TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Rozgrywki

Lp Drużyna Mecze Punkty Dom Wyjazd Bezpośrednie
Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1. Kotwica Kołobrzeg 3060 18 6 6 69-34 11 2 2 38-12 7 4 4 31-22 0 0 0 0-0
2. Bałtyk Koszalin 3055 15 10 5 56-26 8 6 1 28-10 7 4 4 28-16 0 0 0 0-0
3. Gwardia Koszalin 3052 15 7 8 37-24 9 2 4 19-9 6 5 4 18-15 0 0 0 0-0
4. Bałtyk Gdynia 3048 13 9 8 46-35 6 3 6 22-22 7 6 2 24-13 0 0 0 0-0
5. Cartusia Kartuzy 3047 14 5 11 42-39 6 2 7 20-22 8 3 4 22-17 2 0 0 5-2
6. Drawa Drawsko Pomorskie 3047 14 5 11 46-37 7 3 5 26-14 7 2 6 20-23 0 0 2 2-5
7. Pogoń II Szczecin 3046 13 7 10 50-50 10 2 3 34-13 3 5 7 16-37 1 1 0 5-2
8. Kaszubia Kościerzyna 3046 13 7 10 49-42 7 3 5 25-22 6 4 5 24-20 0 1 1 2-5
9. Arka II Gdynia 3044 13 5 12 43-34 11 1 3 30-11 2 4 9 13-23 0 0 0 0-0
10. Lechia II Gdańsk 3042 12 6 12 59-51 7 4 4 38-22 5 2 8 21-29 0 0 0 0-0
11. GKS Leśnik Manowo 3039 10 9 11 39-39 4 6 5 20-18 6 3 6 19-21 0 0 0 0-0
12. Pomorze Potęgowo 3037 11 4 15 40-60 7 3 5 27-26 4 1 10 13-34 0 0 0 0-0
13. Chemik Police 3033 8 9 13 32-44 5 8 2 19-12 3 1 11 13-32 0 0 0 0-0
14. Koral Dębnica 3026 7 5 18 32-65 5 2 8 20-32 2 3 10 12-33 0 0 0 0-0
15. Energetyk Gryfino 3023 5 8 17 23-46 4 2 9 16-28 1 6 8 7-18 0 0 0 0-0
16. Polonia Gdańsk 3021 5 6 19 22-59 3 5 7 9-21 2 1 12 13-38 0 0 0 0-0

1 kolejka 3 ligi

Polonia Gdańsk Lechia II Gdańsk 10-08-2013 11:00 0:3 (0:2)
Kaszubia Kościerzyna Koral Dębnica 10-08-2013 14:00 2:1 (2:0)
Kotwica Kołobrzeg Bałtyk Gdynia 10-08-2013 16:00 0:0 (0:0)
GKS Leśnik Manowo Chemik Police 10-08-2013 17:00 0:1 (0:0)
Pomorze Potęgowo Pogoń II Szczecin 10-08-2013 17:00 4:0 (2:0)
Bałtyk Koszalin Cartusia Kartuzy 10-08-2013 17:00 0:1 (0:0)
Drawa Drawsko Pomorskie Energetyk Gryfino 10-08-2013 18:00 1:1 (1:0)
Arka II Gdynia Gwardia Koszalin 11-08-2013 17:00 1:1 (0:0)


2 kolejka 3 ligi

Chemik Police Pomorze Potęgowo 14-08-2013 16:00 2:0 (0:0)
Drawa Drawsko Pomorskie Arka II Gdynia 14-08-2013 17:30 3:1 (0:0)
Energetyk Gryfino Cartusia Kartuzy 14-08-2013 17:30 1:3 (0:3)
Bałtyk Gdynia Kaszubia Kościerzyna 14-08-2013 17:30 1:3 (1:2)
Pogoń II Szczecin Kotwica Kołobrzeg 14-08-2013 17:30 3:1 (2:0)
Lechia II Gdańsk Bałtyk Koszalin 15-08-2013 13:00 2:2 (1:0)
Koral Dębnica Polonia Gdańsk 15-08-2013 17:00 2:2 (2:1)
Gwardia Koszalin GKS Leśnik Manowo 15-08-2013 17:00 0:0 (0:0)


