TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka Razem Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport Gdynia Sport LV Bet Gdynia Sport Wirtualna wycieczka

Rozgrywki » Juniorzy Młodsi

Lp Drużyna Mecze Punkty
Z. R. P. Bramki
1. Bałtyk Gdynia 26 76 25 1 0 91-9
2. Arka Gdynia 26 68 22 2 2 142-13
3. Lechia Gdańsk 25 51 15 6 4 82-32
4. KP Starogard Gdański 26 46 14 4 8 45-49
5. Arka Gdynia SI 26 43 13 4 9 74-59
6. Bałtyk II Gdynia 26 38 12 2 12 54-54
7. Pomezania Malbork 26 33 9 6 11 51-40
8. Gryf 2009 Tczew 26 32 9 5 12 48-85
9. Lechia II Gdańsk 26 31 9 4 13 45-41
10. Polonia Gdańsk 26 26 8 2 16 34-57
11. Rodło Kwidzyn 25 23 7 2 16 34-82
12. Jantar Pruszcz Gdański 26 21 5 6 15 27-88
13. Jantar Ustka 26 16 4 4 18 21-81
14. Drutex-Bytovia Bytów 26 14 4 2 20 29-87

1. kolejka

Pomezania Malbork Arka Gdynia SI 21-08-2010 10:00 3:2 (2:0)
Jantar Pruszcz Gdański Gryf 2009 Tczew 21-08-2010 11:00 1:1 (1:0)
Rodło Kwidzyn Bałtyk II Gdynia 21-08-2010 13:00 1:5 (0:1)
Arka Gdynia Jantar Ustka 22-08-2010 13:00 16:0 (9:0)
Polonia Gdańsk Drutex-Bytovia Bytów 22-08-2010 14:00 0:1 (0:0)
Bałtyk Gdynia KP Starogard Gdański 22-08-2010 15:00 5:0 (1:0)
Lechia II Gdańsk Lechia Gdańsk 03-11-2010 14:40 3:4 (2:1)


2. kolejka

Lechia Gdańsk Rodło Kwidzyn 25-08-2010 11:00 3:3 (1:2)
Arka Gdynia SI Bałtyk Gdynia 25-08-2010 13:00 1:4 (1:2)
Gryf 2009 Tczew Drutex-Bytovia Bytów 25-08-2010 13:30 1:1 (1:0)
Jantar Ustka Polonia Gdańsk 25-08-2010 13:30 1:0 (0:0)
Bałtyk II Gdynia Arka Gdynia 25-08-2010 15:30 1:4 (0:2)
Jantar Pruszcz Gdański Pomezania Malbork 25-08-2010 17:00 1:1 (0:1)
KP Starogard Gdański Lechia II Gdańsk 01-09-2010 17:00 2:1 (1:0)


3. kolejka

Polonia Gdańsk Bałtyk II Gdynia 28-08-2010 11:00 1:5 (0:1)
Drutex-Bytovia Bytów Jantar Ustka 28-08-2010 11:00 2:0 (1:0)
Rodło Kwidzyn KP Starogard Gdański 28-08-2010 14:30 1:5 (1:2)
Pomezania Malbork Gryf 2009 Tczew 29-08-2010 11:00 2:1 (1:1)
Bałtyk Gdynia Jantar Pruszcz Gdański 29-08-2010 11:00 6:0 (3:0)
Arka Gdynia Lechia Gdańsk 02-09-2010 13:00 2:2 (0:1)
Lechia II Gdańsk Arka Gdynia SI 08-09-2010 17:30 1:2 (0:1)


4. kolejka

Jantar Pruszcz Gdański Lechia II Gdańsk 04-09-2010 11:00 2:1 (0:0)
Lechia Gdańsk Polonia Gdańsk 05-09-2010 11:00 3:1 (2:1)
Pomezania Malbork Bałtyk Gdynia 05-09-2010 11:00 2:3 (0:0)
Bałtyk II Gdynia Drutex-Bytovia Bytów 05-09-2010 13:00 2:0 (1:0)
KP Starogard Gdański Arka Gdynia 05-09-2010 13:00 0:6 (0:3)
Gryf 2009 Tczew Jantar Ustka 05-09-2010 13:30 3:3 (0:3)
Arka Gdynia SI Rodło Kwidzyn 05-09-2010 15:00 3:0 (2:0)


