (0:3)
Arka II Gdynia Wierzyca Pelplin 09-04-2017 11:00 2:0 (1:0)


23. kolejka

Jaguar Gdańsk Gedania Gdańsk 12-04-2017 17:00 5:2 (4:0)
Gryf Słupsk Sokół Wyczechy 12-04-2017 17:00 6:2 (0:0)
Stolem Gniewino Orkan Rumia 12-04-2017 17:00 3:0 (2:0)
Wierzyca Pelplin Kaszubia Kościerzyna 12-04-2017 17:30 1:0 (0:0)
Rodło Kwidzyn Arka II Gdynia 15-04-2017 11:00 0:3 (0:3)
Cartusia Kartuzy Bytovia II Bytów 15-04-2017 11:00 0:0 (0:0)
Powiśle Dzierzgoń Centrum Pelplin 15-04-2017 16:00 2:4 (1:3)
KP Starogard Gdański Grom Nowy Staw 15-04-2017 16:00 2:1 (2:0)
Anioły Garczegorze GKS Kolbudy 15-04-2017 16:10 4:3 (2:2)


24. kolejka

Gedania Gdańsk Wierzyca Pelplin 22-04-2017 11:00 1:3 (1:1)
Grom Nowy Staw Stolem Gniewino 22-04-2017 14:00 1:0 (0:0)
Sokół Wyczechy Cartusia Kartuzy 22-04-2017 15:00 1:3 (0:1)
Kaszubia Kościerzyna Rodło Kwidzyn 22-04-2017 15:00 3:0 (3:0)
GKS Kolbudy Powiśle Dzierzgoń 22-04-2017 15:00 1:1 (0:0)
Orkan Rumia Gryf Słupsk 22-04-2017 16:00 2:1 (1:1)
Bytovia II Bytów Jaguar Gdańsk 23-04-2017 11:00 0:2 (0:2)
Arka II Gdynia Anioły Garczegorze 23-04-2017 11:00 3:0 (1:0)
Centrum Pelplin KP Starogard Gdański 23-04-2017 14:00 2:1 (1:0)


25. kolejka

Rodło Kwidzyn Gedania Gdańsk 29-04-2017 11:00 0:3 (0:3)
Cartusia Kartuzy Orkan Rumia 29-04-2017 11:00 3:0 (2:0)
GKS Kolbudy Centrum Pelplin 29-04-2017 15:00 2:1 (1:0)
Gryf Słupsk Grom Nowy Staw 29-04-2017 16:00 0:2 (0:1)
Powiśle Dzierzgoń Arka II Gdynia 29-04-2017 17:00 1:1 (0:0)
Wierzyca Pelplin Bytovia II Bytów 29-04-2017 17:00 2:0 (0:0)
Jaguar Gdańsk Sokół Wyczechy 29-04-2017 17:00 7:0 (4:0)
Stolem Gniewino KP Starogard Gdański 29-04-2017 17:00 0:3 (0:1)
Anioły Garczegorze Kaszubia Kościerzyna 30-04-2017 14:10 2:3 (2:3)


26. kolejka

Gedania Gdańsk Anioły Garczegorze 03-05-2017 11:00 3:1 (0:0)
Bytovia II Bytów Rodło Kwidzyn 03-05-2017 11:00 3:0 (3:0)
Kaszubia Kościerzyna Powiśle Dzierzgoń 03-05-2017 12:00 1:1 (0:0)
Centrum Pelplin Stolem Gniewino 03-05-2017 15:00 2:1 (0:0)
Grom Nowy Staw Cartusia Kartuzy 03-05-2017 15:00 2:3 (0:0)
Sokół Wyczechy Wierzyca Pelplin 03-05-2017 16:00 1:6 (0:1)
KP Starogard Gdański Gryf Słupsk 03-05-2017 16:00 0:2 (0:1)
Orkan Rumia Jaguar Gdańsk 03-05-2017 17:00 1:1 (0:0)
Arka II Gdynia GKS Kolbudy 03-05-2017 19:00 0:1 (0:0)