3 kolejka 3 ligi

GKS Leśnik Manowo Drawa Drawsko Pomorskie 17-08-2013 14:00 0:1 (0:0)
Cartusia Kartuzy Lechia II Gdańsk 17-08-2013 15:00 0:1 (0:0)
Kotwica Kołobrzeg Chemik Police 17-08-2013 16:00 2:1 (1:1)
Pomorze Potęgowo Gwardia Koszalin 17-08-2013 17:00 3:1 (1:1)
Polonia Gdańsk Bałtyk Gdynia 17-08-2013 17:00 1:1 (1:1)
Bałtyk Koszalin Koral Dębnica 18-08-2013 12:00 6:0 (2:0)
Kaszubia Kościerzyna Pogoń II Szczecin 18-08-2013 14:00 2:2 (0:2)
Arka II Gdynia Energetyk Gryfino 18-08-2013 16:00 3:0 (1:0)


4 kolejka 3 ligi

Bałtyk Gdynia Bałtyk Koszalin 23-08-2013 18:00 0:3 (0:1)
Pogoń II Szczecin Polonia Gdańsk 24-08-2013 11:00 4:1 (1:0)
Chemik Police Kaszubia Kościerzyna 24-08-2013 13:00 0:2 (0:1)
Energetyk Gryfino Lechia II Gdańsk 24-08-2013 17:00 3:3 (1:0)
Gwardia Koszalin Kotwica Kołobrzeg 24-08-2013 17:00 2:0 (2:0)
Drawa Drawsko Pomorskie Pomorze Potęgowo 24-08-2013 17:00 6:0 (3:0)
Koral Dębnica Cartusia Kartuzy 24-08-2013 17:00 1:1 (0:1)
Arka II Gdynia GKS Leśnik Manowo 25-08-2013 19:00 1:2 (1:0)


5 kolejka 3 ligi

Lechia II Gdańsk Koral Dębnica 31-08-2013 13:00 2:2 (0:1)
Kaszubia Kościerzyna Gwardia Koszalin 31-08-2013 14:00 1:3 (0:0)
Cartusia Kartuzy Bałtyk Gdynia 31-08-2013 14:00 0:0 (0:0)
Kotwica Kołobrzeg Drawa Drawsko Pomorskie 31-08-2013 16:00 2:3 (1:1)
Pomorze Potęgowo Arka II Gdynia 31-08-2013 17:00 1:0 (1:0)
GKS Leśnik Manowo Energetyk Gryfino 31-08-2013 17:00 0:0 (0:0)
Polonia Gdańsk Chemik Police 31-08-2013 17:00 0:2 (0:0)
Bałtyk Koszalin Pogoń II Szczecin 31-08-2013 17:00 3:1 (2:0)


6 kolejka 3 ligi

Pogoń II Szczecin Cartusia Kartuzy 07-09-2013 11:00 2:0 (1:0)
Chemik Police Bałtyk Koszalin 07-09-2013 13:00 2:2 (1:0)
Energetyk Gryfino Koral Dębnica 07-09-2013 16:00 1:0 (0:0)
Gwardia Koszalin Polonia Gdańsk 07-09-2013 16:00 1:0 (0:0)
Bałtyk Gdynia Lechia II Gdańsk 07-09-2013 17:00 3:2 (1:1)
Drawa Drawsko Pomorskie Kaszubia Kościerzyna 07-09-2013 17:00 1:1 (1:0)
GKS Leśnik Manowo Pomorze Potęgowo 07-09-2013 17:00 2:1 (1:1)
Arka II Gdynia Kotwica Kołobrzeg 08-09-2013 17:00 1:2 (0:2)


7 kolejka 3 ligi

Lechia II Gdańsk Pogoń II Szczecin 14-09-2013 11:00 8:2 (4:2)
Kaszubia Kościerzyna Arka II Gdynia 14-09-2013 14:00 2:1 (0:1)
Cartusia Kartuzy Chemik Police 14-09-2013 14:00 1:1 (1:0)
Pomorze Potęgowo Energetyk Gryfino 14-09-2013 16:00 0:0 (0:0)
Kotwica Kołobrzeg GKS Leśnik Manowo 14-09-2013 16:00 4:2 (2:1)
Bałtyk Koszalin Gwardia Koszalin 14-09-2013 16:00 2:1 (1:0)
Koral Dębnica Bałtyk Gdynia 14-09-2013 16:00 0:4 (0:2)
Polonia Gdańsk Drawa Drawsko Pomorskie 14-09-2013 17:00 1:0 (0:0)


