TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Rozgrywki

Lp Drużyna Mecze Punkty Dom Wyjazd Bezpośrednie
Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1. Błękitni Stargard Szczeciński 3061 18 7 5 57-28 11 2 2 30-11 7 5 3 27-17 0 0 0 0-0
2. Kotwica Kołobrzeg 3054 15 9 6 39-27 8 4 3 21-11 7 5 3 18-16 0 0 0 0-0
3. Drawa Drawsko Pomorskie 3046 13 7 10 45-42 8 5 2 26-17 5 2 8 19-25 1 0 1 4-3
4. Lechia II Gdańsk 3046 13 7 10 43-32 9 1 5 28-18 4 6 5 15-14 1 0 1 3-4
5. Cartusia Kartuzy 3045 12 9 9 28-29 5 8 2 10-9 7 1 7 18-20 0 0 0 0-0
6. Gwardia Koszalin 3043 12 7 11 57-40 7 1 7 27-19 5 6 4 30-21 2 0 0 4-0
7. Pogoń Barlinek 3043 12 7 11 41-41 7 5 3 29-17 5 2 8 12-24 0 0 2 0-4
8. Arka II Gdynia 3042 12 6 12 40-41 9 2 4 32-16 3 4 8 8-25 0 0 0 0-0
9. Bałtyk Gdynia 3041 10 11 9 30-28 5 6 4 18-13 5 5 5 12-15 0 0 0 0-0
10. Koral Dębnica 3039 10 9 11 33-37 7 2 6 21-16 3 7 5 12-21 0 0 0 0-0
11. Chemik Police 3038 10 8 12 42-38 5 4 6 15-11 5 4 6 27-27 1 0 1 3-2
12. Pogoń II Szczecin 3038 10 8 12 43-48 5 5 5 26-23 5 3 7 17-25 1 0 1 2-3
13. Energetyk ROW Rybnik 3036 9 9 12 34-42 5 6 4 18-15 4 3 8 16-27 0 0 0 0-0
14. Polonia Gdańsk 3034 9 7 14 46-46 6 3 6 29-22 3 4 8 17-24 2 0 0 7-4
15. Dąb Dębno 3034 9 7 14 44-57 6 3 6 29-26 3 4 8 15-31 0 0 2 4-7
16. Gryf Słupsk 3018 4 6 20 22-68 1 5 9 12-29 3 1 11 10-39 0 0 0 0-0

1. kolejka

Polonia Gdańsk Bałtyk Gdynia 18-08-2012 11:00 0:2 (0:0)
Pogoń II Szczecin Błękitni Stargard Szczeciński 18-08-2012 11:00 1:2 (1:2)
Koral Dębnica Gwardia Koszalin 18-08-2012 15:00 2:1 (1:1)
Dąb Dębno Energetyk ROW Rybnik 18-08-2012 16:00 2:1 (0:1)
Gryf Słupsk Arka II Gdynia 18-08-2012 17:00 1:1 (1:0)
Pogoń Barlinek Cartusia Kartuzy 18-08-2012 17:00 0:1 (0:1)
Drawa Drawsko Pomorskie Chemik Police 18-08-2012 17:00 0:0 (0:0)
Lechia II Gdańsk Kotwica Kołobrzeg 19-08-2012 13:00 3:0 (1:0)


2. kolejka

Chemik Police Lechia II Gdańsk 25-08-2012 15:00 0:0 (0:0)
Błękitni Stargard Szczeciński Pogoń Barlinek 25-08-2012 15:00 0:3 (0:1)
Energetyk ROW Rybnik Koral Dębnica 25-08-2012 16:00 1:0 (1:0)
Kotwica Kołobrzeg Dąb Dębno 25-08-2012 16:00 1:0 (0:0)
Gryf Słupsk Polonia Gdańsk 25-08-2012 17:00 1:1 (0:1)
Bałtyk Gdynia Pogoń II Szczecin 25-08-2012 18:00 1:2 (0:1)
Cartusia Kartuzy Drawa Drawsko Pomorskie 26-08-2012 13:00 1:3 (0:2)
Arka II Gdynia Gwardia Koszalin 26-08-2012 17:00 1:4 (1:4)