5. kolejka

Lechia II Gdańsk Pomezania Malbork 11-09-2010 11:00 2:0 (1:0)
Rodło Kwidzyn Jantar Pruszcz Gdański 11-09-2010 16:30 1:1 (1:1)
Bałtyk Gdynia Gryf 2009 Tczew 12-09-2010 11:00 2:0 (2:0)
Drutex-Bytovia Bytów Lechia Gdańsk 12-09-2010 11:00 0:7 (0:5)
Arka Gdynia Arka Gdynia SI 12-09-2010 13:00 7:0 (3:0)
Jantar Ustka Bałtyk II Gdynia 12-09-2010 13:30 1:4 (1:2)
Polonia Gdańsk KP Starogard Gdański 12-09-2010 14:00 1:2 (1:0)


6. kolejka

Jantar Pruszcz Gdański Arka Gdynia 18-09-2010 11:00 0:8 (0:3)
Pomezania Malbork Rodło Kwidzyn 19-09-2010 11:00 6:2 (4:1)
Bałtyk Gdynia Lechia II Gdańsk 19-09-2010 11:00 4:0 (2:0)
KP Starogard Gdański Drutex-Bytovia Bytów 19-09-2010 13:00 2:0 (1:0)
Gryf 2009 Tczew Bałtyk II Gdynia 19-09-2010 13:30 4:4 (3:2)
Lechia Gdańsk Jantar Ustka 19-09-2010 13:30 9:0 (3:0)
Arka Gdynia SI Polonia Gdańsk 19-09-2010 15:00 6:1 (3:0)


7. kolejka

Arka Gdynia Pomezania Malbork 25-09-2010 13:00 2:0 (0:0)
Rodło Kwidzyn Bałtyk Gdynia 25-09-2010 14:00 0:4 (0:0)
Polonia Gdańsk Jantar Pruszcz Gdański 25-09-2010 14:00 2:0 (2:0)
Lechia II Gdańsk Gryf 2009 Tczew 26-09-2010 11:00 2:3 (0:1)
Drutex-Bytovia Bytów Arka Gdynia SI 26-09-2010 11:00 0:2 (0:2)
Bałtyk II Gdynia Lechia Gdańsk 26-09-2010 13:00 3:6 (1:1)
Jantar Ustka KP Starogard Gdański 26-09-2010 13:30 1:2 (1:0)


8. kolejka

Lechia II Gdańsk Rodło Kwidzyn 02-10-2010 11:00 3:0 (2:0)
Pomezania Malbork Polonia Gdańsk 03-10-2010 11:00 4:1 (3:0)
Bałtyk Gdynia Arka Gdynia 03-10-2010 11:00 1:0 (0:0)
Jantar Pruszcz Gdański Drutex-Bytovia Bytów 03-10-2010 12:00 1:0 (0:0)
KP Starogard Gdański Bałtyk II Gdynia 03-10-2010 13:00 2:1 (1:0)
Gryf 2009 Tczew Lechia Gdańsk 03-10-2010 13:30 1:2 (0:0)
Arka Gdynia SI Jantar Ustka 03-10-2010 15:00 1:1 (0:1)


9. kolejka

Lechia Gdańsk KP Starogard Gdański 09-10-2010 11:00 6:0 (1:0)
Arka Gdynia Lechia II Gdańsk 09-10-2010 13:00 4:1 (3:1)
Polonia Gdańsk Bałtyk Gdynia 09-10-2010 14:00 0:2 (0:0)
Rodło Kwidzyn Gryf 2009 Tczew 09-10-2010 15:30 2:3 (1:1)
Drutex-Bytovia Bytów Pomezania Malbork 10-10-2010 11:00 2:1 (1:0)
Jantar Ustka Jantar Pruszcz Gdański 10-10-2010 11:00 0:0 (0:0)
Bałtyk II Gdynia Arka Gdynia SI 10-10-2010 11:00 3:0 (1:0)