8 kolejka 3 ligi

Pogoń II Szczecin Koral Dębnica 21-09-2013 11:00 4:1 (0:1)
Energetyk Gryfino Bałtyk Gdynia 21-09-2013 16:00 0:2 (0:0)
Gwardia Koszalin Cartusia Kartuzy 21-09-2013 16:00 1:0 (0:0)
Drawa Drawsko Pomorskie Bałtyk Koszalin 21-09-2013 16:00 1:2 (1:0)
GKS Leśnik Manowo Kaszubia Kościerzyna 21-09-2013 16:00 0:2 (0:0)
Pomorze Potęgowo Kotwica Kołobrzeg 21-09-2013 16:00 3:0 (2:0)
Lechia II Gdańsk Chemik Police 22-09-2013 15:00 6:0 (3:0)
Arka II Gdynia Polonia Gdańsk 22-09-2013 17:00 3:1 (0:0)


9 kolejka 3 ligi

Lechia II Gdańsk Gwardia Koszalin 28-09-2013 11:00 2:1 (1:1)
Kaszubia Kościerzyna Pomorze Potęgowo 28-09-2013 14:00 3:2 (2:1)
Polonia Gdańsk GKS Leśnik Manowo 28-09-2013 14:00 2:0 (1:0)
Koral Dębnica Chemik Police 28-09-2013 15:00 2:1 (0:1)
Bałtyk Koszalin Arka II Gdynia 28-09-2013 16:00 3:0 (0:0)
Kotwica Kołobrzeg Energetyk Gryfino 28-09-2013 16:00 1:0 (1:0)
Bałtyk Gdynia Pogoń II Szczecin 28-09-2013 17:00 2:4 (0:1)
Cartusia Kartuzy Drawa Drawsko Pomorskie 29-09-2013 14:00 4:2 (2:1)


10 kolejka 3 ligi

Chemik Police Bałtyk Gdynia 05-10-2013 13:00 1:1 (1:0)
GKS Leśnik Manowo Bałtyk Koszalin 05-10-2013 14:00 0:0 (0:0)
Energetyk Gryfino Pogoń II Szczecin 05-10-2013 15:00 0:0 (0:0)
Gwardia Koszalin Koral Dębnica 05-10-2013 15:00 0:1 (0:1)
Drawa Drawsko Pomorskie Lechia II Gdańsk 05-10-2013 15:00 3:0 (1:0)
Pomorze Potęgowo Polonia Gdańsk 05-10-2013 15:00 4:1 (2:1)
Kotwica Kołobrzeg Kaszubia Kościerzyna 05-10-2013 17:00 1:1 (1:0)
Arka II Gdynia Cartusia Kartuzy 06-10-2013 11:00 2:1 (0:0)


11 kolejka 3 ligi

Lechia II Gdańsk Arka II Gdynia 12-10-2013 11:00 1:1 (0:1)
Pogoń II Szczecin Chemik Police 12-10-2013 11:00 3:1 (0:0)
Kaszubia Kościerzyna Energetyk Gryfino 12-10-2013 14:00 0:0 (0:0)
Polonia Gdańsk Kotwica Kołobrzeg 12-10-2013 14:00 0:5 (0:1)
Cartusia Kartuzy GKS Leśnik Manowo 12-10-2013 14:00 0:2 (0:1)
Koral Dębnica Drawa Drawsko Pomorskie 12-10-2013 14:00 2:3 (0:2)
Bałtyk Koszalin Pomorze Potęgowo 12-10-2013 16:00 0:0 (0:0)
Bałtyk Gdynia Gwardia Koszalin 12-10-2013 17:00 0:1 (0:0)