3. kolejka

Polonia Gdańsk Arka II Gdynia 01-09-2012 11:00 5:0 (2:0)
Pogoń II Szczecin Gryf Słupsk 01-09-2012 11:00 4:3 (2:1)
Lechia II Gdańsk Cartusia Kartuzy 01-09-2012 11:00 3:0 (1:0)
Dąb Dębno Chemik Police 01-09-2012 11:00 5:5 (1:2)
Pogoń Barlinek Bałtyk Gdynia 01-09-2012 16:00 2:2 (2:1)
Koral Dębnica Kotwica Kołobrzeg 01-09-2012 16:00 1:2 (0:0)
Drawa Drawsko Pomorskie Błękitni Stargard Szczeciński 01-09-2012 17:00 1:1 (0:0)
Gwardia Koszalin Energetyk ROW Rybnik 01-09-2012 17:00 2:3 (1:1)


4. kolejka

Bałtyk Gdynia Drawa Drawsko Pomorskie 07-09-2012 19:00 0:0 (0:0)
Polonia Gdańsk Pogoń II Szczecin 08-09-2012 11:00 3:0 (3:0)
Chemik Police Koral Dębnica 08-09-2012 15:00 1:1 (1:0)
Błękitni Stargard Szczeciński Lechia II Gdańsk 08-09-2012 15:00 0:1 (0:0)
Cartusia Kartuzy Dąb Dębno 08-09-2012 16:00 2:0 (0:0)
Arka II Gdynia Energetyk ROW Rybnik 08-09-2012 17:00 2:1 (0:0)
Gryf Słupsk Pogoń Barlinek 08-09-2012 17:00 3:0 (1:0)
Kotwica Kołobrzeg Gwardia Koszalin 08-09-2012 19:00 0:0 (0:0)


5. kolejka

Pogoń II Szczecin Arka II Gdynia 15-09-2012 11:00 2:0 (1:0)
Koral Dębnica Cartusia Kartuzy 15-09-2012 13:30 1:2 (1:1)
Energetyk ROW Rybnik Kotwica Kołobrzeg 15-09-2012 15:00 0:1 (0:0)
Pogoń Barlinek Polonia Gdańsk 15-09-2012 16:00 3:1 (0:0)
Drawa Drawsko Pomorskie Gryf Słupsk 15-09-2012 16:00 4:2 (3:1)
Dąb Dębno Błękitni Stargard Szczeciński 15-09-2012 16:00 0:3 (0:1)
Gwardia Koszalin Chemik Police 15-09-2012 16:00 4:1 (2:0)
Lechia II Gdańsk Bałtyk Gdynia 16-09-2012 15:00 3:0 (1:0)


6. kolejka

Bałtyk Gdynia Dąb Dębno 21-09-2012 18:00 4:0 (3:0)
Cartusia Kartuzy Gwardia Koszalin 22-09-2012 11:00 0:3 (0:0)
Polonia Gdańsk Drawa Drawsko Pomorskie 22-09-2012 11:00 0:3 (0:0)
Pogoń II Szczecin Pogoń Barlinek 22-09-2012 11:00 0:1 (0:0)
Chemik Police Energetyk ROW Rybnik 22-09-2012 13:00 0:0 (0:0)
Błękitni Stargard Szczeciński Koral Dębnica 22-09-2012 15:00 3:1 (0:0)
Arka II Gdynia Kotwica Kołobrzeg 23-09-2012 17:00 1:0 (0:0)
Gryf Słupsk Lechia II Gdańsk 03-10-2012 16:00 0:2 (0:0)


7. kolejka

Energetyk ROW Rybnik Cartusia Kartuzy 29-09-2012 14:00 2:1 (1:1)
Pogoń Barlinek Arka II Gdynia 29-09-2012 15:00 4:1 (2:1)
Drawa Drawsko Pomorskie Pogoń II Szczecin 29-09-2012 16:00 1:2 (0:1)
Dąb Dębno Gryf Słupsk 29-09-2012 16:00 3:0 (3:0)
Koral Dębnica Bałtyk Gdynia 29-09-2012 16:00 0:2 (0:1)
Gwardia Koszalin Błękitni Stargard Szczeciński 29-09-2012 16:00 4:3 (3:1)
Kotwica Kołobrzeg Chemik Police 29-09-2012 16:00 0:4 (0:1)
Lechia II Gdańsk Polonia Gdańsk 30-09-2012 11:00 2:1 (1:1)