10. kolejka

Lechia II Gdańsk Polonia Gdańsk 16-10-2010 11:00 2:0 (2:0)
Rodło Kwidzyn Arka Gdynia 16-10-2010 13:00 0:4 (0:3)
Jantar Pruszcz Gdański Bałtyk II Gdynia 17-10-2010 11:00 4:2 (3:1)
Pomezania Malbork Jantar Ustka 17-10-2010 11:00 2:0 (1:0)
Bałtyk Gdynia Drutex-Bytovia Bytów 17-10-2010 11:00 5:0 (3:0)
Gryf 2009 Tczew KP Starogard Gdański 17-10-2010 13:30 2:4 (1:3)
Arka Gdynia SI Lechia Gdańsk 17-10-2010 15:00 1:3 (1:1)


11. kolejka

Lechia Gdańsk Jantar Pruszcz Gdański 23-10-2010 11:00 9:1 (3:1)
Arka Gdynia Gryf 2009 Tczew 23-10-2010 13:00 10:0 (4:0)
Polonia Gdańsk Rodło Kwidzyn 23-10-2010 14:00 0:3 (0:0)
Drutex-Bytovia Bytów Lechia II Gdańsk 24-10-2010 11:00 1:4 (0:1)
Bałtyk II Gdynia Pomezania Malbork 24-10-2010 11:00 0:1 (0:1)
KP Starogard Gdański Arka Gdynia SI 24-10-2010 13:00 1:1 (1:0)
Jantar Ustka Bałtyk Gdynia 24-10-2010 13:30 0:4 (0:2)


12. kolejka

Jantar Pruszcz Gdański KP Starogard Gdański 30-10-2010 11:00 2:3 (0:2)
Rodło Kwidzyn Drutex-Bytovia Bytów 30-10-2010 13:00 2:1 (0:0)
Arka Gdynia Polonia Gdańsk 30-10-2010 13:00 9:0 (4:0)
Pomezania Malbork Lechia Gdańsk 31-10-2010 11:00 2:2 (1:1)
Lechia II Gdańsk Jantar Ustka 31-10-2010 11:00 8:0 (4:0)
Bałtyk Gdynia Bałtyk II Gdynia 31-10-2010 13:00 2:0 (2:0)
Gryf 2009 Tczew Arka Gdynia SI 31-10-2010 13:30 5:5 (2:2)


13. kolejka

Lechia Gdańsk Bałtyk Gdynia 06-11-2010 11:00 1:2 (0:1)
Drutex-Bytovia Bytów Arka Gdynia 07-11-2010 11:00 0:7 (0:0)
Bałtyk II Gdynia Lechia II Gdańsk 07-11-2010 11:00 3:0 (0:0)
KP Starogard Gdański Pomezania Malbork 07-11-2010 13:00 1:0 (0:0)
Jantar Ustka Rodło Kwidzyn 07-11-2010 13:30 0:3 (0:0)
Polonia Gdańsk Gryf 2009 Tczew 07-11-2010 14:00 0:3 (0:0)
Arka Gdynia SI Jantar Pruszcz Gdański 07-11-2010 15:00 7:1 (0:0)


14. kolejka

Gryf 2009 Tczew Jantar Pruszcz Gdański 20-03-2011 11:00 2:0 (0:0)
KP Starogard Gdański Bałtyk Gdynia 20-03-2011 11:00 0:1 (0:0)
Lechia Gdańsk Lechia II Gdańsk 20-03-2011 11:00 0:0 (0:0)
Bałtyk II Gdynia Rodło Kwidzyn 20-03-2011 11:00 0:3 (0:0)
Drutex-Bytovia Bytów Polonia Gdańsk 20-03-2011 11:00 1:4 (0:2)
Jantar Ustka Arka Gdynia 20-03-2011 13:30 2:5 (0:2)
Arka Gdynia SI Pomezania Malbork 20-03-2011 15:00 4:3 (1:1)


15. kolejka

Lechia II Gdańsk KP Starogard Gdański 26-03-2011 11:00 0:0 (0:0)
Arka Gdynia Bałtyk II Gdynia 26-03-2011 13:00 3:0 (0:0)
Polonia Gdańsk Jantar Ustka 27-03-2011 11:00 3:0 (2:0)
Bałtyk Gdynia Arka Gdynia SI 27-03-2011 11:00 2:1 (1:0)
Pomezania Malbork Jantar Pruszcz Gdański 27-03-2011 12:00 8:1 (0:0)
Drutex-Bytovia Bytów Gryf 2009 Tczew 27-03-2011 13:00 4:5 (3:2)
Rodło Kwidzyn Lechia Gdańsk 27-03-2011 13:00 -:- (-:-)