12 kolejka 3 ligi

GKS Leśnik Manowo Lechia II Gdańsk 19-10-2013 13:00 1:2 (0:1)
Gwardia Koszalin Pogoń II Szczecin 19-10-2013 14:00 0:0 (0:0)
Pomorze Potęgowo Cartusia Kartuzy 19-10-2013 14:00 0:5 (0:1)
Kaszubia Kościerzyna Polonia Gdańsk 19-10-2013 14:00 4:0 (3:0)
Energetyk Gryfino Chemik Police 19-10-2013 14:30 0:1 (0:1)
Arka II Gdynia Koral Dębnica 19-10-2013 15:00 4:0 (0:0)
Drawa Drawsko Pomorskie Bałtyk Gdynia 19-10-2013 15:00 1:0 (1:0)
Kotwica Kołobrzeg Bałtyk Koszalin 19-10-2013 17:00 3:1 (2:0)


13 kolejka 3 ligi

Polonia Gdańsk Energetyk Gryfino 26-10-2013 12:00 0:0 (0:0)
Lechia II Gdańsk Pomorze Potęgowo 26-10-2013 13:00 3:1 (2:0)
Chemik Police Gwardia Koszalin 26-10-2013 13:00 1:1 (1:1)
Cartusia Kartuzy Kotwica Kołobrzeg 26-10-2013 14:00 1:3 (1:2)
Koral Dębnica GKS Leśnik Manowo 26-10-2013 14:00 0:3 (0:1)
Bałtyk Koszalin Kaszubia Kościerzyna 26-10-2013 15:00 0:0 (0:0)
Bałtyk Gdynia Arka II Gdynia 26-10-2013 17:00 2:1 (1:0)
Pogoń II Szczecin Drawa Drawsko Pomorskie 27-10-2013 11:00 1:2 (0:0)


14 kolejka 3 ligi

Kotwica Kołobrzeg Lechia II Gdańsk 30-10-2013 17:00 0:2 (0:0)
Polonia Gdańsk Bałtyk Koszalin 31-10-2013 14:30 0:0 (0:0)
Pomorze Potęgowo Koral Dębnica 02-11-2013 13:00 2:1 (1:0)
Kaszubia Kościerzyna Cartusia Kartuzy 02-11-2013 13:00 1:2 (1:2)
Energetyk Gryfino Gwardia Koszalin 02-11-2013 14:00 0:1 (0:0)
Drawa Drawsko Pomorskie Chemik Police 02-11-2013 14:00 2:0 (0:0)
GKS Leśnik Manowo Bałtyk Gdynia 02-11-2013 14:00 4:3 (3:0)
Arka II Gdynia Pogoń II Szczecin 03-11-2013 11:00 1:0 (0:0)


15 kolejka 3 ligi

Bałtyk Koszalin Energetyk Gryfino 09-11-2013 11:00 2:2 (0:0)
Lechia II Gdańsk Kaszubia Kościerzyna 09-11-2013 11:00 1:3 (1:1)
Chemik Police Arka II Gdynia 09-11-2013 13:00 0:0 (0:0)
Koral Dębnica Kotwica Kołobrzeg 09-11-2013 13:00 0:4 (0:2)
Gwardia Koszalin Drawa Drawsko Pomorskie 09-11-2013 13:00 4:0 (4:0)
Cartusia Kartuzy Polonia Gdańsk 09-11-2013 14:00 1:2 (0:1)
Bałtyk Gdynia Pomorze Potęgowo 09-11-2013 14:30 1:2 (0:1)
Pogoń II Szczecin GKS Leśnik Manowo 10-11-2013 11:00 4:0 (3:0)


16 kolejka 3 ligi

Pogoń II Szczecin Pomorze Potęgowo 16-11-2013 11:00 1:2 (1:0)
Lechia II Gdańsk Polonia Gdańsk 16-11-2013 11:00 3:2 (3:0)
Gwardia Koszalin Arka II Gdynia 16-11-2013 13:00 0:2 (0:0)
Energetyk Gryfino Drawa Drawsko Pomorskie 16-11-2013 13:00 1:2 (0:1)
Chemik Police GKS Leśnik Manowo 16-11-2013 13:00 0:2 (0:1)
Koral Dębnica Kaszubia Kościerzyna 16-11-2013 13:00 2:1 (2:0)
Cartusia Kartuzy Bałtyk Koszalin 16-11-2013 13:00 1:3 (0:1)
Bałtyk Gdynia Kotwica Kołobrzeg 17-11-2013 15:00 1:1 (1:0)