8. kolejka

Cartusia Kartuzy Kotwica Kołobrzeg 06-10-2012 11:00 1:1 (1:1)
Polonia Gdańsk Dąb Dębno 06-10-2012 11:00 4:2 (0:2)
Pogoń II Szczecin Lechia II Gdańsk 06-10-2012 11:00 2:2 (1:0)
Błękitni Stargard Szczeciński Energetyk ROW Rybnik 06-10-2012 15:00 4:0 (0:0)
Gryf Słupsk Koral Dębnica 06-10-2012 15:00 2:2 (1:2)
Pogoń Barlinek Drawa Drawsko Pomorskie 06-10-2012 15:00 3:0 (0:0)
Bałtyk Gdynia Gwardia Koszalin 06-10-2012 18:00 0:3 (0:1)
Arka II Gdynia Chemik Police 07-10-2012 17:00 0:2 (0:1)


9. kolejka

Chemik Police Cartusia Kartuzy 13-10-2012 13:00 1:2 (0:1)
Energetyk ROW Rybnik Bałtyk Gdynia 13-10-2012 14:00 0:1 (0:1)
Drawa Drawsko Pomorskie Arka II Gdynia 13-10-2012 15:00 1:0 (0:0)
Dąb Dębno Pogoń II Szczecin 13-10-2012 15:00 2:1 (1:0)
Koral Dębnica Polonia Gdańsk 13-10-2012 15:00 1:1 (0:0)
Gwardia Koszalin Gryf Słupsk 13-10-2012 15:00 0:1 (0:1)
Lechia II Gdańsk Pogoń Barlinek 13-10-2012 17:00 2:0 (1:0)
Kotwica Kołobrzeg Błękitni Stargard Szczeciński 13-10-2012 17:00 0:2 (0:1)


10. kolejka

Bałtyk Gdynia Kotwica Kołobrzeg 19-10-2012 18:00 1:2 (1:1)
Polonia Gdańsk Gwardia Koszalin 20-10-2012 11:00 1:1 (0:1)
Pogoń II Szczecin Koral Dębnica 20-10-2012 11:00 1:1 (0:1)
Pogoń Barlinek Dąb Dębno 20-10-2012 13:00 0:0 (0:0)
Gryf Słupsk Energetyk ROW Rybnik 20-10-2012 14:00 1:2 (1:1)
Błękitni Stargard Szczeciński Chemik Police 20-10-2012 15:00 1:0 (1:0)
Drawa Drawsko Pomorskie Lechia II Gdańsk 20-10-2012 15:00 1:3 (1:1)
Arka II Gdynia Cartusia Kartuzy 21-10-2012 11:00 1:0 (0:0)


11. kolejka

Chemik Police Bałtyk Gdynia 27-10-2012 13:00 2:0 (1:0)
Dąb Dębno Drawa Drawsko Pomorskie 27-10-2012 14:00 4:0 (1:0)
Gwardia Koszalin Pogoń II Szczecin 27-10-2012 14:00 0:1 (0:0)
Energetyk ROW Rybnik Polonia Gdańsk 27-10-2012 14:00 4:2 (2:1)
Cartusia Kartuzy Błękitni Stargard Szczeciński 27-10-2012 14:00 2:2 (0:1)
Koral Dębnica Pogoń Barlinek 27-10-2012 15:00 0:0 (0:0)
Kotwica Kołobrzeg Gryf Słupsk 27-10-2012 15:00 2:0 (0:0)
Lechia II Gdańsk Arka II Gdynia 28-10-2012 14:00 3:0 (2:0)