16. kolejka

KP Starogard Gdański Rodło Kwidzyn 02-04-2011 13:00 7:2 (0:0)
Gryf 2009 Tczew Pomezania Malbork 02-04-2011 14:00 4:3 (0:0)
Jantar Pruszcz Gdański Bałtyk Gdynia 03-04-2011 11:00 0:3 (0:0)
Lechia Gdańsk Arka Gdynia 03-04-2011 11:00 2:0 (0:0)
Bałtyk II Gdynia Polonia Gdańsk 03-04-2011 11:00 0:3 (0:0)
Arka Gdynia SI Lechia II Gdańsk 03-04-2011 13:00 0:3 (0:0)
Jantar Ustka Drutex-Bytovia Bytów 03-04-2011 13:30 6:0 (0:0)


17. kolejka

Lechia II Gdańsk Jantar Pruszcz Gdański 09-04-2011 11:00 4:1 (0:0)
Arka Gdynia KP Starogard Gdański 09-04-2011 13:00 4:0 (1:0)
Polonia Gdańsk Lechia Gdańsk 10-04-2011 11:00 1:2 (0:0)
Drutex-Bytovia Bytów Bałtyk II Gdynia 10-04-2011 13:00 1:5 (0:0)
Rodło Kwidzyn Arka Gdynia SI 10-04-2011 13:00 0:1 (0:0)
Bałtyk Gdynia Pomezania Malbork 10-04-2011 13:00 3:0 (0:0)
Jantar Ustka Gryf 2009 Tczew 10-04-2011 13:30 1:2 (0:0)


18. kolejka

KP Starogard Gdański Polonia Gdańsk 16-04-2011 13:00 0:2 (0:0)
Gryf 2009 Tczew Bałtyk Gdynia 16-04-2011 14:00 0:3 (0:0)
Jantar Pruszcz Gdański Rodło Kwidzyn 17-04-2011 11:00 4:0 (0:0)
Lechia Gdańsk Drutex-Bytovia Bytów 17-04-2011 11:00 5:1 (0:0)
Bałtyk II Gdynia Jantar Ustka 17-04-2011 11:00 3:0 (0:0)
Pomezania Malbork Lechia II Gdańsk 17-04-2011 12:00 0:0 (0:0)
Arka Gdynia SI Arka Gdynia 17-04-2011 15:00 0:6 (0:0)


19. kolejka

Drutex-Bytovia Bytów KP Starogard Gdański 23-04-2011 11:00 1:2 (0:0)
Jantar Ustka Lechia Gdańsk 23-04-2011 13:00 0:1 (0:0)
Polonia Gdańsk Arka Gdynia SI 23-04-2011 13:00 3:3 (0:0)
Arka Gdynia Jantar Pruszcz Gdański 23-04-2011 13:00 8:0 (0:0)
Rodło Kwidzyn Pomezania Malbork 23-04-2011 14:00 0:3 (0:0)
Bałtyk II Gdynia Gryf 2009 Tczew 23-04-2011 17:00 4:1 (0:0)
Lechia II Gdańsk Bałtyk Gdynia 26-05-2011 16:00 0:2 (0:0)


20. kolejka

Pomezania Malbork Arka Gdynia 30-04-2011 10:00 1:3 (1:1)
KP Starogard Gdański Jantar Ustka 30-04-2011 11:00 1:2 (0:0)
Lechia Gdańsk Bałtyk II Gdynia 30-04-2011 11:00 0:2 (0:0)
Bałtyk Gdynia Rodło Kwidzyn 30-04-2011 13:00 9:0 (0:0)
Gryf 2009 Tczew Lechia II Gdańsk 30-04-2011 14:00 1:0 (0:0)
Jantar Pruszcz Gdański Polonia Gdańsk 30-04-2011 15:00 2:1 (0:0)
Arka Gdynia SI Drutex-Bytovia Bytów 30-04-2011 15:00 2:1 (0:0)