17 kolejka 3 ligi

Bałtyk Koszalin Lechia II Gdańsk 23-11-2013 11:00 4:0 (2:0)
Polonia Gdańsk Koral Dębnica 23-11-2013 12:00 1:0 (0:0)
Kaszubia Kościerzyna Bałtyk Gdynia 23-11-2013 12:00 1:1 (1:1)
GKS Leśnik Manowo Gwardia Koszalin 23-11-2013 12:00 0:0 (0:0)
Cartusia Kartuzy Energetyk Gryfino 23-11-2013 13:00 1:0 (0:0)
Pomorze Potęgowo Chemik Police 23-11-2013 13:00 3:2 (3:0)
Kotwica Kołobrzeg Pogoń II Szczecin 23-11-2013 17:00 5:1 (3:1)
Arka II Gdynia Drawa Drawsko Pomorskie 24-11-2013 17:00 2:0 (0:0)


18 kolejka 3 ligi

Pogoń II Szczecin Kaszubia Kościerzyna 15-03-2014 11:00 3:0 (2:0)
Drawa Drawsko Pomorskie GKS Leśnik Manowo 15-03-2014 13:00 0:1 (0:1)
Chemik Police Kotwica Kołobrzeg 15-03-2014 13:00 0:0 (0:0)
Energetyk Gryfino Arka II Gdynia 15-03-2014 14:00 2:1 (2:0)
Gwardia Koszalin Pomorze Potęgowo 15-03-2014 15:00 1:0 (0:0)
Koral Dębnica Bałtyk Koszalin 15-03-2014 15:00 0:5 (0:4)
Bałtyk Gdynia Polonia Gdańsk 15-03-2014 17:00 2:0 (1:0)
Lechia II Gdańsk Cartusia Kartuzy 16-03-2014 11:00 0:1 (0:1)


19 kolejka 3 ligi

Bałtyk Koszalin Bałtyk Gdynia 22-03-2014 13:00 0:0 (0:0)
Polonia Gdańsk Pogoń II Szczecin 22-03-2014 14:00 1:1 (1:0)
Kaszubia Kościerzyna Chemik Police 22-03-2014 14:00 1:0 (1:0)
Cartusia Kartuzy Koral Dębnica 22-03-2014 15:00 3:1 (0:1)
Pomorze Potęgowo Drawa Drawsko Pomorskie 22-03-2014 15:00 1:1 (1:0)
GKS Leśnik Manowo Arka II Gdynia 22-03-2014 15:00 1:1 (0:0)
Kotwica Kołobrzeg Gwardia Koszalin 22-03-2014 17:30 2:0 (1:0)
Lechia II Gdańsk Energetyk Gryfino 23-03-2014 15:00 3:1 (1:1)


20 kolejka 3 ligi

Bałtyk Gdynia Cartusia Kartuzy 28-03-2014 18:00 1:2 (1:0)
Pogoń II Szczecin Bałtyk Koszalin 29-03-2014 11:00 3:0 (1:0)
Chemik Police Polonia Gdańsk 29-03-2014 13:00 4:1 (3:0)
Energetyk Gryfino GKS Leśnik Manowo 29-03-2014 14:00 3:2 (2:2)
Drawa Drawsko Pomorskie Kotwica Kołobrzeg 29-03-2014 14:00 0:2 (0:0)
Gwardia Koszalin Kaszubia Kościerzyna 29-03-2014 15:00 1:2 (0:1)
Koral Dębnica Lechia II Gdańsk 29-03-2014 16:00 2:1 (2:0)
Arka II Gdynia Pomorze Potęgowo 30-03-2014 11:00 2:0 (1:0)


21 kolejka 3 ligi

Polonia Gdańsk Gwardia Koszalin 05-04-2014 14:00 0:1 (0:0)
Koral Dębnica Energetyk Gryfino 05-04-2014 15:00 1:2 (0:1)
Cartusia Kartuzy Pogoń II Szczecin 05-04-2014 15:00 0:1 (1:3)
Bałtyk Koszalin Chemik Police 05-04-2014 16:00 1:0 (1:0)
Kotwica Kołobrzeg Arka II Gdynia 05-04-2014 16:00 2:0 (1:0)
Pomorze Potęgowo GKS Leśnik Manowo 05-04-2014 16:00 1:2 (0:1)
Lechia II Gdańsk Bałtyk Gdynia 06-04-2014 11:00 1:2 (0:0)
Kaszubia Kościerzyna Drawa Drawsko Pomorskie 06-04-2014 14:00 0:3 (0:3)