12. kolejka

Polonia Gdańsk Kotwica Kołobrzeg 03-11-2012 11:00 0:1 (0:0)
Pogoń II Szczecin Energetyk ROW Rybnik 03-11-2012 11:00 2:3 (1:2)
Gryf Słupsk Chemik Police 03-11-2012 13:00 1:2 (1:2)
Pogoń Barlinek Gwardia Koszalin 03-11-2012 13:00 0:2 (0:0)
Drawa Drawsko Pomorskie Koral Dębnica 03-11-2012 14:00 2:0 (1:0)
Bałtyk Gdynia Cartusia Kartuzy 03-11-2012 17:00 0:2 (0:2)
Lechia II Gdańsk Dąb Dębno 04-11-2012 11:00 3:2 (2:0)
Arka II Gdynia Błękitni Stargard Szczeciński 04-11-2012 17:00 0:0 (0:0)


13. kolejka

Gwardia Koszalin Drawa Drawsko Pomorskie 10-11-2012 13:00 4:1 (3:0)
Energetyk ROW Rybnik Pogoń Barlinek 10-11-2012 13:00 1:0 (0:0)
Chemik Police Polonia Gdańsk 10-11-2012 13:00 0:1 (0:0)
Cartusia Kartuzy Gryf Słupsk 10-11-2012 13:00 0:0 (0:0)
Dąb Dębno Arka II Gdynia 10-11-2012 14:00 1:2 (0:2)
Koral Dębnica Lechia II Gdańsk 10-11-2012 14:00 1:0 (0:0)
Błękitni Stargard Szczeciński Bałtyk Gdynia 10-11-2012 14:00 0:0 (0:0)
Kotwica Kołobrzeg Pogoń II Szczecin 10-11-2012 15:00 4:1 (0:0)


14. kolejka

Polonia Gdańsk Cartusia Kartuzy 17-11-2012 11:00 0:2 (0:0)
Pogoń II Szczecin Chemik Police 17-11-2012 11:00 2:1 (1:0)
Gryf Słupsk Błękitni Stargard Szczeciński 17-11-2012 13:00 0:4 (0:2)
Pogoń Barlinek Kotwica Kołobrzeg 17-11-2012 13:00 1:1 (1:0)
Drawa Drawsko Pomorskie Energetyk ROW Rybnik 17-11-2012 13:00 3:1 (1:1)
Dąb Dębno Koral Dębnica 17-11-2012 14:00 1:1 (0:0)
Arka II Gdynia Bałtyk Gdynia 17-11-2012 15:00 2:3 (2:1)
Lechia II Gdańsk Gwardia Koszalin 18-11-2012 13:00 1:1 (1:0)


15. kolejka

Koral Dębnica Arka II Gdynia 24-11-2012 13:00 2:0 (2:0)
Gwardia Koszalin Dąb Dębno 24-11-2012 13:00 2:3 (1:2)
Energetyk ROW Rybnik Lechia II Gdańsk 24-11-2012 13:00 1:1 (0:1)
Chemik Police Pogoń Barlinek 24-11-2012 13:00 0:1 (0:1)
Cartusia Kartuzy Pogoń II Szczecin 24-11-2012 13:00 0:0 (0:0)
Błękitni Stargard Szczeciński Polonia Gdańsk 24-11-2012 14:00 2:1 (0:0)
Kotwica Kołobrzeg Drawa Drawsko Pomorskie 24-11-2012 17:00 2:1 (0:0)
Bałtyk Gdynia Gryf Słupsk 24-11-2012 17:00 2:0 (1:0)


16. kolejka

Bałtyk Gdynia Polonia Gdańsk 15-03-2013 19:00 1:0 (1:0)
Błękitni Stargard Szczeciński Pogoń II Szczecin 16-03-2013 14:00 2:1 (1:1)
Energetyk ROW Rybnik Dąb Dębno 16-03-2013 14:00 1:1 (0:1)
Arka II Gdynia Gryf Słupsk 17-03-2013 11:00 4:0 (2:0)
Kotwica Kołobrzeg Lechia II Gdańsk 03-04-2013 16:00 1:0 (0:0)
Chemik Police Drawa Drawsko Pomorskie 10-04-2013 17:00 1:0 (0:0)
Cartusia Kartuzy Pogoń Barlinek 15-05-2013 17:00 1:0 (1:0)
Gwardia Koszalin Koral Dębnica 15-05-2013 17:00 0:1 (0:1)