27. kolejka

Cartusia Kartuzy KP Starogard Gdański 06-05-2017 11:00 1:1 (0:1)
Rodło Kwidzyn Sokół Wyczechy 06-05-2017 11:00 0:3 (0:3)
Gryf Słupsk Stolem Gniewino 06-05-2017 16:00 0:1 (0:1)
GKS Kolbudy Kaszubia Kościerzyna 06-05-2017 16:00 5:1 (3:0)
Anioły Garczegorze Bytovia II Bytów 06-05-2017 16:10 1:0 (1:0)
Jaguar Gdańsk Grom Nowy Staw 06-05-2017 17:00 1:7 (1:4)
Powiśle Dzierzgoń Gedania Gdańsk 06-05-2017 17:00 3:0 (1:0)
Wierzyca Pelplin Orkan Rumia 06-05-2017 17:00 5:1 (0:0)
Arka II Gdynia Centrum Pelplin 07-05-2017 11:00 0:3 (0:3)


28. kolejka

Centrum Pelplin Gryf Słupsk 13-05-2017 11:00 1:3 (0:2)
Gedania Gdańsk GKS Kolbudy 13-05-2017 11:00 2:0 (1:0)
Orkan Rumia Rodło Kwidzyn 13-05-2017 11:00 3:0 (3:0)
Kaszubia Kościerzyna Arka II Gdynia 13-05-2017 12:00 3:2 (1:1)
Grom Nowy Staw Wierzyca Pelplin 13-05-2017 15:00 1:0 (0:0)
Stolem Gniewino Cartusia Kartuzy 13-05-2017 15:00 1:1 (0:1)
Sokół Wyczechy Anioły Garczegorze 13-05-2017 16:00 2:2 (0:2)
KP Starogard Gdański Jaguar Gdańsk 13-05-2017 16:00 4:0 (2:0)
Bytovia II Bytów Powiśle Dzierzgoń 14-05-2017 11:00 0:5 (0:0)


29. kolejka

Cartusia Kartuzy Gryf Słupsk 20-05-2017 11:00 2:0 (0:0)
Rodło Kwidzyn Grom Nowy Staw 20-05-2017 11:00 0:3 (0:3)
Anioły Garczegorze Orkan Rumia 20-05-2017 12:10 1:2 (1:0)
Jaguar Gdańsk Stolem Gniewino 20-05-2017 12:15 1:1 (1:1)
Kaszubia Kościerzyna Centrum Pelplin 20-05-2017 16:00 0:2 (0:2)
GKS Kolbudy Bytovia II Bytów 20-05-2017 16:00 2:2 (1:1)
Powiśle Dzierzgoń Sokół Wyczechy 20-05-2017 17:00 2:0 (1:0)
Wierzyca Pelplin KP Starogard Gdański 20-05-2017 17:00 1:0 (0:0)
Arka II Gdynia Gedania Gdańsk 21-05-2017 11:00 3:1 (1:0)


30. kolejka

Gedania Gdańsk Kaszubia Kościerzyna 27-05-2017 11:00 2:2 (1:1)
Grom Nowy Staw Anioły Garczegorze 27-05-2017 15:00 1:0 (1:0)
Stolem Gniewino Wierzyca Pelplin 27-05-2017 15:00 0:3 (0:1)
Centrum Pelplin Cartusia Kartuzy 27-05-2017 16:00 0:0 (0:0)
Orkan Rumia Powiśle Dzierzgoń 27-05-2017 16:00 2:1 (1:0)
Sokół Wyczechy GKS Kolbudy 27-05-2017 16:00 0:1 (0:1)
KP Starogard Gdański Rodło Kwidzyn 27-05-2017 16:00 3:0 (3:0)
Gryf Słupsk Jaguar Gdańsk 27-05-2017 16:00 4:1 (3:1)
Bytovia II Bytów Arka II Gdynia 28-05-2017 17:00 1:6 (0:2)