22 kolejka 3 ligi

Bałtyk Gdynia Koral Dębnica 11-04-2014 18:00 0:0 (0:0)
Chemik Police Cartusia Kartuzy 12-04-2014 13:00 1:1 (1:1)
Energetyk Gryfino Pomorze Potęgowo 12-04-2014 14:00 1:2 (1:1)
Drawa Drawsko Pomorskie Polonia Gdańsk 12-04-2014 15:00 2:0 (0:0)
GKS Leśnik Manowo Kotwica Kołobrzeg 12-04-2014 16:00 2:2 (2:0)
Gwardia Koszalin Bałtyk Koszalin 12-04-2014 16:00 1:0 (0:0)
Arka II Gdynia Kaszubia Kościerzyna 13-04-2014 11:00 3:1 (2:0)
Pogoń II Szczecin Lechia II Gdańsk 13-04-2014 11:00 1:1 (0:1)


23 kolejka 3 ligi

Kotwica Kołobrzeg Pomorze Potęgowo 17-04-2014 16:00 6:0 (2:0)
Bałtyk Gdynia Energetyk Gryfino 19-04-2014 11:00 1:0 (1:0)
Koral Dębnica Pogoń II Szczecin 19-04-2014 11:00 4:0 (2:0)
Bałtyk Koszalin Drawa Drawsko Pomorskie 19-04-2014 11:00 1:1 (0:0)
Polonia Gdańsk Arka II Gdynia 19-04-2014 12:00 1:1 (0:1)
Chemik Police Lechia II Gdańsk 19-04-2014 13:00 3:0 (2:0)
Kaszubia Kościerzyna GKS Leśnik Manowo 19-04-2014 14:00 2:0 (1:0)
Cartusia Kartuzy Gwardia Koszalin 19-04-2014 15:00 0:2 (0:2)


24 kolejka 3 ligi

Pogoń II Szczecin Bałtyk Gdynia 26-04-2014 11:00 1:2 (1:1)
GKS Leśnik Manowo Polonia Gdańsk 26-04-2014 15:00 4:0 (0:0)
Drawa Drawsko Pomorskie Cartusia Kartuzy 26-04-2014 15:00 0:1 (0:1)
Chemik Police Koral Dębnica 26-04-2014 15:00 0:0 (0:0)
Energetyk Gryfino Kotwica Kołobrzeg 26-04-2014 16:00 0:4 (0:2)
Gwardia Koszalin Lechia II Gdańsk 26-04-2014 17:00 3:1 (1:1)
Pomorze Potęgowo Kaszubia Kościerzyna 27-04-2014 14:00 2:2 (2:0)
Arka II Gdynia Bałtyk Koszalin 27-04-2014 15:00 1:0 (1:0)


25 kolejka 3 ligi

Pogoń II Szczecin Energetyk Gryfino 30-04-2014 18:00 1:0 (1:0)
Polonia Gdańsk Pomorze Potęgowo 01-05-2014 12:00 0:1 (0:1)
Koral Dębnica Gwardia Koszalin 01-05-2014 15:00 1:3 (0:2)
Bałtyk Koszalin GKS Leśnik Manowo 01-05-2014 16:00 2:1 (1:0)
Bałtyk Gdynia Chemik Police 03-05-2014 11:00 4:1 (2:0)
Cartusia Kartuzy Arka II Gdynia 03-05-2014 15:00 3:2 (1:1)
Kaszubia Kościerzyna Kotwica Kołobrzeg 04-05-2014 11:00 2:3 (1:1)
Lechia II Gdańsk Drawa Drawsko Pomorskie 04-05-2014 17:00 0:1 (0:1)