17. kolejka

Pogoń II Szczecin Bałtyk Gdynia 23-03-2013 11:00 1:1 (1:0)
Drawa Drawsko Pomorskie Cartusia Kartuzy 23-03-2013 12:00 2:1 (1:0)
Polonia Gdańsk Gryf Słupsk 23-03-2013 14:00 1:2 (0:1)
Lechia II Gdańsk Chemik Police 23-03-2013 15:00 3:1 (0:1)
Gwardia Koszalin Arka II Gdynia 01-05-2013 13:00 1:2 (1:1)
Koral Dębnica Energetyk ROW Rybnik 29-05-2013 17:00 3:1 (0:1)
Pogoń Barlinek Błękitni Stargard Szczeciński 29-05-2013 17:00 0:3 (0:2)
Dąb Dębno Kotwica Kołobrzeg 05-06-2013 17:00 3:4 (0:3)


18. kolejka

Kotwica Kołobrzeg Koral Dębnica 28-03-2013 18:00 0:1 (0:0)
Bałtyk Gdynia Pogoń Barlinek 29-03-2013 19:00 4:1 (1:0)
Arka II Gdynia Polonia Gdańsk 30-03-2013 11:00 4:1 (1:1)
Gryf Słupsk Pogoń II Szczecin 30-03-2013 11:00 1:2 (0:0)
Błękitni Stargard Szczeciński Drawa Drawsko Pomorskie 30-03-2013 13:00 2:1 (0:0)
Cartusia Kartuzy Lechia II Gdańsk 30-03-2013 14:00 0:0 (0:0)
Energetyk ROW Rybnik Gwardia Koszalin 30-03-2013 15:00 1:1 (0:0)
Chemik Police Dąb Dębno 17-04-2013 17:00 0:1 (0:0)


19. kolejka

Lechia II Gdańsk Błękitni Stargard Szczeciński 06-04-2013 11:00 0:1 (0:0)
Pogoń II Szczecin Polonia Gdańsk 06-04-2013 11:00 1:4 (0:2)
Drawa Drawsko Pomorskie Bałtyk Gdynia 06-04-2013 13:00 1:0 (0:0)
Energetyk ROW Rybnik Arka II Gdynia 06-04-2013 15:00 0:1 (0:1)
Dąb Dębno Cartusia Kartuzy 01-05-2013 17:00 0:1 (0:0)
Pogoń Barlinek Gryf Słupsk 01-05-2013 17:00 5:0 (3:0)
Gwardia Koszalin Kotwica Kołobrzeg 29-05-2013 18:00 3:0 (1:0)
Koral Dębnica Chemik Police 19-06-2013 17:00 0:2 (0:2)


20. kolejka

Kotwica Kołobrzeg Energetyk ROW Rybnik 11-04-2013 18:30 0:0 (0:0)
Bałtyk Gdynia Lechia II Gdańsk 12-04-2013 19:00 0:0 (0:0)
Polonia Gdańsk Pogoń Barlinek 13-04-2013 11:00 2:3 (2:1)
Chemik Police Gwardia Koszalin 13-04-2013 13:00 1:1 (0:0)
Cartusia Kartuzy Koral Dębnica 13-04-2013 14:00 0:0 (0:0)
Gryf Słupsk Drawa Drawsko Pomorskie 13-04-2013 15:00 0:2 (0:0)
Błękitni Stargard Szczeciński Dąb Dębno 13-04-2013 15:00 2:0 (1:0)
Arka II Gdynia Pogoń II Szczecin 14-04-2013 11:00 5:2 (2:0)


21. kolejka

Drawa Drawsko Pomorskie Polonia Gdańsk 20-04-2013 11:00 2:1 (0:0)
Pogoń Barlinek Pogoń II Szczecin 20-04-2013 11:00 2:2 (2:0)
Lechia II Gdańsk Gryf Słupsk 20-04-2013 13:00 1:0 (1:0)
Koral Dębnica Błękitni Stargard Szczeciński 20-04-2013 14:00 2:0 (0:0)
Energetyk ROW Rybnik Chemik Police 20-04-2013 15:00 0:2 (0:1)
Dąb Dębno Bałtyk Gdynia 20-04-2013 15:00 0:0 (0:0)
Gwardia Koszalin Cartusia Kartuzy 20-04-2013 16:00 3:2 (0:0)
Kotwica Kołobrzeg Arka II Gdynia 20-04-2013 17:00 1:1 (0:0)