21. kolejka

Lechia Gdańsk Gryf 2009 Tczew 03-05-2011 11:00 3:0 (0:0)
Polonia Gdańsk Pomezania Malbork 03-05-2011 11:00 2:0 (0:0)
Drutex-Bytovia Bytów Jantar Pruszcz Gdański 03-05-2011 13:00 7:0 (0:0)
Arka Gdynia Bałtyk Gdynia 03-05-2011 13:00 1:1 (0:1)
Rodło Kwidzyn Lechia II Gdańsk 03-05-2011 13:00 1:0 (0:0)
Jantar Ustka Arka Gdynia SI 03-05-2011 14:00 1:5 (0:0)
Bałtyk II Gdynia KP Starogard Gdański 03-05-2011 15:00 1:1 (0:0)


22. kolejka

Lechia II Gdańsk Arka Gdynia 07-05-2011 11:00 1:4 (0:2)
KP Starogard Gdański Lechia Gdańsk 07-05-2011 13:00 1:0 (0:0)
Gryf 2009 Tczew Rodło Kwidzyn 07-05-2011 14:00 3:1 (0:0)
Bałtyk Gdynia Polonia Gdańsk 08-05-2011 13:00 1:0 (0:0)
Pomezania Malbork Drutex-Bytovia Bytów 08-05-2011 14:00 0:0 (0:0)
Jantar Pruszcz Gdański Jantar Ustka 08-05-2011 14:00 0:0 (0:0)
Arka Gdynia SI Bałtyk II Gdynia 08-05-2011 17:00 4:0 (0:0)


23. kolejka

Polonia Gdańsk Lechia II Gdańsk 14-05-2011 13:00 3:3 (0:0)
Arka Gdynia Rodło Kwidzyn 14-05-2011 13:00 11:1 (4:0)
Lechia Gdańsk Arka Gdynia SI 15-05-2011 11:00 6:0 (0:0)
KP Starogard Gdański Gryf 2009 Tczew 15-05-2011 13:00 3:0 (0:0)
Bałtyk II Gdynia Jantar Pruszcz Gdański 15-05-2011 13:00 3:0 (0:0)
Jantar Ustka Pomezania Malbork 15-05-2011 13:00 1:0 (0:0)
Drutex-Bytovia Bytów Bałtyk Gdynia 15-05-2011 13:00 1:10 (0:0)


24. kolejka

Bałtyk Gdynia Jantar Ustka 3:0 (0:0)
Lechia II Gdańsk Drutex-Bytovia Bytów 21-05-2011 11:00 4:1 (0:0)
Gryf 2009 Tczew Arka Gdynia 21-05-2011 14:00 0:10 (0:6)
Jantar Pruszcz Gdański Lechia Gdańsk 21-05-2011 15:00 2:2 (0:0)
Pomezania Malbork Bałtyk II Gdynia 22-05-2011 11:00 6:0 (0:0)
Arka Gdynia SI KP Starogard Gdański 22-05-2011 15:00 6:1 (0:0)
Rodło Kwidzyn Polonia Gdańsk 25-05-2011 15:00 1:2 (0:0)


25. kolejka

Arka Gdynia SI Gryf 2009 Tczew 28-05-2011 11:00 12:2 (0:0)
KP Starogard Gdański Jantar Pruszcz Gdański 28-05-2011 11:00 4:2 (0:0)
Lechia Gdańsk Pomezania Malbork 28-05-2011 11:00 2:2 (0:0)
Bałtyk II Gdynia Bałtyk Gdynia 28-05-2011 11:00 0:5 (0:0)
Jantar Ustka Lechia II Gdańsk 28-05-2011 11:00 0:1 (0:0)
Drutex-Bytovia Bytów Rodło Kwidzyn 28-05-2011 11:00 3:4 (0:0)
Polonia Gdańsk Arka Gdynia 28-05-2011 11:00 0:2 (0:1)


26. kolejka

Bałtyk Gdynia Lechia Gdańsk 01-06-2011 16:00 4:2 (0:0)
Gryf 2009 Tczew Polonia Gdańsk 04-06-2011 11:00 1:3 (0:0)
Arka Gdynia Drutex-Bytovia Bytów 04-06-2011 11:00 6:0 (2:0)
Rodło Kwidzyn Jantar Ustka 04-06-2011 11:00 3:1 (0:0)
Lechia II Gdańsk Bałtyk II Gdynia 04-06-2011 11:00 1:3 (0:0)
Pomezania Malbork KP Starogard Gdański 04-06-2011 11:00 1:1 (0:0)
Jantar Pruszcz Gdański Arka Gdynia SI 04-06-2011 11:00 1:5 (0:0)


Mapa Strony