26 kolejka 3 ligi

Chemik Police Pogoń II Szczecin 10-05-2014 15:00 1:1 (0:1)
Energetyk Gryfino Kaszubia Kościerzyna 10-05-2014 16:00 2:1 (2:0)
Kotwica Kołobrzeg Polonia Gdańsk 10-05-2014 16:00 1:0 (0:0)
GKS Leśnik Manowo Cartusia Kartuzy 10-05-2014 16:00 1:1 (1:1)
Drawa Drawsko Pomorskie Koral Dębnica 10-05-2014 16:00 4:2 (0:2)
Pomorze Potęgowo Bałtyk Koszalin 10-05-2014 17:00 0:4 (0:2)
Gwardia Koszalin Bałtyk Gdynia 10-05-2014 17:00 0:1 (0:0)
Arka II Gdynia Lechia II Gdańsk 11-05-2014 11:00 2:0 (0:0)


27 kolejka 3 ligi

Pogoń II Szczecin Gwardia Koszalin 17-05-2014 11:00 1:1 (1:0)
Polonia Gdańsk Kaszubia Kościerzyna 17-05-2014 12:00 1:4 (0:3)
Chemik Police Energetyk Gryfino 17-05-2014 13:00 3:1 (2:1)
Lechia II Gdańsk GKS Leśnik Manowo 17-05-2014 13:00 1:1 (0:0)
Cartusia Kartuzy Pomorze Potęgowo 17-05-2014 15:00 3:1 (2:1)
Bałtyk Koszalin Kotwica Kołobrzeg 17-05-2014 17:00 2:2 (0:0)
Bałtyk Gdynia Drawa Drawsko Pomorskie 17-05-2014 17:03 3:1 (1:0)
Koral Dębnica Arka II Gdynia 18-05-2014 16:00 0:1 (0:1)


28 kolejka 3 ligi

Kaszubia Kościerzyna Bałtyk Koszalin 23-05-2014 17:00 1:2 (0:2)
GKS Leśnik Manowo Koral Dębnica 23-05-2014 17:00 0:3 (0:0)
Energetyk Gryfino Polonia Gdańsk 24-05-2014 16:00 1:2 (0:1)
Kotwica Kołobrzeg Cartusia Kartuzy 24-05-2014 16:00 5:1 (1:0)
Pomorze Potęgowo Lechia II Gdańsk 24-05-2014 17:00 1:3 (0:0)
Arka II Gdynia Bałtyk Gdynia 24-05-2014 17:00 1:3 (1:1)
Drawa Drawsko Pomorskie Pogoń II Szczecin 24-05-2014 17:00 1:2 (0:1)
Gwardia Koszalin Chemik Police 24-05-2014 17:00 4:2 (0:1)


29 kolejka 3 ligi

Pogoń II Szczecin Arka II Gdynia 30-05-2014 16:00 2:1 (1:0)
Bałtyk Gdynia GKS Leśnik Manowo 30-05-2014 17:00 1:1 (0:1)
Chemik Police Drawa Drawsko Pomorskie 31-05-2014 15:00 1:0 (0:0)
Koral Dębnica Pomorze Potęgowo 31-05-2014 15:00 3:1 (0:0)
Cartusia Kartuzy Kaszubia Kościerzyna 31-05-2014 15:00 2:1 (1:0)
Bałtyk Koszalin Polonia Gdańsk 31-05-2014 15:00 2:1 (1:0)
Gwardia Koszalin Energetyk Gryfino 31-05-2014 17:00 1:0 (0:0)
Lechia II Gdańsk Kotwica Kołobrzeg 01-06-2014 13:00 5:2 (2:1)


30 kolejka 3 ligi

Energetyk Gryfino Bałtyk Koszalin 07-06-2014 17:00 1:4 (0:1)
Polonia Gdańsk Cartusia Kartuzy 07-06-2014 17:00 1:2 (1:1)
Kaszubia Kościerzyna Lechia II Gdańsk 07-06-2014 17:00 3:2 (2:1)
Kotwica Kołobrzeg Koral Dębnica 07-06-2014 17:00 4:0 (1:0)
Pomorze Potęgowo Bałtyk Gdynia 07-06-2014 17:00 2:4 (1:3)
GKS Leśnik Manowo Pogoń II Szczecin 07-06-2014 17:00 5:1 (2:0)
Arka II Gdynia Chemik Police 07-06-2014 17:00 3:0 (1:0)
Drawa Drawsko Pomorskie Gwardia Koszalin 07-06-2014 17:00 1:1 (0:1)


Mapa Strony