22. kolejka

Pogoń II Szczecin Drawa Drawsko Pomorskie 27-04-2013 11:00 4:2 (3:0)
Polonia Gdańsk Lechia II Gdańsk 27-04-2013 11:00 2:2 (0:0)
Chemik Police Kotwica Kołobrzeg 27-04-2013 13:00 0:2 (0:1)
Gryf Słupsk Dąb Dębno 27-04-2013 15:00 1:1 (0:0)
Błękitni Stargard Szczeciński Gwardia Koszalin 27-04-2013 15:00 2:1 (0:0)
Cartusia Kartuzy Energetyk ROW Rybnik 27-04-2013 15:00 0:0 (0:0)
Bałtyk Gdynia Koral Dębnica 27-04-2013 19:00 0:0 (0:0)
Arka II Gdynia Pogoń Barlinek 28-04-2013 17:00 3:0 (2:0)


23. kolejka

Dąb Dębno Polonia Gdańsk 04-05-2013 11:00 2:3 (0:0)
Lechia II Gdańsk Pogoń II Szczecin 04-05-2013 11:00 1:3 (0:3)
Koral Dębnica Gryf Słupsk 04-05-2013 14:00 0:1 (0:0)
Chemik Police Arka II Gdynia 04-05-2013 15:00 1:0 (0:0)
Energetyk ROW Rybnik Błękitni Stargard Szczeciński 04-05-2013 16:00 3:3 (0:0)
Drawa Drawsko Pomorskie Pogoń Barlinek 04-05-2013 16:00 1:1 (0:1)
Kotwica Kołobrzeg Cartusia Kartuzy 04-05-2013 17:00 2:0 (0:0)
Gwardia Koszalin Bałtyk Gdynia 04-05-2013 17:00 0:1 (0:1)


24. kolejka

Polonia Gdańsk Koral Dębnica 11-05-2013 11:00 4:1 (2:0)
Pogoń II Szczecin Dąb Dębno 11-05-2013 11:00 0:1 (0:0)
Cartusia Kartuzy Chemik Police 11-05-2013 14:00 1:0 (0:0)
Pogoń Barlinek Lechia II Gdańsk 11-05-2013 15:00 2:1 (1:0)
Gryf Słupsk Gwardia Koszalin 11-05-2013 15:00 1:6 (0:2)
Błękitni Stargard Szczeciński Kotwica Kołobrzeg 11-05-2013 15:00 1:1 (0:0)
Arka II Gdynia Drawa Drawsko Pomorskie 12-05-2013 11:00 3:0 (1:0)
Bałtyk Gdynia Energetyk ROW Rybnik 12-05-2013 17:00 2:0 (1:0)


25. kolejka

Koral Dębnica Pogoń II Szczecin 18-05-2013 11:00 1:0 (0:0)
Cartusia Kartuzy Arka II Gdynia 18-05-2013 15:00 0:0 (0:0)
Chemik Police Błękitni Stargard Szczeciński 18-05-2013 15:00 1:2 (0:0)
Dąb Dębno Pogoń Barlinek 18-05-2013 15:00 0:1 (0:0)
Lechia II Gdańsk Drawa Drawsko Pomorskie 18-05-2013 15:00 0:3 (0:2)
Energetyk ROW Rybnik Gryf Słupsk 18-05-2013 16:00 3:0 (0:0)
Kotwica Kołobrzeg Bałtyk Gdynia 18-05-2013 17:00 3:0 (1:0)
Gwardia Koszalin Polonia Gdańsk 18-05-2013 17:00 0:0 (0:0)