31. kolejka

Gedania Gdańsk Centrum Pelplin 03-06-2017 11:00 2:4 (1:3)
Rodło Kwidzyn Stolem Gniewino 03-06-2017 11:00 0:3 (0:3)
Anioły Garczegorze KP Starogard Gdański 03-06-2017 14:10 3:3 (0:2)
Kaszubia Kościerzyna Bytovia II Bytów 03-06-2017 15:00 0:2 (0:0)
Jaguar Gdańsk Cartusia Kartuzy 03-06-2017 17:00 1:2 (1:0)
Powiśle Dzierzgoń Grom Nowy Staw 03-06-2017 17:00 2:0 (2:0)
Wierzyca Pelplin Gryf Słupsk 03-06-2017 17:00 3:2 (1:2)
GKS Kolbudy Orkan Rumia 03-06-2017 17:00 6:1 (3:1)
Arka II Gdynia Sokół Wyczechy 04-06-2017 11:00 6:2 (2:0)


32. kolejka

Cartusia Kartuzy Wierzyca Pelplin 10-06-2017 11:00 1:1 (0:0)
Stolem Gniewino Anioły Garczegorze 10-06-2017 15:00 3:1 (1:1)
Grom Nowy Staw GKS Kolbudy 10-06-2017 16:00 1:1 (0:0)
Orkan Rumia Arka II Gdynia 10-06-2017 16:00 1:1 (0:0)
KP Starogard Gdański Powiśle Dzierzgoń 10-06-2017 16:00 4:0 (1:0)
Gryf Słupsk Rodło Kwidzyn 10-06-2017 16:00 3:0 (3:0)
Jaguar Gdańsk Centrum Pelplin 10-06-2017 17:00 2:2 (1:2)
Bytovia II Bytów Gedania Gdańsk 11-06-2017 11:00 0:4 (0:1)
Sokół Wyczechy Kaszubia Kościerzyna 11-06-2017 13:00 2:1 (1:0)


33. kolejka

Wierzyca Pelplin Jaguar Gdańsk 14-06-2017 18:00 3:1 (1:0)
Arka II Gdynia Grom Nowy Staw 15-06-2017 15:00 7:1 (1:1)
Powiśle Dzierzgoń Stolem Gniewino 15-06-2017 15:00 1:0 (0:0)
Gedania Gdańsk Sokół Wyczechy 15-06-2017 15:00 2:0 (1:0)
Bytovia II Bytów Centrum Pelplin 15-06-2017 15:00 3:3 (1:2)
Rodło Kwidzyn Cartusia Kartuzy 15-06-2017 15:00 0:3 (0:3)
Kaszubia Kościerzyna Orkan Rumia 15-06-2017 15:00 5:0 (2:0)
GKS Kolbudy KP Starogard Gdański 15-06-2017 15:00 0:1 (0:1)
Anioły Garczegorze Gryf Słupsk 15-06-2017 15:00 3:1 (2:0)


34. kolejka

Jaguar Gdańsk Rodło Kwidzyn 17-06-2017 00:00 3:0 (3:0)
Grom Nowy Staw Kaszubia Kościerzyna 17-06-2017 17:00 0:1 (0:0)
Gryf Słupsk Powiśle Dzierzgoń 17-06-2017 17:00 2:2 (0:1)
Centrum Pelplin Wierzyca Pelplin 18-06-2017 00:00 2:2 (0:1)
Stolem Gniewino GKS Kolbudy 18-06-2017 12:00 0:3 (0:1)
Orkan Rumia Gedania Gdańsk 18-06-2017 15:00 3:1 (1:0)
Cartusia Kartuzy Anioły Garczegorze 18-06-2017 15:00 3:3 (2:1)
Sokół Wyczechy Bytovia II Bytów 18-06-2017 15:00 2:1 (0:0)
KP Starogard Gdański Arka II Gdynia 18-06-2017 15:00 5:1 (1:1)


Mapa Strony