26. kolejka

Pogoń II Szczecin Gwardia Koszalin 25-05-2013 11:00 4:0 (2:0)
Polonia Gdańsk Energetyk ROW Rybnik 25-05-2013 11:00 2:0 (0:0)
Pogoń Barlinek Koral Dębnica 25-05-2013 15:00 1:1 (0:1)
Błękitni Stargard Szczeciński Cartusia Kartuzy 25-05-2013 15:00 3:0 (0:0)
Drawa Drawsko Pomorskie Dąb Dębno 25-05-2013 17:00 3:1 (0:0)
Bałtyk Gdynia Chemik Police 25-05-2013 19:00 2:2 (1:2)
Arka II Gdynia Lechia II Gdańsk 26-05-2013 19:00 0:2 (0:1)
Gryf Słupsk Kotwica Kołobrzeg 29-05-2013 17:00 0:2 (0:0)


27. kolejka

Błękitni Stargard Szczeciński Arka II Gdynia 01-06-2013 15:00 3:0 (2:0)
Cartusia Kartuzy Bałtyk Gdynia 01-06-2013 15:00 1:0 (0:0)
Chemik Police Gryf Słupsk 01-06-2013 15:00 5:0 (3:0)
Koral Dębnica Drawa Drawsko Pomorskie 01-06-2013 15:00 0:2 (0:0)
Dąb Dębno Lechia II Gdańsk 01-06-2013 15:00 2:1 (0:0)
Kotwica Kołobrzeg Polonia Gdańsk 01-06-2013 17:00 0:0 (0:0)
Energetyk ROW Rybnik Pogoń II Szczecin 01-06-2013 17:00 0:0 (0:0)
Gwardia Koszalin Pogoń Barlinek 01-06-2013 17:00 2:0 (0:0)


28. kolejka

Bałtyk Gdynia Błękitni Stargard Szczeciński 07-06-2013 19:00 1:1 (1:0)
Lechia II Gdańsk Koral Dębnica 08-06-2013 00:00 0:2 (0:2)
Pogoń II Szczecin Kotwica Kołobrzeg 08-06-2013 11:00 0:0 (0:0)
Polonia Gdańsk Chemik Police 08-06-2013 13:00 3:3 (2:1)
Gryf Słupsk Cartusia Kartuzy 08-06-2013 15:00 0:2 (0:1)
Pogoń Barlinek Energetyk ROW Rybnik 08-06-2013 16:00 1:0 (1:0)
Drawa Drawsko Pomorskie Gwardia Koszalin 08-06-2013 17:00 3:3 (1:0)
Arka II Gdynia Dąb Dębno 09-06-2013 19:00 1:1 (1:1)


29. kolejka

Koral Dębnica Dąb Dębno 15-06-2013 13:00 7:2 (5:1)
Błękitni Stargard Szczeciński Gryf Słupsk 15-06-2013 15:00 5:1 (2:0)
Cartusia Kartuzy Polonia Gdańsk 15-06-2013 15:00 1:0 (1:0)
Chemik Police Pogoń II Szczecin 15-06-2013 15:00 2:0 (2:0)
Kotwica Kołobrzeg Pogoń Barlinek 15-06-2013 17:00 5:1 (2:1)
Energetyk ROW Rybnik Drawa Drawsko Pomorskie 15-06-2013 17:00 1:1 (0:1)
Gwardia Koszalin Lechia II Gdańsk 15-06-2013 17:00 2:0 (0:0)
Bałtyk Gdynia Arka II Gdynia 15-06-2013 19:00 0:0 (0:0)


30. kolejka

Arka II Gdynia Koral Dębnica 22-06-2013 17:00 5:0 (3:0)
Dąb Dębno Gwardia Koszalin 22-06-2013 17:00 4:3 (1:2)
Lechia II Gdańsk Energetyk ROW Rybnik 22-06-2013 17:00 3:4 (3:2)
Drawa Drawsko Pomorskie Kotwica Kołobrzeg 22-06-2013 17:00 1:1 (1:0)
Pogoń Barlinek Chemik Police 22-06-2013 17:00 5:2 (4:1)
Pogoń II Szczecin Cartusia Kartuzy 22-06-2013 17:00 2:2 (0:0)
Polonia Gdańsk Błękitni Stargard Szczeciński 22-06-2013 17:00 2:0 (0:0)
Gryf Słupsk Bałtyk Gdynia 22-06-2013 17:00 0:0 (0:0)


Mapa Strony